Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
1405. lakiandi (válaszként erre: 1404. - 0f7d746ccc)
2012. aug. 4. 23:24

Gratulálok, nagyon ügyes vagy.:))))

Sok mindentől függ a bőr állapota. A kortól, az öröklött minőségtől, az ápolástól, a fogyás ütemétől... Nagyon sok a befolyásoló tényező. Láttam 20kg fogyás után olyan bőrt, amihez nem kellett nyúlni, de láttam 10kg után olyat, ami nagyon megnyúlt. Mindenesetre a folyamatos ápolás nem elvesztegetett energia, a bőr mindig megköszöni a törődést, még évek múlva is.:))))

2012. aug. 4. 14:53
Ezt csak azért írom, hogy kisneon ne veszítse el a kedvét. Amúgy ez elég régen volt, és azóta se híztam vissza belőle semmit.
2012. aug. 4. 14:52
Én magam 15kg-t fogytam és semmiféle bőrmegereszkedésem nem lett
1402. Rubellit (válaszként erre: 1399. - Kisneon)
2012. aug. 1. 23:07

Kedves Kisneon!


A két Andi által írt vélemény minden szava igaz.

Talán még egy pont van amivel tudnál segíteni Magadnak a fogyásban. Mennyi vizet iszol naponta?

Írtad, hogy háromszor próbáltad a UH-t. K.UH. volt vagy sima? Hány alkalmat jelent a három próbálkozás? Egy-egy alkalom, tehát három vagy több kezelésen vettél részt. Az, hogy a nyaralás alatt tartottad a súlyodat nagyon dicséretes, tudom, hogy nehéz, de Te képes voltál erre. Továbbra is ajánlanám a napi 3-4 liter víz fogyasztását. 20 kg rengeteg, nem szeretnélek elkeseríteni, de nem valószínű, hogy ezzel segítség nélkül boldogulni fogsz. Arról nem is beszélve, hogy ha mégis sikerül már kérheted is az időpontot a plasztikai sebésztől, mert a bőröd lógni fog. Nem szeretek ijesztgetni, de ez biztos.

A fogyás ahogy a lányok is írták akkor is megáll, legalább is Te úgy érzékeled, amikor izmot építesz, mert az nehezebb a zsírnál. Felejtsd el egy időre a mérleget és koncentrálj arra, hogy milyen ruhádba férsz bele amik addig nem jöttek Rád.

A bőröddel kapcsolatban kellene megoldást találni, mert hidd el, hogy drágább egy kinyúlt bőrt rendbe hozatni, mint úgy fogyni le, hogy ne legyen gondod a bőröddel.

1401. lakiandi (válaszként erre: 1399. - Kisneon)
2012. aug. 1. 20:09

Szia!

Ne keseredj el, stagnálás minden kúrában van. Valószínűleg nálad ez a periódus most zajlik. Ne hagyd abba a mozgást, ne menjen el a kedved, túl fogsz lendülni ezen a holtponton. Ha úgy érzed, hogy megrekedsz, próbálj változtatni valamin a rendszeredben. Iktass be más típusú mozgást, felváltva a futással, és akkor újra be fog indulni a fogyás.

1400. angie's (válaszként erre: 1399. - Kisneon)
2012. aug. 1. 12:03

Szia!

Fejlessz izmot. Erre a kardiomozgás nem az igazi, az inkább csak kalóriát éget.Jó esetben nem fogysz izomzatból. Az izomfejlesztés azért lehet jó megoldás, mert ahogy nő az izomzat mennyisége, úgy nő a szervezeted kalóriaigénye, ergo, ha nem eszel többet, újra a zsírodhoz nyúl a szervezet. Izomfejlesztésre jó a súlyzós edzés,és a speedfitness is.Előbbi igényel heti 3x1,5 órát, utóbbi heti 2-3x 20 percet. Fontos, hogy az izomregeneráláshoz szükséges fehérjét edzés után bevidd a szervezetbe (lehet tojás, fehér hús etc., vagy táplálékkiegészítő). Kilóban először több leszel, ne ijedj meg, mert az izom nehezebb, mint a zsír, de utána rohamosan elkezdesz fogyni. (centiben nagyon látványosan).

1399. kisneon (válaszként erre: 1352. - Rubellit)
2012. aug. 1. 10:13

Sziasztok !


Mint írtam, eddig 3 x próbáltam ki az ultrahangos zsírbontást.

Juli 20 táján elmentünk nyaralni, a nyaralás alatt is minden másnap jártam 45 percet futni, szerencsére nem híztam semmit de nem is fogytam.

Egy hete itthon vagyok, szinten minden nap futok, vagy görkorizok, de jó egy hete megállt a fogyásom.

Tegnap is 10 km-ert futottam, + 30 km biciglizés, persze csak azért tudtam megtenni, mert nincs itthon a gyermekem, jobban van időm magamra.

Még van rajta cc. 20 kg súlyfelesleg ! Mit tegyek hogy tovább foggyjak ! Az étkezésem ugyanaz nagyjából mint előtte, igyexem a napi szénhidrát bevitelt 90 gramm környékére maximálni. De esténként dinnyét vacsorázok, egy vékony szeletet ! Lehet azzal van a baj ? A zsírbontást egyenőre abbahagytam, nem tudom, hogy tényleg van-e értelme folytatni ! Mit tegyek ? A futást nem szeretném abbahagyni, átlagban napi 45 percet futok és mégsem fogyok !

1398. Rubellit (válaszként erre: 1395. - Szolnoki)
2012. júl. 31. 23:14

Kedves Szolnoki!

Számomra továbbra is csak egy kérdés maradt: Miért ezen a fórumon írsz rendületlenül az RF-ről?

Nem témája a fórumnak, tudom, hogy van olyan szalon ahol a két kezelést egymás után végzik, de nekünk ehhez mi közünk?

A képzésről pedig többször leírtam már a véleményemet. Kozmetikus, elektrokozmetikus végzettség után minden géphez külön képzés, jobb helyeken egy személyes, akár egy napos képzés jár.

Tudjuk, hogy a forgalmazók között vannak akik anyagi okokból bárkinek eladnak gépeket és nem érdekli őket, hogy ki és, hogyan kezel velük. Ezek tények, de újból hangsúlyoznom kell, hogy nem jó helyen kopogtatsz, mert a mi véleményünk ebben a kérdésben sem mérvadó.

Szerintem ha ennyi feles energiád van akkor valami igazán hasznosra fordítsd.

Abban az esetben ha a k.uh-val kapcsolatban kérdésed van nagyon szívesen válaszolok Neked a legjobb tudásom szerint.

1397. lakiandi (válaszként erre: 1395. - Szolnoki)
2012. júl. 31. 18:42

Nem emlékszem, hogy bárki hülyézett, pláne arra nem, hogy ugatott volna.:O

A kérést- miszerint aszisztensi végzettséghez kötnék a kezelést- magam támogatnám elsőként, s még jó néhány kezelő ezen az oldalon. Olvass csak vissza nyugodtan bárkit, ezek le vannak írva.

Természetesen nem tisztem egy kutatóval vitatkozni, nem tenném semmi pénzért. Csak- lehet, megint bennem van a hiba- semmi olyat nem olvastam a válaszában, amit mi nem írtunk volna le. Képzéshez kötni a kezelést? Természetesen, mi magunk is ezt akarjuk. Mozgatni a fejet, mert máskülönben éget? Igen! Írtuk is. Ellenőrzött beszerzést a gépekhez? Természetesen. Hiszen így van garancia az egyébként nagyon nem olcsó gépünkre. Nincs olyan kezelő, aki ne így venne gépet. Jelenleg/!/ nincs tudomás rákkeltő hatásról? Akkor ezen az alapon minden olyan tárgyad tüntesd el, ami elektromos készülék- kezd a számítógépeddel- ugyanis az elektroszmognak rosszabb píárja van a rákra vonatkozólag, mint az rf-nek.

Nem gúnyolódni akarok, de ha olyan szavakat adnak a számba, amit nem mondtam, pláne nem ugattam, és diletáns pézhajhásznak néznek, az kicsit morcossá tesz. Ezekre a kérdésekre normálisan is megbeszélhettük volna a válaszokat. És ha ezek után valaki véletlen mégis leugatna... Ne csodálkozz már.

1396. angie's (válaszként erre: 1395. - Szolnoki)
2012. júl. 31. 10:08

Szia!

Klassz, hogy így utánajártál a dolognak, és egy-két megállapítást magam is támogatok. Pl.:"A mérések alapján felmerült bennünk a gondolat, hogy jó lenne pl. asszisztensi végzettséghez kötni a kezelést. "


Ez is megér egy misét:"Az ilyen és ehhez hasonló berendezésekhez ha valaki egy Unios pecsétet/engedélyt szerez valahonnan, akkor forgalmazható. Legalábbis tapasztalataink szerint. " Nem ártana kezdeni valamit ezzel az eljárással.


A többi megállapítás (" A 2B besorolással kapcsolatban annyi szerepel, hogy a rádiófrekvenciák és az agytumor egyes típusai közötti statisztikai összefüggés komoly gyanúja miatt kimondatott a rákkeltés veszélyének növekedése az agytumorok egyes típusait illetően.") valójában köztudott, elhangzott már a mikrohullámú sütő ill. a mobiltelefon kapcsán is.


A hozzászólásod második mondatát nem minősíteném.

1395. szolnoki (válaszként erre: 1292. - Szolnoki)
2012. júl. 31. 01:06

Kb egy hónappal ezelőtt feszegettem a relatíve nagy teljesítményű RF kezelés esetleges veszélyeit. Nyilván sejtettem, hogy az aki ebből él, alapból leugat.

Egy kicsit tovább mentem, és feltettem a kérdésem a Országos Sugárbiológiai és Sugáregészségügyi Kutató Intézet-nek. ( [link] Ők azért annyira veszélyesnek nem ítélték meg mint amennyire én elsőre tartottam, de nem is annyira veszélytelennek mint itt a kozmetikus közösség tartja. A valóság valahol a kettő között lehet. Most a kérdést nem másolom be ide, a válaszból kitalálható. A válasz a válaszadó neve nélkül, vágatlanul a következő:


"Tisztelt Szolnoki Úr!


Elnézését kérem, hogy csak egy hónap után válaszolok.


A kérdésfeltevése a kozmetikai berendezéssel kapcsolatban jogos.


Az ilyen és ehhez hasonló berendezésekhez ha valaki egy Unios pecsétet/engedélyt szerez valahonnan, akkor forgalmazható. Legalábbis tapasztalataink szerint.


Az egyik használó/forgalmazó bevizsgáltatott nálunk egy ilyen készüléket.


A bevizsgálás eredményeként le kellett írnunk, hogy „a kezelt személyt a bőrfelületen, helyi expozícióként jellemzően a megengedet érték feletti szintek érik.” Ezért javasoltuk, hogy kezelés közben a kezelőfejet folyamatosan mozgassák az égési sérülések elkerülése érdekében.


Nekünk, mint szakintézet, nem áll módunkban semmiféle betiltás, vagy központi utasítás területén semmit sem tenni.


A mérések alapján felmerült bennünk a gondolat, hogy jó lenne pl. asszisztensi végzettséghez kötni a kezelést.


Egyébként jelenleg tudományos bizonyíték nincs arra vonatkozóan, hogy ez a rádiófrekvencia konkrétan rák előidéző lenne.


A 2B besorolással kapcsolatban annyi szerepel, hogy a rádiófrekvenciák és az agytumor egyes típusai közötti statisztikai összefüggés komoly gyanúja miatt kimondatott a rákkeltés veszélyének növekedése az agytumorok egyes típusait illetően.


A rádiófrekvenciák rákkal való direkt összefüggése eddig nincs tudományosan bizonyítva.


Egyelőre ennyit tudok írni.


Üdvözlettel:

(nevet töröltem)"


Egy kérésem van, az Intézet válaszadóját ne hülyézzétek le, nyilván nagyobb rálátása van a dolgokra mint bármelyikünknek... Engem hülyézhettek, én jól bírom :-))))


A "nincs bizonyíték" alapján mindenki maga döntsön az RF kezelésről. Az én olvasatomban az annyit jelent, se megcáfolva, se bizonyítva nincsen... Azt hiszem a tudomány jelenlegi állása alapján a téma kimerítve... innen már csak a hit maradt :-)))))

1394. lakiandi (válaszként erre: 1395. - Rubellit)
2012. júl. 27. 22:11
:))))))))))
1393. lakiandi (válaszként erre: 1391. - Peter.D)
2012. júl. 26. 21:17
Viszont aki eladja az tökhülye, nehogy használd arcon. Ezt csak most láttam a kiírásban.
1392. lakiandi
2012. júl. 26. 21:15
Nem rossz, olyan középkategória. A bio nagyon kicsi rajta, nem értem miért tripolár rf-et ír a menüje, mikor a fej quatropolár, és jó lenne tudni mekkora a kavi herz intervalluma. De ránézésre nem rossz. Az ára sem.
1391. Peter.D
2012. júl. 26. 20:52

egy ilyen geprol mi a velemenyetek?

[link]

1390. Peter.D (válaszként erre: 1389. - Lakiandi)
2012. júl. 26. 20:51

Szia Lakiandi,


Ha Te meg vagy elegedve a gepeddel, akkor szeretnelek megkerni hogy ird le nekem a magyarorszagi forgalmazot, esetleg a gyartot, hogy arajanlatot tudjak kerni.Konkretan mit tud a gep?

koszonom.

Peter

1389. lakiandi (válaszként erre: 1386. - Peter.D)
2012. júl. 26. 20:15

Szia!

Mindenképp olcsó húsnak híg a leve, így nem érdemes másfél millió alá menni egy gép áránál. Érdemes még azt is nézni, hogy milyen plussz kezelőfejek vannak rajta. Bőrprogramra szükség lesz, a bőrt feszesíteni kell majd minden esetben, tehát kombinált gépre van szükséged. Nézd meg a frekvencia tartományát is, szerencsés, ha 32-40 khz között mozog. A hullámmasszázst vedd külön, több vendéggel tudsz akkor egy időben foglalkozni. Levezető kezelésként viszont az a legjobb.

Mindenképp kérdezz rá a garanciális időre- egy év legyen a minimum- és a szervízlehetőségre, hiszen- legyünk optimisták:)))- egész nap menni fog a gép. Az én gépem Ausztrál, nagyon meg vagyok vele elégedve.

A diéta a szénhidrátra vonatkozzon, az három napig tiltólistás. Ha diétára van mégis szükség, nagyon vigyázz az összeállításnál, nehogy jojóeffektus alakuljon ki.

Remélem tudtam segíteni. Írj, ha eszedbe jut még valami.

1388. Peter.D (válaszként erre: 1387. - C0c88e77c0)
2012. júl. 26. 16:44

Szia "gondolat",


Koszonom a valaszod.

1387. c0c88e77c0 (válaszként erre: 1386. - Peter.D)
2012. júl. 26. 15:01

szia! én semmiféleképpen nem próbálkoznék gagyi géppel!

az én gépem 2.650.000 ft volt, van benne lézer+rádiófrekvencia+ kavitáció plusz mellé ugye az infraterápiás nyirokmasszázs. nekem megérte a befektetés, mert elégedettek a vendégek, ezért visszajárnak, ajánlanak másoknak, és így hosszútávon gyümölcsöző!

1386. Peter.D (válaszként erre: 1385. - Lakiandi)
2012. júl. 26. 10:22

Sziasztok Hölgyek,


Szeretnek tanacsokat kerni. Kulfoldon szeretnek nyitni egy kavitacios "szalont".Ezen a helyen eg egyaltalan nincs es a piac is meglenne ra. Nagyon sok a kover es tulsulyos No.Termeszetesen tudom, hogy magaban a kavitacio nem biztos hogy eleg a vendegnek.Dietara is szukseg lehet mellette.(aztan lehet , hogy nem jol gondolom)

Szeretnek par tancsot kerni, hogy mire erdemes figyelni, es geppel erdemes egyaltalan neki indulni, hogy a vendeg is elegedett legyen.

(gondolok itt arra, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak mondjuk a kinai gepekkel, erdemes e megvenni mondjuk 400.000 ert vagy inkabb valasszam a dragabb 1.000.000 ft os otthon forgalmazott gepet?)

Koszonom a segitsegeteket.

Peter

1385. lakiandi (válaszként erre: 1384. - Renni1)
2012. júl. 23. 23:09
Az nem annyira gázos, de nem jó hír, hogy szolizol. Öregíti a bőrt, előhozza a bőrhibákat. Szolárium az első három napban ne legyen. Mondanám, hogy soha többet ne legyen, de hát ez más kérdés.:))))))))
1384. renni1 (válaszként erre: 1383. - Lakiandi)
2012. júl. 23. 08:16
szoli..
1383. lakiandi (válaszként erre: 1382. - Renni1)
2012. júl. 22. 23:13
Nap vagy szoli? Nem mindegy.
1382. renni1 (válaszként erre: 1381. - Lakiandi)
2012. júl. 22. 22:27
koszi :) akkor csak azt a feluletet ne erje nap?
1381. lakiandi (válaszként erre: 1380. - Renni1)
2012. júl. 22. 22:19
Mert foltos leszel:))))))))
1380. renni1
2012. júl. 22. 19:40
miert nem szabad szolizni kavi alatt?
1379. limonika
2012. júl. 22. 16:20
sziasztok! segítsetek, hova menjek kavitációs zsírbontásra+nyirokmasszázsra? budapesti vagyok(dél-pest), rengeteg szalon van ,de elveszek közöttük...ha megtennétek, hogy leírjátok, miért voltatok elégedettek...köszönöm!
1378. lunatic (válaszként erre: 1377. - Lakiandi)
2012. júl. 21. 17:51

Köszönöm a segítséget!


Esetleg privátban tudnál, tudnátok ajánlani Budapesten belül megbízható helyet? (A fórumon kívüli ajánlás nem minősül reklámnak, ha jól értelmeztem a fórumszabályzatot)


Nagyon körültekintő szeretnék lenni, mert egy 120 000 forintos kezelés túl sok ahhoz, hogy ne érjen semmit:)

1377. lakiandi (válaszként erre: 1375. - Lunatic)
2012. júl. 21. 11:46

Szia!

Ha van választási lehetőséged, akkor a nyirokmasszázst válaszd. Kavitálás szempontjából az a jobb. A bőrfeszesítés külön téma, de azt csinálhatod a kavi mellett is. Arra készülj fel, hogy optikailag a kavi még ront is a bőr állapotán. A zsír kiszalad alóla, és könnyen megzuhanhat, ugyanis a kavitáció semmit nem csinál a bőr feszessége érdekében. A legideálisabb kezelés a kavi+ hullámmasszázs+ bőrprogram kombináció.

1376. lakiandi (válaszként erre: 1374. - Cirmicicus)
2012. júl. 21. 11:41

Gratulálok jó utat kívánok neked!:))))))))))

Szerintem, mire visszajössz, már nem lesz miről beszélgetnünk!:))))))))))

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook