Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
1075. lakiandi (válaszként erre: 1069. - Teó25)
2012. máj. 29. 22:29

Szia!

Örülök, hogy ennyire jók a tapasztalataitok, gratulálok nektek!

Tény, vannak már korszerűbb gépek, de úgy gondolom, lehetetlen követni a gyakorlatilag óránként megújuló palettát. Természetesen mindenki arra törekszik, hogy a legjobb tudása szerint dolgozzon, a lehető legjobb gépekkel, de pl az én újjonan megvett méregdrága gépem is tudom, hogy már akkor elavult volt, mikor megérkezett.:)))) Ez egy ilyen szakma.:)))) Lehet az újdonságokat keresni, mindig a legújabb technikákkal bajlódni, de én /És még jó néhányan/ valahogy úgy vagyok vele, hogy ami új technológia, annak a gyerekbetegségei még csak most fognak következni. Nem biztos, hogy a kicsit régebbi, de már bizton bevált módszer elavult.:))))

Ha ezzel a módszerrel ilyen eredmények érhetők el, az nem rossz.:))))

Az izomstimulálót és a fotont én is használom, nagyon szeretem, rendkívül látványos eredményeket produkál.

1074. lakiandi (válaszként erre: 1068. - Marticsi)
2012. máj. 29. 22:19

Ebből tényleg nem lehet kihámozni, mennyi idő egy-egy adott kezelési szakasz, de!

Ha fél óra tiszta kavitációs időre húsz perc hullámmasszázst csinálnak neked, az már nem rossz. Lehetne több is, de az úgy naggyából rendben van. A maradék tíz perc rf nem ér sokat, gondolom azért írták oda, hogy jobban hangozzék, mert mint kezelés ennyi idő alatt nem sokat használ. Arra figyelj, hogy a harminc perc kavi mellé legyen meg a húsz perc hullám. Akkor sincs baj, ha kéred, felejtse el az rf-et /nem vesztesz sokat ezzel/ és a hullám is legyen harminc perc helyette. Az úgy egy korrekt kezelés.

1073. lakiandi (válaszként erre: 1066. - Marticsi)
2012. máj. 29. 22:13
A kávé tejjel, cukor nélkül nem baj, azt ihatod. Főzeléket úgy egyél, hogy minimális étkezési keményítővel van sűrítve, nem liszttel. A zab nálam már nem fér bele.
1072. Z. Betti
2012. máj. 29. 07:47

Sziasztok!

Ha nem is írok erre a forumra, de azért szemmel tartalak Benneteket.

Nagyon szépen, korrekten terelgetik kollégamőim a hozzászólókat. a kavitációs zsírbontás útvesztőjében. Különösen nagyra értékelem Rubellit írásait. (egy aprócska megjegyzés: 3éve a Cosmoprof már szinte csak a kavitációtól volt hangos) Ma is a kedvenc kezeléseim egyike a kavitáció.

Az, hogy itt inkább csak olvasok, azért van, mert máshol nagyobb szükség van rám. Nem minden forumon ilyen korrekt a tájékoztatás. Szakmai és üzleti szempontból is nagyra értékelem az itt író kolléganőim. Csak így tovább!

Üdv: Betti

1071. Rubellit (válaszként erre: 1069. - Teó25)
2012. máj. 28. 23:15

Szia!

Senkit sem szeretnék elkeseríteni, de a Tripoláris Rádiofrekvencia több mit 5 éves módszer.

Ennyi ideje dolgoztam már vele.

A legfrissebb kutatásoknak köszönhető k.uh is több mit 2 éves.

Combról első kezelésnél 5cm mínusz, akkor érdemes lenne leírni ennek a combnak a kerületét.

1070. Rubellit (válaszként erre: 1068. - Marticsi)
2012. máj. 28. 23:05

3 lépés ami fél-fél óra, nem lehet egy órás kezelés.

Szerintem kérdezd meg, mert fontos.

A kezelés lépéseivel kapcsolatban már leírtam, hogy mit kellene kijavítania annak aki írta, mert nagyon sok hiba van benne. Amit akik olvassák nem vesznek észre, mert nem szakemberek, de ezek szerint aki írta az sem az. :(

1069. Teó25
2012. máj. 28. 18:16

sziasztok!


Még nem voltam zsírbontáson, de tőlünk 13 lányból 8 jár. Eddig mindegyikük volt már 3-5 kezelésen és fantasztikus eredményeket látok rajtuk. Volt akinél az első kezelés 5 cmt hozott le combról.


1. lépés - Ultrahangos (kavitációs) rádiófrekvenciás zsírbontás


A legfrissebb kutatásoknak köszönhetően megszületett az a készülék, mely az ultrahang technológia legújabb generációja. A speciális frekvencián, 40.000 Hz-en működő ultrahang hullámok által keltett „kavitációs hatásnak” köszönhetően, egyedülálló módon képes a zsírsejtek bomlásának, „szétrobbantásának” előidézésére.


A kavitációs zsírbontás egy olyan non-invazív beavatkozás, mely során a komputer-vezérelt nagyteljesítményű ultrahang hullámok a kezelt terület szövetein belül mikro buborékokat hoznak létre. Ezen mikro buborékok összeroppanása során olyan potenciájú nyomásváltozás jön létre, melynek köszönhetően a lokálisan elhelyezkedő zsírsejtek szétesnek. Az ilyen módon folyékonnyá vált zsír és egyéb bomlástermékek a nyirokrendszeren át a májba kerülnek, ahol a lebontás megtörténik, majd a vizelettel együtt távoznak a szervezetből.


2. lépés - Tripoláris Rádiófrekvencia


A Tripolarris Rádiófrekvenciás technológia a legújabb tudományos fejlődést kínálja a celluit és testformázás kezelésében, az öregedés ellen. A Tripoláris Rádiófrekvencia lényege, hogy a rádiófrekvenciás áram legalább három elektróda (pólus) között áramlik. A bőrbejutás mélysége változtatható, így egy időben melegíti a mély és felszíni szövetrétegeket a bőrben. Szelektíven melegíti a zsírsejteket, így nagymértékben gyorsítja az anyagcserét, és a folyékony zsír kiválasztást. A kollagén rostok összehúzódnak – megfeszítve a körülötte lévő bőrt – azonnali hatást nyújtva. Rádiófrekvenciás kezelés: a rádiófrekvenciás fej által kibocsátott energia behatol a mélyebb zsírrétegekbe, a zsírsejtek mozgása felgyorsul,ezáltal felmelegszenek. A felszabadult zsírsejtek alkotórészei és a mérgek a nyirokrendszer a máj és a verejtékmirigyek segítségével ürülnek ki a szervezetből. A rádiófrekvencia: A fejlesztők hamar felismerték, hogy a már megsemmisített sejt tartalmát mihamarabb ki kell üríteni a szervezetből. Forradalmian új módszer tehát a rádiófrekvencia ultrahangal kombinált alkalmazása.


A rádiófrekvencia mintegy 0,5 MHz-el hatol a bőrbe, felgyorsítva ezzel a vér oxigén ellátottságát, a zsírsejt kiürülését. Az összetett kezelés kettős célt szolgál: egyrészt a más módszerrel nehezen csökkenthető zsírszövetet szétrombolja, majd annak tartalmát, és a nem megfelelő életmód következtében a szervezetben felhalmozódott anyagcsere-végtermékek távozását gyorsítja. Az alakformáló kezelések után a lebontott zsír eltávolítása azért is fontos, mert így elkerülhető, hogy a zsírsejtek újra felszívják a széttört méreganyagokat, és eredménytelen legyen a kezelés.


3. lépés - Izomstimuláló és vörös foton


A fogyasztó kezelés során fontos, hogy az eltávolított zsír mennyisége után odafigyeljünk a bőr állapotára is. A kezelések részét képzi, hogy a zsírbontást követően feszesítsük a bőrt, melyben a – és a + pólusú izom stimulációt használjuk. A dinamikus vörös foton segít az anyagcsere folyamatok fokozásában. Stimuláljuk az izmokat, ezzel javítjuk a kötőszövet (narancsbőrös szövet) és a bőr állapotát.

1068. marticsi (válaszként erre: 1067. - Rubellit)
2012. máj. 28. 17:59

Ennyi van leírva, de azt hiszem fél-fél óra!!!


A kezelés menete


1. lépés: a bőr alatti zsírlerakódás feloldása ultrahanggal, bőr feszesítése


A kezelés során kizárólag a bőr alatti zsírréteget rombolják szét, segítségével tehát fájdalommentesen megszabadulhat a felesleges centiktől, majd feszessé teszik a bőrt a választott területen, valamint eltávolítják a bőr alatti zsírpárnákat.

1. 40 Khz-es ultrahangos kavitációs rendszer

lebontja a zsírcellákat, célzottan távolítja el a zsírlerakódást. Az egészségügyben és szépségiparban forradalmi jelentősegű, kíméletes, non-invazív kavitációs technológiát alkalmazva, a berendezés erős ultrahangos feje 40, 000 Hertz frekvenciájú ultrahangot bocsát ki, ami gyors rezgésre készteti a zsírsejteket. Ennek hatására, számtalan apró vákum buborék, azaz kavitáció keletkezik a sejteken belül és kívül, ami a sejtmembrán irányított lebomlását idézi elő. Ekkor a zsírsejtek trigliceridjei glicerinné és szabad zsírsavakká bomlanak. Az ultrahang a testbe hatolva, klinikailag bizonyított módon, a környező ereket és egyéb szöveteket érintetlenül hagyva, csak a zsírsejteket bontja meg. A kezelés során a sejtek súrlódnak, a keletkező hő hatására vizet veszítenek és összezsugorodnak - ugyanakkor az ultrahang remegtető hatására ütköznek is egymással és a keletkező vákuum buborékok a sejtmembránt lokálisan megbontják. Ezek összességében eredményezik a zsírbontó hatást.


2. lépés: a zsírsejtek eloszlatása RF (Rádiófrekvenciás) rendszerrel


A legújabb fejlesztésű rádiófrekvenciás technológiának köszönhetően, a rádióhullámok bejutnak a mélyebben elhelyezkedő zsírlerakódásokhoz is, így eloszlatják a zsírt, serkentik a nyirokrendszer működését, fokozzák a méregtelenítést. A célzott 500 kHz-es rádióhullámok aktív állapotba hozzák a zsírsejteket, így a súrlódási hő hatására emelkedik a közvetlen hőmérséklet. A szabaddá tett zsír és méreganyagok a verejtékmirigyeken, a májon és a nyirokrendszeren keresztül ürülnek ki, megszüntetve így a zsírlerakodásokat, fokozva a méregtelenítést.


3. lépés: hullámmasszázs kezelés vagy infraszauna használata (Te döntöd el, hogy melyiket szeretnéd)


A szövetek javítását elektro stimuláló rendszer használatával, azaz hullámmasszázzsal lehet elérni. Javítja a narancsbőrös szövetek állapotát, fogyasztja és formálja az alakot. A berendezés elektródás kezelőfeje bio hullámokkal élénkíti a test célzott részeit. A különböző frekvenciák es impulzusok, valamint a dinamikus vörös foton szinergikus hatására számos fizikai kölcsönhatás eredményeképpen a kezelés stimulálja a zsírszöveteket, tevékeny állapotba hozza a szervezetet és fokozza a nyirokkeringést. Így a szervezet ismét csak hőenergiát és zsírt ad le, hatékony alakformálást és páratlanul hatékony regenerációt eredményezve. A dinamikus vörös foton és az irányított elektróda feszessé teszi a bőrt, karcsúsítja és szépíti a testfelületet.


Az infraszauna egy másik hatásos módszere a szövetek állagának javítására, egyben kiválasztja a zsírsejteket és jelentős mennyiségű méreganyagot, amely az izzadtsággal távozik szervezetünkből. Hatékony módja a narancsbőr megszűntetésének is.


Hullámmasszázzsal vagy infraszaunával párosítva, még hatékonyabb, sikeresen támogatják a fogyási folyamatot, meggyorsítják az eredmény elérését!

3*1 óra a kezelés tartama!

1067. Rubellit (válaszként erre: 1050. - Marticsi)
2012. máj. 28. 17:56
Nem értem, hogy miért nincs konkrétan megadva, hogy melyik kezelés mennyi ideig tart. Te itt már nem is írod a rádiofrekvenciát. Az volt a második lépés. A folyadék (ami víz vagy tea) végig mindennap 3-4 liter. Nem számít bele a leves, a kávé, a gyümölcslé. Naponta arányosan elosztva, ha úgy mész a kezelésre, hogy előtte vagy előző nap nem ittál eleget nem lesz eredményes a kezelés.
1066. marticsi (válaszként erre: 1065. - Lakiandi)
2012. máj. 28. 13:30

Köszi, remélem hatni fog ez a kezelés. :)) Még egy kérdés, az nem baj ha kávét iszom, de reggel anélkül nem tudok felébredni? Az az első, hogy kb. 1,5 dl tejben, megiszom a kávém, persze cukor nélkül. De annyira alacsony a vérnyomásom, hogy muszáj.


Kibírom amúgy simán szénhidrát nélkül, majd eszem főzeléket, meg rakott zöldbabot, pl. rizs nélkül elkészítve. Amúgy is szeretem. :)) Volt már hogy zabpehellyel csináltam. Sokszor eszem vacsira pl. tejben zabit reszelt almával és fahéjjal, ezt is nagyon szeretem. A zabot nagyon dicsérik mindenhol, szerinted az belefér még? Vagy abban a 3 napban azt sem, mivel végül is szénhidrát, csak nem a hizlalós fajta!

1065. lakiandi (válaszként erre: 1062. - Marticsi)
2012. máj. 28. 12:55
Ezt a szert nem ismerem, és nem is tudok senki ismerősömről, akinek valamilyen tapasztalata lenne vele. Személy szerint ezekkel a szerekkel kicsit szkeptikus vagyok, mert a hatásának a következménye ugyanolyan lehet, mint egy elrontott diétának: jojó.
1064. lakiandi (válaszként erre: 1061. - Marticsi)
2012. máj. 28. 12:53
Az a dolga, hogy csípjen, így serkenti a vérkeringést. Természetes, hogy vörös leszel tőle. Amikor fóliába tekernek ez a csípés egy idő után megszűnik, és erőteljes méregtelenítésbe kezd a szervezeted. /fáradtság, kis hidegrázás... stb/:)))))
1063. lakiandi (válaszként erre: 1060. - Marticsi)
2012. máj. 28. 12:50
Már reggeltől ne egyél. Amennyi szénhidrát a zöldségekben, gyümölcsökben, húsban van, annyi legyen elég. Ha ötre mész, addigra 2- 2,5 liter vízet már igyál meg.
1062. marticsi
2012. máj. 28. 12:47
Ja és még egy kérdés, hogy mi van akkor ezzel a zsírégetővel? Gondolom nem lesz bajom, azért mert szedem. Bár ha abban az időszakban ugye nem viszek be gyakorlatilag szénhidrátot, akkor nem is fogom bevenni, mert akkor felesleges szerintem.
1061. marticsi
2012. máj. 28. 12:41
Én itthon próbálkoztam egyszer fahéjolaj bele bőrfeszesítő testápolóba és azzal kentem be magam, de nem tekertem be, csak simán lekentem, de nagyon csípett és vörös lett az egész bőröm! Azóta nem igazán mertem.
1060. marticsi (válaszként erre: 1054. - Lakiandi)
2012. máj. 28. 12:39

Köszi Lakiandi!


Ha jól értem csak azon a három napon ne egyek egyáltalán szénhidrátot, amelyiken lesz a kezelés? Tehát akkor már reggeltől tudatosan készüljek rá, mert 5-re megyek! :)) vagy még utána is 3 nap?! Már gyakorolom az ivást, ma eddig megittam már egy üveg ásványvizet! (1,5 l) :D

1059. lakiandi (válaszként erre: 1058. - 1dc16653d6)
2012. máj. 27. 22:06
Ennek a kezelésnek kúraszerűen van értelme, tehát ha próbára akarnak hívni, kételkedj.:)))) Nem vészes az ára, olcsóbb, mint a kavi.
1058. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1057. - Lakiandi)
2012. máj. 27. 21:47

Akkor utána nézek a szalonoknak,csak mivel az ultrahangban csalódtam,kicsit félek,hogy megint olyan kezei közé kerülök,aki nem jó szakember.

Ezek kb milyen áron futnak? Illetve mire figyeljek oda szerinted,amiből esteleg tudhatom,hogy nem átverés?

1057. lakiandi (válaszként erre: 1056. - 1dc16653d6)
2012. máj. 27. 21:43

Azt, hogy ne csináld! Annak /ahol jól csinálják/ hasonló szabályai vannak, mint bármilyen más kúrának. 10 alkalom, öt héten át, heti kétszer. Utána vagy havonta egy alkalom, vagy fél év után egy újabb 10-es kúra.

Csak azt a fóliát lehet alkalmazni, amit profeszionális tekercselőként adnak el / kozmetikusoknak/, mert a többivel csak azt éred el, hogy visszanyomod a méreganyagokat a szervezetedbe.

1056. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1055. - Lakiandi)
2012. máj. 27. 21:35

Köszi a választ!

És szerinted arra elég hetente egyszer elmenni?

Vagy pórbáljam ki itthon? Olvastam a neten,hogy testápolóba,ha fahéjolajta csepegetetünk és úgy tekercseljük be az hatásos lehet.Erről mit gondolsz?

1055. lakiandi (válaszként erre: 1053. - 1dc16653d6)
2012. máj. 27. 21:31
Próbáld, de akkor már érdemesebb a teljes testtekercselést.
1054. lakiandi (válaszként erre: 1051. - Marticsi)
2012. máj. 27. 21:27

A lényeges három napban ne egyél kenyeret / semmilyet/, rizst, krumplit, tésztát, lisztet, péksütit, cukrot, csokit, zsíros tejterméket. Alkohol szintén tilos. A többi napra tökéletes amit csinálsz.:))))

Az egy órás kezelés, ha úgy oszlik el, hogy fele-fele arányban kavi, és hullámmasszázs, úgy rendben van. Próbakezelésekre hülyeség járni, Rubellit már írta miért, osztom a véleményét.:))))) Ne pazarolj rá időt.

A leg lényegesebb az ivás. Annélkül nem fog menni.

2012. máj. 27. 21:18
Szerintetek,ha nem használt a kavitációs zsírégetés,ahogy korábban beszéltünk róla,érdemes kipróbálnom a testtekercselést a hasamon?
1052. lakiandi (válaszként erre: 1049. - Éjjelipillangó)
2012. máj. 27. 21:17
A nagy része a három nap alatt eltávozik, ezért kell a szénhidrátmegvonás is, de amíg teljesen kiürül, az hosszú idő. Még pár héttel a kezelés után is észlelhetsz "alakulást".
1051. marticsi (válaszként erre: 1048. - Lakiandi)
2012. máj. 27. 20:16
Nem, nem úgy diétázom hogy nem eszem, sőt! Nagyon sok honlapot elolvastam és kicsit kombinálva, találtam ki a dolgokat. Szóval napi 5-6 szor eszem, egyszerre nem sokat. A fehér lisztet, édességet lecsökkentettem (nagy csokievő voltam), teljes kiőrlésű kenyeret eszem, sok zöldséget, gyümit, szerencsére hogy pont nyár jön és éppen az aktuálisakat, persze fehérjét is, de módjával, mert kimondottan nem vagyok nagy húsevő. =nem bírnám h mindennap ebéd mondjuk csirkemell+rizs :)). Szóval mindenből eszem, de mértékkel. E mellett itthon dvd-re tornázom, váltogatva, kardio edzés, zsírégető edzés. Ezek hatását szeretném fokozni gyakorlatilag ezzel a kezeléssel! Szerintetek így akkor jó lesz?
1050. marticsi (válaszként erre: 1047. - Rubellit)
2012. máj. 27. 20:09
Lentebb beillesztettem pontosan amit írtak. Idő nincs konkrétan, de egy óra összességében a k.uh + hullámmasszázs vagy infraszauna, ki mit szeretne. Három alkalmas kezelésre jelentkeztem, az igazság az, hogy a héten már voltam egyen máshol, de csak 20 perc volt, és igazából nem tettek annyira pozitív benyomást, pénzt szerencsére nem vesztettem, mert ingyenes próba kezelés volt. Remélem a fizetősnél már nem csalódom! A folyadékfogyasztás akkor ha jól értem, 3 hétig, míg lemegy a 3 alkalom mindennap 3-4 liter?
2012. máj. 27. 15:01
Kavitációs zsírbontás után , mennyi idő alatt " ürül" a zsír? ( persze, ha vki rendesen megissza a napi folyadék mennyiséget)
1048. lakiandi (válaszként erre: 1045. - Marticsi)
2012. máj. 25. 21:58

Szia!

Azzal ugye tisztában vagy, hogy maga a kavitáció a súlyra sok hatással nincs. Amikor valaki kalória megvonással fogy, izomból veszít legtöbbet, ami nehezebb alkatrészünk, mint a zsír. A kavitáció csak a zsírsejtekre hat, de a térfogatához képest annak a súlya nem sok. Óvatosan bánj a diétával, nehogy jojózni kezdj. Inkább olyan életmódváltáson gondolkodj, amit akár egész életedre fent tudsz tartani.:))))))

Az ivás a legfontosabb, úgyhogy erőltesd meg magad, csak egy hét a nehéz. Utána már szomjas leszel, menni fog magától.:))))

1047. Rubellit (válaszként erre: 1043. - Marticsi)
2012. máj. 25. 17:52

Sajnos most is azzal szembesülök, hogy nagy kavarodás van a fejekben.

Nem oldjuk fel a zsírlerakodásokat és pláne nem feszesítünk k.uh.-val.

Tudom, hogy több honlapon is szerepel, hogy a k.uh. feszesít, de nem igaz. A fizika nem tudja, hogy ezt is kellene csinálnia. Lehet, hogy jól hangzik, de akkor sem történik ilyen.

A kavit szó buborékot jelent, a kavitáció buborék képzést.

A sejten belül nem lehet buborékot képezni, ezt úgy tudom megmagyarázni, hogy egy kocsonyát nem lehet felhabosítani.

A rádiófrekvencia nem méregtelenít. Fel tudja melegíteni a zsírt, de szerintem egy kavitációs kezelés után ennek semmi értelme. Bőrt tud feszesíteni. A zsír nem képes a verejtékmirigyeken keresztül kiürülni. A zsír a májban elég és energiává alakul. A nyirokrendszeren keresztül kiürülhet, de ehhez 3-4 liter víz fogyasztása szükséges naponta.

A szöveteket miért kellene javítani?

Elektro stimuláló rendszer (elektromosan ösztönöz, ingerel) nem egyenlő a hullámmasszázzsal. A hullámmasszázs az nyomásterápia, nincs kezelőfej.

3-4 liter folyadék fogyasztásáról szó sincs.

A kezelés lépései mennyi ideig tartanak?

1046. Rubellit (válaszként erre: 1042. - Marticsi)
2012. máj. 25. 16:00

Kedves Marticsi!


Mezoterápiás kezelésnél használunk L-Karnitint koktélba egy összetevőként. Orális fogyasztáskor nem a meglévő zsírpárnákat bontja hanem az emésztőrendszerben lévő zsírt. Nem okoz gondot, de amire Te szeded arra nem jó.

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook