Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
1105. marticsi
2012. jún. 1. 11:01

Szerintetek tulajdonképpen akkor én milyen kezelést kaptam? Valamit ugye csináltak, az időt is betartotta, ha nem is kavitációs! :S

Tehát 20 perc valami meleg UH, utána még kb. 10 perc valami infrás, bár a két fej látványra egyformának tűnt, ugyanúgy húzogatta a bezselézett hasamon is mindkettőt.

A hullámmaszázs az meg volt rendesen! Arra is mondta hogy lehet választani az űrhajós ruhát, vagy voltak ilyen tappancsok, hogy azzal is csinálják, de én maradtam a szkafandernél!

1104. Pahet a vadász (válaszként erre: 1098. - Rubellit)
2012. jún. 1. 07:36

"47KHz a leghatékonyabb frekvencia"


erről kérdeznék néhány dolgot ha nem bánod.



amikor először voltam, akkor mint írtam is, majd beszakadt a dobhártyám, így lejjebb vették, ami kényelmesebb volt.

a másodiknál már alacsonyabbal kezdte, így az pont nem volt kellemetlen.


És ekkor megkérdeztem, hogy mesélje már el, hogy mi a különbség abban, ha hangosabban hallom és ha halkabban. Melyik a jobb? Mi történik, ha hangosabb és mi ha halkabb a hang?


Válasz:


nincs különbség, csak ha halkabban hallom, akkor lassabbak az ultrahangok, de ha lassabban húzogatja rajtam ezt a szerszámot, akkor ugyan az. Szóval nekem így is úgy is jó, csak kényelmesebb a fülemnek.


Nekem ez nagyon gyanús volt, de ugye mert nem értek hozzá, így nem is szóltam.

1103. Pahet a vadász (válaszként erre: 1101. - Lakiandi)
2012. jún. 1. 07:30

A világon semmit nem éreztem a karomon, nem szedte le, nem csípett nem volt meleg... csak mintha bekentem volna magam testápolóval...kb.


A csaj is kérdezte, hogy na? ez már az 5. találkozásunk, vettem észre valami változást?

Mivel elég őszinte vagyok, ránéztem, és mondtam neki, hogy ne haragudjon, de a világon semmi nem történt eddig... sem centiben sem kilóban, sem a narancsbőröm nem lett szebb, sem semmi... szóval mondja már meg, hogy minek jó ez az egész ha nem használ?

erre ő: de hát ez a /delfinhangos/ már rögtön a kezelés után kell hogy hasson, sőt, ez már nem az első nekem, szóval biztosan van valami változás.

Mondtam neki, hogy elhiheti h nincs.


már csak a kíváncsiság miatt is, lemértem magam mérőszalaggal az első előtt, majd tegnap. 0..... dupla 0 változás.

1102. Pahet a vadász (válaszként erre: 1097. - Rubellit)
2012. jún. 1. 07:26

Szia :)


nos, a hatóanyagos: valami sárgás cuccal bekenik a combom külső részét, és pici görgős fejes zizegős géppel összeköttetésben lévő pont tenyérnyi kis ketyerével masszírozzák az adott területet :) Ennél pontosabban nem tudom leírni :)


a presszo: az a szkafanderes cucc, amikor betekernek /kezem lábam mellkasom/ mint egy vérnyomásmérő, és a gép váltogatva hol az egyiket fújja fel hol a másikat, és így megy végig minden testrészemet.


A karfeszesítés úgy történt, hogy:

zöld cuccot pár cseppet, sárga folyadékot összekevert egy tálkában, ezt egy ecsettel felkente a karomra, majd mint egy testápoló csak darabosabb, erre a rétegre kente, és annyi...nem éreztem semmit. sem meleget sem hideget, nem szedte le, nem masszírozta be. csak rákente és mondta hogy kényelmesen feküdjek csak.

Mert közben voltak azok a tappancsok rajtam, amik az izmokat rángatják jobbra balra bennem :) gondolom ez az elektrostimuláció. Vagy ultratone.


a delfines cuccnál, bekennek kék zselével, gondolom az segít a hullámoknak bejutni, és húzogatja a sima fejet a combomon. az elsőnél csillagokat láttam, olyan hangerővel dübörgött a fülemben.


Bocs a nagyon szakszerű leírásért :)

1101. lakiandi (válaszként erre: 1096. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 00:19

Gondolom, azt te is érezted, hogy ez harmatgyenge. A delfinhang/ ez édes, így még nem hívta senki:))))/ kavitáció volt, de a 2x10 p kevés. Levezetésként a hullámmasszázst kéne erőltetned, az izomstimulációt nem erre találták ki.

A karodon a hatóanyag miként viselkedett? Rákente és kész, vagy egy idő után leszedte? Csípett, vagy melegített, vagy nem éreztél semmit? Történt valami változás?

1100. lakiandi (válaszként erre: 1091. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 00:04

Tudod, néha az az érzésem, hogy maguk a kezelők sem tudják, mit csinálnak. Ha tudnák, akkor nem állítanának neked össze ilyen agyament programot.

Lehet, hogy nem arra törekednek, hogy bárki is visszamenjen, hiszen akkor kiderülne, hogy amit csinálnak az nagyon nem jó. Nem az az érdekük, hogy veled még egyszer találkozzanak, hiszen akkor szembesülnének a saját kudarcukkal. Te már otthagytad a pénzed, te többet nekik nem kellesz, találnak új palimadarat, akivel megcsinálják majd ugyanezt. Nagy ez a város, tele van fogyni- szépülni vágyókkal. Ebben ez a legnagyobb probléma. Nem véletlen, hogy nem kuponozok, nem bérletezek. Pont emiatt nem.

1099. lakiandi (válaszként erre: 1095. - Marticsi)
2012. máj. 31. 23:58
Nekem ez így első olvasatra marhaságnak tűnik. Ja meg nem kavitációnak. A kavitációs fej egyetlen fej!
1098. Rubellit (válaszként erre: 1095. - Marticsi)
2012. máj. 31. 22:29

Szia Marticsi!

A kezelőnek tudnia kell, hogy mit csinál és válaszolnia kell a vendég kérdéseire. Abban az esetben ha nem ismeri az elméletet, gyakorlatban sem tud jó lenni.


Kavitációs zsírbontás elmélete


A hallható hang frekvenciatartománya 16Hz-16 kHz között van, a kisebb frekvenciát infra-,

a nagyobbat ultrahangnak nevezzük.


A kavitációs zsírbontás alapja a kavitáció, egy fizikai jelenség, mely akkor következik be, ha egy anyag folyadék fázisból, nyomás esése következtében, hirtelen gáz fázisba megy át. A kozmetikai és orvosi kezeléseknél a kavitáció egy az ultrahang hullámok által kifejtett hatás, mely hullámok speciális frekvencián kerülnek kibocsátásra.


A kavitációs zsírbontás a legújabb fejlesztés az alacsony frekvenciájú ultrahang kezelések terén. A CAV47 kavitációs zsírbontó készülék speciális frekvencián (47 kHz-en) működő ultrahang hullám egyenletes, szabályozott és ismétlődő mikroméretű vákuumbuborékokat hoz létre a sejt közötti térben. Így a kavitációs zsírbontás során ez túlnyomás alá helyezi a zsírsejteket és szétrombolja azokat.


Ez a robbanás a nagyon gyenge, törékeny membránok törését okozza, amelyek a zsírsejteket veszik körül, így elősegíti a felesleges zsír távozását, mely a nyirokrendszer segítségével kiürül szervezetünkből.


A kavitációs zsírbontás kezelés tehát a szervezet zsírlebontó képességét fokozza a leginkább problémás helyeken. A nyirokkeringést serkentő technikák segítik elvezetni a zsírsejt szétbomlása után keletkezett anyagokat.


Különböző tanulmányok elvégzése után bebizonyították, hogy a 47KHz a leghatékonyabb frekvencia, mivel ez intenzíven hatol be a szövetekbe, és fejt ki kavitációs hatást a kívánt mélységben a zsírszövetekben. A kavitációs zsírbontás egy maximálisan biztonságos és tudományosan alátámasztott technológia, amely meggyőző és hosszantartó eredményt nyújt. A kavitáció természeténél fogva szelektív hatású, a bőr alatti zsírsejtekkel szemben kíméletlen, miközben a környező szöveteket sértetlenül hagyja.


A kavitációs zsírbontás olyan intenzíven avatkozik be a test problémás területein (amelyek nem reagálnak a diétára vagy a testmozgásra), ami korábban a hagyományos kezelésekkel elképzelhetetlen volt

1097. Rubellit (válaszként erre: 1089. - Pahet a vadász)
2012. máj. 31. 22:15

Szia!

Senki sem mondta, hogy "el kell csalni az időt vagy a kenőcsöt". Aki kupont vesz annak pont olyan szolgáltatást kell adni, mint aki teljes árat fizet. Sajnos a gyakorlatban ez nem így történik és ezzel lejáratják a kezeléseket ezen a helyen.

A kuponos kezelések veszteségesek a szalonoknak, marketingre használják. Azzal a céllal, hogy majd a vendég ezután teljes áron is megveszi a kezeléseket.

Mivel ez csak olyan helyen történik meg ahol a vendég megkapja amit ígértek neki, kezd lecsengeni a kuponos őrület.


A "presszoterápia" Nálad milyen kezelést jelent?

Amit én találtam róla (elektrostimuláció, hullám masszázs és infravörös terápia)az nem fér bele 30 percbe.

A "hatóanyag" milyen kezelést takar. Nem tudom megfejteni. Rád kentek valamit, vagy beultrahangozták? Milyen kezelés a karfeszesítés?

Azért kérdezek ilyen sokat, mert több kezelési lehetőség is van egy tünetre.

Kavitáció után a szauna nem elég, ezért így semmi értelme.

Mi lesz azokkal a kezelésekkel amik elmaradtak?

1096. Pahet a vadász (válaszként erre: 1095. - Marticsi)
2012. máj. 31. 11:59

megjöttem, mértem:)


szóval, a delfinhangos 2*10p volt. az izomstimulálós tappancsos 20-22p között.

a szauna 30p, de csak 25p bírtam bent, mert olyan meleg volt és levegőtlen, h ki kellett jönnöm...

a kar ajándék, az csak annyi, hogy valami cuccal bekent, ecsettel és kész...


hát ennyi történt ma.

1095. marticsi (válaszként erre: 1093. - Pahet a vadász)
2012. máj. 31. 09:26
Óbudán voltam, nem akarom itt "reklámozni" priviben megírom. De ha megyek legközelebb én megkérdezem az tuti. Tegnap ugyen rákérdeztem, hogy mitől kavitáció? Azt a választ kaptam, hogy a két fej először UH utána infrás, adja a kavitálást. Gondolom nem a lány hibája, a főnöke nem volt bent, ő csak délelőtt van. :((
2012. máj. 31. 08:31

utánanéztem ennek az infraszauna dolognak.. és jól sejtettem:



Az infrakabin a klasszikus finn szauna hatékonyabb, mégis sokkal kíméletesebb változata. Míg a hagyományos szaunánál kályha és forró gőz segítségével melegítik a levegőt és ezáltal a testet, és a páratartalom rendkívül magas, addig az infraszauna esetében a sugárzás behatol a bőr mélyebb rétegeibe, azaz belülről melegít, miközben a levegő hőmérséklete és a páratartalom alacsony marad.



itt beállították 60fokra a hőmérsékletet...ráadásul egy hőmérő is van bent, ami 60 fokon áll mint belső hőmérséklet...

1093. Pahet a vadász (válaszként erre: 1092. - Marticsi)
2012. máj. 31. 08:18
te melyikbe vetted a kezelést?
1092. marticsi (válaszként erre: 1085. - Lakiandi)
2012. máj. 31. 08:15
Hát ennek nem örülök, de akkor ott abban a szalonban mindenkit átvernek, mert ez az egy gép volt. Ezek szerint aki nem kuponnal megy be, és kifizeti a rendes árat azt sem kap más kezelést! De ezt nem ellenőrzi senki? Hiszen valaki gondolom kiadja az engedélyt a műkődésre! Nem??
1091. Pahet a vadász (válaszként erre: 1088. - Rubellit)
2012. máj. 31. 08:13

na és még valami :D csak ezt is elfelejtettem:


ha valóban látványosan használna, akkor én lehet hogy vennék még kezelést...az a típus vagyok, akinek ha valami bevált, akkor azt alkalmazza, veszi, visszamegy, stb. Viszont amiben csalódik, ahol rosszul érzi magát, ahogy nem voltak kedvesek segítőkészek, azt messziről elkerüli...

2012. máj. 31. 08:11
azt még elfelejtettem írni, a 30% kedvezményt hál Istennek nem tukmálták... ki is fordultam volna a boltból... nagyon nem szeretem ha valamit rám akarnak erőltetni... a kenőcsök márkáját őszintén szólva nem figyeltem.. /attraktívcenter/ itt megnézheted :)
2012. máj. 31. 08:01

Sziasztok, először is örülök, hogy írtatok, a tartalomnak már annál kevésbé...

Ami a kombinációkat illeti:


1.- 9.30-hatóanyagos, 10.00.-presszoterápia, 10.30.-szauna/elmaradt/


2.-10.00- ultratone, 11.00 szauna + karfeszesítés/ami elmaradt, ultrat. sem egy órás volt csak fél az is vetkőzéssel/


3.- 9.00- kavitáció, 9.30-presszo, 10.00- szauna


4.- 9.00-hatóanyag, 9.30 presszo


5.- 9.30-kavitáció, 10.00 ultratone,/karfeszesítés, EZ LESZ MA így pontosan le fogom mérni mi mennyi időt vesz igénybe/ 11.00-szauna


6.- 9.30- hatóanyag, 10.00-presszo


7.- 9.30 hatóanyag, 10.00- ultratone +karfeszesítés


8.- 9.30- kavitáció, 10.00 szauna


9.- 10.00 hatóanyag, 10.30 szauna


10.- 10.00 ultratone, 11.00 szauna+ karfeszesítés


nos, így néz ki a listám amit összeállítottak. Ma pontosan le fogom mérni, mi mennyi idő volt.

A szkafanderes azt tudom, hogy 25p szokott lenni.

a szauna is 25 perc, de az sztem nem infra szauna, hanem rendes szauna..

Volt olyan kezelésem, nem tudom melyik a sokféle közül, ami olyan volt mintha milliónyi delfin sípolna a fülembe.. az csak az új lánynak köszönhetően volt 2*12 perc... /két comb külső/ a többi kezelés átlagosan combonként 10p.

nagyjából ennyi..



a kuponos dologra amit írtatok:


Persze értem én hogy itt valamin el kell csalni az időt vagy a kenőcsöt vagy valamit, hisz ennyi pénzből ki kell jönnie a "bemutatónak", de ha már fél órát írnak egy kezelésre, akkor legalább azt kapjam meg... vagy rosszul gondolom?

Az tény, hogy kedvesek aranyosak! Mindegyik lány! És tuti nem ők találták ki h kevesebb legyen az időm... ettől függetlenül nem tetszik ez a rendszer...

1088. Rubellit (válaszként erre: 1079. - Pahet a vadász)
2012. máj. 31. 00:12

Szia Pahet a vadász!


Azért vagyunk itt, hogy válaszoljunk Neked.

Nem baj ha kérdezel, megköszönjük Neked azok nevében is akik vettek kupont, de nem mernek kérdezni.


Az észrevételed, hogy kevesebb a kezelt idő mint amit ígértek, az több okból is jogos. Egyrészt Te voltál ott és tudod, hogy mennyit. Másrészt nincs két olyan kezelés a felsoroltak között bárhogy kombinálom, hogy az 2 óráig tartson.

Mindig el szoktam mondani a vendégeknek, hogy mennyi időt fognak nálam tölteni és ebből mennyi idő lesz amíg kezelem őket, tehát megy a gép számlálója. A jó gépeknél nem megy az idő, ha nem kezelnek vele.

Az izomstimuláció nem fogyasztó, hanem alakformáló kezelés. Imitálja azt, hogy tornázol. Nagyon jó olyan esetekben ha nem fogyni, hanem formásodni szeretnél.

Sima uh. kezelés hatóanyagot visznek be, csak sajnos ha nincs rádiófrekvenciával kombinálva, nem jut be a zsírig. Cellulitot lehet kezelni, de fogyasztani nem. Hatóanyaggal tű nélküli mezoterápiával tudunk fogyasztani (elektroporáció) jók az eredmények, de nem a zsírsejtek számát csökkentik, hanem csak a zsírraktárakat képesek kiüríteni.

Infra szauna jó méregtelenítésre, de ennyi. Fogyni nem fogsz tőle.

K.zsírbontás, jó lenne többet tudni róla. Milyen gép, mennyi ideig, és milyen kezeléssekkel kombinálták.

Presszoterápia, rákerestem. Elektrostimuláció, hullám masszázs és infravörös terápia.

Izomstimuláció már volt a kezelések között, most csináltak egy három részből álló kezelést amiben újból van.

Extra kezelésekkel csak az a gond, hogy ha csak egyet választasz abból is kevés a 4 kezelés.

A 30% kedvezmény jól hangzik, ügyes, mert fogsz vásárolni és ha jó a termék akkor majd 100%-os áron is. Van tippem, hogy melyik termék családról lehet szó. Tényleg jók, ha megírnád privát levélben a nevét megköszönném. Van tippem.

Az infra szaunából is csak ízelítő a 3 alkalom.

El kellene döntened, hogy mi a gondod és min szeretnél változtatni.

Úgy érzem, hogy csak ízelítőt kapsz mindenből és utána vásárolj rendes áron. Különben igazuk van, mert a kupont erre van kitalálva. Kipróbálhatod a kezeléseket, de igazi eredményhez több kezelésre van szükség.

Az, hogy teljes körű alakformáló csomag, jól hangzik csak nem igaz.

Sajnos ez van a kuponos oldalakkal, mindent megígérnek aztán kapsz majd valamit, de gondold végig. A 10 alkalom tényleg minden gondodat megoldaná akkor vennél még náluk kezeléseket? Nem vennél.

Nem értek egyet velük, ezzel az üzlet politikával, de most sok ilyen ajánlattal találkozhatsz. Meg kell tanulni jó választani vagy ki kell fizetni a "tandíjat".

1087. Rubellit (válaszként erre: 1083. - Marticsi)
2012. máj. 30. 23:22

Amit Laki Andi írt tudom, hogy elszomorító, de minden szava igaz.

Nincs hang és meleg az nem k.uh.

Kaptál egy nyirokkeringést serkentő kezelést, a többi átverés. Sajnálom. :(

1086. lakiandi (válaszként erre: 1079. - Pahet a vadász)
2012. máj. 30. 22:51

Szia!

Így, ebből a felsorolásból sajnos nem tudom kihámozni, milyen kezelés jön egymás után, mikor melyiket alkalmazzák, mennyi ideig, mi után.

A kavitáció után mindenképp olyan levezetés kell, ami megindítja a nyirokkeringést, így tud a kavitált zsírsejt a májon keresztül távozni. Erre alkalmas az infraszauna, de a mélynyirokmasszázs szerintem jobb.

Akárhogy nézem a felsorolást, nekem ez így nem összerakható. Ha zsírt bontanak, de nincs ami kivigye a szervezetedből, akkor az nem fog távozni. Mint ahogy írod is, nincs eredmény.

A húsz kezelés tíz alkalomra elosztva, nálam annyit jelent, hogy egy-egy kezelést egy-egy óráig végeznek rajtad. Az megint csak elképzelhetetlen. Egy alkalommal, heti egyszer a kavitáció csak negyven perc lehet. Nem lehet több, a májad nem bírkózik meg nagyobb feladattal. Ennek tükrében nem jön ki időben a többi kezelés, ami- mivel kezdem azt hinni, nem igazán szakemberek a kezelők,- talán nem is olyan nagy baj. Így a pénzed ugyan bánja, de az egészséged talán nem.

Tudnom kéne mivel mit párosítanak nálad, de akárhogy nézem, nem vagyok okosabb.

1085. lakiandi (válaszként erre: 1083. - Marticsi)
2012. máj. 30. 22:39

Nem. Nem volt rendben.

Ha nem hallasz hangot, nem kavitáltak. A kavitációs fej nem meleg, vagy csak annyira, hogy azt nem nagyon lehet érezni. Ellenben az ultrahang fejjel, az tud meleg lenni, de az nem kavitáció. A masszázs tényleg jó, és segít a keringésen, de a zsírsejteken nem. Kellett menned a mosdóba, mert megindult a keringésed, de a zsírpárnák méretét az sem befolyásolja. Néhány vélemény szerint igen, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy ahhoz kb két hónapig napi 20 órán keresztül kellene benne feküdnöd. Szóval nem, nem volt rendben.

1084. marticsi
2012. máj. 30. 21:03
Ja és örülök, hogy Betti is csatlakozott "segítőinkhez"!!! :))) Andi és Rubelit mellé!
1083. marticsi
2012. máj. 30. 21:02

Szóval túl lennék az első napon! Hát kíváncsi vagyok mit írtok, leírom hogy mi volt.

Először is semmi hangot nem hallottam, ez tuti. Kb. 20 percig egy uh kezelést kaptam, meleg volt és ennyi. Utána kb. 10 perc egy másik fejjel infrás kezelést, gyakorlatilag ugyanolyan volt mint az első, semmi különbséget nem éreztem, az is meleg volt. A fejek simák voltak. Aztán jött az űrhajós hullámmasszázs! Na az nagyon klassz volt!!! :)) Az tuti megérte! Remélem a másiknak is van valami haszna. :S

Amúgy a végén már nagyon kellett mennem mosdóba, és nagyon szomjas voltam. Hazafele meg is ittam 1/2 liter vizet, itthon is nekiálltam még egy másfél literesnek. Még egy kicsi van belőle! :))

Vacsira csirkemell sonkát és cserit ettem. Hát ennyi.

Várom a véleményeteket, hogy ez így rendben volt-e??

1082. Z. Betti (válaszként erre: 1077. - Rubellit)
2012. máj. 30. 20:46

Szia Zsuzsa!

Köszönöm, meg a hiteles tájékoztatásra is nagy szükség van, még mielőtt a sok felelőtlen testkezelő teljesen le nem rombolja azt, amit eddig felépítettünk.

A heti 300 kupon/szalon eredmánye lassan benépesíti majd ezt a forumot is ahogy látom.

Kitartás, majd jövök én is. Andival Ti nagyon jól kezelitek a felmerülő problémákat.


Üdv: Betti

1081. Z. Betti (válaszként erre: 1076. - Lakiandi)
2012. máj. 30. 20:32

Szia Andi!

Tényleg nagyon sokat tudsz segíteni, és ahogy olvasom nagyon el is kel a segítség.

Üdv: Betti

1080. Pahet a vadász (válaszként erre: 1079. - Pahet a vadász)
2012. máj. 30. 08:33
ja, és visszatérve az időre, valaki elárulná hogy valójában egy kezelésnek mennyi időnek kellene lennie?
2012. máj. 30. 08:31

Sziasztok :)


jöttem kérdezni. Már ha nem baj :)


vett a párom 10 alkalmas csodamódszert az egyik kuponos oldalon.

Már voltam 4*, de nem igazán látom eredményét.

Valamint amikor eladták a kupont, az volt írva hogy:

20 kezelésből álló, 10 alkalmas teljes körű alakformáló csomag.


1 alkalom kb. 1,5- 2 óra

A csomag tartalma:

4 alkalom ultraton fogyasztó izomstimuláló kezelés

4 alkalom ultrahangos zsírbontó kezelés

4 alkalom infra szauna

4 alkalom kavitációs zsírbontó kezelés

4 alkalom presszoterápiás méregtelenítő fogyasztó kezelés

+ 4 alkalmas választható extra kezelés: kar-, -mell-, arc lifting, ezek választhatóak és szabadon kombinálhatóak

+ 30 %-os engedmény, egyénre szabott olasz minőségi testkezelő termékekből, otthoni használatra

+ 3 alkalmas 3 x 20 perces infra szauna bérlet

Összesen 10 alkalom, 20 kezelés, tehát alkalmanként két kezelést mindig biztosítanak, plusz beépítik a 4 alkalmas extra kezelést.


első észrevételem:

nincs meg a másfél/két óra alkalmanként.

elvileg ugye fél órás egy kezelés, de a nettó idő amit valóban rám fordítanak az max 20p.

Valamint nálam egy centi sem változott.

Mit csinálok rosszul, vagy csak ez a rám fordított idő nem elég?


Iszom eleget, igyekszem. Odafigyelek az evésre is. Reggelre kértem a kezeléseket, hogy ne legyen kritikus pont, hogy előtte nem lehet enni...


Segítenétek picit nekem?


Előre is köszi

1078. marticsi (válaszként erre: 1074. - Lakiandi)
2012. máj. 30. 08:15
Köszönöm szépen! Hát nagyon várom a ma délutánt, hogy mi lesz! :))Remélem tényleg ilyen lelkiismeretes kollégéhoz kerülök, mint amilyenek itt ti vagytok. Igazából ha én gondolkodnék ilyen szemszögből, és lehetőséget adnék erre a kuponos kezelésre, (ami igaz hogy harmadába kerül az eredeti árnak)méginkább azon lennék, hogy aki megveszi és elmegy annak olyan sikerélménye legyen, hogy legközelebb vagy akár folytatva mondjuk a három kezelést, még visszamenjen, nem elvenném a kedvét örök életre, hogy ez úgy sem használ.
1077. Rubellit (válaszként erre: 1072. - Z. Betti)
2012. máj. 29. 23:34

Szia Betti!

Ilyen szemekre nagy szüksége van a szakmának.

Szeretettel:

Zsuzsa

1076. lakiandi (válaszként erre: 1072. - Z. Betti)
2012. máj. 29. 22:34

Szia Betti!

Köszönöm a véleményed, nagyon jól esik. Sok minden elkeserít, de többször érzem úgy, hogy talán tudtam segíteni.

Üdv: Andi

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook