Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
1045. marticsi (válaszként erre: 1044. - Lakiandi)
2012. máj. 24. 14:39

Szia!

Köszönöm!! Remélem akkor hatásos is lesz! Csak még ezt a 3-4 liternyi folyadékot kell valahogy meginnom!

USA BIOTECH Aktív Fat Burnert szedem még, mikor nem felejtem el magammal hozni :), abból elvileg 3*1, de van hogy csak napi egy. [link]


Igazából csak azért szedem, mert ugye elmúltam 40 és olvastam, hogy lassul az anyagcsere is, és iszonyú nehezen megy, pár éve mikor így hozzáfogtam tornázni simán lement, de most bizony makacskodik! :)) De nem adom fel!!! 168 cm magas vagyok, 73,5 kg-ról indultam és most olyan 70 kg körül vagyok, még szeretnék leadni pár kg-ot,illetve cm-t is!!! :))

1044. lakiandi (válaszként erre: 1043. - Marticsi)
2012. máj. 24. 14:16

Szia!

Első olvasatra ez rendben van, a pocak ráadásul nem olyan nehéz terület, mint pl a comb, biztos lesz eredménye a kezelésnek.

A fogyasztószerek alatt mit értesz?

A zsírégető L'karnitinnal semmi baj, de a mindenféle idióta csodafogyi bogyókról nagyon lebeszélnélek, sok értelmük nincsen.

1043. marticsi
2012. máj. 24. 08:23

Hozzáértők, vélemény így leírás alapján? Köszi előre is!


A kezelés menete


1. lépés: a bőr alatti zsírlerakódás feloldása ultrahanggal, bőr feszesítése


A kezelés során kizárólag a bőr alatti zsírréteget rombolják szét, segítségével tehát fájdalommentesen megszabadulhat a felesleges centiktől, majd feszessé teszik a bőrt a választott területen, valamint eltávolítják a bőr alatti zsírpárnákat.

1.40 Khz-es ultrahangos kavitációs rendszer

lebontja a zsírcellákat, célzottan távolítja el a zsírlerakódást. Az egészségügyben és szépségiparban forradalmi jelentősegű, kíméletes, non-invazív kavitációs technológiát alkalmazva, a berendezés erős ultrahangos feje 40,000 Hertz frekvenciájú ultrahangot bocsát ki, ami gyors rezgésre készteti a zsírsejteket. Ennek hatására, számtalan apró vákum buborék, azaz kavitáció keletkezik a sejteken belül és kívül, ami a sejtmembrán irányított lebomlását idézi elő. Ekkor a zsírsejtek trigliceridjei glicerinné és szabad zsírsavakká bomlanak. Az ultrahang a testbe hatolva, klinikailag bizonyított módon, a környező ereket és egyéb szöveteket érintetlenül hagyva, csak a zsírsejteket bontja meg. A kezelés során a sejtek súrlódnak, a keletkező hő hatására vizet veszítenek és összezsugorodnak - ugyanakkor az ultrahang remegtető hatására ütköznek is egymással és a keletkező vákuum buborékok a sejtmembránt lokálisan megbontják. Ezek összességében eredményezik a zsírbontó hatást.


2. lépés: a zsírsejtek eloszlatása RF (Rádiófrekvenciás) rendszerrel


A legújabb fejlesztésű rádiófrekvenciás technológiának köszönhetően, a rádióhullámok bejutnak a mélyebben elhelyezkedő zsírlerakódásokhoz is, így eloszlatják a zsírt, serkentik a nyirokrendszer működését, fokozzák a méregtelenítést. A célzott 500 kHz-es rádióhullámok aktív állapotba hozzák a zsírsejteket, így a súrlódási hő hatására emelkedik a közvetlen hőmérséklet. A szabaddá tett zsír és méreganyagok a verejtékmirigyeken, a májon és a nyirokrendszeren keresztül ürülnek ki, megszüntetve így a zsírlerakodásokat, fokozva a méregtelenítést.


3. lépés: hullámmasszázs kezelés vagy infraszauna használata (Te döntöd el, hogy melyiket szeretnéd)


A szövetek javítását elektro stimuláló rendszer használatával, azaz hullámmasszázzsal lehet elérni. Javítja a narancsbőrös szövetek állapotát, fogyasztja és formálja az alakot. A berendezés elektródás kezelőfeje bio hullámokkal élénkíti a test célzott részeit. A különböző frekvenciák es impulzusok, valamint a dinamikus vörös foton szinergikus hatására számos fizikai kölcsönhatás eredményeképpen a kezelés stimulálja a zsírszöveteket, tevékeny állapotba hozza a szervezetet és fokozza a nyirokkeringést. Így a szervezet ismét csak hőenergiát és zsírt ad le, hatékony alakformálást és páratlanul hatékony regenerációt eredményezve. A dinamikus vörös foton és az irányított elektróda feszessé teszi a bőrt, karcsúsítja és szépíti a testfelületet.


Az infraszauna egy másik hatásos módszere a szövetek állagának javítására, egyben kiválasztja a zsírsejteket és jelentős mennyiségű méreganyagot, amely az izzadtsággal távozik szervezetünkből. Hatékony módja a narancsbőr megszűntetésének is.


Hullámmasszázzsal vagy infraszaunával párosítva, még hatékonyabb, sikeresen támogatják a fogyási folyamatot, meggyorsítják az eredmény elérését!

3*1 óra a kezelés tartama!

1042. marticsi
2012. máj. 24. 08:16

Sziasztok! Én is érintett vagyok a témában, vettem egy kupont, 3 alkalmas. Remélem nem fogom megbánni. Itt egy órás kezelést írtak, fél óra az ultrahangos-kavitációs bontás és utána egy hullámmaszázs!

Kb. 1-11/2 hónapja tornázom és odafigyelek az étkezésre is, de kicsit nehezen megy a fogyás, főleg a hasamon, ezért választottam ezt. Viszont olvastam hogy fogyókúrás készítmény nem szedhető, ez tényleg befolyásolja? Zsírégetőt és L carnintint szoktam szedni, edzések előtt. Ez tényleg probléma lehet?

1041. justice.girl (válaszként erre: 1040. - Lakiandi)
2012. máj. 22. 18:25

Szia lakiandi!


Köszönöm a bíztatást, úgy lesz. Elmegyek 1-2 helyre konzultációra, aztán meglátjuk, hogy mit mondanak! Ha találok egy helyet ami okés és elkezdem a kezelést, akkor majd leírom a tapasztaltakat! :))))

1040. lakiandi (válaszként erre: 1038. - Justice.girl)
2012. máj. 20. 21:40
Úgy hiszem, a te környékeden is pont ugyanannyi tisztességes kezelő van, mint amennyi nem hozzáértő. Csak kis idő kell a fellelésükhöz. Mindenesetre próbakezelésre felesleges menni, de konzultációra nagyon nem az. Ott azért elég sok mindent fel tudsz mérni a helyről, a kezelőről,a folyamatról... és hát azért már innen is tudsz egy két dolgot, szerintem kiigazodsz ezek alapján.:)))))) Sok sikert hozzá!:)))))))))))))
1039. Rubellit (válaszként erre: 1038. - Justice.girl)
2012. máj. 19. 23:53
Ne legyél letörve, gondolj bele, hogy mennyi reményt, időt és pénzt nem pazaroltál el.
2012. máj. 19. 20:12

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Most már teljesen le vagyok törve,és tanácstalan vagyok. Mindegy keresgélek tovább, aztán majd csak találok egy jó helyet. :)

1037. lakiandi (válaszként erre: 1033. - Justice.girl)
2012. máj. 19. 16:44

Tökéletesen egyet értek Rubelittel. Nem nagyon tudják, mit csinálnak.

A 2x25 perc, amiben már benne van a bőrfeszesítés is, egyrészt életveszélyes, másrészt marhaság. Mindenki tapasztalja, ha egy adott területről "kiszalad a zsír" az a bőr állapotán nagyon nem javít. A kavitáció nem bőrfeszesítés. Nem egyenlő a két eljárás.

A nyirokmasszázs- tapasztalataim szerint- akkor hatékony, ha min. 20-30 perc. Az az egy perc arra sem elég, hogy a kompresszor normálisan felfujja a cellákat. /ha hullámmasszázsról van szó természetesen./

Az egyperces köpölyözés sem tudom, hogy minek, mi az értelme, egy perc alatt nem nagyon tud történni semmi. Az eredményeikre azért nagyon kiváncsi lennék, főleg azért, mert enyhe bőrpírról beszélnek, ami egy normális köpölyözésnél mélyről induló stabil lila folt inkább.

Nekem nem lenne ingerenciám egy ilyen típusú kezeléssorozathoz.

1036. Rubellit (válaszként erre: 1034. - Justice.girl)
2012. máj. 19. 00:21
Nem értem, hogy miért 12. Nincs minimum. Lehet eltérő, sőt biztos, hogy az.
1035. Rubellit (válaszként erre: 1033. - Justice.girl)
2012. máj. 19. 00:18

Szia Adrienn!

A szezont keverik a fazonnal.


Ezzel a kezeléssel csak zsír lehet bontani, feszesíteni nem lehet. Tehát miért is kellene egy adott lehetséges kezelés időtartamát elosztani két egymástól független kezelésre. Tényleg fogalmuk sincs, hogy mit írnak le.

Az intenzitás az teljesítmény és nem a kezelt idő.

A kezelt területeket nem érdemes úgy kezelni, hogy itt már nem kell annyit kezelni akkor kezeljünk egy kicsit máshol. Majd ha egy testrésszel már elégedett vagy akkor következik a másik. Nem ide már elég ennyi, a maradékot tegyük a másik testrészre. Inkább nem véleményezem. Nem kell szakembernek lenni, hogy valaki érezze, hogy itt valami sántít.

A kezelés ideje alatt egy ciripelő hangot hallasz ami nem kellemetlen. A legviccesebb az, hogy ezt a hangot belülről hallod nem kívülről mint a zenét. Lehet közben zenét hallgatni, de ez nem változtat a hang elviselhetőségén.

Hol érdekli a vendéget, hogy a kezelőfej mihez méretezett? Gondolom, mindenki sejti, hogy nem a lábunkkal fogunk kezelni, de ha ez így folytatódik még az is kiderülhet. :(

Nem azért használunk zselét mert az megkönnyíti a a kezelőfej járását hanem az ultrahang rezgéseit vezeti.

Nincs melegség a kezelés alatt, ha valaki érez akkor nem k.uh-val kezelik.

Emlékeztető kezelés? Minek? Jöjjön vissza a vendég és fizessen újból.

Egy testrésznek számító felület két tenyérnyi, páros testrészeken egy-egy tenyérnyi. Megnézném az a két tenyérnyi hasat ami a "bordázat alatti rész a combtövekig, a szemérem domb felett".

50 percig kezelni egy hasat? Senkinek ne jusson eszébe! Ezt megengedni vendégként sem!

Pulzáló kibocsátás: Szakaszos jelkibocsátás magas intenzitással a kemény zsírszövet kezelésére. Két pulzus között a szövetek lehűlnek, ami gondos felügyelet mellett lehetővé teszi magasabb energiafokozatok alkalmazását, elősegítve ezzel a zsírsejtek hatékony mechanikai bontását.

Folyamatos kibocsátás: A kavitációs jelek kibocsátása szünet nélkül történik alacsony intenzitással a lágy zsírszövet kezelésekor. Ebben az esetben a hőhatás érvényesül a kavitációs buborékok állandó súrlódásnak eredményeként, ami a zsírszövetek struktúráját megbontja.

A kezelésnek nincs bőr feszesítő hatása.

Nincs ajánlott minimális kezelés szám, minden vendégnél a zsír vastagsága, az idő amióta rajta van és az együtt működése határozza meg.

A comboknál is egy testrész két tenyérnyi felület és nem 50perc.

Nagyon szomorú vagyok, hogy ilyeneket kell olvasnom. Nem tudom, hogy ki írta, de nem kellett volna az biztos.

Rövid egy perces kompressziós masszázs, ilyen nincs. Ne legyünk komolytalanok. Eddig a 7 perces nyirokkeringés serkentő teljes testmasszázs vitte a pálmát de most a negatív rekord megdőlt. Nagyon gáz...

Az egy perces köpölyözés sem semmi. Remélem, hogy nem lesz rá igény.

Csak annyit tudok írni, hogy elkeserítő... :(

2012. máj. 18. 22:07
Még egy kérdésem van. Ha itt azt írják, hogy a hasnál ajánlott minimum 12 kezelés, ez akkor is úgy van, ha valakin csak egy pár centi plussz van? Ez nem lehet alkattól eltérő?
2012. máj. 18. 22:03

Na utána néztem, ezeket találtam a honlapon:


A kezelésről általánosságban:

A páciens tájékoztatását és a méréseket követően elindulhat a kezelés. Kezdetben érdemes egyszerre csak egy konkrét területet kezeltetni. Későbbiekben, ha az elsődlegesen kezelt test tájék már nem igényli a maximális intenzitású ultrahangot, akkor bevonhatunk további testrészeket. Az időtartam felbontható zsírbontásra és feszesítésre, de maximálisan egyszerre és hetente 60 perc engedélyezett. Az ultrahangos zsírbontás kezelés ideje alatt egy magas hangot hall a páciens a fülben, mely zene hallgatása közben abszolút elviselhető. Az ultrahangnak semmilyen egyéb mellékhatása nincsen, a hang hallása a csontok hangvezetése miatt történik. A kezelés a kézhez méretezett kezelőfejjel történik az adott területen, enyhe körkörös masszázzsal, mely során kellemes melegséget lehet érezni. Ne keressünk a kezelések alatt a kezelőfej mozgásában arányosságot, mert azt a kezelő személy látja, érzi, hogy hol, mennyit szükséges kezelni. A zsírmolekulák egyébként is időről időre átrendeződnek. A megfelelő mozgatáshoz ultrahang zselét használunk, mely megkönnyíti a kezelőfej járását a száraz bőrfelületen. A kezelés végeztével a páciens nyugodtan távozhat, bármilyen mellékhatás nélkül! A kúra alatt a szokásos napi tevékenység zavartalanul folytatható, nincs szükség kompressz fáslizásra. A kezelt bőrfelszínen nem alakulnak ki bevérzések, véraláfutások, ezért esztétikai szempontból a változás a kúra megkezdésének pillanatától egyértelműen csak pozitív irányú lehet. A kezelés külső szemlélő számára felületi elváltozás nélkül, csak a leadott centiméterben mérhető. Mivel idővel a zsírmolekulák hajlamosak átrendeződni, ezért negyedévente ajánlott egy – két emlékeztető kezelést végezni.


A has kezelése:

Pontos behatárolása a bordázat alatti rész a combtövekig, a szemérem domb felett. Oldalirányban a vesék feletti részt csak futólag szabad érinteni. Időtartama: 2 x 25 perc, melyben az első intervallum kifejezetten mélyhatású pulzáló, a második 25 perc egyenletes behatású és egyben bőrfeszesítő is a fogyasztó kezelés. Csak hanyatt fekve végezhető. Ajánlott minimális kezelés 12 alkalom. Ha elsődleges fogyasztó kezelésként választottuk, akkor maximum a hatodik kezeléstől párosítható hozzá a felkar vagy a vádli kezelése.


Felső combok kezelése

Pontos behatárolása a combtövektől a térdig. A térdet tilos kezelni. Időtartama: 2 x 25 perc. Ezt egyenletesen osztjuk meg a két oldal között. A zsírréteg vastagságától és víztartalmától függően használjuk a mélyreható pulzáló és a feszesítést is elősegítő kezelési formákat. A kezelést mind hason fekve, mind hanyatt fekve is kell végezni. Ajánlott minimális kezelés 12 alkalom. Ha elsődleges fogyasztó kezelésként választottuk, akkor a hatodik kezeléstől párosítható hozzá a felkar vagy a vádli kezelése.


Minden kezelés után…

Rövid egy perces kompressziós masszázzsal megmozgatjuk a kezelt testrész környékén lévő nyirokereket, hogy gyorsabban kezdjék meg a lebontott zsírsejtek elszállítását, hogy a tartós fogyás érdekében azok zsírtartalma ne épüljön vissza a környező zsírsejtekbe. Ezt a simító masszírozást érdemes otthon is sűrűn ismételgetni a kezelés tartama alatt. Külön kérésre ehhez a masszírozáshoz használható saját vagy általunk ajánlott narancsbőrre való készítmény.


Igény esetén rövid, egy perces köpölyözést végzünk a kezelt testrészen. Nem összetévesztendő a zsírtöréses fogyasztó masszázsnál használatos köpölyözéssel! Kizárólag a hajszál erekben lévő véráramlás fokozására szolgál, mely megkönnyíti a lebontott salakanyagok eltávolítását. Figyelem! Enyhe bőrpírral jár! Ezért kizárólag kérésre végezzük!


Nagyjából ennyit találtam a honlapon. A gép nevét nem találtam meg.


Másik kérdés! Egy másik szalonban Orvoshop márkájú gépekkel dolgoznak. Azokat ismered?

1032. justice.girl (válaszként erre: 1031. - Lakiandi)
2012. máj. 18. 21:54

Szia lakiandi!


Húú hát jókat kérdeztél, fogalmam sincs. Megpróbálok utána nézni a honlapjukon. Személyesen még nem konzultáltam senkivel. Ha találok valamit leírom!

1031. lakiandi (válaszként erre: 1028. - Justice.girl)
2012. máj. 18. 21:50

Általában zenehallgatás nélkül sem lesz semmi bajod attól a hangtól.

Kiváncsi lennék a nevére a gépnek. A frekvencia tartomány jónak tűnik, bár van annál erősebb gép.

Mennyi ideig tart a kezelés? Mennyi ideig fog tartani a levezetés? Milyen kezelést végeznek a keringés meginditására még? A rövid egyperces kompressziós kezelés nekem kevésnek tűnik. Ezeket tudni kéne, így nehéz bármit is mondani.

1030. justice.girl (válaszként erre: 1029. - Rubellit)
2012. máj. 18. 21:29

Szia Rubellit!


Köszönöm a válaszodat itt is és priviben is. Válaszoltam rá szintén priviben. :)


Annyi kérésem még lenne, ha megnéznéd az utolsó bejegyzésemet a másik szalonról, ahol kuponos akció van, leírnád, hogy mi a véleményed? Mert lassan lejár az akció és döntenem kellene, hogy vegyek-e kupont vagy sem. Beírtam a gép adatait is.


Előre is köszi!

1029. Rubellit (válaszként erre: 1026. - Justice.girl)
2012. máj. 18. 16:50

Szia Justice.girl!


Nem volt nyirokkeringés serkentő kezelés. Így az egész nem ér semmit. Továbbra sem értem, hogy mi ebben a próba kezelés mert, hogy van-e eredménye az nem derült ki.

A kérdéseidre a kezelés előtt kell válaszolni, mert az alapján döntöd el, hogy szeretnéd-e a kezelést.

Nem értem, hogy honnan tudja, hogy hogyan állítsa be a gépet ha nem nézi meg akár tapintással, hogy milyen a zsírpárnád.

Nekem az is fura, hogy Te a vendég törlöd le Magad. Ez a kozmetikus dolga és nem szeretem a papírtörlőt, mert kellemetlen az érintése és mállik.

2012. máj. 18. 09:49

A második szalon amiről tegnap este írtam és ami még foglalkoztat, az egy kuponos akcióban hírdet 6 alkalmas kavitációs testkezelést.


Itt írják is, hogy a kezelés közben egy magas hang hallható, de ez zene hallgatása mellett elviselhető és a kezelés után:


Rövid egy perces kompressziós masszázzsal megmozgatjuk a kezelt testrész környékén lévő nyirokereket, hogy gyorsabban kezdjék meg a lebontott zsírsejtek elszállítását, hogy a tartós fogyás érdekében azok zsírtartalma ne épüljön vissza a környező zsírsejtekbe


Ezek a gép adatai, amivel dolgoznak:


A gép típusa: Ultrahangos készülék

Besorolása: Class II – Type BF

Működtetési feltételek:

Hőmérséklet: 15~35°C

Relatív páratartalom: 10~85%

Atmoszférikus nyomás: 70~106kPa

Tárolási feltételek:

Hőmérséklet: 0~70°C

Relatív páratartalom: 5~90%

Atmoszférikus nyomás: 50~106kPa



Bemeneti feszültség: 100~240Vac 50/60 Hz

Energiafogyasztás: 60VA Max

Méret: 95x48x57 mm

Súly: 20Kg

Kezelőfej: 5.0cm/Net Area : 19.6cm2

Ulrahang Frekvencia: 38KHz +/- 2KHz

Kimeneti feszültség: 45Watt

Felhasználói felület: 5.7 colos LCD & Érintő képernyő / Taposó pedal


Nekem így elolvasásra jónak tűnik az egész. Szerintetek??


Mert ha okés, akkor vennék is kuponokat. Már nem sok idő van hátra és lejár az akció, azért is érdekelne, hogy ebbe belevágjak-e.


Válaszotokat előre is köszönöm!

2012. máj. 18. 09:36

Szia lakiandi!


Neked is köszönöm a válaszodat! Igyekszem odafigyelni minden intő jelre! :) Én is 3 liter vízre gondoltam, miután itt olvastam is a fórumon, ezt mondjuk nekem nem nehéz betartani, mert alapból is megittam minden nap 2-2.5 liter vizet.

1026. justice.girl (válaszként erre: 1025. - Rubellit)
2012. máj. 18. 09:30

Szia Rubellit!


Köszönöm a válaszodat! Gondoltam, hogy sántított egy kicsit a dolog. Úgy volt az egész, hogy bementem fél 5-re. Mondta a csaj, hogy feküdjek fel az ágyra, elég ha felhúzom a felsőmet és a gatyámat egy kicsit le, szóval nem kellett vetkőzni. Felfeküdtem, lekent a zselével és már indította is. Amikor végezett az ultrahanggal és a rádiófrekivel, utána adott papírtörlőt, azzal letörölgettem magam, elköszöntünk és már jöttem is kifelé. Amikor kiértem a szalonból és megnéztem az időt pontosan háromnegyed 5 volt. Konzultációról nem esett szó, akkor sem lett volna, ha bérletet veszek. Azt mondta, hogy a felmerülő kérdéseket majd közben átbeszéljük. Amiket kérdeztem, azt is a kezelés közben kérdeztem.


Szeretném, ha leírnád nekem privibe a triporális kezelést. Tudom, hogy nem a fórum témája az a kezelés, csak felmerült mint lehetőség egy próbakezelés. Ahol felmerült az ingyenes kezelés lehetősége, ott foglalkoznak ultrahangos kavitációs zsírbontással is, arra is el tudok mennni, mondjuk az jobban is érdekel.


Azért is kérdeztem rá, mert én nem tudom, hogy mi a különbség, melyiket válasszam. Ha leírod privibe nagyon megköszönöm. Még annyi, hogy szerencsére nincs rajtam sok felesleg, max. olyan 6-7 kg, a combnál kellene egy olyan 2-2 centit lefaragni, a hasamon van egy kicsit több, meg az nem annyira feszes, sajnos a szülés után úgy maradt. Próbálkozok hasizmozni, de eredménye nem sok van, az étkezésemre pedig odafigyelek egyébként is, update-olok. Sportoli próbáltam szeretek is nagyon, de sajnos 2 térdműtét után még nem találtam olyan sportot, amit bírna a térdem.


Régebben rendszeresen sportoltam, addig nem is volt gond az alakommal, de amióta nem tudok a lábam miatt és ülő munkát is végzek, azóta csak a táplálkozással tudok egy kicsit koordinálni. Sajnos a szoptatáskor feljött pár kiló, na attól nem nagyon sikerül megszabadulni. Már valamennyit formálódtam, de még van itt-ott pár centi, ezért is döntöttem emelett az ultrahangos kezelés mellett.

1025. Rubellit (válaszként erre: 1023. - Justice.girl)
2012. máj. 17. 23:16

Szia Justice.girl!


Nem értem a próba kezelés fogalmát ebben az esetben. Ez nem IPl, ahol lehet kis felületet kezelni. Három villantás és meglátjuk, hogy mi az eredmény. Szerintem egy próba kezelést pont úhy kellene végig csinálni mint egy rendes kezelést. Különben a próba kezelés előtt is kell beleegyező nyilatkozat. Arról nem is beszélve, hogy mérni és fényképezni is kell. Most őszintén mit tudhatott meg így. Te megtudtad, hogy ez a kezelés nem az a kezelés, de, hogy van-e hatása, eredménye azt nem. 15 perc nem elég a nyilatkozat kitöltésére, a fényképezésre és a mérésre. A mérés nem csak a vendégnek ad információt hanem a kozmetikusnak is. Kezelés után mért eredmény nincs meg a következő kezelés előtt akkor a vendég vagy nem ivott elég folyadékot, vagy a szervezete visszatartja. Ezt miből fogja megtudni ha nem mért? Konzultációról szó sem esett.

Jelezni szeretném, hogy olyan nincs, hogy egy kezelés legalább fél óra kell, hogy legyen. Mindig csak a saját gépével kapcsolatban tud nyilatkozni a kezelést végző kozmetikus.

Figyelmedbe ajánlanám a 974. hozzászólást Hodierakozmetikus-tól.

Van amit nem értek. 15perc volt a teljes kezelési idő, mínusz amíg bementél, megismerkedtetek, levetkőztél, bekent géllel, beprogramozta a gépet, a végén letörölte a gélt, felöltöztél, elköszöntél és kijöttél. Nem is tudom, hogy akkor mennyi időt kezelt. Ebből volt a nem ciripelő kezelés, utána pedig a rádiófrekvencia. Nem a rádiófrekvencia volt szerinte a nyirokstimulálás, mert az a meleg, csak nem serkenti a nyirokkeringést.

Azért az nagyon érdekes, hogy ami a honlapon szerepel az szerinte felesleges. Akkor ki írta ezt a honlapon. Megnézem, nekem ez nem kerek.

Szénhidrát mentes napok nincsenek, ebben igaza van.

A tripolár kezelés nem a fórum témája, dolgoztam vele másfél évig én nem ajánlom. Privát levélben szívesen megírom a véleményemet.

1024. lakiandi (válaszként erre: 1023. - Justice.girl)
2012. máj. 17. 22:42

Szia!

Tényleg érdekes helyen jártál, ez nem is vitás.

Felelőtlenség nem kikérdezni a vendéget, még akkor is, ha csak próbakezelést végeznek, mert, még ha teljesen egészséges is vagy, a kritériumok között nem csak a betegségek szerepelnek. Ezt feltétlen tudni kell.

Az az idő nagyon kevés, amit te ott töltenél kezelés gyanánt, bár a jó hír ebben talán az, hogy ennyi idő alatt bajt sem nagyon lehet okozni. A 15-20 perc kevés, a 45 perc sok. Centit mondjuk én sem szeretek használni, csak kérésre teszem, de az nem reális annyira, sokszor nem mutat valós értékeket. Ebből a szempontból tényleg a ruhatár a legjobb mérce.

A sok víz durván esetleges mértékegység, tartsd magad az itt olvasott min. 3 literhez, bárki bármit is mondjon.

Ha körülnézel majd több szalonban, ne csak a gépeket figyeld, néha a kezelő tudása, hozzáállása rontja el a dolgokat. És még egy dolgot nem árt szem előtt tartanod, minden szervezet más és más. Két ugyanakkora méretű felesleg biztosan nem fog ugyanúgy reagálni két azonos kezelésre. Ez az ilyen volt-ilyen lett fényképek nézegetésekor jusson eszedbe.:))))

Remélem tudtam néhány dologban segíteni. Biztosan megtalálod azt a szalont, ahol jól és hatékonyan tudnak veled foglalkozni.:)))))

2012. máj. 17. 20:33

Sziasztok!


Még új vagyok itt, de nagyjából elolvastam már az összes oldalt a fórumon, még 1-2 oldal van hátra. Én is most készülök valamilyen zsirbontó kezelést igénybe venni, de eléggé tanácstalan vagyok. Győri vagyok és itt is van jó pár szalon és a fórumban olvasottak után nem tudom, hogy kit válasszak, melyik szalon lehet megbízható.


Egy helyen voltam már egy ingyenes próba kezelésen, hát őszintén elolvasva a fórumot most már tudom, hogy egy vicc volt az egész. A csaj azt mondta, hogy hasnál csinálja a próbát, mert ott lehet a legjobban látni először az eredményt. Az egész 15 percig tartott és ebben már benne volt elméletileg a nyirokmasszázs is. Kérdeztem tőle, hogy a rendes has kezelést hány perc, gondoltam a próba miatt ilyen rövid. Azt mondta, hogy 15 max. 20 perc, annyi bőven elég, a comb háromnegyed óra. Hát meglepődtem, hiszen itt olvastam, hogy a has is legalább fél óra kell hogy legyen. Fél 5-re mentem a próbakezelésre és háromnegyed 5-kor már ajtón kívül voltam. :) Jó mi? Ráadásul úgy volt, hogy a 15 percből a hosszabb idő az ultrahang volt, sipoló hang nem volt egyáltalán, utána meg rádiófrekvencia. Ekkor elővett egy másik fejet, aminél mondta, hogy ez kicsit meleg lesz, tényleg az volt és azt is a hasamon huzogatta ugyanúgy, mint az ultrahangos fejet. Azt mondta, hogy ez a nyirokstimulálás, ez tartott rövidebb ideig, de nem tudom, hogy meddig, mert nem volt nálam óra, a telcsim meg a táskámban volt.


Aztán azt is kérdeztem tőle, hogy hogyan működik az állapotfelmérés, mert a honlapjukon szépen le van írva, hogy centizés, meg jelölés, meg fénykép fej nélkül stb. Erre azt mondta a hölgy, hogy nem csinál ilyeneket, felesleges centizni is, majd a nadrágomon úgyis észreveszem a változást. Nem kérdezett semmit, hogy van-e valamilyen betegségem, ilyesmiket. És szerintem papírt sem iratna alá, ha elmennék rendes kezelésre, mert nem is említett ilyet. Szóval eldöntöttem, hogy oda többet nem megyek és bérletet sem fogok ott venni. Kérdeztem a diétát is meg a vizet, annál mondta, hogy vizet sokat kell inni, de a szénhidrát mentem napokat nem kell betartani, csak oda kell figyelni, hogy mit és mikor eszek. Szóval érdekes volt az egész.


Most van másik két hely, amin vacilálok. Az egyik szalon itt az oldalon is hírdet ingyenes tripoláris próbakezelést, az országban 11 helyen van szalonjuk. Róluk vélemény? Ha kell priviben megírom valakinek, hogy pontosan mi a neve a szalonnak, csak itt nem lehet gondolom. A másik szalonnal kapcsolatban megkeresem a hírdetést és leírom a gép adatait, hogy meg tudjátok nézni, hogy jó-e a gép a mivel dolgoznak.


Válaszotokat előre is köszönöm

1022. lakiandi (válaszként erre: 1020. - Szoszatyar)
2012. máj. 15. 21:53

Persze, hisz működik:))))))))))))

De félre a tréfával, akinek nincs meg az ötéves gyógyulása daganatos megbetegedés után, annak nem lehet. A rákos sejtek a véráramban keringenek, és a maszírozás, vagy bármelyik típusú keringés elősegítő kezelés hatására szétterjedhet a testben, szétszóródhatnak. Ez pedig az áttétek kockázatát növeli.

De a lányom kihisztizte tőlem, hogy hadd járjon /tudod, elbliccelt edzések, meccs sérülés:)))/ és ő is jól halad.

1021. lakiandi (válaszként erre: 1018. - 1dc16653d6)
2012. máj. 15. 21:47

Gyomorgyűrű. Nem kellemes.

Sok minden miatt nem használhatja az ember, és ebben még az időhiány is benne van.:)))))) Nálam sajnos nem ez a helyzet. Daganatos betegség esetén nem lehet. Még a bőrfeszesítést sem merném, hisz az is serkenti a keringést.

1020. szoszatyar (válaszként erre: 1017. - Lakiandi)
2012. máj. 15. 17:37

Te miért nem kavitálhatsz?

Akihez én jártam, ő használta magán, és sokat fogyott hasból.

1019. hodierakozmetikus (válaszként erre: 996. - Angie's)
2012. máj. 15. 10:42
:)...:))) Megyek hamarosna hozzzátok:)
1018. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1017. - Lakiandi)
2012. máj. 15. 08:15

Mi az a gyűrű?


Egyébként erről nem akartam írni,de ez is megfordult a fejemben mikor ott jártam,most megosztom veletek.

Nekem az első alkalommal az is furcsa volt,hogy a kozmetikus hölgy igen csak gömbölyded volt itt ott. Gondoltam is magamban,ő hogy hogy nem használja magán a gépet,miközben azt is elárulta,hogy fogyókúrázik....

1017. lakiandi (válaszként erre: 1014. - Rubellit)
2012. máj. 14. 22:16
Megpróbálom mindig úgy átgondolni, mintha én lennék a vendég, nekem mi lenne a véleményem. Végül is, voltam hasonló nehéz helyzetben, én 60 kilót fogytam, igaz gyűrűvel. De az se kisebb csapás.:))))) Bár az meg nekem személyes tragédia, hogy pont én nem kavitálhatok.:)))))
1016. angie's (válaszként erre: 1015. - Angie's)
2012. máj. 14. 08:21
Majd jelentek az eredményekről.
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook