Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
864. szoszatyar (válaszként erre: 862. - Rubellit)
2012. márc. 29. 10:40

csak a combomat kezeltük :)

Jó lenne folytatni, de mostanában nem fogja rá futni.

863. Rubellit (válaszként erre: 860. - Lakiandi)
2012. márc. 29. 00:25

Kedves Andi!


Nálam ezek a számok abszolút nem ritkák, de én végig az első alkalomról írtam. Természetes, hogy ez a folyamat idővel lassul. Szerencsére a vendégeim között nincsenek csalódottak, de én minden kezelési kúra előtt csinálók egy ingyenes, személyes konzultációs. Mutatok előtte és utána képeket és senkinek nem ígérek 6-7cm-es fogyásokat. Annyit igen, hogy még nem fordult elő nálam, hogy az első alkalommal ne lett volna centibe mérhető eredmény. Érdekes, hogy én még soha senkitől nem kaptam ilyen telefont, pedig a honlapomon több ismert ember is elárulja, hogy ő mennyit fogyott első alkalommal és ezt ők, hogy élték meg. Ez tényleg nem az én ötletem volt, sőt úgy éreztem, hogy ez már nagyon intim dolog és miért kellene nekik ezt elárulni, de ragaszkodtak hozzá.

Visszatérve a kiábrántult vendégekre, sajnos a tanulópénzt mindenkinek ki kell fizetnie aki nem tájékozodik megfelelő képpen. Számomra is megdöbbentő, hogy mennyire felhígult a szakma. Végzettség nélkül valaki vesz egy gépet amiről színnte semmit sem tud és ő már "szakértőnek" érzi magát ebben a témába. Néhány hete felhívott egy hölgy és arról érdeklődött, hogy vállalok-e oktatást? Egyszerűen nem értettem, mert ő már ezt csinálja. Nem kozmetikus, elvégzett egy elektrokozmetikus tanfolyamot, ez már nekem kiverte a biztosítékot. Lehet, hogy érettségi nékül végeznek el egyetemet? Ez pont ilyen. Kínából hoztak egy gépet amiről nem tud semmit és nincs gépnapló, kezelési útmutató, semmi. Garancia van ha kiviszi a gépet. Azt sem tudja, hogy hány KHz-en működik a gép.Mikor megkérdeztem, hogy miért ezt a gépet vette meg azt válaszolta, hogy itthon kipróbált több gépet és azok se tudtak többet csak drágábbak voltak. A nyirokkeringés serkentésérre vibrációs trénert használ.

Na ezért van ennyi csalódott vendég, meg az örült kuponozás miatt.

A centikkel kapcsolatos kérdést én itt lezárom, szerintem nem nekünk van ez a fórum, hanem azoknak akik segítségért jönnek ide. Ha mégis szeretnéd folytatni, több szakmai fórum létezik és szerepel is ez a kérdés. Érdekes, hogy ott nem szeretnek írni a kolléganők. Szerintem ez egy odavaló kérdés.

862. Rubellit (válaszként erre: 858. - Szoszatyar)
2012. márc. 28. 23:40

Kedves Szószátyár!

Sajnos comb esetében a sport nem segít. Volt az elmúlt években több olyan vendégem akik sporttal szerettek volna lábról fogyni, sőt volt aki térd alatti részről. Ilyenkor vicces a sakkot szotam ajánlani. Nem értem, hogy miért nem kezeltétek a combodat is a kúra alatt? Tudom, hogy most anyagilag nem fér bele, de ez lenne az egyetlen tartós megoldás.

861. lakiandi (válaszként erre: 854. - Mesike1980)
2012. márc. 28. 22:34

Szia!


A szalongépek erősebbek 40.000Hz-nél. /attól még az sem roncsolja a szöveteket/

A probléma ott kezdődik az otthoni gépeknél, hogy arra a kedves vevőt senk nem tanítja meg, mit tehet a gépével, és mit nem. Mikor alkalmazhatja, és mikor nem. No és, hogy meddig. Ezek nagyon nem mindegy dolgok.

Amit még tudni kell az otthoni gépekről- és mindegyik ilyen, ami a profeszionális gépek másolata, mindegy, hogy most kavigép vagy bármi- azok olyan szintre vannak lebutítva, hogy a kedves vásárló azért nagy kárt ne tegyen magában. A szalongépek sokkal nagyobb teljesítményűek.

860. lakiandi (válaszként erre: 857. - Rubellit)
2012. márc. 28. 22:26
Tényleg nem a combbal kapcsolatban írtad, ez igaz, csak a fogyni vágyó nők megakadnak a számoknál, és nem olvassák tovább. Minden második telefonom így kezdődik: tényleg sikerülhet a 6-8 centi alkalmanként? És erre azt kell mondjam, hogy nem. Nagyon kevés vendég van, akinél sikerül ezt elérni. Az átlag azért nem ez. Én sem ma kezdtem a szakmát, rengeteg vendégem volt. Ne hidd azt kérlek, hogy én most itt lovagolok ezen az egy adaton, csak az az érzésem, ahogy ezt a fórumot is olvasom, egyre több a kiábrándult vendég. És úgy gondolom ez épp ezek miatt a néha túlzó adatok miatt van. Még egyszer mondom, elhiszem, hogy volt ilyen vendéged, nekem is volt aki meglepett még engem is, de nem ez az átlag.
859. emoke17
2012. márc. 28. 17:39

[link]

Sziasztok!A kuponverzumon hírdetik ezt a zsírbontásos kezelést!Esetleg járt már valaki ebben a szalonban??Tudtok róla valamit?

858. szoszatyar (válaszként erre: 856. - Rubellit)
2012. márc. 28. 15:28
Húsz éve foglalkozol fogyasztással? Ejha... Akkor tudnál tanácsot adni, hogy most, hogy abbahagytam a kavitációs zsírbontást, most a combomról milyen módszerrel próbáljak fogyni? Mert azért szeretnék még. De úgy, hogy tényleg onnan menjen le (ne mondjuk az amúgy sem túl nagy melleimből). A spinning nem vált be, a konditermi edzés szintén nem, mert nem vékonyabb, hanem izmosabb lettem, de ez a farmernak kb mindegy, ugyanúgy nem jön fel, ha izmos vagyok, mint ha hájas. Szóval én térfogatot szeretnék csökkenteni. Az egy ami eddig bevált, az az egész napos nem túl nehéz biciklitúra, csak nem mindig van arra lehetőségem. Milyen (hétköznapi) sport felelne még meg a célnak? Olyan kéne, ami nem izmosít (konditeremben még 0 súllyal, nagy ismétlésszámmal sem fogytam, hanem izmosodtam, ami jelen esetben nem feltétlen cél...)
857. Rubellit (válaszként erre: 850. - Lakiandi)
2012. márc. 28. 15:24

Szia Andi!

Nem ment csodaszámba, sőt volt 6cm-es fogyásből (első alkalommal) több is. Őt azért emeltem ki, mert egy 50kg-mos nagyon csinos hölgyről van szó. Több mint 1,5 alatt még nem fordult elő, hogy valakiről ne ment volna le semmi az első alkalomma. Ez nem reklám, az tény, hogy kiről mikor és mennyi megy le az a vendég együttműködésétől függ, de ezt csak úgy tudod megmondani, ha minden kezelés előtt és után pontosan ugyanott mérsz. Nem emlékszem, hogy combbal kapcsolatban írtam volny ilyet.

856. Rubellit (válaszként erre: 848. - Szoszatyar)
2012. márc. 28. 15:13

Szia Szószátyár!

Jól mondták Neked, combból sokkal nehezebb fogyni mint hasból. Mivel a combodon sokkal kötöttebbek a szövetek. Sokan a nap nagy részében állnak. Ez nem csak ennél a fajta eljárásnál van így. Remélem, hogy az elmúlt 20 év amióta fogyasztással foglalkozom elég tapasztalatot adott, hogy ezt ki merjem jelenteni.

855. zitesz
2012. márc. 28. 12:08

Sziasztok!


Sokat nézegettem ezeknek a szalonoknak a weboldalát, ahol van zsírbontás. De most, hogy beleolvastam a ebbe a fórumba, kicsit elbizonytalanodtam, hogy, melyik szalont válasszam. Tudnátok nekem segíteni? Ti melyikeket próbáltátok ki, melyiknél dolgoztok, szóval mit ajánlotok? Az ár sem egy utolsó szempont azért:)

Köszönöm előre is a segítségeteket.


üdv

2012. márc. 28. 10:13
Sziasztok, csak azért írok, mert adrenalinfüggő bedobta, hogy szerinte a szövetek roncsolódhatnak, de ez nincs így. Az ultrahangos zsírbontás 40.000 Hz-es frekvencián működik, (a szalongépek és az otthoni gép, a Forever Slim is), és ez a kizárólag a zsírszövetben nyelődik el, más szövetet és sejtet nem károsít.Én a Forever Slimet ajánlom, nincs vele macera, otthon, magatoknak csináljátok a kezeléseket, és ez hosszú távon sokkal olcsóbb!
853. szoszatyar (válaszként erre: 849. - Mostvaltozas)
2012. márc. 28. 08:59

A kezelés egyszerű ultrahangos zsírbontás volt, nem tudok róla bővebbet, szerintem nem volt semmi extra. Bőrfeszesítés történt, de a speed fitnessel :). Mást nem próbáltam, de az elég is volt/lesz (arról is van fórum itt a hoxán).

12-szer mentem, vagyis annyiszor, ahányszor szabad, most minimum egy hónap szünetnek kell következnie, de anyagi okok miatt ez jóval hosszabb szünet lesz, ennyi pénz volt félretéve rá, ezt is évekig gyűjtögettem, egy évig nem jártam se konditerembe (úgysem hatott, és drága is volt), se aerobikra. Hogy hogy hatott, az bonyolult. Az elsőknél szinte alig lehetett észrevenni, de ennek lehetett sok oka, hideg volt, én hidegben mindig hízom (akármit csinálok), meg pms volt. A végén viszont nagyon megéreztem pl a nadrágjaimon. HOgy miért a vége felé ment jobban, és az elején nehezebben, azt nem tudom. Még az is lehet, hogy a vége már tavaszra esett, amikor a szervezet nem gyűjtöget, hanem jobban tisztul... Nem tudom... Biztos, hogy sok minden befolyásolja.

852. szoszatyar (válaszként erre: 851. - Lakiandi)
2012. márc. 28. 08:07

Na, én pont így jártam, de aztán megnéztem a neten egy szalonnak az "előtte" és "utána" fényképeit, és azokon tényleg az látszott, hogy egyrészt kinek-kinek más az eredmény, másrészt hogy tényleg combból a legnehezebb.

Ráadásul sok függ attól is, hogy a menstruációs ciklus melyik részében vagyunk. Menstruáció előtt gyakorlatilag értelme sem volt, legalábbis nálam. Két napig csak tartja vissza a szervezet a vizet, ha 5 litert ittam volna, abból 4-et visszatartott volna... Szóval ha újra kezdeném, a menstruáció előtti héten nem mennék.

Egyébként végül is én elégedett vagyok az eredménnyel, most jöttem rá, hogy 2 számmal kisebb nadrág jön rám most, mint jan elején. Erre vágytam, meg arra, hogy a formája megváltozzon. Ez is megtörtént. Most úgy érzem, még rám férne másik hónap, hogy teljesen elégedett legyek, de jelenleg nincs rá pénzem. Talán majd ősszel. Egyébként arra is gondoltam, kipróbálom, hogy a dinnyeszezonban meg az allergiaszezonban (mindkettő gyorsítja a méregtelenítést) hatékonyabb-e a dolog, mint télen.

851. lakiandi (válaszként erre: 848. - Szoszatyar)
2012. márc. 27. 21:37
Minden ember más, és mindenkinél máshogy indul meg. Van akinél az elején, de van akinél- mint neked is- pár kezelés után. Ezért butaság befixálni, hogy márpedig minden kezelésen le kell menni annak az x cm-nek... Nem mindig fog, nem mindig elsőre fog, és nem is biztos, hogy másodikra. Reklámnak jó ez, de sajna ezzel az is velejár, hogy írreális elvárásokat alakít ki. No meg sok csalódást.
850. lakiandi (válaszként erre: 846. - Rubellit)
2012. márc. 27. 21:30

Szia!

Akkor ez a vendéged valami csodaszámba ment. Rengeteg vendégem van, de ekkora fogyás egy alkalommal senkinél nem volt mérhető. Nem azt mondom, hogy egy kivétel nem lehet, de nem ez az általános. Egyetlen egszer volt 4 cm az első alkalommal egy vendégen, de az átlag a kb 1- 1,5 cm. És az sem mindegy honnan. Pocakból van, hogy lemegy kicsit több is, de combból kizárt.

849. mostvaltozas (válaszként erre: 848. - Szoszatyar)
2012. márc. 27. 15:27

Szia Szoszatyar,


en is a combomat szeretnem kezeltetni. Megkerdezhetem milyen kezelest kaptal es hanyszor kellett menned, hogy erezd a hatasat? A bor feszesitesere is hasznos volt?Elore is koszi, ha tudsz segiteni!

848. szoszatyar (válaszként erre: 846. - Rubellit)
2012. márc. 27. 13:14
Nekem előre elmondták, hogy combról nehezebb lesz fogyni, mint hasról lenne. És tényleg nehezen indult meg. És most, a végén kezdett látványosan lemenni, nem értem, miért. Én azt hittem, az elején lesz látványos a fogyás, de éppen most a végén volt meghökkentő. Az utolsó alkalom (tegnap) egész fura volt, mikor végeztünk, lötyögött rajtam a nadrág, ami érkezéskor még nagyon nem...
2012. márc. 26. 23:53
Eloszor jarok ezen a forumon, de maris sok hasznos informaciot talaltam. Segitseget szeretnek kerni a nalam tapasztaltabb forumozoktol. Belso combokon levo zsirretegtol szeretnek megszabadulni es legfokepp az eddigi sulyingadozasaim miatti pettyhudt bort es narancsbort feszesiteni. A terdek belso oldalan is lenne par cm zsir amitol megszabadulnek, de azt olvastam arra a kavitacios zsirbontas tilos.Mi lenne a megoldas? A masik kerdesem pedig hogy Szombathelyen, Gyorben vagy Sopronban van-e biztonsagos megbizhato hely ilyen cellal?A legszimpatikusabb cikkeket a Protulse zsirbonto geprol olvastam. Van-e ezen varosok valamelyikeben erre lehetoseg? Elore is koszonok minden hozzaszolast:)
846. Rubellit (válaszként erre: 844. - Lakiandi)
2012. márc. 26. 23:41

Kedves Andi!


Nekem több 4-5 centinél nagyobb fogyásom volt már az első alkalomnál amikor a vendég még ki sem lépett a kozmetikából. Azoknak akik megitták a 3-4 liter vízet a második kezelés előtt újból tudtam mérni ezeket az eredményeket sőt legtöbbször még otthon is ment le valamennyi. Természetesen ez azért van, mert a legkésőbb felkerült zsírt bontottuk. A vendégek alkatával is összefüggésbe van ez, de nekem van olyan 50kg vendégem akinek 6cm jött le első alkalommal a hasából és néhány nap múlva visszamértük és már 8cm volt az eredmény. Ő ezt a nevével és arccával i vállalja. Természetesen készült róla fénykép és van kezelési napló is. A ismerősei sem akarták elhinni, hogy róla 8cm-t sikerült leszedni, de ő büszkén meg is mutatja a kételkedőknek. Nála tényleg csak egy kezelésre volt szükség, mert nem volt rajta több felesleg.

845. lakiandi (válaszként erre: 842. - Claire)
2012. márc. 25. 23:06

Szia!


Én kimondottan kérem a vendégeimet, ne kezdjenek a kavitáció alatt valami agyament betarthatatlan 500 kalóriás hülye diétába, ugyanis azt egyszer garantáltan abba fogják hagyni.S amint ezt megteszik, többet híznak, mint valaha. A szénhidrátmentesség nem egyenlő a diétával.

A kavitációt követő 3 napban csak azokat a szénhidrátokat kell kerülni amik nem túl egészségesek, megterhelő a máj számára. Azok, amik a gyümölcsökben, zöldségekben, sovány tejtermékben, sovány húsokban vannak, azokat lehet fogyasztani.

A tészta, a kenyér, a liszt, a péksütik, a csoki, a cukor, a krémsajtok... ezek kerülendők. A krumpli és a rizs néha vita tárgyát képezi,:)))) én azt szoktam erre kérni, ha lehet ez is maradjon ki.

Nem azért kell ez, hogy te minél hamarabb fogy, és rá lehessen ezt a fogyást fogni a kavira.

Erre azért van szükség, hogy a kívülről bevitt szénhidráttal ne terheljük a májat, van neki elég dolga a lekavitált zsírsejtekkel.

844. lakiandi (válaszként erre: 843. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 25. 22:56

Ezt próbálom elég sokadjára elmagyarázni, hogy nem midegy ki végzi el a kezeléseket, épp ezért.

Én is felháborodok, mikor azt olvasom, hogy már egy alkalom után 3-4 cm eltűnik. Ez hülyeség. Igen, hónapokig kell járni, 4-5 alkalom nem elég. Viszont hatásos. Faramuci helyzet az is, hogy akinek csak kicsi optikai felesleg van, annak sokkal nehezebben fog megindulni, mint annak, akinek tetemes párnák a felesleg.

Valamennyire van benne rizikó, ebben igazad van. De nem akkora, amekkorát egyesek gondolnak róla. Be kell tartani azokat az utasításokat, amiket a kezelő mond, ugyanis nem feleslegesen jár a szája, azok az utasítások kőbe vannak vésve. Ha így teszel, nem lehet baj.

843. a31cf0fa6a (válaszként erre: 841. - Lakiandi)
2012. márc. 25. 14:59

Akkor jól sejtettem, hogy nem veszélytelen dologról van szó.

Egyébként kiderítettem, az ultrahangos módszer hatásmechanizmusa (egyedül az) elvileg működik. Vannak róla tudományos publikációk.

Csak éppen sokkal lassabb, mint ahogy hirdetik. Hónapokig kell járni kezelésre, rengeteg pénzt kifizetve, mire valami eredmény elkezd látszani.


És nem veszélytelen, mint semmi, a mi a szövetek roncsolásával jár.

842. claire
2012. márc. 25. 14:51

Sziasztok,


A CH-mentes diéta gyakorlatban mit jelent? Mit lehet enni pontosan?

Mert szénhidrát van mindenben gyakorlatilag:)


Előre is köszi a segítséget:)

841. lakiandi (válaszként erre: 837. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 25. 11:19
Így van, ez így igaz. Jobb esetben ott marad és visszaépül, rossz esetben eljut a májig, de nem ürül ki, begyullasztva azt. Most nem kell minden esetben erre számítani, de a legrosszabb eshetőség ez. Ezért kell mindenképp betartani azokat az utasításokat, amiket a kezelő mond. Már ha mond.
840. lakiandi (válaszként erre: 836. - Andi6020)
2012. márc. 25. 11:16
Ha tiszta műanyag, akkor semmi baj, lehet a hasat is kavitálni.
839. szoszatyar (válaszként erre: 821. - Kiscsillagos)
2012. márc. 25. 08:21
Akihez én jártam, az végig lúgosító diétát javasolt (nem ch menteset). Azt kb be is tartottam. A kezelés után két nap volt ilyen lúgosító diétás, hogy a májat ne terheljük. Lúgosító kaják, lúgös ph értékű ivóvíz, sőt, én még alga tablettát is szedtem. Sajnos - nagy bánatomra - ebbe a diétába a legtöbb gyümölcs nem fér bele. Léböjtkúrához viszont gyümölcsleveket is iszik az ember (persze biztos lehet heti két napig zöldséglén élni, de én pl nem bírnám ki).
838. szoszatyar (válaszként erre: 705. - Szoszatyar)
2012. márc. 25. 08:13

Ígértem, hogy ha vége a kezelés-sorozatnak, megírom, mi az eredmény. Most lesz vége, holnap megyek utoljára, az lesz a 12. Az eredmény egész jó, de arra rájöttem, hogy csodát ez sem tesz. A külső zsírpárna eltűnt, farmert merek hordani, a belső zsírpárnából sok eltűnt, bikinihez még lesz mit leadni :). A kezelés-sorozat alatt végig nem diétáztam, és nem is végeztem rendszeres testmozgást, ennek ellenére életem leglátványosabb fogyása volt az elmúlt három hónap, és pont onnan, ahonnan akartam. Szerintem még három hónap kéne ahhoz, hogy az eredmény pont olyan legyen, amilyent akartam. De most már itt a szép idő, úgyhogy inkább a sport... Az alakformálás elég sikeres volt ahhoz, hogy ha most fogyni kezdek, más eredmény lesz majd, mint eddig, ha fogytam. A külső combról sokkal látványosabban ment le a kis puha háj-párna, mint belsőről a sok (kevésbé puha) zsír. A sok ivást betartottam, de azt megfogadtam, hogy ha még egyszer valamikor járok majd kavitációs zsírbontásra, akkor a menstruáció előtti héten kihagyom a kezelést, mert azon a héten nem nagyon működik a méregtelenítés (amit iszom, annak java része benn marad a szervezetben sajnos), így az utolsónál már két nap fejfájással fizettem a hiúságomért :). De aztán megjött, elindult a víz kifelé, és szépen elmúlt a fejfájás. De arra rájöttem, hogy vigyázni kell, és hogy nem véletlen mondják, hogy 12-nél többet nem bír a szervezet. Hát, az enyém tényleg kb 12-re volt kalibrálva.

Hogy tartós-e az ilyen fogyás, azt még nem tudom, majd újabb három-négy hónap múlva jelzem, hogy maradt-e a forma-változás, vagy hízás esetén újra ott gyűlik fel a fölösleg. Bár most nem szeretnék hízni, nyáron nem is szoktam :). De beszámolok a tapasztalataimról, ha lesznek.

Jövő héttől a speed fitnesst fogom megpróbálni.

837. a31cf0fa6a (válaszként erre: 829. - Lakiandi)
2012. márc. 23. 16:02
Tehát a "salak" nem más, mint elhalt zsírsejtek maradványa, amely ott marad a helyén, ha nem piszkáljuk meg egy kicsit?
836. andi6020 (válaszként erre: 830. - Kismackó2006)
2012. márc. 23. 05:57
A Mirena tiszta műanyag.
835. lakiandi (válaszként erre: 833. - 24d52a9ed5)
2012. márc. 22. 21:54

Szia!


Elég sok vendégemnél kritikus terület a fenék, jó eredményeket lehet elérni a kavitációval. Rádiófrekvenciával a bőr feszességét segítjük.

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook