Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2365. Chiron
2014. júl. 6. 23:13
Sziasztok, tud valaki Szegeden jó szalont ahol nyirokmasszázzsal együtt van kavitációs zsírbontás? Köszi.
2364. lakiandi (válaszként erre: 2363. - Petronella0531)
2014. máj. 22. 20:08

Szia!

A kavitációs csomagja korrekt, a hullám masszázs lehetne 30 perc, de ne legyünk telhetetlenek. :))))))))))) Mondjuk van olcsóbb is, de szerintem megfelelő a kezelés menete. Már csak azon múlik, a kezelő jól diagnosztizál-e téged. De ezt csak személyesen lehet eldönteni. :)))))))))))

2014. máj. 22. 11:58

Köszönöm!

Találtam egy ilyet:

[link]


Ezen az oldalon ezerféle testkezelés van, honnan lehet tudni, hogy melyik a leghatékonyabb? Mindegyikre azt írja, hogy tuti hatás, 1-2 konfekcióméret csökkenés a kúra után.

2362. lakiandi (válaszként erre: 2361. - Petronella0531)
2014. máj. 20. 22:36
Sajnos nem tudok, de ha találsz ajánlatot, és elküldöd, megnézem szívesen, megfelelő-e a szolgáltatás a leírtak alapján.
2014. máj. 20. 11:41

Halihó!

Tud valaki Zuglóban vagyis inkább a Bosnyák környékén egy olyan szalont, ahol a megfelelő kezelésben részesítik az ember lányát? Köszönöm!

2360. pancsi (válaszként erre: 2359. - Lakiandi)
2014. ápr. 26. 22:23
Köszönöm a segítséget! Akkor ebbe nem vágok bele!
2359. lakiandi (válaszként erre: 2358. - Pancsi)
2014. ápr. 26. 20:31

Alapvető különbség a lézeres és a kavitációs kezelés között, hogy a lézeres kezelés csak áteresztővé teszi a sejtfalat, míg a kavitáció meg is szünteti a sejtet magát. Sokkal kevésbé visszahízható az a terület, ahol a sejt meg is szűnik, mint az, ahol megmarad, csak kiürül.

A másik probléma ezzel a csomaggal az, hogy a jade köves kezelés igen halovány nyirokkeringés serkentő kezelésnek. MINDEN zsírbontó kezelés /legyen az bármilyen/ csak akkor hatékony, ha valahogy ki tudjuk juttatni a szervezetedből a salakanyagot. Ezen múlik. És erre a legjobb a nyirokmasszázs. Olyan kezelést keress, ahol ez a befejező mozzanat, és ez is min. fél óra. Alatta megint csak kevés a jó eredmény eléréséhez. Sokszor azért sikertelen egy egy kúra, mert nem juttatják ki megfelelően a salakanyagot a szervezetből.

A másik jó tanácsom az, hogy ne dobálj ki feleslegesen pénzt kuponokra. 100-ból talán ha 5 helyen kapsz megfelelő kezelést a kuponodért. Ráadásul szervezet és szervezet között van különbség. Ami neked megfelelő kezelés, az másnak nem, személyre szabott kezelést kell megbeszélni, egyénileg, mindenkivel. Ha a szalon nem így működik, megint csak a pénzt dobod ki feltehetőleg.

2358. pancsi
2014. ápr. 26. 14:09

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy ez a kezelés megfelelő lehet? Diéta, sport mellett is ragaszkodó dudoroktól szeretnék megszabadulni és a bőrőmnek nem árt, ha feszesedik is! :)


14 tenyérnyi terület, 4 nagy testrész fogyasztása, 8 alkalommal, lipo lézerrel.

A kezelések alatt infra jade köves kezelésben is részesítenek, hogy tested megkapja a megfelelő méregtelenítést is.

2357. lakiandi (válaszként erre: 2356. - Sz.Dorka)
2014. ápr. 8. 22:52
Nem jó ötlet neki a kavi, még csak 16 éves.
2356. Sz.Dorka (válaszként erre: 2340. - Diagram)
2014. ápr. 8. 21:46
Szia! Szerintem a te magasságodhoz a súlyod a pont jó kategória. Ha az alakod zavar, akkor azt bármikor tudod formázni, csak specifikusan oda kell tornáznod a kavitáció mellé. :)
2355. Arykana (válaszként erre: 2354. - Lakiandi)
2014. ápr. 8. 04:36
NIncs a városban másik hely, csak ez az egy :-(
2354. lakiandi (válaszként erre: 2353. - Arykana)
2014. ápr. 7. 21:19
Sajnálom. Az a kezelés kidobott pénz. A másik hely szombaton nincs nyitva? Az még megoldás lenne.
2353. Arykana (válaszként erre: 2352. - Lakiandi)
2014. ápr. 7. 16:35
Másik szalon legközelebb 60 km-re van, ez nem fér bele munka mellett :-(
2352. lakiandi (válaszként erre: 2351. - Arykana)
2014. ápr. 6. 22:29

Teljesen jó a kavitáció, csak meg kell találni a szalont, ahol jól csinálják.

Ragaszkodj mindenképp a nyirokmasszázshoz, lehetőleg gépihez.

2351. Arykana
2014. ápr. 6. 12:57

Andi, köszönöm a választ. Erre számítottam. Nem tetszett, ahogy folyamatosan a web oldalukra hivatkozott a hölgy + a fabeloshoz ragaszkodott kiegészítő kezelésként.


Valami ajánlatotok van a derék karcsúsítására? Kb 5-8 cm-t szeretnék lefaragni. A fogyókúra magában nem elég, mert itt valahogy nem akar mozdulni a felseleg

2350. lakiandi (válaszként erre: 2348. - Arykana)
2014. ápr. 5. 20:02

Szia!

A szalon nem megbízható, keverik a szezont a fazonnal.

Ha a gépük csak 40kzn-n működik, frekvencia állítási lehetőségre nincs mód, pedig az esetenként szükséges. A rádiófrekvencia nem nyirokmasszázs. Így annak feltüntetni is diletantizmus.

Az "ügyelj a folyadék fogyasztásra" nem pontos meghatározás, minimum 3 liter folyadéknak el kell fogynia minden nap.

Pár olyan kritérium- ami igen fontos- kimaradt az ellenjavallatok felsorolásából, így azt kell hinnem, hogy nem értenek hozzá.

Fontos lenne még tudni a kezelés időtartamát is, az sem mindegy.

Amit a legnagyobb problémának látok, az a nyirokmasszázs hiánya. Így nem szabad a kezelést elkezdeni.

Első olvasatra ezeket láttam benne, én nem javasolnám neked.

2349. Arykana
2014. ápr. 4. 14:15
olvastam :irulpirul: helyesírási hibák tömkelege, de remélem a lényeg érthető
2348. Arykana
2014. ápr. 4. 14:14

Sziasztok,

Tanácsotokat kérném a kavitációs kezelésekkel kapcsolatban.

A korral együtt kicsit megvastagodott a derekam, szívesen megszabadulnék néhány centitől - csak helyileg a derekamról. A fiamnak június végén lesz az esküvője, erre az alkalomra szépülnék kicsit. A városunkban 1 helyen van ilyen kezelés, az ára megfelelő, de nem szívesen pazarolnám az időmet, ha nem várhatok eredményt. A szalon linkje:

[link]

Hálás lennék, ha tanácsot adnátok.

Érdeklődtem már a szalonban, de rossz kérdéseket tettem fel úgy látom a fórum olvasgatása közben.

A hölgy, aki tájékoztatott nem mondott más információt, mint amit már a honlapon is olvatam.

2347. lakiandi (válaszként erre: 2346. - -Mimi-)
2014. márc. 30. 19:13

Szia!

Fóliát kozmetikai nagykereskedésekben kapsz, már kiszolgálnak nem cégeket is. Ha a test tekercselést választod, nagyon nézz utána, nem mindegy, hogyan csinálod, szabályai vannak annak is. :))))))

2346. -Mimi- (válaszként erre: 2345. - Lakiandi)
2014. márc. 30. 08:27

Szia!

Köszönöm szépen válaszodat! :-)

Sajnos itt 40-50 km-es körzetben nincs több lehetőség... Van 2 kicsi gyerekem,napi 12 órás munkahely, úgyhogy nem tudok messzebbre menni...

Akkor kihagyom ezt a lehetőséget,ahhoz h ne használjon baromi drága. Fogyok tovább,aztán majd meglátom milyen állapotban lesznek a combjaim. Majd keresek vmi bőrfeszesítő megoldást.


Jut eszembe ezt a növényi fóliát amit írtatok hol lehet beszerezni???

2345. lakiandi (válaszként erre: 2344. - -Mimi-)
2014. márc. 29. 18:54

Szia!

Az első kezelésről jól gondolod, hogy komolytalan.

A másodiknál is vannak problémák. A 40 khz nagyon a minimum, annál valószínű, hogy a kezdetekben mélyebb kellene. A rádiófrekvencia a bőrödre hat, arra jó, de a lekavitált zsírsejtek ettől nem fognak elindulni a nyirokcsomók felé. Sajnos az az ágy sem elég rá. A nyirokmasszázs a tökéletes, de azt nem mozgó fejjel végzik, hanem vagy teljes testes kompresszoros ruhával, vagy testrészekre bontott kompresszoros ruhával. Amit ő írt, nem tudom milyen masszázs lehet. A séta nagyon jó, de nem egyenlő a nyirokstimulálással. Az instrukciók hiányosak, a vízfogyasztás és a séta mellé, három nap csökkentett szénhidráttartalmú étkezés szükséges.

A comb nehéz terület, arra számíts, elég lassan lehet haladni vele. Úgy gondolom érdemes lenne még körülnézned máshol is.

2344. -Mimi-
2014. márc. 28. 17:41

Sziasztok!


Pár napja én is gondolkodom rajta,h kipróbálom ezt a kavitációs kezelést. Sajnos az én városomban csak két helyen csinálnak ilyet és ott is elég drágán úgyhogy jól meg kell gondolnom mi is az amire kiadom a pénzt, szeretném ha hatásos lenne. ;-)

Már majdnem sikerült titeket végigolvasnom, úgyhogy írtam mind a két helyre, h hány perces a kavitációs kezelés, milyen kezelést alkalmaznak nyirokserkentésre és hányas frekvencián dolgozik a gép.

Nos,az egyik helyről annyi volt a válasz,h 20 perc a kezelés,elküldték az árlistát, egy telefonszámot ha lenne még kérdésem és egy időpontot is hétfőre...Szerintem kicsit komolytalan...

A másik helyről érkezett választ bemásolom:

A kavitációs ultrahangos gépem 40khz tartományban dolgozik. A gépem rádiófrekvenciával kombinált ultrahangos készülék, tehát a kavitáció befejezése után van egy rf-es stimulálás, ez a felbontott zsir elszállitását segíti.

Külön nyirokmasszázs gépem n incs, viszont az egész kezelés alatt egy rezgőfejes matrac folyamatosan az egész testedet masszírozza, ami még jobb is , mintha egy fejjel massíroznám egy testrészed. A kavitációs kezelések után mindenképpen ajánlott sok víz, illetve nem megerőltető mozgás /pl. séta/ végzése, mely egyenlő a nyirokstimulálással és segíti a felbontott salakanyagok kimosását a szervezetből.

30 perc kezelés 6.000,-Ft 40 perc kezelés 8.000,- Ft . 5 kezelés egyben történő vásárlása esetén 1 alkalom gratis kezelés jár.

Általában azokon a területeken, mint. pl. 2 comb, vagy két popsi kell a 40 perces kezelés, vendégeim a rádiófrekvenciás kezeléseket kifejezetten hatásosnak érezték cellulitkezelésnél.

Kezeléseim SZÉP kártyával is igénybevehetők.

Van teljes infrahőpaplanos testtekercselésem is ezt is szeretik vendégeim a cellulitkezelésnél.

1 kezelés 3.000,-Ft /ez teljes test/ 6 kezelés egyben történő vásárlása esetén 1 kezelés gratisz.


Hát ennyi... Ott van,h meg van a 40 perc kezelés de sztem mindennel együtt...

Szerintetek???


178 cm vagyok, jelenleg 70 kg. Nem vagyok erős csontozatú van rajtam zsír bőven,főleg a combjaimon... Februárban életmódot váltottam,szépen lassan olvadnak le a kilók rólam. A hasam már szép lapos de a combjaim még elég vastagok. Ment le onnan is de jóval lassabban és nem olyan látványos.Erre szeretnék kicsit rásegíteni. ;-)

Viszont! Ami jobban zavar,h a combom borzasztó narancsbőrös... Írtátok,h a kavitáció akár ronthat is a helyzeten! Ez igaz? Tulajdonképpen én megelégednék avval is ha azok a rémes gödrök eltünnének,a többi meg majd alakul.

Tudtok vmi tényleg hatásos kezelést narancsbőrre???

Üdv. Mimi

2343. Diagram
2014. márc. 21. 22:05
Rendben, köszi! :) igyekszem akkor sporttal lefogyni ;)
2342. lakiandi (válaszként erre: 2340. - Diagram)
2014. márc. 20. 22:31
Úgy gondolom, nem sok a felesleged, nem kellene kezelésekkel ebbe belenyúlni. A kavitáció súlyban nem jelent sok változást, a zsír a legkönnyebb alkatrészünk.
2341. ivi79 (válaszként erre: 2340. - Diagram)
2014. márc. 20. 21:05
a magassagod alapjan ne probald beloni a sulyod.a baratnom velem egymagas 170 mindketten 65kilosak vagyunk.o nagyonvekony egyesek szerint betegesen,enmeg azer normal vagyis inkabb johusban vagyok..
2340. Diagram
2014. márc. 20. 14:39

Heló!

160 cm, 64 kg vagyok :/ egy olyan 10-14 kg mínusz jo lenne még :) egy hete megbeszélt időpont a mai infra, nem akartam már lemondani, nagyon kedves hölgy az! Majd a konzultáció után meglátom, hogy olyat veszek nála, vagy nem :)

2339. ivi79 (válaszként erre: 2338. - Diagram)
2014. márc. 19. 21:55
mennyi felesleged van még? 16évesen 20kiló minusz az rengeteg..mármint h ennyi volt rajtad..
2338. Diagram
2014. márc. 19. 15:29

Köszi szépen!

Akkor szerintetek mit válasszak? 16 éves vagyok, rendszeresen sportolok, étkezésre figyelek(már leadtam 20 kg-t! egyedül) annyira nem fontos a helyi fogyás, ha valami bajom lenne belőle :/ lipo lézerről mit gondoltok? Azért fordulnék most ezekhez, mert kb fél éve megállt a fogyás :(

2337. ivi79 (válaszként erre: 2333. - Grizus)
2014. márc. 19. 08:11
hasonlóan jártam lassan már 10éve, h kb 2hó alatt jött fel 13kiló.nekem a pajzsmirigyem volt a ludas..menj el házidokihoz és kunyizz tőle egy teljes vérképet(tsh legyen benne)+egy endokrinológus beutalót. esetleg egy nődoki is tud segíteni, akkor kéne női hormonsor, pm hormonok, esetleg cukor és inzulin terhelés
2336. lakiandi (válaszként erre: 2335. - Diagram)
2014. márc. 18. 23:02

Szia!

Nem okoz csontritkulást, illetve nem jobban, mint bármi más, ellenben kellőképp konkurencia a többi kezelésnek. Ha vakinek nem kavitációs gépe van, hanem infrája, természetes, hogy mond valamit, amiért te azt válaszd. Nem hallottam semmi olyan tanulmányról, ami megerősítené a csontritkulás lehetőségét. Nyugaton is dolgoznak kavitációval, és nincs betiltva. Természetesen a frekvencia tartomány nem mindegy, de a bevizsgált, papírokkal megvásárolt, garanciával rendelkező gépek, hozzáértő kezelővel tökéletesen biztonságosak.

18 év alatt nem jogi személy a vendég, és a kezelés bizonyos esetekben /betegségek fennállása esetén/ nem végezhető el. Ez az egyik ok. A másik pedig, hogy egy fejlődésben lévő szervezetről beszélünk, ami alakul, változik. Ebbe maradandóan beleszólni nem szerencsés. Rengeteg kamasz küzd testképzavarral, amire így akár még rá is erősíthetünk, ami szintén nem szerencsés.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook