Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
1345. kisneon (válaszként erre: 1344. - Kisneon)
2012. júl. 13. 10:56
helyesbítek, 5 és 5,5 km-ert futok.
1344. kisneon (válaszként erre: 1342. - Lakiandi)
2012. júl. 13. 10:55

Köszönöm szépen a gratulációt és a tanácsot. Igyekszem jól csinálni.

A futás amit én csinálok, nem is futás, majdnem inkább gyaloglás. Azért csinálom este, 9-10 között, mert akkor nem lát senki, én szinte gyors gyaloglást csinálok, hogy a térdizületeimet ne terheljem meg a súlyommal, azaz nem csapódok a talajhoz, a lényeg, hogy a felső testemmel, karomat lóbálóm, ahogy a futásnál is szokás, csak kicsit jobban, és a mell alatti résznél, derék résznél nagyon jól lement ettől. És minél könyebb leszek, annál könyebb lesz futni, persze később már majd gyorsabban fogok futni, mert ezzel a gyors gyaloglással, vagy lassú futással 45 perc alatt kb. 55,5 km-ert futok le. És ami a lényeg, élvezem a futást. Tegnap például 2x fél órát futottam, tervbe van véve egy hoszabb 8 km-es futás is, majd azt szabi alatt, ha lesz időm.

1343. kisneon (válaszként erre: 1341. - Walley)
2012. júl. 13. 10:44

És hány kezelésen vagy már túl ?

Én ma megyek a másodikra ! Meddig lehet erre járni, addig míg teljesen el nem tűnik a háj ?

Amit az ulrahang felold és kiűrül a szervezetből zsírsejt az ugyebár állítólag nem jön vissza.

De mi a helyzet a megmaradtakkal ? Azok vajon jobban meghíznak, megnőnek ha nem figyel oda az ember ? Hát lenne azért pár kérdésem, de én is bízom ebben az új módszerben, hogy könnyebb lesz eltüntetni a csípő, has körüli hájréteget, mert ez futással is nehezen megy le !

1342. lakiandi (válaszként erre: 1340. - Kisneon)
2012. júl. 12. 11:45

Gratulálok az életmódváltásodhoz, ritka, aki ilyen elszántan véghezviszi az akaratát!:))))))))

Viszont a futással nagyon vigyázz. Olyan megterhelést kapnak az izületeid, amit most még nem érzel, de 15-20 év múlva már a járás is nehéz, fájdalmas lesz. És ennyi idő után már senki nem emlékszik a hajdani futásokra, pedig az okozza. Próbáld ki egyszer, amikor van kedved az erőteljes gyaloglást. Ugyanazokat az izomcsoportokat mozgatod /gyakorlatilag mindet/ meg vele, de mivel nem emelkedsz el a földtől és nem erőteljesen "csapódsz" a talajhoz, sokkal jobban kíméli az izületeket és a porcokat. Ugyanolyan megeröltető, csak egészségesebb.:))))

1341. walley (válaszként erre: 1340. - Kisneon)
2012. júl. 12. 11:37

Igen, ez az nekem is a CH bevitellel volt gond, de nem akartam minden élvezetről lemondani. És is kipróbáltam mindent, és nagyon keményen edzettem is pl: 6 hónapon keresztül futottam a konditeremben 40 percet heti 6-szor. Délután 2 után pedig nem ettem mellette CH-t. 6 hó alatt ment le 3 kg.

Úgyhogy most semmi olyat nem eszek ami hízlal, de semmit! Most 6 kg-nál tartok, és 8 centinél ( mint alább írtam)Ja mindez 3 hét alatt!.Mától speedfitnessre is járok mellette, de a kavitáció az egyetlen ami eddig segített, azonnal, látványosan, úgyhogy én erre esküszök, de persze nincs mellette nass és megiszom a 3-4 liti vizet.

1340. kisneon (válaszként erre: 1324. - Walley)
2012. júl. 12. 09:48

Szia !

Engedd meg, hogy így ismeretlenül pár dolgot, tanácsot leírjak.

Én fénykoromban kb. 60 kg voltam, de mivel erős csontozatú vagyok, soka nem látszottam vékonynak a 166 cm magassághoz. A terhesség előtt már közel 80 kg voltam, és jó pár kiló rajtam maradt szülés után. Persze amit nem tudtam leadni.

Visszajöttem dolgozni, közel 30 kg súlyfelesleg volt rajtam, kipróbáltam szétválasztó, és sok egyéb diétát, a lényeg, hogy semmiféle fogyitablettát nem szedtem, de mindig visszajött az az 5-6 kg amit leadtam.

Tavaly egész nyáron bicigliztem, attól igaz kisebb lett a fenekem, és a combom vékonyabb, úsztam is, de darázsderekam nem lett, a felőstestemből semmi sem ment le. Ez sem jött be. Végül vérnyomásproblémák jelentkeztem. Az orvos azt mondta egyek mindenből kevesebbet ! Ezt nagyon nehéz betartani, de nálam a fő probléma a szénhidrátbevitellel volt, sokkal többet ettem, mint amennyire a szervezetnek szüksége volt, ezért nem fogytam.

Májusban eldöntöttem, noha a futás nem ajánlott a túlzott túlsúly miatt, de gondoltam, hátha így sikerül, mert hiába diétázol, mindenhol a sportra helyezik a hangsúlyt.

Persze azért hetente 3-4 szer lebicigliztem és most is megcsinálom a napi 20-30 km-ert.

A biciglizésnek köszönhetően a fenekem kisebb, a combom vékonyabb, és most jön a lényeg.

A futás először nagyonon nehezen ment, 10 perc alatt 5-ször megálltam. Végül egyre kevesebbszer kellett megállnom, és egyre többet jártam futni, kb. heti 3-szor.

Végül már napi 45 percet futok, kb. 5-6 km-ert két hete, az étkezésnél eszek mindent, de kevesebbet, eszek szénhidrátot is, de ügyelek hogy a napi 90 grammot nem lépjen túl, biciglivel járok dolgozni, este csak gyümölcsöt eszek, vagy nagyon alacsony szénhidráttartalmú ételt.

És LÁSS CSODÁT, MÁR 10 KG-OT FOGYTAM ! uGYHOGY továbbra is futni fogok, odafigyelek az étkezésre, már kevesebbel jól lakom, és hanyagolom az édességet, de persze ha egy kis csokit megeszek, vagy kakakós csigát reggelire, nem lesz büntudatom, mert a nap többi részében odafigyelek mit eszek.

Ja és én is kipróbáltam a kavitációs zsírbontást, már csak azért is, mivel kötött izomzatú vagyok, és ezzel elsősegítem, hogy hatékonyabban szabaduljak meg a zsírsektektől.Igaz még csak egy alkalommal voltam, de pénteken megyek a kaövetkezőre.

A cigit, kávét pedig felejsd el, ne így akarj fogyni, hanem természetes úton.

Igyál sok folyadékot, vizet, zöld teát (méregtelenít, segít a zsírbontásban) mozogj sokat, és figyelj az étkezésre.

Ja és ihatsz Who Long teát is (kínai tea ) amit méregtelenít, és kitisztít a salakanyagoktól. Igyál este, reggel garantál rohanni fogsz az illemhelyre, jól meghajt, utána semmi bajod nem lesz. Olvass utána.

üdV:kisneon

1339. Rubellit (válaszként erre: 1336. - Walley)
2012. júl. 10. 21:30

Kedves Walley!

Érdekes ahogy mérnek, de a lényeg az eredmény amit Te is tapasztalsz a ruháidon. A méréshez én azért ragaszkodom, mert abból tudom, hogy megitta-e a vendég a folyadékot vagy nem tartja-e vissza a szervezete a vizet. Gratulálok, csak így tovább!

1338. Rubellit (válaszként erre: 1334. - Csekor)
2012. júl. 10. 21:25

Kedves Csekor!

A tekercselés régi módszer és csak kiegészítő kezelésnek tartom jónak otthonra, de valami hatékony kezelés pl: k.uh kezelések közötti időben.

Dolgoztam RF-val, de nem voltak a forgalmazó által ígért eredmények. Úgy alakult, hogy két géppel is dolgoztam (pont ugyan olyan gépekkel) és érdekes módon más eredmény volt az egyik és más a másik gépnél. Mindenki azt mondta, hogy nem létezik. A két gép ugyan olyan és a beálltásuk is. Belső információból tudtam meg, hogy nekem volt igazam csak ezt tilos volt bevallani.

Nem találkoztam romlással, igaz akkor még fogyasztó gépnek adták el a rádiófrekvenciát. Megtennéd, hogy privát levélben megírod, hogy melyik gépről van szó.

Ilyenkor arra lennék kíváncsi, hogy mit mond aki a kezeléseket végezte. Megkérdeztétek a véleményét?

Készültek képek a kiindulási állapotról?

Most jönne jól egy előtte és utána kép.

Így látatlanba, ahogy az Andi is írta nagyon nehéz véleményt írni.

Mit ígértek nektek a kezelések előtt?

1337. lakiandi (válaszként erre: 1336. - Walley)
2012. júl. 9. 23:01

Ezért nem is szoktam centizni.:)))))

De gratula, nagyon ügyes vagy! Csak így tovább.:)))

1336. walley
2012. júl. 9. 16:34

Hello mindenki!

Igen, hát nem egy combomé volt 115:-))) Hanem összezárt lábbal körbe a fenék alatt.

Nagyon megdícsértek, mert nem jött vissza semmi az előző kezelés óta, sőt 107cm-nél tartok!!!!!

2 kezelés után, ez 8 cm-t jelent. Persze lehet, hogy nem mindig pont ugyanúgy áll a centi, de ma rámjött egy nadrág ami eddig nem,(leülni még nem bírok benne)tehát látványos a javulás!

1335. lakiandi (válaszként erre: 1334. - Csekor)
2012. júl. 9. 14:05

Bár nem én lettem megszólítva, de talán nem baj, ha én is válaszolok.:)))

A testtekercselés sajnos úgy került be a köztudatba annak idején, hogy akár centiket is lehet tőle fogyni. Nos, ez nem feltétlen van így. Ez a módszer kiváló méregtelenítő, /és a narancsbőr végül is méreganyag lerakódás/ de van ott zsír is, ami a nyirokkeringés felturbósításával még nem tűnik el. A tekercselés 10 alkalmas kúra, idő előtt lett abbahagyva.

A rádiófrekvenciás kezelés hatékony, de a tapasztalataim szerint 5 alkalom nem az, és ennél azért vannak gyorsabb eljárások is. Én az elektroforézist jobban szeretem, jobban haladok vele.

Ahhoz, hogy ezt el lehessen dönteni, mindenképp látni kéne, miről van szó.

1334. csekor (válaszként erre: 1310. - Rubellit)
2012. júl. 8. 22:16
Szia! Látom értesz ezekhez a testkezelésekhez.Talán tudnál nekem segíteni.Lányomnak kisebb narancsbőr problémái voltak a combján és a popsiján. Nyárra szeretett volna megszabadulni tőle. Voltunk kb. 8 tekercselésen. Itt szebb lett a bőr, de csak órákra. Utána rádiófrekvenciáson voltunk. A tapasztalat, hogy a pár nagyobb göb 10-20 kisebb lett, amitől nagyon csúnya lett a combja. Még csak 5ször voltunk. Most már teljesen tanácstalanok vagyunk. Az eredmény egyre rosszabb. Nincs véletlen tapasztaltod, hogy ez csak átmeneti romlás és egyszer szebb lesz, vagy rontottunk a helyzeten. Egyáltalán mivel tudnánk próbálkozni, hogy helyre jöjjön a combja. Köszi szépen.
1333. Rubellit (válaszként erre: 1330. - Walley)
2012. júl. 5. 23:24

Kedves Walley!

Jól értem a combod kerülete 115cm volt?

Szép eredmény a 4cm, igyál sok vizet (napi 3-4 litert), hogy megmaradjon az eredmény sőt akár még nőhet is a következő kezelésig. Csak Rajtad múlik.

A 100 cm alatt már csak 1 cm. Szerintem a következő 6 alkalommal ennél többet fog csökkenni a combod kerülete.

Inni, inni, inni! Vizet vagy teát.

1332. lakiandi (válaszként erre: 1329. - Boroka3)
2012. júl. 4. 22:54
Ez a technológia is olyan, mint az eddigi kavitáció, csak a gép önmaga tudja a frekvencia nagyságát állítani bizonyos tartományban. Kb. 5+-khz a mozgás intervallum. Ez egy olyan újítás, ami jól hangzik, de egy hozzáértő kezelővel nem ér fel. A jó kezelő pedig be tudja állítani a saját gépét hagyományos kavitációs gépen is. Viszont kiküszöböli a hozzá nem értő kezelő bakijait, ebből a szempontból viszont hasznos újítás.
1331. lakiandi (válaszként erre: 1330. - Walley)
2012. júl. 4. 22:41
Combon ekkora haladás nagyon nagy szó, gratulálok.:))))))
1330. walley
2012. júl. 4. 19:47

Én nem hallottam róla.

Voltam ma,nekem Cavi star géppel csinálták a külső combot 20-20 perc, majd utána 20 perc hullámmasszázs következett.

Jól éreztem magam. Előtte- utána cm:115-111

csináltak fotókat is és majd a 7.alkalom után is készítünk, ott majd én is láthatom a különbséget. A cél:100 cm alatt.

Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog.:-)))

És köszi a biztatást

1329. boroka3
2012. júl. 4. 16:37

Az alábbiakat egy kuponos oldalon találtam.

"Egyedülálló technológia Magyarországon az egyik legjobb kezelési forma a XXI. században, a pásztázó kavitáció elvén alapuló zsírbontás, alakformálás! A készülék új, pásztázó technológiája lehetővé teszi, hogy az ultrahang hullámhossz folyamatos változása miatt ugyanazon kezelt területen, ugyanazon idő alatt sokkal hatékonyabb kezelést végezzünk, vagy a kezelési idő rövidebbé válik, miközben vastagabb zsírrétegben képes a készülék kezelésre. Összehasonlítva a folyamatosan konstans frekvenciát használó, „általános” kavitációs technológiával szemben, sokkal jobb eredményeket lehet ezzel az új technológiával elérni.

Az ultrahang technológia legújabb vívmánya a pásztázó kavitáció elvén alapuló zsírbontás, alakformálás. A kavitáció során a zsírszövetben található víz, azaz intercelluláris likvid ultrahanggal szembeni reakcióit használjuk fel. A folyadékok közös tulajdonsága, hogy csak kis mértékben összenyomhatóak, ellentétben a gázokkal és egyes szilárd anyagokkal. A folyadékokban az atomok, molekulák kis golyócskák módjára gördülnek egymáson, és ezért jó hatásfokkal töltik ki a rendelkezésükre álló teret. A buborékok összeomlása egy másodpercen belül bekövetkezik, s összeomlásuk ún. shock hullámokat hoz létre, melyek szelektíven károsítják a zsírsejtek falát. Ennek következtében a zsírsejtek széttöredeznek, s a mechanikai sérülés során a zsírsejtek „kicsomagolódnak” az őket körbezáró struktúrákból. Ezáltal jelentős térfogat-csökkenés érhető el, s javulnak a cellulitos csomók okozta egyenetlenségek."


Ti ismeritek a PÁSZTÁZÓ KAVITÁCIÓS eljárást? Ha igen, akkor mi a véleményetek róla? Telefonos érdeklődésre azt mondták, hogy 32,5-46kHz közötti frekvencián dolgozik a gép, van halk hangja és EU-s a gép, nem kínai.

1328. boroka3 (válaszként erre: 1323. - Walley)
2012. júl. 3. 22:38
Jogos a vízvisszatartás. Sajnos néha hajlamos vagyok megfeledkezni a teljesen nyilvánvaló dolgokról is. :o))) Köszönöm szépen.
1327. boroka3 (válaszként erre: 1325. - Lakiandi)
2012. júl. 3. 22:36
Hálás köszönet a válaszért. Nagyon sokat tanultam belőle.
1326. lakiandi (válaszként erre: 1324. - Walley)
2012. júl. 3. 22:23

A kávé még elmegy:))))), de gratulálok, hogy erős vagy cigikérdésben.:))))) Örülök annak is, hogy jó és alapos tájékoztatást kaptál.:)))

Várom a beszámolód, kiváncsi vagyok, hogy alakulsz.:)))))

1325. lakiandi (válaszként erre: 1322. - Boroka3)
2012. júl. 3. 22:20

Szia!

Tényleg nem tanácsos menses alatt kavitálni, bár az is igaz, tapasztalatom szerint ez csak az első 3 napra vonatkozik. Amellett, hogy visszatartja a szervezet a vizet, felerősödhet a menses és fájdalmasabb is lehet, mint szokott. Az is egy méregtelenítési folyamat, és a nyirokmasszázs felerősíti.

A pörit meg szoktam engedni, lightosan /olaj a zsír helyett/, sovány húsból /ha szárnyas, akkor az a legjobb/, savanyúsággal. Néha. Természetesen a fő energiaforrás a zöldség- hal -sovány tejtermék- sovány hús kell legyen.

1324. walley
2012. júl. 3. 17:29

Az előző hozzászólásokhoz...

170 cm-hez voltam 60 kg, szülés után 77, lefogytam 70-re, majd cigi elhagyás után 85. Millió diétát kipróbáltam, naponta sportoltam, max 80-ig lement, de tartósan semmi, már-már ott tartok, hogy visszaszokom a dohányzásra, mert a kávé-cigi rendben tartja az emésztésem, és fogyni fogok, tudom, mert ilyenek a génjeim..

Akkor olvastam a kavigációról, kipróbálom.

Én ezzel figyelek az egészségemre, hogy mégsem álltam meg a kúton cigit venni. Naponta 15km-ert bringázok!

Tehát senki ne okoskodjon!

A többi hozzászólást köszönöm, mert segítettek többet megtudni, habár a kozmetikában nagyon pontos tájékoztatást kaptam.

Az eredményekről majd írom a beszámolót.

1323. walley (válaszként erre: 1320. - Boroka3)
2012. júl. 3. 17:13

Én csak holnap kezdem, de a kozmetikus a megbeszélésen elmondta, hogy a menstruáció alatt nem csinál kezelést, mert a test megtartja a vizet, és nem fog a "zsír" eltávozni.

A pörkölt jobb lenne csirke, uborkával, de szerintem megeheted egyszer. (Onnan gondolom, hogy az unokahúgom cukros, és két étkezés között simán adahtok neki egy kis pörit, ha nagyon éhes)Viszont sok csemegeuborka tartalmaz cukrot, ha nem házi, nézd meg az összetevőket.

1322. boroka3
2012. júl. 3. 14:58
és egy újabb kérdés (pirulós szmájli)"csak" szénhidrátmentes diétát kell tartani, vagy a zsírosabb, nehéz ételeket is kerülni kell? Egész konkrétan az a kérdés, hogy sovány húsból készült light-os sertéspörköltet uborkával lehet-e enni? Kalóriatáblázat szerint 0,7g szénhidrát van 1 adag pöriben-nyilván ez elég relatív, mivel nem ismeretes az elkészítési mód...
1321. boroka3
2012. júl. 3. 12:44
ja, azt persze elfelejtettem mondani, hogy hasi kavitációról van szó.
1320. boroka3
2012. júl. 3. 12:05
S.O.S. Légyszi írjátok meg, hogy kavitációnál és gépi nyirokmasszázsnál kizáró ok-e a menses? Ha igen, akkor azt is szeretném tudni, hogy miért. Nagyon-nagyon köszi!
1319. Rubellit (válaszként erre: 1316. - Ms.Sesam)
2012. júl. 3. 00:51

Kedves Ms.Sesam!

Úgy érzem, hogy meg kell, hogy védjem Laki Andit. Nem azért, mert ő erre nem képes, csak hitelesebb más "szájából is hallani" amit ő mond. Nem azért vagyunk itt fent kozmetikusok, hogy eladjunk valamit és csak az általunk alkalmazott kezelést. Itt még megjegyezném, hogy mindenki másik géppel dolgozik és természetesen az általa használt gép eredményeiről tud véleményt mondani.

Már többször leírtam, hogy a vendégeknek hiteles információkra van szükségük. A legtöbb fórumon ez nem működik. Döbbenetes dolgokat olvashatsz, közük sincs a valósághoz. Ez is egy fórum ahol bárki bármilyen képzettség és gyakorlati tapasztalatok nélkül bármit leírhat. Az olvasó feladata eldönteni, hogy kit talál hitelesnek. Ennyi hozzászólásból szerintem már nem is olyan nehéz.

Talán tisztelni kellene azokat akik szabadidejűk egy részét arra áldozzák, hogy információt adjanak és segítsenek azoknak akik érdekel ez a kezelés, de végig néztek rengetek honlapot és most jobban össze vannak zavarodva mit ha nem olvastak volna semmit.

Számomra is megdöbbentő, hogy milyen állinformációk vannak szalonok honlapjain. Semmi közünk hozzá, mindenki azt ír ki amit akar.

Nyugodtan olvass vissza és fogsz találni arra példát, hogy valaki bemásolt ilyeneket és kérte a segítségünket, hogy ebből ő mit hihet el. Sajnos elkeserítő volt olvasni és vettem a bátorságot, hogy leírtam, hogy szerintem mit nem kellene leírni, mert nem igaz. A kozmetikus oktatás nem most van a csúcsán. Arról nem is beszélve, hogy a forgalmazók egy részét abszolút nem érdekli, hogy ki, hogy dolgozik a gépükkel csak vegye meg.

Nem beszélnek beleegyező nyilatkozatról és volt olyan orvos akinél 15percet töltött a vendég. A megérkezésétől addig amíg fizetés után távozott.

Szerintem itt mindenki gondol vendégei egészségére. Gondolj csak bele, hogy aláírnak egy iratot ahol fel van sorolva, hogy milyen betegségekben szenvednek. Utána ha ez megváltozik ott az írásos bizonyíték, hogy a kozmetikus nem vigyázott az egészségükre.

Aki hosszútávon gondolkozik nagyon vigyáz arra, hogy még véletlenül se ártson senkinek. Ez a legfontosabb szabály. Csak ez után következhet a kezelés eredményessége. Azzal gondolom tisztában vagy, hogy ezek a gépek nem olcsók. Sajnos van olyan is és a vendég nem tudja, hogy a szalon akinek bizalmat szavaz milyen géppel dolgozik. Hallottam olyan szakmai előadást ahol azt mondták, hogy a kezelőfejet nem szabad merőlegesen rátenni a bőrre, mert nem tudják, hogy milyen mélyen hatol be. Tehát nem tudják, hogy az általuk forgalmazott gép milyen frekvencián dolgozik.

Szerinted ha a szakembereknek lehet ilyen előadást tartani akkor a vendég mit tud a kezelésről.

Kitől szeretnél információt gyűjteni ha a kezeléssel napi szinten foglalkozok véleményére nem vagy kíváncsi. Arról már nem is beszélve, hogy azokéra akik veszik a bátorságot és időt szánva erre le is írják.

Itt nem arról van szó, hogy ki miből él. Egy kozmetikus nem csak egy fajta kezelést csinál ez csak egy a sokból. Az itt töltött időt felhasználva arra koncentrálva amiből él biztosan több pénzt keresne, de itt nem erről van szó. Nagyon egyszerű segíteni szeretne Andi is és vagyunk ezzel még néhányan.

Szerintem egy negatív véleményt nem lehet túl harsogni de annak konkrét tapasztalatokon kell alapulnia.

Kérlek írd meg ha Neked van ilyen. Milyen információkat kaptál, hogyan zajlott a kezelés, miért félsz, hogy egészség károsodásod lehet, mivel nem voltál megelégedve. Abban az esetben ha még csak ismerkedsz a kezeléssel akkor a félelmeidet is nyugodtan írd le. Hidd el sokan olvassák akik Veled egy cipőben járnak csak idejük vagy bátorságuk nincs ezt megosztani.

A helyes diétával meg szerintem senkinek sincs gondja, mindenki a helyes táplálkozást ajánlja kezelések nélkül is.

Teljesen igazad van az egészség a legfontosabb ezt nem kérdőjelezi meg senki. Akik itt kérdéseket tesznek fel azok vagy döntés előtt állnak vagy megerősítésre van szükségük.

Szerintem senki sem szeretne Téged megbántani. Szerinted van itt olyan kozmetikus aki alkalmaz egy egészség károsító kezelést? Sajnos a való világban van nem kell messze menni itt vannak a néhány perces szoláriumok és az, hogy engedik ezt mérték nélkül használni a vendégeknek. Az tényleg a pénzről szól.

1318. lakiandi (válaszként erre: 1316. - Ms.Sesam)
2012. júl. 2. 21:24

Amikor a hozzászólásod olvastam, valahogy nem azt olvastam ki belőle, hogy információgyűjtésbe fogtál. Negatív hatásokról beszélsz, de mondani semmit nem mondasz. Szeretném hallani őket. Mert a riogatásból, a káros mellékhatások skandálásából nem tanul senki semmit. Ha neked voltak ilyenek, szeretném hallani. Ha ismerősödnek volt, elmondhatod nyugodtan azt is. Tanulunk belőle. De te nem ezt tetted. Kinyilvánítottál egy olyan véleményt, ami nem nagyon alapul tapasztalatokon. Tudod mindenről el lehet mondani a jó oldalt is, de a rosszat is. Kocogás? Tudod te mennyi bokaficam meg izületi sérülés van belőle? Speed fitness? Terheld még árammal is az amúgy is terhelt elzsírosodott szívet? Úszás? Tudod mennyien fulladnak meg a vízben, vagy kapnak szívrohamot?

Picit hülyeség, ill. nagyon is hülyeség amit ide leírtam, de mégis... igaz nem? Ha ezeket elolvassa egy hozzá nem értő valaki, elrettenhet, igaz? Látod, nekem ez a bajom a te hozzászólásoddal. Ha van tapasztalatod, vagy infód a negatív hatásokról, a veszélyekről, akkor írd le, kiváncsi vagyok. De csak mert számodra ez az eljárás nem szimpatikus, kár lehurrogni.

Remélem most már érted a felcsattanásom.

1317. angie's (válaszként erre: 1316. - Ms.Sesam)
2012. júl. 2. 15:27

Sajnálom a félreértést, de Andinak van egy kis igaza abban, hogy időnként oktalanul riogatnak itt egyesek. Nem a kezelésekkel van baj, azok zömében az orvostudomány által már kipróbált, biztonságos eljárások. A gond inkább a sok hányaveti kóklerből adódik, akiknek a kezébe kerülhet egy ilyen gép, és sem az elemi anatómiával, sem az elemi fizikával nincsenek jóban, megtanultak egy kezelőfejet huzogatni, és kész.Mint ahogy a kókler fogorvos kókler foghúzásából is adódhat egy randa agyhártyagyulladás, ami, mint tudjuk, életveszélyes.

Ez a fórum talán segít eligazodni abban, hogy felkészült, jó szakembereket válasszatok....néhány célirányosan feltett kérdéssel ki tudjátok szűrni a selejtet. Személy szerint én ezért jöttem ide, hogy ebben segítsek.

1316. Ms.Sesam (válaszként erre: 1314. - Lakiandi)
2012. júl. 2. 13:24

Kedves Lakiandi!


Nem tudom mire velni ezt a felcsattanast, en senkit nem szoltam le, foleg nem lusta, idiota hajtengereknek nevezve. Egy hozzaszolasra reagaltam, amiben - mint ahogyan az enyemet is - hasonlokepp el akartak nyomni, amikor felvetette a kezeles egeszsegre valo karos hatasat.

Parametereimet nem azert irtam, mert ettol nagy szamnak erzem magam, (sot!) hanem mert az en problemamat is szemleltetni szerettem volna vele. En is azert jarok ide, mert szeretek informaciot gyujteni, nem azert hogy egyes szalonok kozemtikusai tulharsogjak az esetleges negativ velemenyeket, amelyek az altaluk kinalt szolglaltatasra is vonatkoznak. En senkinek nem kerdojeleztem meg semmifele donteset, csupan annyit mondtam - vissza lehet olvasni - hogy gondoljunk az egeszsegünkre! Ertem azt is, hogy te is ebbol elsz, de attol senkinek nem lesz szimpatikusabb a szolgaltatas, hogy a negativ felveteseket ilyen vehemensen probalod elnyomni. Azt pedig, hogy a helyes dieta meg senkinek sem artott, tovabbra is tartom!

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook