Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
1135. Pacsirta01 (válaszként erre: 1134. - Pahet a vadász)
2012. jún. 5. 08:35
gy kolléganőm próbálta ki ott a speed edzést, vele mentem el kipróbálni május elején. Megtetszett, elkezdtem az alphával együtt. Nem kuponnal, de minden hónapban akciós minden szolgáltatás, más-más összeállításban. (annyira drága különben, hogy senki sem menne). A kavitációs gépet 2 hete vették (!), azonnal kipróbáltam. Tetszett, ezért a következő bérletem már olyan lett, ami azt is tartalmazta. Így viszont inkább csalódott vagyok, mint elégedett.
1134. Pahet a vadász (válaszként erre: 1133. - Pacsirta01)
2012. jún. 5. 08:30

Szia,

te is kuponnal vetted? vagy csak beslattyogtál egy szalonba és ez volt akciósan?

2012. jún. 5. 08:21

Kedves Lányok!

Látom, itt többen már nagyobb tapasztalattal rendelkeztek. Tőletek kérdezném, hogy az én kombinált bérletem árban arányos-e a tartalmával. 54.000 Ft-ért 6 alkalom (6x20 perc) speed fitness, 6 alkalom (6x30 perc) alpha kabin, 3 alkalom (3x30 perc) kavitáció. Mivel hetente 2x járok, (kavi 1x ajánlott hetente), így a kavis napokon - azért mert alpha kezelés is van -, így nem jár a rádiófrekvencia egyáltalán, mert felesleges. Szerintetek az alpha valóban ki tudja váltani? A próba alatt nagyon tetszett a kavitációs kezelés, de most a bérletes variációban nem vagyok vele elégedett. Szó szerint kidobott pénznek érzem, mert így 3 alkalom után úgy látom, hogy ebből eredmény ebben a formában biztosan nem lesz.

1132. marticsi (válaszként erre: 1129. - Lakiandi)
2012. jún. 5. 08:15
Van még egy fura, hogy szerintük, mindegy hogy az UH vagy a nyirokmasszázs van először! Nem az alényeg, hogy pont az UH hatását segíti utána a masszázs?
1131. marticsi (válaszként erre: 1130. - Pahet a vadász)
2012. jún. 5. 08:14
Igen, aranyos és szeretem a delfineket! :)
1130. Pahet a vadász (válaszként erre: 1127. - Marticsi)
2012. jún. 4. 23:11
úgy látom, neked is bejött ez a delfinhang szöveg :D
1129. lakiandi (válaszként erre: 1127. - Marticsi)
2012. jún. 4. 22:38
Valószínű, ez a lány semmiféle oktatásban nem részesült, máskülönben tudná, mi számít kavitációnak, és mi ultrahangnak. A gyártók sajnos boldog- boldogtalannak mindent eladnak, és mivel ma divat, mindenre ráhazudják, hogy kavitál.
1128. lakiandi (válaszként erre: 1126. - Dyldy)
2012. jún. 4. 22:23

Szia!

Átlagos leírás, akár még jó is lehet, de!

Nem írja, mennyi időt töltenél nettó időben kavitációval. A comb nehéz terület, a legnehezebb. Negyven perc kavitációt kaphatsz, tehát 2x20-at /két oldal/, és a combra kell is ennyi. Ha erre veszem még a két bőrkezelést, akkor nem jösz ki a 45-60 percből, csak úgy, ha csökken a kaviidő. Akkor meg nem elég hatékony.

Hiányolom a nyirokmasszázst, az rf és az izomst. nem igazán helyettesíti. Az a legjobb a keringés megindítására. Ezekkel a paraméterekkel ez a típusú kezelés nagyon nagyon lassú lesz. Bár nem tudom mekkora a felesleg, de a kevés felesleg nehezebben megy le, mint a több.

1127. marticsi
2012. jún. 4. 21:21
Szóval kérdeztem! :) Hát a lánynak nagyon nem esett jól, hogy mondtam. Azt mondta ilyet még senkitől sem hallott, és akik már voltak máshol és hozzájuk járnak most ők sem mondták. Csodálkozott, hogy minek kéne hangnak lennie, és hogy ezt a gépet úgy vették, hogy kavitációs. Úgyhogy mondtam neki hogy legközelebbre elviszem kinyomtatva, amit a neten írnak a "delfinhangokról".
1126. dyldy
2012. jún. 4. 18:19

Sziasztok! Mi a véleményetek az itt leírtakról? Érdemes lehet erre a helyre elmenni? A combomon szeretnék kavitációt alkalmazni, csak nem tudom, hova lenne érdemes elmenni. Köszi a válaszokat!


A világ legfejlettebb zsírbontó technikája


ultrahangos zsírbontás

rádiófrekvenciás feszesítés

izomstimuláció infravörös fénykezeléssel


Egy kezelés alkalmával mind a 3 testkezelő programot alkalmazzuk, a kezelés ideje 45-60 perc a felület nagyságától függően.


A kavitációs ultrahangos zsírbontás ma a legfejlettebb zsírbontó technika, minden bőrtípusra alkalmazható, kényelmes fájdalommentes eljárás. Non-invazív beavatkozás melynek során a computer-vezérelt nagy teljesítményű ultrahang hullámok a kezelt terület szövetein belül mikrobuborékokat hoznak létre, melyek összeroppanása során olyan potenciáju nyomásváltozás jön létere melynek köszönhetően a lokálisan elhelyezkedő zsírsejtek szétesnek. Az íly módon folyékkonnyá vált zsír és bomlástermékek a nyirokrendszeren át a májba kerülnek ahol a lebontás megtörténik majd a vizelettel együtt eltávoznak a szervezetből. A kavitációs zsírbontás a sebészeti zsírleszíváshoz hasonlóan tartós eredményt nyújt, mellékhatások nélkül. A kezelés hatása centiméterekben mérhető.


Az új generációjú tripoláris rádiófrekvencia a bőr különböző mélységű rétegeiben vált ki hőhatást. Az emelkedett hőmérséklet fokozza a vér és nyirokkeringést, serkenti a rugalmas rostok újraképződését feszesebbé teszi azokat, 50 celsius fok felett pedig beindítja a zsír lebontását, ami a nyirokkeringésen keresztül normális metabolikus úton távozik a szervezetből nem terhelve azt. A tripoláris rádiófrekvencia technológiával célzott kezelést tudunk végezni a környező szövetek károsítása nélkül, feszesedik a bőrünk, reegerenálódnak a bőrszövetek fiatalosabbnak tűnünk már az első kezelés után. Ideális megoldás a bőr megjelenésének javítására és az öregedés jeleinek megszűntetésére.


A dinamikus vörös foton és a célzott elektródák végzik a bőr feszesítését amelyre a bőr alól eltávolított zsírpárnák miatt van szükség.

1125. marticsi
2012. jún. 4. 14:31

Sziasztok! Ma megyek nemsokára, nagyon kiváncsi vagyok a válaszra, hogy hol a kavitáció, miért nincs hang? :))

Pont most olvastam el a kuponoldalon is, hogy ha elégedetlen vagyok visszafizetik. Hát ha nem kapok megfelelő kezelést, illetve csak félig akkor reklamálni is fogok, legalább ők is tudni fogják, hogy nem megbízható a szalon.

1124. LeeBaa (válaszként erre: 1122. - Akire62)
2012. jún. 3. 22:42
melyik nszalonban voltál? másnem megírod priviben?
1123. lakiandi (válaszként erre: 1122. - Akire62)
2012. jún. 3. 21:28

Szerencséd van.:)))))

Én csak azt a csapatot láttam, akik a fagyasztó gépet üzemeltetni fogják. Kavitációra nálam szerezték a gyakorlatot, nem kevés vita volt közöttünk. Nem tartom őket alkalmasnak még a kavitációra sem, nemhogy a zsírfagyasztásra.

Nálunk ez még jobban gyerekcipőben jár, mint a kavitáció.

1122. Akire62
2012. jún. 3. 21:06
Sziasztok! Én kipróbáltam a zsírfagyasztást! Egyáltalán nem olyan ilyesztő mint amilyennek tűnik. Láttam fotókat a neten, hogy, hogy fog a hasam kinézni a kezelés után, de egyáltalán nem volt olyan piros és nem is kékült be. De nekem a szolnban azt mondták vigyázzak, mert nem mindenhol használnak fagyás álló papír/géz kendőt. Ha azt nem használják akkor csúnyán megfagy és bekékülsz. A kezelés napján nem észleltem semmit, viszont másnap drasztikusan látszott a hasamon. Én csak ajánlani tudom.
1121. Rubellit (válaszként erre: 1120. - LeeBaa)
2012. jún. 3. 14:26
Még a k.uh.-t ajánlom. Néhány hónap múlva lehet, hogy már más lesz a helyzet. A másik kezelésnél minimum 6hetet kell várni a következő alkalomig, de nem ez a fő gond...
1120. LeeBaa (válaszként erre: 1116. - Rubellit)
2012. jún. 3. 11:16

Hát pont ezaz!

Olyan ijesztő eljárás. Ezért vacilálok a kavi és e között. Nem tudom a következményeket mert még nem nagyon találtam senkit akinek tapasztalatai lennének.

1119. lakiandi (válaszként erre: 1117. - Marticsi)
2012. jún. 2. 21:46

Ha sima uh zselé, az általában kék, vagy víztiszta. Van, létezik hatóanyagos zselé, az általában illatos, azt te is éreznéd. És színes, és még az atyaúristent is összefogja, meg a bőrödet is.:))))))))

Ha beszélsz a kezelővel, a hang hiányával operálj. Lehet, hogy csak állítani kell azon a gépen. Bár a melegérzet... a kavis fej olyan minimálisan meleg csak, hogy azt te nem nagyon érezheted. Az uh meleg, az biztos.

1118. lakiandi (válaszként erre: 1112. - Pahet a vadász)
2012. jún. 2. 21:39

Nem lehet így kijelenteni, hogy melyik a jobb, melyik nem. Azt a gépet úgy kell beállítani, ami a te zsírvastagságodnak megfelelő. Nem ugyanaz a beállítás akkor, ha egy ötvenkilós emberről kell lefaragni két centit, és nem az a beállítás akkor, ha egy kilencven kilósról kell harminc centit. Még a kezelés alatt, a hetek alatt sem ugyanazzal a beállítással kell dolgozzanak. Hiszen a zsírmennyiség is változik rajtad. /jó esetben/.

Ha kevés a felesleg, jó a halk hang. Ha sok, jobb a hangosabb. Ezt a kezelőnek kell tudnia.

1117. marticsi (válaszként erre: 1110. - Lakiandi)
2012. jún. 2. 20:10
Hát valami zselével bekent, de hogy az csak UH zselé, vagy más azt nem tudom. Hétfőn mindent megkérdezek és elmondom, amit mondtatok, hogy ez nem kavitációs UH!!! Nem vagyok én szívbajos! :)
1116. Rubellit (válaszként erre: 1115. - LeeBaa)
2012. jún. 2. 16:25

Szia LeeBaa!


Még nem találtam olyan cryolipolizises gépet ami biztonságos és hatékony is. Nem tudok róla, hogy itthon dolgoznak már olyan géppel amit merek Neked ajánlani. Amit leírtam az a pillanatnyi helyzet. Létezik jó gép (Amerikában) csak nagyon drága.

1115. LeeBaa
2012. jún. 2. 14:49

Sziasztok!


Hallott már valaki a crylipolizisről? Vagy inkább az lenne a kérdésem, hogy próbálta már valaki? Melyik a jobb vajon. A Cryo vagy a kavi?

1114. Rubellit (válaszként erre: 1105. - Marticsi)
2012. jún. 1. 23:56
Meleg uh. lehet, hogy rádiófrekvenciával van kombinálva, de ha nincs hatóanyag akkor semmi értelme a kezelésnek. Nyirokkeringésedet serkentették, a többi csak "cirkusz". Sajnálom. :(
1113. Rubellit (válaszként erre: 1104. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 23:51

Olyan kezelésre jársz ahol nem egy adott frekvencián dolgozik a gép, hanem a kezelő állítja be, hogy a frekvencia nagyságát. Alacsonyabb frekvenciánál ezek szerint hangosabban hallod a hangot és fordítva, magasabbnál halkabban. Semmi köze sincs ahhoz, hogy milyen gyorsan húzogatja. Lassabbak az ultrahangok, ez tényleg vicc. Sajnos nincs kedvem nevetni rajta. A kozmetikus vendég kapcsolatában a legfontosabb a bizalom. Nem lehet olyan valakiben megbízni aki nem tudja, hogy mit csinál.

Legközelebb a helyedben újból megkérdezném, hogy mi a különbség. Lehet, hogy lesz új válasz. Remélhetően utána nézett, hogy mit kellett volna mondania. Sajnos még mindig magamból indulok ki.

1112. Pahet a vadász (válaszként erre: 1109. - Lakiandi)
2012. jún. 1. 22:15

igen, ezt tapasztaltam, hogy más más intenzitással hallottam a hangokat. /jesszus mintha bolond lennék, hangok a fejemben... nah mindegy :D/

hosszabb rövidebb stb.


de akkor tulajdon képen melyik jó? inkább próbáljam a hangosabb verziót elviselni?

1111. lakiandi (válaszként erre: 1107. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 21:54
A pattanás a méregtelenítéstől van, most a keringésed fokozódott, és így minden módon távozik a méreganyag a szervezetedből. Ne izgulj, ez is abbamarad egy idő után.
1110. lakiandi (válaszként erre: 1105. - Marticsi)
2012. jún. 1. 21:52

Kaptál némi ultrahangos kezelést, ami hatóanyag nélkül nagyon nem csinál semmit. Ugyan újabban az az álláspont, hogy ami ultrahang, az zsírbontó is, de én ezt nagyon fenntartással fogadom. Ha van is zsírbontó hatása, az olyan kevés, hogy említésre sem méltó.

A hullámmasszázs nagyon jó a keringésnek. A tappancsok izomstimulálók lehettek.

1109. lakiandi (válaszként erre: 1104. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 21:49

Ez így azért nem igaz. Mondjuk gépe válogatja az erősségi fokozatokat, így én azt tudom neked leírni, az én gépem miként működik, de a többi is nagyjából ezen az elven műxik.

Amikor erősebb hangot hallottál, ott mélyebb "hullámok" képződtek, a halkabbnál magasabbak, feljebb, a bőrhöz közelebb dolgozott. Az én gépem 31,9 khz-n dolgozik a legerősebben, ott a leghangosabb a hangja. Egy adott khz beállításnál is több féle módon tud hullámot képezni. Az első módban hosszú hang, nagyobb szünetekkel, a kettesben közepes, közepes szünetekkel, a harmadikban nagyon gyors hullámok, alig valami szünettel. De ez még mindig egy adott beállított frekvencián.

Amit neked mondott, azt nem igazán tudom értelmezni.

1108. lakiandi (válaszként erre: 1103. - Pahet a vadász)
2012. jún. 1. 21:39

Ahogy leírtad a pressot az a hullámmasszázs /mélynyirokmasszázs/.

A delfinhang a kavitáció.

Amivel a karod bekente az egy feszesítő krém lehetett.

2012. jún. 1. 11:16

nem tudom, hogy amit végül is így végiggondolva észrevettem magamon ennek köszönhető-e. De egy valami változott. Sokkal több pattanásom lett! homlok/halánték.

Pedig soha sem voltam pattanásos. Kb egy éve kezdtem az lenni, ahogy elhagytam a fog.gátlót. De most ez alatt a két hét alatt látványosan több lett...

1106. marticsi
2012. jún. 1. 11:03
Egyébként a cm-t azért én is nézem, és iszom mint a kacsa. Méregtelenítésnek tuti jó, mert tegnap nagyon fájt a fejem, minden bajom volt. A torna is nehezen ment, de 40 percet csak megcsináltam, de ma kimondottan jól vagyok!
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook