Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
953. LeeBaa (válaszként erre: 951. - Rubellit)
2012. máj. 5. 20:10
kávézom, meg levest is eszek minden nap de emellett 3 liter vizet megiszom reggel 8 és este 8 között. Nálam ennyi a folyadékbevitel.. :)
952. Rubellit (válaszként erre: 949. - LeeBaa)
2012. máj. 5. 14:52

Szerinted mennyire értenek a kezeléhez ha nem tudják, hogy ciripelő hangot kellene hallanod?

Többen is jeleztétek és őket még nem is érdekli.

A weboldalon bármit lehet írni. Ez a kezelés most "divat", ha nem hallasz hangot biztos lehetsz benne, hogy csak sima uh.

951. Rubellit (válaszként erre: 948. - LeeBaa)
2012. máj. 5. 14:43

Szia LeeBaa!


Amiért nem kapsz semmit az a drága. :(

Nem a kezelésben csalódtál, csak a kapott szolgáltatásban. A gépek között nagy különbség van és sajnos sokszor a kezelő nem szakember.

Jól írták a neten tényleg jelentős változást lehet elérni.

Az ivás a lelke a kezelésnek. Mi van benne Neked a 3 liter folyadékban és milyen ütemben iszod meg?

950. LeeBaa (válaszként erre: 949. - LeeBaa)
2012. máj. 5. 10:48
majd teszek fel a képeim közé fotót (mert csináltam magamról) a kezelések megkezdése előtt és a mostani állapotról is. Ezeken látszik, hogy baromira nem történt semmi. :(
949. LeeBaa (válaszként erre: 945. - Rubellit)
2012. máj. 5. 10:44

A szalon weboldalán azt írják, hogy az.

A kezelés menetét is leírtam és mások azt mondták, hogy az alapján is az...

Ha megyek a jövőhéten, meg fogom nézni a gép típusát mert már én kételkedek.

Amúgy múltkor rákérdeztem, hogy én miért nem hallom a hangot amiről a fórumok szólnak és az volt a válasz, hogy ezt már mások is kérdezték és nem tudják milyen hangról van szó és ennél a gépnél miért nem halljuk...

948. LeeBaa (válaszként erre: 944. - Rubellit)
2012. máj. 5. 10:39

Szia!


Hát én amúgy sem eszem sok szénhidrátot.

Bármilyen husit eszem, köretnek salátát választok - csinálok. Nem tudom mi a baj. Tudom, hogy az ivás nem megy olyan jól de megerőltetem magam és 3l -t lenyomok... :(

Még elmegyek a befizetett 2-re aztán feladom...

Nagyot csalódtam, mert a neten azt olvastam, hogy 6-8 kezelés alatt jelentős változást lehet elérni. Egy kuponos oldalon vettem a bérletet és így elég jó áron volt de eredmény nélkül még az is kidobott pénz volt...

947. Rubellit (válaszként erre: 942. - 1dc16653d6)
2012. máj. 4. 23:47

Kedves Mela079!

Már többször olvastam a itt erről, hogy a nyirokkeringés serkentést a kezelés alatt végzik és az ágy rezeg. Sajnos tényleg köze sincs hozzá.

946. Rubellit (válaszként erre: 940. - 77fbc48cb0)
2012. máj. 4. 23:43

Kedves Sesam!

A kezelést a "lefogyhatatlan" zsírpárnákra találták ki. Leírtad, hogy miért nem működne Nálad a csak diéta és mozgás.

945. Rubellit (válaszként erre: 929. - LeeBaa)
2012. máj. 4. 23:37

LeeBaa!


Ha nem hallasz hangot akkor nem kavitációs kezelés.

47KHz-el dolgozok és minden vendég hallja.

944. Rubellit (válaszként erre: 932. - LeeBaa)
2012. máj. 4. 23:33

Kedves LeeBaa!

Szerintem ideje tiszta vizet önteni a pohárba. Mindenkinek a weboldalán az van kiírva, hogy 72 óráig tilos szénhidrátot fogyasztani. Nekem is, most fogom megváltoztatni. Azért vártam eddig, mert két hete előadó voltam ebben a témában és azt szerettem volna, hogy ott azon a szakmai rendezvényen hangozzon el először, hogy ez butaság. Most még finoman fogalmaztam. Bárki megnézheti Dr Atkins szénhidrát-táblázatában, hogy csak a húsban nincs szénhidrát. Akkor, hogy táplálkozzon egy vendég 3 napig úgy, hogy 0 dkg szénhidrátot fogyaszt? Több mint másfél éve végzem a kezelést és soha egyetlen vendégemnek sem mondtam azt, hogy nem ehet szénhidrátot. A lehetőségeihez képest csökkentse a fogyasztást. Szerintem butaság arra hivatkozni, hogy ha azt mondjuk a vendégeknek, hogy tilos akkor majd csak keveset fognak enni belőle. Az eredmények is igazolnak, amit itt már többször leírtam és meg is kaptam, hogy ilyen eredmények nincsenek. Vannak. Akkor most szeretnék látni egy ajánlott diétát amiben nincs szénhidrát és nem csak hús van benne. Még a petrezselyem zöldjében is van. Akkor mit is egyenek a vendégek három napon keresztül?

943. Banti (válaszként erre: 938. - Lakiandi)
2012. máj. 4. 12:54

Köszönöm:)

Maradt a nagy kérdés, hogy hol érdemes, mert 1 Ft-t sem adnék ki a semmiért mint a többiek egy része a fórumon (már többx volt ilyen sajna más eljárásokkal). Illetve nekem combra kellene, ami több 1-2 mérettel nagyobb mint a többi testrészem, hiába volt a sok edzés, sok diéta, mintha "odaragasztották" volna:( Ha valakinél sikeres volt a kavitáció comb esetén, kérem szépen írja meg priviben e helyszínt. Köszönettel:)

942. 1dc16653d6 (válaszként erre: 939. - Lakiandi)
2012. máj. 4. 12:41

A kezelési idő 30 perc volt,amiben volt rádiófrekvenci 10 perc.

A maszírozás közben történt az ágy rezgett...ennyi. De én utána néztem a neten a nyirokmasszázst tapancsakkal végzik,szerintem köze nem volt a nyirok masszázshoz. Kár,hogy nem Pesten élek,ott biztos több lehetőség van. Most máshogy próbálok fogyni.A hasamból kell.

941. 1dc16653d6 (válaszként erre: 937. - LeeBaa)
2012. máj. 4. 12:37
Igen hallottam.A helyet ahol voltam elküldöm priviben:)Nekem sem volt túl kellemes az a hang.
2012. máj. 4. 11:12
Sziasztok! Meg nagyon uj vagyok itt, ezert elnezest ha butasagokat kerdezek. Sajnos nekem is a combom kulso reszere (lovaglonadrag szindroma) rakodott le felesleg, amitol szeretnek megszabadulni. Nem vagyok tulsulyos, 172 cm/57 kg, egy ideje komolyabban veszem az edzeseket is, es igyekszem a taplalkozasra is vigyelni, noha nem tartok szigoru dietat. Tudva, hogy lokalisan nem lehet a kulso combomrol fogyni, es valoszinuleg ha fogynek meg nehany kilot (tul sokat szerintem nem tudnek), az sem onnan menne le, ezert foglalkoztat az ultrahangos kavitacios zsirbontas kerdese. Szerintetek lenne ertelme kiprobalni, vagy probalkozzak inkabb az edzesek mellett komolyabb dietaval, hatha onnan is megy le?! Nagyon koszonom a valaszokat elore is.
939. lakiandi (válaszként erre: 936. - 1dc16653d6)
2012. máj. 3. 22:29

Szia!

Csak arra tudok gondolni, hogy nem volt elég alacsony frekvenciára állítva a gép, vagy a levezetés nem volt megfelelő. Esetleg nem volt elég a kezelési idő.

938. lakiandi (válaszként erre: 934. - Banti)
2012. máj. 3. 22:26

Szia!


Rosszabb nem lesz a helyzet a seprűér esetén, de a levezető kezelést óvatosan kell kiválasztani.

Szoptatás alatt nem lehet kavitálni.

937. LeeBaa (válaszként erre: 936. - 1dc16653d6)
2012. máj. 3. 21:24
melyik szalonban voltál? (másnem priviben megírod?) és te hallottad a sokak által említett hangot? :)
2012. máj. 3. 21:06

Sziasztok!

Én is voltam ilyen kezelésen és semmit nem használt. A hatodik kezelésnél leálltam,mert nagyon soknak érzetem a bele adott pénzt és a nulla eredményt. Minden előírást betartottam.

935. LeeBaa (válaszként erre: 933. - Marcsi Sípos)
2012. máj. 3. 20:51

igen, köszi láttam... :) és megkérdezhetem, hogy mekkora súlyfelesleggel mentél?...

engem rettenetesen dühít, hogy nem történik semmi.... még a befizetett 2 alkalomra elmegyek, de ha nem lesz eredmény akkor feladom.... :(

934. Banti
2012. máj. 3. 09:17

Sziasztok.

Régóta olvasgatom a fórumot, és majd priviben megkérdezem a bevált szalonok címét, látva, hogy sok a kókler. Amit nem találtam, hogy sok SEPRŰÉR esetén nem lesz-e rosszabb a helyzet a kezelés után. Nekem is comb problémám van, már így születtem:(. Sport és diéta ezen nem segít:( Köszönöm. Illetve gondolom szoptatás alatt ne lehet.

933. Marcsi Sípos (válaszként erre: 929. - LeeBaa)
2012. máj. 2. 22:59
küldtem privát üzit. Nem merem ide leírni a szalon címét,nehogy reklám legyen. A kavitációs hang számomra amúgy majdnem elviselhetetlen, idegesítő volt először és nem is tudtam, hogy azt csak az hallja akit kezelnek :)
932. LeeBaa (válaszként erre: 931. - Lakiandi)
2012. máj. 2. 22:38

a folyadékot betartom, de a szénhidrátmentességet 1 napra mondták.

A kezelés után gyalog megyek melózni ami 20 perc és elég tempósan megyek...

931. lakiandi (válaszként erre: 929. - LeeBaa)
2012. máj. 2. 22:17
Azt nem írtad, de feltételezem a kezelőd elmondta, hogy napi 3 liter folyadék a minimum, 3 nap szénhidrátmentesség kell a kezelés után, és fél óra valamilyen mozgás, szintén a kezelés után. Ha ez nincs meg, az is probléma lehet.
930. lakiandi (válaszként erre: 929. - LeeBaa)
2012. máj. 2. 22:13

Ha nem hallasz kavitációs hangot, akkor olyan magas frekvencián kezelnek, ami 40khz, vagy annál is magasabb. Minél alacsonyabb a frekvencia, annál hatékonyabb. Persze, nem mindig kell a maximumig felvinni, el kell találni azt a mélységet, ahol dolgozni kell. Maga a kavitációs rész 40 perc lehet, és kb ennyi az, ami hatékony már. A melegebb fej az rádiófrekvencia, bőrfeszesítésre, a keringés megindítására jó, és az izomstimuláció is arra való.

Talán nálad az lehet a gond, hogy maga a kavi nem elég hatékony ezen a frekvencián. Kérdezd meg, át lehet-e állítani a gépet. Ha igen, akkor az a megoldás, ha nem, akkor elég lassú lesz a haladás.

929. LeeBaa (válaszként erre: 928. - Lakiandi)
2012. máj. 2. 21:37
Szia. A hasamat kezeltetem és múlthéten volt azt hiszem az 5. 72 kg vagyok és a hasamon lenne egy kis faragni való... (6-8 cm)De én nem hallok kavi-hangot meg ilyeneket. A kezelés 3 lépésből áll és 1 órát tart. Elöszőr a kavis fej, aztán egy másik fajta ami melegebb és végül izomstimulálósak.
928. lakiandi (válaszként erre: 927. - LeeBaa)
2012. ápr. 29. 22:04
Honnan szeretnél fogyni? Írd le, hogy kezeltek, már ha nem probléma, hátha kiderül, lehetne-e valamit változtatni, hogy működjön. Volt olyan vendégem, akinek a 4-5. kezelés után indult meg a csökkenés, akkor viszont egyszerre.
927. LeeBaa (válaszként erre: 925. - Marcsi Sípos)
2012. ápr. 29. 21:13

Szia!


Megírnád (másnem priviben), hogy hova jársz kezelésre? Én 4 alkalommal voltam már de egy cm sem ment le. :(

926. lakiandi (válaszként erre: 925. - Marcsi Sípos)
2012. ápr. 27. 22:17
Örülök, hogy jók a tapasztalataid.:)))) Az ivás a legfontosabb, úgyhogy orrot befog, lehajt!:))))Menni fog.:))))))
925. Marcsi Sípos (válaszként erre: 782. - Lakiandi)
2012. ápr. 27. 00:16
Köszönöm szépen a választ. Elkezdtem a kavitációt. Másodikon vagyok túl, három centi, majd kettő és fél centi minusz. Még egy lesz, utána corpo excellenses kezelés 13 alkalom. Remélem segíteni fog. Az ivás nem nagyon megy, képtelen vagyok három litert meginni egy nap, de rajta vagyok. A kajára is odafigyelek. Két kilót fogytam két hét alatt. Szóval köszönöm.
924. Gab21
2012. ápr. 23. 15:02
Nagyon köszönöm a választ, keresek tovább valami ajándékot:-(...
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook