Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
2012. jún. 21. 18:02
sziasztok!Szerintetek egy laparoszkópos hasi műtét után mennyi idő múlva mehetek kavi-ra?Hasamat szeretném...
2012. jún. 21. 17:30
sziasztok, csak egy kerdes.. akkor a kavitacios kezeles nem ugyanaz mint az ultrahangos zsirbontas,, ugye? sima ultrahangos zsirbontast vegezhetnek heti 2-3x? koszi
1283. boroka3
2012. jún. 21. 14:59
Andi, Rubellit nagyon köszönöm a válaszokat. Túl vagyok az első kuponos alkalmamon. A hasamat kezeltettem, a kavitáció 20 perc volt, a gép adott ciripelő hangot. Eddig elvileg rendben van a dolog (Andi írta, hogy a hasra elég a 20 perc), ám a nyirokmasszás egy kicsit meglepett: kézi volt, max. 10 perc és csak a hason volt masszírozás. Erről mit gondoltok? További kérdés: érdemes a kezelés után 72 órán belül egy gépi nyirokmasszázst keresnem vhol, vagy ez már veszett fejsze nyele, mert csak a kezelés utáni azonnali nyirokmasszázs ér vmit?
1282. Rubellit (válaszként erre: 1277. - Pahet a vadász)
2012. jún. 19. 23:16
A fotó készítése kizárja a centiben mérésnél a csalás lehetőségét.
1281. Rubellit (válaszként erre: 1278. - Boroka3)
2012. jún. 19. 23:14

Andi már megírta, hogy hogyan tudod ellenőrizni, hogy a szervezeted visszatartja a vizet.

Nem csacsi a kérdésed, hanem teljesen jogos.

Menstruáció előtt is előfordul víz visszatartás de akkor tudod, hogy ez csak átmeneti. Nyirokkeringés serkentő kezeléssel ez könnyen orvosolható.

Ilyen esetekben mindig nyirokkeringés serkentő teát szoktam javasolni.

Nekem azért is nagyon fontos a mérés, mert azonnal tudom, hogy a vendég vagy nem itta meg a 3-4 liter vizet vagy a szervezete visszatartja a vizet. Neked könnyebb dolgod van. Te tudod, hogy megittad-e a vizet.

1280. lakiandi
2012. jún. 19. 22:11

Ha a szervezeted visszatartja a vizet, azt a legkönnyebben a sípcsontod benyomásával tudod ellenőrizni a lábadon. Ha a sípcsontod felett megnyomod, és az az ujjnyom nem símul ki, hanem "kráter" marad ott néhány másodpercig, akkor vizesedik a lábad.

Megnövekedni a comb térfogata nem fog, de nem is csökken. Arra figyelj, hogy minden mérés pontosan ugyanazon a helyen történjen, mert máskülönben magadat csapod be.

1279. lakiandi (válaszként erre: 1277. - Pahet a vadász)
2012. jún. 19. 22:06
Ha a vendég nálam nem engedi a fotót, nem erőltetem, és ugyanez van a centizésnél is. Ráadásul csalóka adat, csalni is lehet vele, csak, hogy hidd el, amit még csak nem is látsz. Aki kéri, és engedi, annál természetesen én is csinálom, de a legjobb mérce a ruhád.
1278. boroka3 (válaszként erre: 1276. - Rubellit)
2012. jún. 19. 14:00
Ha a szervezetem visszatartja a vizet, akkor a mérésből az fog látszani, hogy comb körfogata megnövekszik? Bocsánat a csacsi kérdésért, de szeretném megtudni, hogy mire figyeljek, ha otthon kell majd magamat mérni (mert pl. a szalonban nem teszik meg.
1277. Pahet a vadász (válaszként erre: 1276. - Rubellit)
2012. jún. 19. 06:53
a 10 alkalmasnál, ugyan centivel lemértek, de fotó nem készült...
1276. Rubellit (válaszként erre: 1273. - Lilla0325)
2012. jún. 18. 23:07

Sajnos Te nem tudod felmérni, maximum a kúra végén ha azt az eredményt kaptad amit ígértek.

Az eljárás nagyon hatékony, de ez kevés. Kell hozzá egy tapasztalt kozmetikus és a Te együttműködésed és persze egy jó gép.

A beleegyező nyilatkozatban látod az ellenjavallatokat ha nincs ilyen az sem túl biztató.

Abban az esetben ha nem készül Rólad kép a kezelések előtt és 3-4 kezelésenként és nem mérnek centiben az szerintem arra utal, hogy aki kezel Téged nem tudja, hogy a mért eredményekből következtetéseket tud levonni arról, hogy megittad-e a folyadékot és nem tartja-e vissza a szervezeted a vizet. Olvass vissza megtalálod több kuponos kezelésen részt vett hozzászóló tapasztalatait. Nem szeretnélek elkeseríteni, de nem túl biztatóak. Az olcsó húsnak híg a leve itt is túl nagy százalékban igaz. Tisztelet a kivételnek.

1275. lakiandi (válaszként erre: 1273. - Lilla0325)
2012. jún. 18. 21:58

Maga az eljárás nagyon hatékony, ha jó a kezelő, jó a gép, és maximálisan együttműködő vagy, betartasz mindent.

Okozhat kárt, ha nem ért hozzá a kezelő, ezért kell magadnak is utána olvasnod, hogy legalább az alapokkal tisztában légy. Fontos a folyadék mennyisége, a szénhidrátcsökkentés, a napi mozgás, az, hogy ne engedj heti 40 percnél több kavitációt /hallottam szalonról, aki heti 3x40 percet csinál/, hogy mindenképpen történjen valami levezető kezelés, ami a nyirokkeringést serkenti... szóval ezek mind nagyon fontos elemei ennek a kezelésnek, jó, ha te is tisztában vagy vele. Olvass itt vissza, vagy kérdezz nyugodtan. Azért vagyunk itt kezelők, hogy segítsünk nektek.

1274. lakiandi (válaszként erre: 1272. - Ms.Sesam)
2012. jún. 18. 21:51
Nem tudni kiről volt szó.
1273. lilla0325
2012. jún. 18. 15:50

Mi alapján tudom felmérni,hogy értenek-e hozza vagy sem?

Az én kerdesem is a most hirdetett 2alkalmas KV-os hirdetésre vonatkozna!

Egyebkent hatékony maga az eljárás?

Ha szakavatatlan "kezek köze kerülök",okozhat kart?

1272. Ms.Sesam
2012. jún. 18. 12:53
Sziasztok! Az egyik nepszeru kuponos oldalon most is hirdetnek 2 alkalmas kavit a 9. kerületben. Ezzel kapcsolatosan voltak a rossz velemenyek?
1271. angie's (válaszként erre: 1266. - Pahet a vadász)
2012. jún. 18. 06:30
Én is elhiszem. Ők kizárólagosságot akartak kötni 1 évre...vagy 2-re már nem emléxem. Én nem velük kuponoztam.
1270. lakiandi (válaszként erre: 1267. - Pahet a vadász)
2012. jún. 17. 14:14
Tudod, az a cég, ahonnan vettem a gépet, megkért, hogy a gyakorlati részét az oktatásnak tartsam meg én azoknak, akik igénylik. Én meg percenként fakadok sírva. Nem csak olyan vásárlók vannak, akik most kezdik ezt a technikát alkalmazni, hanem olyanok is sokan, akik csak gépet váltanak. Tehát már eddig is kezelnek így-úgy. Nem jól sajnos, mert amikor az elméleti tudásszintet próbálom felmérni, a rohambéka feneke alatt találom magam. És ezek a szalonok üzemelnek, kezelnek.
1269. lakiandi (válaszként erre: 1261. - Marticsi)
2012. jún. 17. 14:08
Ez nagyon jó hír, a bőröd is hálás lesz még érte, hidd el.:)))))))))))))
1268. Rubellit (válaszként erre: 1265. - Pacsirta01)
2012. jún. 17. 14:04
Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen élményeid voltak, de köszönöm a többiek nevében, hogy megosztottad mindenki okulására.
1267. Pahet a vadász (válaszként erre: 1254. - Lakiandi)
2012. jún. 17. 13:15
Lennék légy a falon, amikor beszélgetsz ezzel a nővel... főleg az a rész érdekelne, amikor megcsillan a fény az elméjében, hogy mekkora marhaságot mond...már ha leesik neki...
1266. Pahet a vadász (válaszként erre: 1264. - Angie's)
2012. jún. 17. 13:13
K...világ. és amikor beszélgettünk a csajjal, fehérítés közben, elég részletesen mesélt. nem tűnt úgy hogy ezt kitalálta volna... meg mi érdeke lenne? Érted. szóval elhiszem, hogy ez így történt velük....
1265. Pacsirta01 (válaszként erre: 1250. - Rubellit)
2012. jún. 17. 11:23
Azért engedtem, mert nem akartam ezt az utolsó kezelést is elveszíteni a bérletből. Tudod, a speed jött volna utána (20 perc), de arról már alapban lemondtam, mert 2 nappal korábban azt is sikerült elrontani annyira, hogy most már nem is kértem. A combra ható gyakorlatoknál minden egyes impulzusnál leesett a bal lábamról a pánt, amíg visszatették nem csináltam semmit. Eközben persze a másik lábam befeszült, ami nagyon kellemetlen, de 10-12x egymás után majdnem elviselhetetlen! Abbahagyni nem szeretném, hiszen életbevágóan fontos nekem MOST, hogy formába hozzam magam!!! De abban már nem vagyok biztos, hogy ezt pont ebben a stúdióban szeretném tenni... csak hát annyi a negatív vélemény, hogy gondban vagyok...
1264. angie's (válaszként erre: 1244. - Pahet a vadász)
2012. jún. 17. 10:14

Ez melyik kuponos cég?

Én is kuponoztam tavaly (még nem volt ennyi kuponos cég,tele lett ez is szélhámosokkal), kifejezetten megtiltották az árdrágítás-nagyobbnak tűnő akció trükköt. És abba se szóltak bele, hogy mennyiért adja más ugyanazt a szolgáltatást.....ellenben a hirdetési felületemen értékelő ikon jelent meg, ahová a nálam járt vendégek elégedettségi reakciói kerültek fel %-os arányban.Ez a kuponos cég online váltja be a kuponokat, és ahogy megjött a beváltásról a jel hozzájuk, szinte azonnal ment az e-mail a vendégeimhez, hogy elégedettek voltak-e a szolgáltatással, és a válaszreakciókat százalékosítva megjelentették a hirdetésemen.

Havi elszámolásban voltunk, így mindig küldték a beváltott kuponokat az adott hónapra. Ha használták is a pénzt, max. 2-3 hétig.Ehhez ugye a 8 napos internetes vásárlási garancia (törvény írja elő) hozzáadódik.

Tényleg zseni volt a kitalálója ennek a marketingeszköznek, de sikerült jól elcseszni a szélhámosokkal.....Sajnos törvényszerű, tele van a tudomány is zseniális felfedezésekkel, amit aztán a lehető legrosszabbra fordítottak. Itt is ez történt.

1263. angie's (válaszként erre: 1262. - Rubellit)
2012. jún. 17. 09:56

Szuper eredmények!:-) Nincs beszédesebb a képeknél, használjuk ki a lehetőséget, hogy minden pórul járt, vagy kételkedő vendég szembesülhessen a jó kezelés hatékonyságával.

Kedves Vendégek, ti meg követeljétek ki, ami jár, hisz így láthatjátok, mi az, aminek meg kell történnie. 2-3 kezelés után már mutatkoznia kell jól látható eredménynek, ezt előtte-utána fotón láthatjátok a legjobban. Ha a választott szakember nem készít ilyet, fotózzatok magatok. És sírva könyörgöm, kuponnal bérletet ne vegyetek! Max 2-3 alkalmat, így viszonylag kevesebb pénz megy kárba, ha rossz helyet választottatok.

1262. Rubellit
2012. jún. 17. 01:03

Mivel nagyon sokan csalódtatok a k.uh.-ban ezért tettem fel kezelés előtti, közbeni és utáni képet.

Szerintem az eredmény magáért beszél és erőt ad mindenkinek aki most úgy érzi, hogy valahol nem azt kapta amit ígértek Neki.

1261. marticsi
2012. jún. 16. 19:21

Szerencse a nagy szerencsétlenségemben, hogy ugye írtam, hogy amúgy is tornázom rendszeresen, táplálkozásomon is nagyon sokat változtattam, így azért saját erőmből fogytam is, összesen 5 kg-nál tartok, kb. két hónap alatt. Igaz, a hasam sajnos még nagy, de olyan nadrág már rám jött, amit két éve nem tudtam felhúzni! :D Úgyhogy combon, csípőm, derekam az alakult, pedig oda nem kaptam kezelést!!! :)))

Lakiandi! A tanácsod megfogadva már simán iszom is napi 3-4 litert is!!!! Egyszerűen még jól is esik!!! :))

1260. marticsi (válaszként erre: 1258. - Angie's)
2012. jún. 16. 19:17
Legalább valakinek bejött, jó helyen volt, jó kezeléssel! :D Gratulálok!!! Nagyon jó Neked!
1259. 7d6739e46c (válaszként erre: 1258. - Angie's)
2012. jún. 16. 14:25
gratulálok!!!!!
1258. angie's (válaszként erre: 1257. - 7d6739e46c)
2012. jún. 16. 13:55
Igen.:-)
1257. 7d6739e46c (válaszként erre: 1255. - Angie's)
2012. jún. 16. 11:48
Ez tök jó!!!Te vagy a képen?
1256. kismackó2006 (válaszként erre: 1255. - Angie's)
2012. jún. 16. 11:01
Köszi, igen ígéretesnek hangzik! :)
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook