Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
1015. angie's (válaszként erre: 1012. - 1dc16653d6)
2012. máj. 14. 08:20

Gumilabdával pattognék...:-D

Vicc az egészben, hogy pont erre készülök...vettünk egy EMS gépet (az Xbody-sat, erősebb, mint a SPEEDFITNESS), és azzal kombinálom a rádiófrekit meg a kavitációt.:-) Azt gondolom, tutikombó.:-)

1014. Rubellit (válaszként erre: 1011. - Lakiandi)
2012. máj. 13. 22:17
Nagyon jó megoldás volt, hogy bónuszt ajánlottál fel neki. Elmarad a "rossz szájíz". Sőt, hogy még eredmény is lett. Nagyon jól csináltad, nem egy csalódott vendég hanem egy elégedett távozott Tőled, mert Te többet adtál mit amire számított. Marketinként is tökéletes megoldás. Sajnos kevés ilyet hallani.
1013. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1010. - Rubellit)
2012. máj. 13. 18:15
Igen,valószínű rossz helyen jártam.Bár a reklám nem volt rossz az tény.Nagyon szép, igényes szalon,és a hölgy is kedves volt.A kezelés nem működésére annyit mondott,hogy nem mindenkinek működik.
1012. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1011. - Lakiandi)
2012. máj. 13. 18:14

Ez jópofa,amit írtál:) Ki tudja,ha gumilabdával pattognék fél órán át mindennap,lehet lemenne a az a pár kiló:D :D


Egyébként ez tényleg így lehet.Valaki,ha csak sétál naponta fél órát komoly eredményeket tud elérni,valaki meg kemény edzéseket,futást végez dupla annyi munkával tudja ugyanazt az eredményt elérni.Ilyen ez.

Ez rendes volt tőled,hogy bonuszt ajánlottál fel neki.Egyébként azt észrevettem,hogy mivel látta a csaj is,hogy nincs eredményem, a kavitációs időt volt, hogy kitolta...30 percig és nem kért több pénzt,de így sem.Ha nem sikerül lefogynom azon a tájékon és lesz pénzem,esküszöm inkább utazok egy ilyen kezelésre, és elmegyek hozzád vagy valakihez aki megbízhatónak tűnik.:)

1011. lakiandi (válaszként erre: 1010. - Rubellit)
2012. máj. 13. 18:00

Talán azért, mert nem pattogott a fején fél órát, mint a gumilabda, és nem tanult meg vizen járni.:)))

Volt olyan vendégem, akinél nem találtuk meg a hiba okát. Tett mindent, amire kértem, ivott eleget, mozgott eleget, elszánt volt... mégsem jutottunk semmire. Változtattam a levezetésen is, az sem hozott eredményt. Abba akarta hagyni ő is, csak arra kértem, még három alkalommal jöjjön el, ezt bónuszban megkapja tőlem. A második bónusz kezelés után kezdett látszódni neki eredmény. Az volt egyébként a hatodik kezelése. Tíz alkalmat járt le, és neki soha nem lett olyan eredménye, mint én azt a látvány alapján másnál tapasztaltam. Jó kérdés a miért. Mert nem tudom megmondani. Egyszerű lenne azt rávágni, ő ilyen, és a szerevezete ilyen.

1010. Rubellit (válaszként erre: 1009. - 1dc16653d6)
2012. máj. 13. 17:27
Nem az eredményt illetve annak elmaradását vitattam én sem. Csak annyit szerettem volna mondani, hogy rossz helyen jártál. Tudom, hogy most nagyon drága volt a tandíj. Azért mert valaki azt reklámozza, hogy ilyen kezelést csinál sajnos ma nem jelent semmit. Csak arra lennék kiváncsi, hogy mit mondtak Neked, miért nem működött szerintük a kezelés. Remélem megkérdezted!
1009. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1008. - Rubellit)
2012. máj. 13. 10:29

Nekem az ivással nem volt gondom. Szénsavmentes ásványvizet vettem két másfél literes üveggel reggel a boltban és azt fogyasztottam el estére.Ha nem bírtam akkor tettem bele 1 citromnak a levét.Hogy milyen gyakaran jártam vécére? 10 percenként:))Én amúgy is fél óránként járok,ha nem iszok ennyit akkor is,és ez még inkább gyorsította.


Az eredményeken nem vitatkozom,de az hogy nulla eredmény 5 kezelés után is...Nem voltak elrugaszkodott elvárásaim.

Magamról annyit,hogy 50 kiló vagyok,155 cm.Ami felesleg van rajtam az a hasamon, szülés óta.Bíztam benne,hátha segít egy ilyen kezelés,de feladtam,mert így sem volt rá pénzem,úgy adott a barátnőm kölcsön,mert tudta hogy nagyon akartam és fontos volt nekem....szóval se pénzem,se kedvem tovább próbálkozni:(Megpróbálok más módszert...vagy ha netán egyszer úgy leszek anyagilag, akkor elmegyek egy komolyabb helyre,majd kikérem a tanácsotokat.

1008. Rubellit (válaszként erre: 1004. - 1dc16653d6)
2012. máj. 12. 23:00

A várt eredmény nagyon általános kifejezés. A vendégeknél van olyan, hogy úgy gondolják, hogy rajtuk kevés felesleg van és ezt akár egy kezeléssel is meg lehet oldani. Szerintem mindenki tudja, hogy az utolsó kilótól nehezebb megszabadulni, mint a 20kg-ból az első 10-től.

Volt rá példa, hogy sikerült egy alkalommal leszedni a felesleget ami 6-8cm volt, de ez több dologtól is függ. Nem lehet előre megmondani, hogy mi fog történni.

A folyadékba mi tartozott bele és milyen ütemben fogyasztottad el?

Már írtam, hogy nincs olyan ágy ami a kezelés közben nyirokkeringést tud serkenteni. Jól hangzik de sajnos nem igaz. Nagyon sok gép van forgalomba erre a kezelésre, az ágyon kívül még a gép sem biztos, hogy a legideálisabb volt. Most finoman fogalmaztam.

Igazad van, nincs olyan kezelés ami mindenkinek ugyanazt az eredményt hozza, de szerencsére mindenki más eredményt szeretne. Sajnos néha az elvárások túl magasak és tényleg nem tesz meg mindent a vendég ennek az eléréséért. Ezért mérek minden kezelés előtt és után a számokból tudom, hogy nem ivott elegendő folyadékot vagy a szervezete visszatartja ezt minden esetben újból átbeszéljük. Nem kezdek el kezelést addig amíg a vendég nem itta meg a napi legalább 3 liter folyadékot /ami víz vagy tea, más nem számít bele/. Tapasztalatból lehet tudni, hogy ki itta meg és ki nem. Megérkezik a vendég és első útja a mellékhelyiségbe vezet. Számolom az ott töltött idő alatti, hogy hányszor ment ki. Ezek nagyon fontos információk számomra. Nem tudom a két kezelés között mit csinál meg a vendég az előre megbeszéltekből, de mivel felnőtt emberek járnak hozzám ez nem az én felelőségem. Különben a legtöbb vendég elmondja, hogy most nem tudtam annyit inni. Szerintem ez így tiszta, ő is tudja, hogy nem tett meg mindent. Ennek ellenére így is nagyon szépek az eredmények. Van egy vendégem aki 10kezeléssel 9kilót fogyott úgy, hogy közben volt a Karácsony és másfél rúd beigli "lecsúszott". Mi lett volna ha ilyen "kicsapongásokat" kihagy?

1007. lakiandi (válaszként erre: 1006. - 1dc16653d6)
2012. máj. 12. 22:30

Pedig a pocak az egyik legkönnyebben kezelhető terület. A kavitációs idő kevés volt, ez is egy buktató lehetett, és a masszázs hiánya biztosan az volt. Abban az ágyban nagyon nem hiszek, illetve önállóan szerintem nem elég.

Kérdezted kicsit lejjebb Rubelittől azt hiszem, minden vendégénél volt-e változás?

Nálam volt, hogy első nekifutásra nem volt eredmény, de akkor kiderült, hol volt a hiba. Amikor azt kiküszöbölte a vendég, volt eredmény. A vízfogyasztás volt egyébként mindig a ludas. Sajnos azt akkor is be kell tartani, ha csak orrbefogással tud már a nap végére inni az ember.

1006. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1005. - Angie's)
2012. máj. 12. 21:58

Hasamat kezelte.

És igen,nem történt masszírozás:(

Azt mondta az ágy amin fekszem közben csinálja...

1005. angie's (válaszként erre: 1004. - 1dc16653d6)
2012. máj. 12. 21:21
Nem tudom, melyik testrészedet kezelték, de én a 20'-et kevésnek tartom pl. egy hasra, csípőre. Nyirokstimulálás meg egyszerűen nem is történt a kezelés után. Szomorú.
1004. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1003. - Rubellit)
2012. máj. 12. 09:07

A szigorú diéta betartás nálam azt jelentette, hogy nem ettem kenyeret, tésztát,rizst, krumplit, cukrot,édességet,süteményeket. Csirkemellet ettem,zöldségeket,sovány felvágottat,almát,narancsot. A folyadék nekem 3 liter volt naponta.Illetve mozogtam,ami séta,futás volt,amihez éppen volt időm.


A kezelésem 30 perc volt.Abból 20 perc kavitáció és 10 perc rádiófrekvencia. Közben rezgett az ágy,ami nyirok masszázsnak volt mondva,de ezt korábban leírtam,hogy ez a masszírozás nekem sántított.


Én nem tudom miből mit lehet eldönteni,én csak a saját tapasztalatomat osztottam meg.Szerintem a világon nincs olyan kezelés ami mindenkinek egyformán ugyanazt az eredményt hozza,de mindenki leírja hogy mit tapasztalt és a nagy számok törvénye alapján látható,hogy érdemes-e elkezdeni vagy sem.


Neked minden vendégednek meghozta a várt eredményt?

1003. Rubellit (válaszként erre: 997. - 1dc16653d6)
2012. máj. 12. 07:13

Szia Mela079!

Szószátyárnak működött a kezelés, szerinte nem kamu. Te leírod, hogy egyet értesz vele, de szerinted kamu.

Sajnos nem lehet eleget hangsúlyozni, hogy azért mert volt valaki egy ilyen kezelésnek mondott „időtöltésen” abból nem tudja eldönteni, hogy maga a kezelés nem jó vagy olyan helyen járt ahol nem azt kapta amit ígértek. Különben a kúra alatt ajánlott méregtelenítő teát inni és figyelni kell az étkezésekre. Ez nem jelenti azt, hogy koplalni kell vagy tilos szénhidrátot enni. Aki ért ahhoz amit csinál nem fogja Neked azt mondani, hogy nem lehet otthon fogyni. Igazából a helyi fogyasztó kezelések a „lefogyhatatlan zsírpárnákra” vannak kitalálva. Mit jelent a Te esetedben, hogy szigorúan betartottad a diétát? Arra lennék kíváncsi, hogy mit kellett csinálnod két kezelés között. Mennyi folyadékot fogyasztottál naponta?

1002. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1000. - Lakiandi)
2012. máj. 11. 11:24

Szia!

Nem kúraként tervezem.Alapvetően nincs sok feleslegem 4 -5 kiló,de az valóban speciálisan a has,csipő környékén.Szerencsére,ha fogyok onnan indul el. Bár az is iagz,hogy volt hogy lefaragtam,aztán ha elengedem magam ugyanúgy vissza megy.

Azért ez a kavitációs zsírbontás is úgy van,hogy ha vége a kezelésnek és az ember nem változtat bizonyos dolgokon szépen vissza kúszik,nem csak a méregtlenítésre igaz.Szóval alapvetően az életmódváltoztatás szerintem mindkét esetre igaznak kell lennie.


A mozgást és vizet is betartottam.Bár nekem a kozmetikus akinél voltam,nagy csodákat nem zengett.Azt mondta ez is egy módszer ki kell próbálni,de hogy több vendégének is fél-1 év után ugyanúgy vissza ment a zsírpárna,mert nem figyelt oda mit eszik.

1001. 1dc16653d6 (válaszként erre: 998. - Angie's)
2012. máj. 11. 11:19

Igen,sejtem:)

Valószinű sok mindentől függ, hol voltál...stb.

De az,hogy szinte nulla az eredmény,nekem nagyon furcsa.

1000. lakiandi (válaszként erre: 997. - 1dc16653d6)
2012. máj. 10. 22:46

Betartottad a mozgást is, és a napi 3 liter folyadékot is? Nekem volt olyan vendégem, aki nagyon sokáig nem észlelte a változást, azután meg egyszerre tűnt el róla tetemes mennyiségű felesleg. Sajnos szervezet és szervezet között van különbség, van aki egy kezelés után minusz két centivel kel fel, és van aki csak a negyedik után.

Arra azért kiváncsi lennék, mi lesz, amikor abbahagyod a méregtelenítő teát, és nem figyelsz annyira az étkezésre. Ha mindezt életmódváltásként csinálod, nagyon jó, de ha csak kúraként, félő, hogy jojózni kezdesz.

999. lakiandi (válaszként erre: 998. - Angie's)
2012. máj. 10. 22:38
:)))))))
998. angie's (válaszként erre: 997. - 1dc16653d6)
2012. máj. 10. 21:16
Neked nagy kamu, másnak meg a régen várt megoldás....van ez így:-)
997. 1dc16653d6 (válaszként erre: 987. - Szoszatyar)
2012. máj. 10. 17:19
Egyetértek veled.A kezelésem alatt,én szigorúan betartottam a diétát,és abban a három napban laposabb is volt a hasam és jobban is éreztem magam az öv részen...aztán eegyébként semmi fogyasztást nem végzett az 5 alkalom így abba is hagytam.Azóta iszok méregtelenítő teát és figyelek az étrendemre és minusz 3 kilóban vagyok, az övemet már egy lyukkal beljebb húzom...szóval nekem nagy kamu az egész...
996. angie's (válaszként erre: 970. - Hodierakozmetikus)
2012. máj. 10. 09:16
Kiskezicsókolom:-D Rég láttam kegyedet:-)
995. lakiandi (válaszként erre: 967. - LeeBaa)
2012. máj. 8. 23:09
Jó esetben nem történik csökkenés, rosszabb esetben begyullad a máj. Mielőtt még bárki azzal vádolna, hogy rémeket látok, hozzáteszem, ez a legrosszabb lehetőség. De attól még lehetőség.
994. lakiandi (válaszként erre: 975. - Hodierakozmetikus)
2012. máj. 8. 23:04
Biztos igazad van, nem kételkedem, hogy tankönyv szerint nem kéne semmiféle tetoválást bántania a kavinak, de ugye nem baj, ha hiszek a saját szememnek?:)))) sajnos láttam már eléggé szétcseszett varrásokat ahhoz, hogy elkerüljem a kavifejjel, és másnak is inkább azt ajánljam.:))))
993. lakiandi (válaszként erre: 985. - Hodierakozmetikus)
2012. máj. 8. 22:58
Nem kevertem a kardioedzéssel.
992. lakiandi (válaszként erre: 980. - Hodierakozmetikus)
2012. máj. 8. 22:57
Ismét nem olvastad el rendesen a hsz-em., hisz pont ezt írtam én is. 40 khz-nél erősebbek a szalongépek, ugyanis alacsonyabb ferkvencián dolgoznak. 30 khz-et már tiltanak, 31,9 khz az a max határ, ahol dolgozhatnak.
991. lakiandi (válaszként erre: 983. - Hodierakozmetikus)
2012. máj. 8. 22:53
A 2x40 percet nem én csináltam, olvasd el kérlek rendesen a hozzászólásom, pont azt mondtam, hogy az rengeteg.
990. Rubellit (válaszként erre: 987. - Szoszatyar)
2012. máj. 8. 22:25
Azért nem volt szó szénhidrát mentességről, mert így nem lehet élni. Csak a húsban nincs szénhidrát. A fogyáshoz méregtelenítő étkezés szükséges ebbe a csak hús nem tartozik bele.
989. LeeBaa (válaszként erre: 960. - Lakiandi)
2012. máj. 8. 21:15
köszi
988. szoszatyar (válaszként erre: 987. - Szoszatyar)
2012. máj. 8. 20:58
az előbb véletlen kitöröltem egy fél mondatot. Szóval ahová én járok, ott azt javasolják...
2012. máj. 8. 20:57

Ahová én jártam, ott azt mondták, a lúgosító étrend fontos pár napig. Szénhidrát mentességről szó sem volt, nem is lenne betartható, hacsak nem ül otthon az ember egész nap. A lúgosító étrendből minden állati eredetű táplálék hiányzik, a szénhidrátmentes meg megengedi.

A szénhidrátmentesség x napig (hetente) azért nem tetszik a vevőnek, mert azt mondja, hogy ha én képes lennék a szénhidrát MENTES étrendet akár csak heti egy napon át is betartani, akkor nem is lennék kövér, vagy ha már az vagyok, pusztán a szénhidrát napokon át való elhagyásától is drasztikus fogyásba kezdenék. Hát, akkor (amennyiben ilyen erős vagyok) szépen elhagyom a szénhidrátot heti néhány napra, nem megyek sok pénzért kavitációra, hanem lefogyok ingyen.

Ezért - szerintem - nagyon nagy öngól azt mondani (mivel szélhámosnak fogsz tűnni), hogy "fogyókúrázz ezerrel, tartsd be a legszigorúbb diétát, ami mellett napokig nem tudsz még dolgozni sem, és mellette én heti egy alkalommal szép sok pénzért húzgálok rajtad egy uh fejet"

Ez esetben az ember azt gondolja, hogy "aztán ki mondja majd meg, hogy mitől fogytam le?"

De leginkább azt: "ha nem fogyasztok szénhidrátot, rosszul leszek, nem tudok dolgozni, kirúgnak a munkahelyemről, és a következő havi kavitációra már nem lesz pénzem" :)...

Ahová én járok, hogy egészséges, de - a máj tehermentesítése érdekében - mérgektől mentes, állati fehérjéktől mentes étrendet kell tartani, mindössze másfél napig, a kavitáció után. Én is így tettem. Segítségnek ott a lúgosító tabletta, a lúgosító víz, mert az élelmiszeripar nem garantálja, hogy minden lúgosít, amiről azt hisszük, de legalább igyekezzünk lúgosító étrendet tartani (sok zöldség, barnarizs, pelyhek - másfél napig, és ha este volt a kavi, akkor ez csak egy nap). De a lényeg a sok ivás. Szóval ez így kissé kevésbé átvágás-szagú, és ráadásul bejött!

A szénhidrátmentes diétáról egy dietetikust kérdezzetek meg, hogyan lehetséges egyáltalán a betartása. Meg hogy a sok hús a májat tényleg nem terheli? Nem hiszem...

986. hodierakozmetikus (válaszként erre: 751. - Mesike1980)
2012. máj. 8. 12:46
Így igaz:)
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook