Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2335. Diagram
2014. márc. 18. 17:18

Sziasztok!

nekem olyan kérdésem lenne, hogy én most egy infravörös nyirokmasszás kupont vettem(5 alkalom, 50 perc egy alkalom 10.000Ft-ért), de igazából kavitációs zsírbontást akartam, de a hölhy azt mondta, hogy a kavitációs zsírbontás csontrirkulást okoz, ezért van már betiltva nyugaton, és már csak errefelé lehet eladni. Ez igaz? sehol nem találok erről semmit. A másik kérdésem, hogy 18 év alattiak miért nem használhatják? Köszi

2334. lakiandi (válaszként erre: 2332. - Grizus)
2014. márc. 12. 20:49
10 kg egy hónap alatt, az rengeteg. Mielőtt bármi kezelésbe belekezdenél /természetesen az egészséges étkezést azonnal/, vizsgáltasd ki magad. E mögött úgy érzem valami olyan probléma lappang, aminek tünete a hízás. Pl: inzulin-rezisztencia, pajzsmirigy alulműködés. Ha ilyen probléma áll a háttérben, nem fogsz tudni addig fogyni, míg ezeket nem orvosolják. De hangsúlyozom, ez csak feltételezés, abból kiindulva, hogy nagy súly szaladt fel, kis idő alatt.
2333. grizus (válaszként erre: 2332. - Grizus)
2014. márc. 12. 02:08
Sőt, inkább 1 hónap alatt.
2332. grizus (válaszként erre: 2330. - Lakiandi)
2014. márc. 12. 02:08
Értem. A kérdésem igazából azért tettem fel, hogy egyáltalán belevágjak-e, mert anyagilag nekem nem mindegy. Ha azt mondod, mondjuk kell 30 kezelés, hogy megtámogassa a fogyást, akkor el se kezdem. De ha azt mondod, hogy pl. 5 kezelésnek már van értelme, akkor talán. Egyébként rám kifejezett gyorsan szaladt fel a túlsúly, max. 2 hónap alatt.
2331. lakiandi (válaszként erre: 2328. - A1f4b553ae)
2014. márc. 10. 21:10

Sajnálom, hogy nincsenek jó tapasztalataid, de hidd el, nem népámítás.:)))))))))

Az én tapasztalataim azt mutatják, hogy jó kezelővel, jól átgondolt tervvel, jó eredményeket lehet elérni.

2330. lakiandi (válaszként erre: 2326. - Grizus)
2014. márc. 10. 21:07

A kavitációt nem kilóban kell mérni, hanem centikben. Specifikusan, adott területről fogyaszt, nem az egész testről. Gondolj bele, egy kg zsír mekkora térfogat. Hatalmas. És akkor még mindig csak egy kilóról beszélünk.

10 kiló nem kevés, életmódváltás lenne a megoldás mindenképp, nem kampányszerű diéta, mert az hamar visszaszalad. Mindig gondolj arra, nem egy hét alatt híztál meg, nem is szabad egy hét alatt lefogyni. A kavitáció abban nagy segítség, hogy specifikusan, adott helyről, csak zsírt bontson. Ne a cicid tűnjön el, ne az arcod horpadjon, ne az izmaid élje fel a "fogyókúra", hanem tényleg a zsírpárna tűnjön el. Ami egy kampánydiétánál a legutolsó fázis, az a kavitációval célzottan az első.

Nem szabad úgy a kavitációra gondolni, hogy ez egy kényelmes megoldás. Kényelmes annak, akinek csak pár miliméter, v centinyi, kevés esztétikai tökéletlensége van. Akinél ez a tökéletlenség súlyban is jelentős, akkor itt ez a kezelés kiegészítés. Jól átgondolt étkezés, edzés, életmódváltás szükséges. Ha találsz egy jó kezelőt, ebben ő segítségedre lesz. Ebben is. :)))))))))

2329. maszat49 (válaszként erre: 2325. - Lakiandi)
2014. márc. 10. 20:35

Pociról lenne szó...

Ha szépen megkérlek súgnál nekem ilyen helyet? Tudom, hogy itt nem lehet. :)

2014. márc. 10. 08:54
Semmit nem ér. 5 alkalmat vettem. Ha nem mozogsz és nem eszel diétásan, akkor szúrhatod az egészet.Ez csak népámítás.
2327. ivi79 (válaszként erre: 2326. - Grizus)
2014. márc. 10. 08:53
ahhoz diéta és mozgás elsősorban..
2326. grizus (válaszként erre: 2323. - Lakiandi)
2014. márc. 10. 02:07
Kedves Lakiandi, ne haragudj, hogy megkérdezem, biztos volt szó róla régen, de kb. hány alkalom kell mondjuk 10 kiló fogyáshoz? Köszi.
2325. lakiandi (válaszként erre: 2324. - Maszat49)
2014. márc. 9. 21:27

Szia!

Plussz tíz percekkel sokkal hatásosabb lenne. Melyik testrészről lenne szó? Ha csípő v. comb, akkor gondolj bele, már csak 2x10 perc területenként. Nem az igazi. Nézz körül, mert vannak szalonok, ahol normál áron is olcsóbb, mint máshol akciósan, és normál kezelést kapsz.

2324. maszat49
2014. márc. 9. 20:36
Tanácsot szeretnék kérni, sajnos nem tudom visszaolvasni az összes hozzászólást. Most van egy akció, ahol 20 perc kavit 20 perc nyirokmasszázs követ. 5 alkalom. A frekvenciákról nincs szó. Ez már hatásos lehet, mert 30 percről olvastam? Nem szeretném feleslegesen kidobnom a pénzt, viszont nagy szükségem lenne rá.
2323. lakiandi (válaszként erre: 2322. - Sz.Dorka)
2014. febr. 9. 11:15

Szia!

Örülök, hogy hasznosnak találod az infokat, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan, vagy ha neked is voltak meglepő eseteid, írd le, hátha mi még nem találkoztunk ilyennel. :)))))))))))))))

2322. Sz.Dorka
2014. febr. 8. 00:43
Sziasztok! 3 fázisos géppel dolgozom Koppenhágában, örülök, hogy egy ilyen jó kis fórumra bukkantam. Olvasom a hozzászólásokat a legelsőtől kezdve, elég sok új és régi információval találkoztam.
2321. lakiandi (válaszként erre: 2319. - Orsolya001)
2014. jan. 20. 20:25

Szia!

Nem látom a címen az ajánlatot, de nem is nagyon ez a lényeg.

Kavitációs szírbontás nem létezik nyirokmasszázs nélkül. Ha létezik, azt nem szabad megvenni. A rádiófrekvenciás kezelés bőrfeszesítő kezelés, levezető programnak masszázs helyett nem jó. A flabelos meg egyáltalán nem jó, több problémát okoz, mint amennyi előnye van. Én nem ajánlanám ezt a kupont.

Keress olyat, ahol a masszázzsal együtt van a kavi, és külön- külön 30 perc körüli idő. Az már hatásos. A többi sajnos nem igazán.

2014. jan. 20. 20:02

bocsi lemaradt a kupon:D

[link]

2014. jan. 20. 20:02
Sziasztok. Érdeklődnék, h szerintetek megéri ez a kupon? 6 alkalom van kavitációs zsírbontásra + flabelos + rádiófrekvenciás zsírbontás. Mondjuk a honlapuk elég gyér, nincsenek a gépek feltüntetve, karbantartás van kiírva pár fülnél. :)
2318. lakiandi (válaszként erre: 2317. - Channah)
2014. jan. 16. 20:45
:))))))))) Csak veletek együttműködve sikerülhet! :))))))))))))
2317. channah
2014. jan. 16. 14:18

Kedves lakiandi!

Köszönöm a segítséget. Fantasztikus eredményt értél el nálam, és ezt itt is megköszönöm, ahol rád találtam.

A combom külső része, a hasam felső része, fantasztikus lett!

Végre nincs dudor a ruhák szépen símulnak. :))))

2014. jan. 15. 11:26
Sziasztok, forever slim készülékemet eladnám (alig fél éves) (lusta vagyok használni), ha valakit érdekel, írjon bátran.
2315. lakiandi (válaszként erre: 2314. - Natasha)
2013. dec. 27. 11:03

Szia!

Ami életmód váltást leírtál, jól hangzik. De! Sajnos vannak olyan területek- főleg ha a genetika is beleszól- ahonnan nem tűnik el, vagy nem olyan könnyen tűnik el a felesleg. Erre a kavitáció kiváló.

Ma már nem érdemes kuponos átverésekkel /tisztelet a kivételnek/ foglalkozni, hiszen normál kezelések, jól összeállított programok is vannak elérhető áron.

2314. natasha
2013. dec. 24. 17:57

Kedves Fórumozók!

Nekiálltam elolvasni a topikot hátulról, de a huszadik oldalnál feladtam...

Először azt hittem okosabb lettem, majd megint elvesztem mikor felmentem a kuponos oldalakra. 10 perc ez, 20 perc az, 30 perc amaz, lézer rádiófrekvencia, ultrahang, fagyasztás...


Két hónapja konditerembe járok, heti 3 súlyzós edzés, meg egy kardió. Szépen fogyom, izmosodok, de a fenék és a fenék-comb találkozásánál a terület le van maradva a többihez képest. Még mindig zsír borítja, ha befeszítem tiszta narancsbőr. Máshol már nincs semmi gáz. Csak itt!!

Leginkább csirkemellet eszem rizzsel, zöldséggel, müzlit, tojást. Szinte csak ezeken élek.


Melyik eljárás való nekem? Szeretném ha erről az utolsó területről is szinte teljesen eltűnne a zsír és narancs. Én az olvasottak alapján a kavitációs UH-ra gondoltam.

Tudna valaki privátban írni egy bp-i szalont amivel elégedett volt???

2313. sziám
2013. nov. 3. 10:38
Érdekelne valakit Forever slim készülék,mert eladnám ultrahang gélt is adok hozzá...
2312. lakiandi (válaszként erre: 2311. - Badonyimariaeva)
2013. szept. 24. 22:18

:))))))))))))))))

Pedig ide is passzol. A szénsavmentes ásványvíz a legjobb. :)))))))))))))))))))

2311. badonyimariaeva (válaszként erre: 2310. - Badonyimariaeva)
2013. szept. 23. 22:12
Ezt nem ide szántam!!
2013. szept. 23. 18:51
Szénsavmentes ásványvizet.
2309. lakiandi (válaszként erre: 2308. - Papandi74)
2013. szept. 23. 18:43

Szia!

A vaterás kezelések NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN olyanok, mint a kuponos kezelések. Olyan nagy az árengedmény, hogy biztosan ráfizetés a szalonnak. Azt, hogy rentábilis legyen, csak úgy érheti el, ha ront a szolgáltatás minőségén. De kihangsúlyozom, nem mindenkire igaz ez, csak általban tendencia.

Inkább megbízható szalont keress, ne árengedményt, úgy hosszabb távon biztosan jól fogsz járni.

2308. Papandi74
2013. szept. 23. 09:01

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy van e valaki aki rendelt már a vaterán akciós kezelést ( Thermo Laser 8in1 vagy hasonló alakformáló akár 1 alkalmas lehetőséget )?

Kíváncsi lennék, hogy ezek az akciók eredményesek e és nem átverés vagy megtévesztés.


Ha van tapasztalatod, kérlek írj, nem szeretnék pénzt és idő pazarolni.


Nagyon köszönöm! :)

2307. lakiandi (válaszként erre: 2306. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 12. 21:34
Picit azért vitatkoznék veled, a vendégeim eredményei nem korlátozottak, egy -egy kúra alatt 10-25 cm-t veszítenek. Természetesen ez nagyban függ a szervezetétől, a hozzáállástól, stb... És már elég jó áron is lehet jó kezelést találni, bár az is igaz, nem a kuponosoknál kell keresni. :)))))
2306. fcbcd01d00 (válaszként erre: 2304. - 408020f45e)
2013. szept. 12. 14:58

Elvileg működik, de gyakorlatban csak kiegészítésként, kis helyi felületi kezelésekre alkalmas, korlátozott eredménnyel. Ahhoz képest viszont elég drága.

Címlapon szereplő sztároknál lehet létjogosultsága, pár ott is hatásosabb a photoshop. :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook