Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
984. hodierakozmetikus (válaszként erre: 795. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 8. 12:25
20 Khz-nél lehet gond..bizony
983. hodierakozmetikus (válaszként erre: 804. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 12:20
2X40 PERC??? tönkreteszed az alanyt meg a fejet:(((
982. hodierakozmetikus (válaszként erre: 829. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 12:16
A zsírsejt velünk születik, nem tud megsemmisülni csak a tartalma(ami fehérvérsejt, hisztamin, salakanyag, víz..stb)...ennyi
981. hodierakozmetikus (válaszként erre: 844. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 12:14

Individulaizmus..erről bizti hallotál, Rubellit ne kirívó hanem pár kiugró alkalomról ír...amúgy nem akarsz írni egy cikket?:) Érdekelne:) Saját tapasztalatokból:)

:) Várom válaszod:) Era

980. hodierakozmetikus (válaszként erre: 861. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 12:10
Andi..ajajaj.figyelj ne haragudj, de minnél kisebb a Herz tartomány, annál erősenn a behatolási mélysége)(számolni kell a mélyszövetekre gyakorolt nem feltétlen jó hatásával) a z optimálius igazán a 30-50 Khz tartomány)...20Khz nagyon erős(nem mondom hogy halálos, félreértés ne essék)....Szalon gépek amik jól 20Khz-47-50Khz ig vannak...az otthoniak gyengék, bár igazad van, nem tudják otthon kezelni magukat az emberek..de fogyasztói társadalomban élünk, enny..
979. hodierakozmetikus (válaszként erre: 866. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 12:05
Andi, figyelj rám..Szóval olvasgatom a hozzászólásaidat és örülök, hogy szakértőként sok nagyon jó hsz-ed van..Van ami picurka hibát tartalmaz, de mivel nem tanítasz és nem kell állandóan kérdéseknek a tanulóid számára megfelelni, ezért nem akarok sokszor beleszólni a dolgokba..A forgamazók meg igazad van a profit érdekében adnak el ilyen -olyan 0 kompetenciás termékeket, de ugye tudod ha utánanézel, hogy nincs igazán törvényi szabályozás akár egy dermarollerre, akár egy IPL-re? UGYANIS BESÉTÁL A DOKI BÁ MIBT ALKALMAZOTT(VAGY MÉG AZ SEM ÉS MEGVESZI AZ Ő NEVÉRE A LÉZER GÉPET..ECETERA) LERÁGOTT, SOKAT PISZKÁLT KOMPETENCIA KÉRDÉS:) Örülj neki, hogy Te segítesz a hozzádfordulókon és hasznos infókat adsz.. ez a lényeg, sajnos mindig is lesznek olyanok akik csak azért veszenk meg egy gépe(ami egyébként nem is csinálja azt ami a funkciója) hogy kint legyen a kirakatban)követve a divatot-hogy "CSAK LEGYEN" ilyen szolgáltatás..És sajnos lesznek olyanok továbbra is akik halálba égetik valaki bőrét csupán egy gyorsabb eredmény kedvéért...Ez van:) FARKAS -TÖRVÉNYEK
978. hodierakozmetikus (válaszként erre: 890. - Vikica1)
2012. máj. 8. 11:52
NEM KAVITÁCIÓS GÉP VOLT...:) sima UH:)
977. hodierakozmetikus (válaszként erre: 909. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:50
NAH EZT OSZTOM:))
976. hodierakozmetikus (válaszként erre: 930. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:48
Húha Andi ebből vizsgáztatok..16 Khz től beszélünk UH-ról nagyjából a 20kHz-60Khz-ig van kavitáló UH-hang:)) Ez az a ciripelés, 47-60 -ig van ciripelés, csak más modulitásban:)))
975. hodierakozmetikus (válaszként erre: 923. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:44
Andi, tetováláson már bocsánat semmi gondot nem okoz a kavitáció....Hmm...A tartomány amiben kezel (mivel kivülről nem tudsz kavival semmit sem bevinni) max kötőszövetig és zsírszövetig hatol...Szóval ahol kiütné a tetoválást, nem áll meg és nem üt ki semmilyen pigmentet... Lehet kavitálni ott is...Ha UH-lenne (tehát hatóanyagbevivő) akkor még azt mondanám nem jó kezelni, de kavinál??
974. hodierakozmetikus (válaszként erre: 939. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:37
Andi milyen géped van?.. mert nem feltétlen jó ám hosszú percekig kezelni kavi géppel.. Ami elfogadott max egy terület 10-12 percig, de 30 percig??? Húha gyorsan a pielzo krisztály rovására megy és sajna nem is jó az alanynak sem..A megfelelő diéta és optimális folyadék bevitel illetve a max kezelési idő, meg persze az alany individualitása adja a legjobb eredményt..Ehhez egy jó gép és max kezelési idő szükséges, mivel a túl sokáig kavitáló gép újfent felhabosítja a buborékokkal a köőszövetben ragadt, tapadt cellusejtek...
973. hodierakozmetikus (válaszként erre: 944. - Rubellit)
2012. máj. 8. 11:32
osztom ezt:) ..Nos a szénhidrát fontos, napi energia szükséglet..A mennyiség és a minőség mellett a napszak a fontos az étkezés szempontjából..:)) Ez így van:)
972. hodierakozmetikus (válaszként erre: 956. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:29
A zöldségekben is igen magas, sőt a gyümölcsökben PLÁNE MAGAS a szénhidrát mennyisége..Nos, nem hinném nincsenek napi szinten "felkészítve" a vendégek erre(TV, RÁDIÓ, MAGAZINOK..STB):))
971. hodierakozmetikus (válaszként erre: 956. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 11:27
Azt hiszem a "sokat-próbált fogyizók" igen csak tudják, hogy mivel jár a szénhidrát, és amennyire én tudom Rubelit, nagyon ad az 1 órás konzultációra..Hidd el, hogy tudják a vendégek, hogy mi a fokozott szénhidrát-bevitel, ha mégsem akkor majd tapasztalják, szoknyájikon és a pénztárcájukon:))
970. hodierakozmetikus (válaszként erre: 962. - Rubellit)
2012. máj. 8. 11:21
:)
969. hodierakozmetikus (válaszként erre: 968. - B0sz1)
2012. máj. 8. 11:20

Szia Boszi:)


Kavitációval nincs hatóanyagbevitel, semmilyen módon(az alacsonyfrekvencia nem képes hatóanyagot bejuttatni), egyedül a sima magasabb hangtartományban működő UH-képes erre:) Még zselében sem érdemes:)

sAJNÁLOM..

968. b0sz1
2012. máj. 8. 08:13

Sziasztok!

Érdeklődnék. hogy kavitációs ultrahanggal vihető e be hatóanyag? Arra gondoltam, hogy az ultrahang zselét összekeverve valamilyen zselé alapú cellulitisz/fogyasztó géllel (pl. dr. Kelen)fokozható a kezelés hatékonysága. Vagy csak a hagyományos ultrahang alkalmas hatóanyag bevitelre?

Köszi a választ!

967. LeeBaa (válaszként erre: 966. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 06:55
engem érdekelne, hogy milyen veszélyt rejt!? Leírod?
966. lakiandi (válaszként erre: 962. - Rubellit)
2012. máj. 7. 23:19
Sajnos sokan magát a kavitációt, és annak a céljait értik félre. Ők olyan eredményt akarnak, amiért nekik nem kell tenni semmit, csak 40 percet feküdni, és a gép megoldja a problémájukat, mindenféle erőfeszítés nélkül is. Szeretnének eredményt elérni, nagyon is, csak tenni nem akarnak érte sok mindent. A kedvenceiket elhagyni meg végképp nem. De tényleg kár nekünk ezen vitatkozni. Te azt mondod a vendégeidnek, hogy csökkentsék a szénhidrátot, amennyire gondolják, én meg azt, hogy hagyják el. /természetesen megbeszélve, hogy a zöldség-gyümölcs milyen formában fogyasztható/ Elméletileg nem ugyanaz, gyakorlatilag igen. Hozzád is eredményért mennek, hozzám is. Ha neked sikerül akkor is, ha esznek, ám legyen. Én ezt nem merem bevállalni, ugyanis elég sok veszély rejlik benne. Belgyógyász nem vagyok, de belgyógyász magyarázta el, mi a folyamat lényege, és mit tud ártani a "lehetőség szerinti szénhidrátcsökkenés", ami ugye kiskapukat rejt.
965. Rubellit (válaszként erre: 964. - LeeBaa)
2012. máj. 7. 22:50

Szia!


Pontos a meghatározásod. A "ciripelés" hiányán buknak le, sajnos itt nem lehet a zsírsejtek számának csökkenésére számítani.

964. LeeBaa (válaszként erre: 962. - Rubellit)
2012. máj. 7. 20:30

Szia!


Megírtam priviben, hogy milyen géppel kezelnek... Akkor ha jól értem minden kavitációs kezelés ultrahangos zsírbontás, de nem minden ultrahangos zsírbontás kavitációs kezelés... :)

Gondolom az utóbbi miatt nincs "ciripelés".

963. Fru01
2012. máj. 7. 00:32
Sziasztok.Valaki saját tapasztalat alapján tudna nekem segíteni,hogy melyik szalonba érdemes menni? Olvasgattam a fórumot,de sokkal okosabb nem lettem.Kérem akinek van tapasztalata és árban is elérhető írjon.Köszönöm előre is.
2012. máj. 6. 22:46

Sziasztok!

Van itt olyan olvasó aki ha már elmegy a kezelésre nem szeretne eredményt elérni, fogyni vagy a lefogyhatatlan zsírpárnáitól megszabadulni? Szerintem nincs. Remélem, hogy mindenki érti, hogy mire gondolok.

961. lakiandi (válaszként erre: 959. - Rubellit)
2012. máj. 6. 22:29
Most egy olyan kifejezésen lovagolsz, amibe ugyan bele lehet kötni, mégis mindenki tudja, miként kell érteni. Természetesen nálam is felnőtt emberek fordulnak meg, és természetesen én is mindent elmondok nekik. A "számukra megoldható legkevesebb szénhidrát fogyasztása" sajnos sok esetben nem elég, ugyanis az nem azt jelenti, hogy csak azokat a szénhidrátokat fogyaszthatja, ami a zöldségekben, és egyes gyümölcsökben megtalálható. Lehet, hogy a konzultáción ezeket elmondod, de itt sokan kérdezik olyanok is, akik nem mennek el ezekre a konzultációkra. Olyan vendéggel még nem találkoztam, aki a szénhidrátmentességet ennyire félre értelmezte volna, olyannal viszont igen, aki minden kiskaput meg akart találni arra, hogy kenyeret vagy tésztát egyen.
960. lakiandi (válaszként erre: 958. - LeeBaa)
2012. máj. 6. 22:21
A kavitált zsírsejteket a máj dolgozza fel, mint ahogy a szénhidrátot is. Ha a szervezetbe bevitt szénhidrát nagy mennyiség, nem fogja a zsírsejteket lebontani.
959. Rubellit (válaszként erre: 956. - Lakiandi)
2012. máj. 6. 00:25
Ne haragudj de a szénhidrátmentesség azt jelenti, hogy 0 szénhidrát. Nálam a kezelés megkezdése előtt 1 órás, ingyenes konzultáció van. Megbeszélünk mindent részletesen, felnőtt emberek járnak hozzám akik megértik, hogy számukra megoldható legkevesebb szénhidrát fogyasztása az érdekük, de ez nem 0, mert akkor csak húst ehetnének.
958. LeeBaa (válaszként erre: 956. - Lakiandi)
2012. máj. 5. 23:05
amúgy miért is kell a szénhidrát mentesség???
957. lakiandi (válaszként erre: 942. - 1dc16653d6)
2012. máj. 5. 22:14
Ha a kezelési idő összesen csak 30 perc, és ebből 10 perc volt a levezetés, akkor a tiszta kavitációs időd csak 20 perc. Ez kevés. Szerintem ha 40 perces lenne maga a kavitációs időd, lenne eredmény, a pocak még a könyebb területek közé tartozik.
956. lakiandi (válaszként erre: 944. - Rubellit)
2012. máj. 5. 22:02
Hibának tartanám, ha nem figyelmeztetnéd a vendégeid a szénhidrátmentességre. Igen, szinte mindenben van szénhidrát, de nagyon nem mindegy, hogy mennyi. Senki nem azt mondja, hogy 0 szénhidrátot egyen, csak azt, hogy bírja ki annyival, amennyi a zöldségben-gyümölcsökben van. Sajnos ha azt mondod a vendégnek, hogy csökkentse a szénhidrátmennyiséget, akkor nem fogja, de ha elmagyarázza a kezelő az élettani hatásokat, akkor megérti, miért kell ez a megszorítás.
2012. máj. 5. 20:57
Sziasztok én vidéki vagyok és most olvasom hogy nálunk is csinálnak ilyen kezelést.Megirnátok a kezelés árát és hogy kb mennyi alkalom és milyen idöközönként kell járni hogy hatásos legyen?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook