Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
925. Marcsi Sípos (válaszként erre: 782. - Lakiandi)
2012. ápr. 27. 00:16
Köszönöm szépen a választ. Elkezdtem a kavitációt. Másodikon vagyok túl, három centi, majd kettő és fél centi minusz. Még egy lesz, utána corpo excellenses kezelés 13 alkalom. Remélem segíteni fog. Az ivás nem nagyon megy, képtelen vagyok három litert meginni egy nap, de rajta vagyok. A kajára is odafigyelek. Két kilót fogytam két hét alatt. Szóval köszönöm.
924. Gab21
2012. ápr. 23. 15:02
Nagyon köszönöm a választ, keresek tovább valami ajándékot:-(...
923. lakiandi (válaszként erre: 922. - Gab21)
2012. ápr. 21. 18:06

Szia!

Tetoválásra nem lehet kezelni sajnos.

922. Gab21
2012. ápr. 20. 12:27

Sziasztok, a tesómnak szeretnék venni egy kavitációs bérletet ballagási ajándékra, viszont van egy nagy tetkó a hasán. Annyi kizáró okot olvastam a korábbi hozzászólásokban, és ne tartsátok furi kérdésnek, de a tetkófesték és a kavitáció megfér egymás mellett?

Megköszönöm a válaszaitok

921. zsu044
2012. ápr. 20. 10:30
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Ciripelést hallom. Hogy hány KHz-en dolgozik, sajnos fogalmam sincs. Sajnos (?) időközben megvettem a 10 alkalmas bérletet, úgyhogy most már ez van. Amúgy én is az időtartam rövidségére gyanakodtam, szerintem (így laikusként) ez nagyon kevés, bárhol utánaolvastam, mindenhol több ideig kezelnek egy területet. Azért még továbbra is reménykedek, ill. arra gondoltam, hogy megemlítem, hogy még a saját honlapjukon sem 10 perces kezelések vannak meghirdetve.. Hátha a hosszabb kezelés eredményesebb lenne. Köszönöm a válaszaitokat, még jelentkezem, hogy történt e valami változás! :)
920. Rubellit (válaszként erre: 913. - Zsu044)
2012. ápr. 18. 22:52

Kedves Zsu!

4 kezelés után nincs semmi eredmény, akkor ne vegyél még 10 kezelést mert értelmetlen.

Tudod, hogy hány KHz-en dolgozik a gép amivel kezelnek? Ez lenne a legfontosabb kérdés, de mivel eddig eredménytelen a kezelés a helyedben keresnék egy másik helyet

919. lakiandi (válaszként erre: 917. - Naide)
2012. ápr. 18. 21:21

Szia!

Amíg nem beszéltél az orvosoddal, sajnos nem tudom, mit lehet nálad alkalmazni. Mond el neki a kavitáció hatásmechanizmusát, hogy tisztában legyen az érfalakra gyakorolt hatásával, és akkor el tudja dönteni, neked az mennyire veszélyes. Még az is lehet, hogy ha mint írod, nem olyan súlyos a betegség, engedi a kavit is.

918. lakiandi (válaszként erre: 913. - Zsu044)
2012. ápr. 18. 21:18

Szia!

Sajnos a kavitáció teltebb embereknél látványos. Amikor csak minimális felesleget kell megszűntetni, az nehéz, hosszadalmas folyamat. Megjegyzem, a nagy felesleg utolsó morzsái sem egyszerűek.:)))))

Az az idő, amit rajtad kavitáltak kevés. Ráadásul egyszerre kaviztak két külön területet. Belső comb egy külön terület a küsőtől, 20-20 perc kell rá önmagában. Roncsolni nem roncsolnak, ettől ne félj. Jól kell beállítani a gépet, mert máskülönben hatástalan, de 31,9 khz alatt nem dolgoznak ezek a gépek, van amelyik még ennyin sem.

A legnagyobb problémád a kevés idő, nem eleget kapsz a kavitációból.

917. naide
2012. ápr. 17. 16:33
Illetve az az egy kérdés merült még fel bennem, hogy ha ezt nem, akkor melyik módszert ajánlanátok még? Mint korábban írtam, vékony lány vagyok, néhány centit kellene a hasamról eltüntetni, éppen ezért bízom, hátha találok valami olyat, ami használ és biztosan alkalmazhatom is.
916. naide (válaszként erre: 912. - Lakiandi)
2012. ápr. 17. 12:46

Szia!


Köszönöm a gyors válaszod.

A vérzékenység veleszületett betegség, több típusa is van, én az enyhébbe tartozom. Készítményt (faktort) nem kapok, gyógyszert nem szedek, ez csak egy ún. állapot. Viszont az érthetetlen a számomra, hogy ha tényleg kizáró ok, akkor azt miért nem tüntetik fel egyetlen helyen sem.

Talán az lenne a legokosabb, ha beszélnék a kezelőorvosommal.


Ha esetleg még valaki tudna erről nekem írni, örömmel fogadnám, köszönöm!

2012. ápr. 17. 12:30
Sziasztok. Én teljesen szkeptikus voltam a kavitációval meg a mindenféle "nem természetes" úton való fogyással kapcsolatban. De ennek ellenére elmentem kavitációra. Vásároltam egy 5 alkalmas kupont. És a hasamat kezeltettem. 3 kezelésen vagyok túl és az eredmény még a legmerészebb álmaimat is felül múlta idáig és még van 2 kezelés. Eddig 10 cm-errel vagyok karcsúbb a pocakomon. Betartottam nagyon szigoruan a mozgást és viz ivást is. A második kezelésnél lemértem magam reggel és kavi után 6 cm-rrel TÖBB voltam...az nagyon rossz érzés volt aztán megittam 1 l citromos vizet és elkeseredésemben elmentem aludni. Reggelre viszont már az előző reggelihez képest 5 cm minusz aztán még 1 cm.... szóval kitartást mindenkinek...ez tényleg működhet..a saját bőrömön tapasztalom...
914. szoszatyar (válaszként erre: 913. - Zsu044)
2012. ápr. 17. 09:25

Hallod közben az ultrahangot? Egy jellegzetes fütyülést kell hallani. Akkor kavitációs zsírbontás, ha azt hallod.

Szerintem neked és nekem ugyanaz a problémám. Én normális kavitációs zsb kezelésre jártam (hallottam a hangot is végig), minden alkalommal megvolt az össz 40 perc, és fogytam, mérhetően, minden alkalommal. Nem sokat, de mérhetően és egyértelműen, és a 12 kezelés meghozta a látható (ruhaméretben mérhető) eredményt is. Ugyanazon helyekről kellett fogynom, mint Neked.

A csont fáj, ha azon húzgálják az fejet, tényleg meg kell lenni a megfelelő zsírrétegnek, pl comb felső részre néha véletlen tévedt oda a fej, és az fájt. Többet nem is érintette utána, mikor jeleztem. Csak a hájas részeken nem fájt. Hogy roncsol-e, arra nem tudtak nekem válaszolni, de úgy vélem, egyrészt jobb az óvatosság (sose tudni), másrészt ha fáj, az is elég ahhoz, hogy oda ne, továbbá ahol nincs háj, ott ugye fölösleges is, szóval már ezért sem kéne. De lehet pl úgy tartani a lábad, hogy "lógjon" a háj, akkor megvan a vastagság, és nem a csontot éri a kezelés, mint ha "elfekszik" a háj vékony rétegben. Megfelelő testhelyzettel tudsz ezen segíteni.

913. zsu044
2012. ápr. 16. 23:18

Sziasztok!

Jó sok kérdésem lenne, és laikusként ne haragudjatok, ha hülyeségeket írok.

Kuponvilágos akcióban vettem kezeléseket, de nem tudom, mitévő legyek. A héten megyek az 5. kezelésre, de eddig 0 az eredmény: sem centiben, sem a bőröm állapotában nem történt változás. Rendszeresen, keményen sportolok, kaja tökéletes, napi 3 liter víz évek óta megvan, tehát életmódbeli váltásra nálam nincs szükség, de az edzések ellenére is van 2-2 db zsírpárnám, amitől szerettem volna megszabadulni: kívül a fenék alatt, ill. a belső combokon. Hetente járok a kezelésre, de az ígért 30-60 perces kezelések kb. 20-30 percesek. 10-10 perc a külső combokra, 5-5 perc a belsőre, ennyi. Fókuszált uh., vagy kavitációs uh., nekem ott azt mondták, ugyanaz a kettő. Őszerintük minimum 12 kezels kellene, hogy ezt ledoldozzák rólam (azt a kb 2 cm-t) de így, hogy semmi eredményt nem látok eddig, elbizonytalanodtam, hogy megvegyem-e a köv. 10 kezelést??? Nem olcsó játék..

És még egy kérdés: olvastam az uh. roncsoló hatásáról valahol, hogy roncsolhatja a szöveteket, ha a zsír 2,5 cm-nél vékonyabb, és a csontokat is! Ez igaz? Mert amikor csinálják rajtam a kezelést, folyamatosan mozgatja a combomon, de mivel a combjaim nem zsírosak, csak azok a bizonyos párnák vannak, akkor ez így nem káros???

Kérlek SOS válaszoljatok, döntenem kell!

912. lakiandi (válaszként erre: 911. - Naide)
2012. ápr. 16. 22:39

Szia!

Sajnos azt kell mondjam, nem alkalmazható a kavitációs zsírbontás vérzékenység esetén. Nem tudom, ez nálad időszakos probléma, vagy állandósult betegség, de mindenképp fennálló, és ezáltal kizáró tényező. Már abban az esetben sem lehet kavitációt alkalmazni, ha valaki vérhigítót szed.

A 2-3 cm nem olyan sok, talán nem is kellene sok alkalom, de azt tanácsolom, ne vágj bele, még akkor sem, ha találsz olyan kezelőt, aki rábólint, félretéve a tiltólistát.

911. naide
2012. ápr. 16. 20:24

Sziasztok!


Visszakanyarodnék a fórum eredeti funkciójához, és az ultrahangos kavitációs zsírbontással kapcsolatban tennék fel kérdéseket.


1. Vérzékeny, 21 éves lány vagyok. Azt olvastam, hogy csak a rádiófrekvenciás zsírbontás nem ajánlott nekem, a kavitációs viszont igen. Igaz ez?


2. Vékony testalkatú vagyok, igazából csak a hasamból kellene leadnom. 2-3 cm zsírréteg biztosan van rajtam (szerintem több is). Mindenképp elmennék személyes konzultációra, mielőtt belelovallnám magam bármibe, de azért megkérdezném, hogy látatlanban körül-belül mennyi kezelésre lenne szükségem? Olvastam a hozzászólások között, hogy sok hozzám hasonló alkalmazott ilyen módszert, (a nagy átlag szerint) náluk mennyi alkalom hozott eredményt?


A válaszokat előre is köszönöm!

910. channah (válaszként erre: 908. - 24d52a9ed5)
2012. ápr. 15. 21:24

Kicsikriszta, előző hozzászólásaid olyan negatív agyi működést mutat be, amelyhez nehéz nem hozzászólni.

Lehet, hogy nincsenek zsírpárnáid, (bár ezt így látatlanban bárki leírhatja magáról, és ez a fórum valóban nem erre hivatott) de a szürkeállományod soványságáról sikerült itt meggyőznöd mindenkit.

Normális ember, nem diszkriminálja az embereket kinézetük alapján, és én is csak azt kívánom neked, ne kelljen soha mást látnod abban a tükörben mint akit most látsz.

Nem hinném, hogy egészséges lennél, mert ha igen, akkor tisztában lennél azzal, hogy a szépség nem attól függ mennyire anorexiás botsáska vagy, hanem attól, mit közvetítesz, milyen a kisugárzásod. Attól függ, hogyan vagy képes elfogadni a másik embert, segíteni a gondjai megoldásában, és nem pocskondiázni a névtelenség álarca mögé bújva.

Tudod, az a véleményem, hogy pont Te vagy az, aki ha a tükörbe néz önmagát látva azzal szembesül, amit itt leírtál, és az internet az, ami elbírja, hogy annak láttasd magad aki lenni szeretnél.

Beteg a lelked, és ezt a kavitálás sem oldja meg, csak ha szembenézel a hiányosságaiddal. Legyen az zsírpárna, vagy az önértékelésed teljes csődje.


Csak sajnálni tudlak!


Rengeteg ismerősöm van, akik csodálatosan szépek, a zsirpárnáikkal együtt, mert sugárzik róluk a jóság, a boldogság, a szeretet.

909. lakiandi (válaszként erre: 908. - 24d52a9ed5)
2012. ápr. 14. 22:25

Bár picit elmegy a fórum témája az eredetitől ezzel a beszélgetéssel, mégsem nagyon tudok elmenni a hozzászólásaid mellett.

"Számomra nincs gusztustalanabb és visszataszítóbb", mikor egy tökéletesnek gondolt ember ennyire magas lóról nézi a többieket. Bár, minél magasabb a ló, annál nagyobb róla a bukfenc. Ha valaki ilyen minimális toleranciával, intelligenciával rendelkezik, annak hiába is magyarázná el bárki is, hogy mi is az a hormonzavar, megváltozott mozgáskészség, miegymás... Természetesen, ne adja isten, hogy veled ilyenek előforduljanak, mert akkor valószínű csak az öngyilkos statisztika nőne.

Azt hiszem, ilyenkor szokták azt mondani /a véleményedre/, ha csöndben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna. Ennek a fórumnak nagyon nem az a témája, hogy beképzelt csodacicák osszák az észt kéretlenül, hanem az, hogy a kavitációban megoldást keresők szakszerű, hasznos információkat kaphassanak. Sok más olyan fórum van, ahol a sport, az egészséges életmód, vagy akár a túlsúlyosak kifigurázása a téma, oda kéne fáradni inkább a korszakalkotó ötleteiddel, s nem itt sértegetni bárkit is.

908. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 907. - Szoszatyar)
2012. ápr. 14. 15:34

Részemről továbbra is tisztelet övezi személyed, amiért sikerült megküzdeni a zsírpárnákkal.

Továbbra is tartom az álláspontom, mely szerint nem szimpatizálok a kövérekkel...

Számomra gusztustalanabb és visszataszítóbb nincs, mikor egy hájpacni megy előttem a zebrán...ez önkritika, nem pedig az én lelkiállapotommal húzott párhuzam..

907. szoszatyar (válaszként erre: 905. - 24d52a9ed5)
2012. ápr. 14. 12:21

Nem kövér nőknek ajánlják a kavitációs zsírbontást! Hanem azoknak, akik fogyókúráznak, de bizonyos helyekről nem akar lemenni. Nekem is ilyen zsírpárnám volt. Van az az eset, mikor a melled eltűnése lenne az ára annak, hogy egy "bricsesz"-től megszabadulj. Én úgy akartam a bricsesztől megszabadulni (és sikerült is), hogy közben nem fogyjon el teljesen a mellem (amúgy sem nagy, és mindig kisebb lett, ha diétáztam vagy zsírégető sportot folytattam).

Amúgy meg az a mondatod, hogy megveted a kövér nőket, az nagyon megkérdőjelezi, hogy érdemes-e veled egyáltalán beszélgetni. Mert bárkit megvetni, vagy pláne külső tulajdonság miatt vetni meg valakit... :(

Őszintén szólva elég ingerültnek tűnsz a megnyilvánulásaid alapján... Nem irigyellek a lelki állapotodért.

906. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 904. - Szoszatyar)
2012. ápr. 13. 23:17

Gratulálok:-)

De légy óvatos a következő 25 évben is:-))))

905. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 903. - Z. Betti)
2012. ápr. 13. 22:59

Kedves Betti:-)

Igazad van, hála a felmenőimnek szerencsés alkat boldog tulajdonosa vagyok,de tettem érte mindig ,versenyszerűen sportoltam és próbáltam mindig az egészséges étkezési szokásokkal megbírkózni.

Megjegyzem vidéken nőttem fel, tehát lett volna miből raktározni a zsírpárnákat, de nem így történt.

Azt gondolom, hogy a kövérséget sokan próbálják betegségként kezelni...pedig nem az a megoldás, ha elbújunk egy kitalált probléma mögé..én mélységesen elítélem,sőt megvetem a kövér nőket..tudom sokan felháborodnak soraimon, de könyörgöm ezer apró jele van (többek közt szemmel látható!!)ha gyarapszik a súly...akkor mi a megoldás??? Újabb tábla csokit majszolni???

Nem, napjainkban ez:elrohanni egy szalonba, ahol majd újjá varázsolják...ideig-óráig...és utána???

Nem gondolnám, hogy pl. egy 100ezres szolgáltatást, akciósan megvásárolt paciens hónapokig dupla áron igénybe vesz, ennyire nem kell a reklám és a népbutítás...könyörgöm...

904. szoszatyar (válaszként erre: 902. - 24d52a9ed5)
2012. ápr. 13. 20:05

Pedig megéri, én minden nap örülök, mikor a tükörbe nézek, és olyasmit látok, amire 25 éven keresztül csak vágyakoztam, hiába. Azt ígértem magamnak, ha öregedni kezdek, megajándékozom magam egy ilyen "régi vágy" teljesülésével, hogy ne essen olyan rosszul, hogy öregszem. És nagyon jó ötlet volt :). Öregszem ugyan, de végre eltűnt rólam egy olyan testi hiba, amit nagyon utáltam magamon. Van minek örüljek. Semmi egyébbel nem tűnt volna el (gondolhatjátok, 25 év alatt mi mindent kipróbáltam, és mindenhonnan eltűnt, de az a két kis párna, az masszívan tartotta magát - mostanáig)

A legjobb az, hogy húsvétkor - idén először - nem jött vissza az, amit előtte leadtam. Olyan félve bújtam bele az új(!) farmeromba, amit már hetek óta hordok. De nem volt alapja a félelmemnek, ezúttal nem "hagyta rajtam a nyomát a húsvét". Azért nem fogok nagyon rászokni a nagy evészetekre, de jó volt két napi "lakoma" után is normálisan nézni ki. Régen az a két kis zsírpárna két napnyi evészet után akkorára nőtt, hogy nem jött fel a farmer. Két nap alatt!!! Ezt is úgy utáltam. Most ez az érzés elmaradt! Lassan a félelem is elmarad majd, és nem lesz minden szelet sütinél bűntudatom, mint régen. Persze eztán is mértéket fogok tartani, de ha már nem jön azonnal (másnap) a meg-nem-érdemelt "büntetés" (hogy szorít a farmer), akkor a bűntudat is csökken majd, nyugodtan eszek majd pár szelet zserbót. Most még a "nyugodtan evés" az nem ment azért, aggódtam, hogy visszajön a háj, mint régen, és akkor pénzkidobás volt. De nem! Egyelőre jól vizsgázott a módszer. Azért írom le, mert én úgy örülök neki!!! Nem reklámozok senkit (bár nagyon megszerettem a szalont, ahová jártam), csak én azt mondom, ez a módszer jó, örülök, hogy van, és örülök, hogy kipróbáltam. Nagy kár lett volna kihagyni, és tovább utálni magamon valamit.

903. Z. Betti (válaszként erre: 902. - 24d52a9ed5)
2012. ápr. 13. 10:10

Szia!


Azzal, ha odafigyelsz az étkezésedre, mozogsz rendszeresen, és eléred a neked tetsző alakot, és semmi lefogyhatatlan zsírpárnád nem képződött, tényleg elégedett lehetsz.

Csak nagyon kevesen vannak így ezzel.

Abban azonban remélem tévedsz, hogy a "hírdetések, kuponok és társaik 90%-ban az átverésről szólnak". Mert ha ez így lenne már rég bebuktak volna a kuponos cégek és üzlettársaik. Biztos itt is vannak szélhámosok, de reményeim szerint egyre kevesebben. Ha tudatosan vásárolsz kupont is, utánna nézve a cégnek és nem csak a kedvezmény bűvöletében kattintasz, örömed lesz benne. Nálunk a kuponosok egy része rövidesen bérletet vált. Gondolod puszta szimpátiából teszik?

2012. ápr. 13. 09:19

Sziasztok!

Próbáltam hosszan visszaolvasni a hsz-ket, de belefáradtam egy idő után, bevallom sok sok hasznos infóhoz jut így az ember.

Én, akinek fogalma nem volt a zsírbontás fortéjairól, nagyon sok mindent megtudtam.

Többek közt, pl. azt h eszemben sincs erre az állítólagos fantasztikus műveletre egy vagyont kiadni...

Inkább mozgok, és nem eszem mértéktelenül...

A hírdetések, kuponok és társaik 90%-ban az átverésről szólnak.

Sok sikert Mindenkinek:-)

901. channah
2012. ápr. 12. 22:00

Köszönöm a tárgyilagos, valóban elfogadható válaszokat.


Van gondolkodni (meggondolni) való.

Jó ez a fórum, sokmindent másképp gondol az ember, mint ahogy kiderült itt olvasgatva.


:))

900. Z. Betti (válaszként erre: 898. - Channah)
2012. ápr. 11. 21:26

Szia "channah"!


Szomorúan hallom, hogy rosszak a tapasztalataid a kuponvilágos akciókkal. Érdemes alaposan tanulmányozni az ajánlatot a vásárlás előtt! Ha nem azt kapod amit az ajánlatban igértek, akkor lehet, hogy a kupon nélkül, teljes áron sem lenne korrekt az a cég. Mi is kuponoztunk egy hónapja. Kedvesen, aranyosan távoznak még a notórius kuponozók is. Gyakran megjegyzik: Na ez nagyon megérte!

Nálunk a kavitáció 30' a nyomásterápia 20'+ 10'


Annál a cégnél ahol hetente 2-300 kupont eladnak, szerintem minőségi munkát naívság elvárni...

899. lakiandi (válaszként erre: 898. - Channah)
2012. ápr. 10. 23:02

Szia!

Az biztos, hogy 20 perc kevés ahhoz, hogy látványos eredmény legyen a vége. A szervezet egyszerre 40 percet kaphat, egy héten.

Ha nincs kavitációs hang, és biztos, hogy kavitáción voltál /néhány vendégemnél már kiderült, hogy előttem nem biztos, hogy azon voltak/, akkor olyan magas frekvencián dolgoztak, hogy azért nem hallani a ciripelést. Minél alacsonyabb a frekvencia, annál erősebb a hatás is, a hang is. Persze nem tudom, hogy mekkora feleslegről beszélünk, mert ha nem túl nagyról, akkor nem lehet a legerősebb beállításon a gép. El kell találni azt az erősséget, ami eléri a zsírréteget, de nem megy keresztül rajta, és nem a kezelőágyat kavitálja.:))))))

A kuponvilág akcióiról nem mondanék inkább semmit, csak annyit, hogy én nem csinálom, és nem is fogom, az biztos.

898. channah
2012. ápr. 9. 23:11

Az én kérdésem az, hogy a kavitáció mennyi ideig kellene, hogy tartson ahhoz, hogy ne csak járjak eredmény nélkül?

A kuponvilágtól vettem kuponokat, de eredmény az gyakorlatilag eddig nulla. (8 kezelés után)

A legtöbb helyen az igért 40-50 percből 20 perc volt az állítólagos kavitáció, (2 helyen volt csak hallható hang) és 10-15 perc valamilyen nyirokkeringést serkentő beavatkozás.

Felmerült bennem az is, hogy talán a kuponvilág kuponjaira nem azonos értékű kezelést biztosítanak a szolgáltatók?


Van erről esetleg másnak is tapasztalata?

897. lakiandi (válaszként erre: 895. - Zakika)
2012. ápr. 9. 20:16
Privi ment.
896. lakiandi (válaszként erre: 894. - Muci18)
2012. ápr. 9. 20:15

Szia!

Itt tényleg nem lehet elhízásról beszélni.:)))))))))

Ha mozgás mellett is vizesedik a lábad, ki kéne vizsgáltatni miért teszi mindezt, ugyanis ez azért nem teljesen jó. Ha gödrös, akkor a cellulitiszre tudnék gondolni, de lehet, hogy egyszerűen nem elég feszes a bőr. A cellulitisz megoldható, a bőröd problémájára viszont nem jó megoldás a kavitáció. Ha egy eleve rugalmatlan terület alól még kikavitáljuk a zsírt, legyen az bármennyi, a bőröd még nagyobb bajba kerül, még "megnyúltabbnak" fog látszani. Ott én inkább bőrfeszesítést csinálnék, de mindenképp csak azután, hogy kiderítették, miért vizesedik a lábad.

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook