Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
1464. 117b1693d0 (válaszként erre: 1463. - Lakiandi)
2012. szept. 28. 21:14

Ja, értem. Vagyis azt hiszem. Vagyis, úgy gondolod, hogy nem megy sehová és előbb utóbb visszaépül. Vagyis az a veszélye, hogy nem fog fogyni a körfogat vagy csak minimálisan?


Mi van, ha előtte pár órával valaki egy nyirokmasszázson esett át? Elvileg az már felpörgette, az nem fog egy-két óra alatt totál lelassulni...

1463. lakiandi (válaszként erre: 1462. - 117b1693d0)
2012. szept. 28. 20:31

Az nem az. A nyirokkeringést a masszázs indítja meg a legjobban. Az rf a bőrre hat jobban.

Többféle gép van forgalomban, többféle frekvenciatartománnyal. Van amelyiknek az intervalluma kicsi, van amelyiké nagy. Ennek nem túl nagy.

A nyirokmasszázs azért kell, hogy a kavitált zsírsejtek elinduljanak a nyirokcsomók felé. A kavitáció elpusztítja, de nem indítja el. Az rf nem tökéletes erre.

1462. 117b1693d0 (válaszként erre: 1461. - Lakiandi)
2012. szept. 28. 13:56

A nyirokmasszázs rész szerintük az, amikor a rádiofrekvenciát használják nyirokfelé áramoltató mozdulatokkal.


Mit értesz azon, hogy kicsi?


Mi jelentősége a nyirokmasszázsnak, a zsír nem áramlik át a nyirokcsomókon?

1461. lakiandi (válaszként erre: 1460. - 117b1693d0)
2012. szept. 28. 09:24
Kicsi gép, de nem is ez nem tetszik. A kezelés menete az- legalábbis ahogy le van írva- ami szerintem nem a legjobb. Nincs mélynyirokmasszázs, és annélkül nem olyan hatékony a kavitáció. Nem rossz bőrprogramnak az, amit leírnak, de kell a nyirokmasszázs. Az izomstimuláció nem olyan hatékony. Személy szerint veszélyesnek is tartom.
1460. 117b1693d0 (válaszként erre: 1459. - Lakiandi)
2012. szept. 28. 06:18

[link]


Sajnos nem, a honlapjukon sincs fenn a gép neve, csak egy kép és leírás.

1459. lakiandi (válaszként erre: 1458. - 117b1693d0)
2012. szept. 27. 21:11
Milyen géppel dolgoznak? Tudod a nevét?
2012. szept. 27. 20:07

Csajok, volt már valaki az Édenszalonok egyikében vagy ismerőstől hallott róluk? (XX.ker Nagy Győri István u. 2 és Zugló Vezér u. 74.)

Jó a gépük?

1457. lakiandi (válaszként erre: 1454. - Nellily)
2012. szept. 6. 11:01
Rubellitnek tökéletesen igaza van. S ami még nincs meg neked otthon- és ezt szolnoki is remélem olvassa- az a szaktudás. Nem tudod mit tehetsz, mit nem, mikor miért. Ezt nem lehet egy két óra alatt elmagyarázni.
1456. Rubellit (válaszként erre: 1454. - Nellily)
2012. szept. 5. 23:03

Kedves Nellily!

Sajnos rosszul gondolod.

A professzionális gép sem mehet egész nap.

A különbség nem ebben van.

Már többször leírtuk, hogy az otthonra ajánlott gépek teljesítménye annyira kicsi, hogy nem lehet vele ártani. Még hozzá nem értő sem tud, de eredményt elérni sem. Gondolj bele, hogy mi lenne ha valaki napi 3-4 kezelést csinálna a családján vagy a barátain. Arról nem is beszélve, hogy mi lesz a nyirokkeringés serkentésével? Két éves tapasztalataim alapján ki merem jelenteni, hogy nélküle semmi értelme a kezelésnek.

Az általad írt ár sokszor a profi gépek árának töredéke. Ezen érdemes lenne elgondolkodni, hogy a kozmetikusok miért vesznek meg egy ilyen drága gépet ha egy töredék áron vett otthoni géppel is napi 3-4 kezelést tudnának eredménnyel csinálni.

1455. walley
2012. szept. 4. 13:42

Sziasztok!

Még egy kezelésem van, és kivégeztem a 10 alkalmas kavi bérletemet.

10 kg és 15 cm a végeredmény, aki kéri megmutatom az előtte-utána képeket, ami tuti nem photoshop-os:-)

Mindenképp megérte az árát, de persze a vizet és a diétát betartottam végig.

1454. Nellily (válaszként erre: 1440. - Lakiandi)
2012. szept. 3. 12:47

Szia,

köszönöm a választ. A "professzionális butított változata" jelentheti azt is, hogy míg egy profi gép, ami 1 milla fölött van, egész nap mehet folyamatosan, egy otthoni használatra tervezett gép nem akkora teherbírású, nem mehet megállás nélkül egész nap. Ha ugyanazon a hullámhosszon működik, mint a profi gépek, de naponta max. 3-4 kezelést lehet vele csinálni, mondjuk családon vagy baráti társaságon belül, akkor érthető az árkülönbözet. Vagy rosszul gondolkodom?

1453. angie's (válaszként erre: 1452. - Szolnoki)
2012. szept. 1. 09:24
A puding próbája az evés...személy szerint épp ezért én sose veszek meg azonnal nagy értékű gépet, előbb bérlem. Ha kakit nem ér, hamar kiderül.:-) Az a forgalmazó, akinél nincs erre lehetőség, nálam kiesett.:-)
1452. szolnoki
2012. aug. 31. 17:12
Csak azért kérdeztem, mert konkrétan az UltraCell nevű gép pl. Kínából 100.000 Ft alatt van, most találtam meg az Interneten. Egyedül az "UltraCell" felirat nincs rajta. Jó piaci érzékkel ellátott importőr gondolom megveszi (nagyobb mennyiségben nyilván még olcsóbban) majd saját márkanév alatt árulja. Igaz a Kínából rendelthez se támogatás se garancia, se szerviz, se CE jelölés :-))))
1451. angie's (válaszként erre: 1450. - Szolnoki)
2012. aug. 31. 07:04
Gőzöm sincs, mert nem azt használom, de tutira nem 150 000. Tippelek: 900 000-1 000 000. :-)
1450. szolnoki
2012. aug. 30. 23:36

Egyébként mivel több ismerősömet is érdekli a dolog, lehet inkább össze kéne dobni egy gépre az árat.. vagy én megveszem és bérbeadom nekik :-)))

Azt tudom hogy itthon egy ForeverSlim használtan 90, újonnan 150 ezer. De mi a helyzet a több szalonban is használt UltraCell (kavi+RF) gépekkel. Ez mennyibe kerül kb?

1449. lakiandi (válaszként erre: 1448. - Angie's)
2012. aug. 29. 20:18
Persze nem az.:))))) Bár a kis arc-ultrahangos gépet arc-kavitációs gépnek eladni...:)))))))))) Láttam már olyat.:)))))
1448. angie's (válaszként erre: 1447. - Lakiandi)
2012. aug. 28. 10:28
Persze, hisz az is.:-) Ez nem hazugság. max., ha azt mondják mellé, hogy roncsolja a zsírsejtet.:-)
1447. lakiandi (válaszként erre: 1446. - Szolnoki)
2012. aug. 27. 09:05
Sajnos az terjedt el a köztudatban, hogy az is kavi, csak gyengébb. Boritékolom, hogy a szalonban is ezt fogják mondani. Ezt a típust én nem ismerem, de legközelebb, ha jelentkezel valahová egy szalonba, előre kérdezd meg a frekvenciatartományt. 25-össel csak papíron fogsz találkozni, de akik 31,9 körülivel dolgoznak, már jó. Itthon az a határ.
1446. szolnoki (válaszként erre: 1444. - Angie's)
2012. aug. 26. 13:12
Köszönöm a választ. Akkor holnap még felhívom a szalont, hogy tisztázzuk, hogy ha nekem kavitációs zsírbontás kell, akkor ez megfelelő-e számomra. Mert úgy érzem nem. Mondjuk a gyártó (DrDerm) honlapját megnézve, ennél a készüléknél kavitációs zsírontásról szó sem esik.
1445. angie's (válaszként erre: 1444. - Angie's)
2012. aug. 26. 11:52
Természetesen a kavitációs jelenség megtörténik minden ultrahangos gép hatására, de a kavitációs tehetetlenségi összeomlás energiája a frekvenciával fordítottan arányos. Tehát a nagyobb frekvencián dolgozó gép lökéshulláma kicsi, nem elég a zsírsejt roncsolásához.
1444. angie's (válaszként erre: 1442. - Szolnoki)
2012. aug. 26. 11:49

Szia!


A Sonoderm nem kavitációs uh. 1MHz körül működik, hatóanyagbevitelre és zsírsejtmobilizálásra jó. A kavi gépek 25-45 kHz-en működnek. Ez a különbség.

1443. lakiandi (válaszként erre: 1442. - Szolnoki)
2012. aug. 25. 17:27

Szia!

Ahogy megnézegettem, csak a gépek minősége a különbség. Ha különbözik a minőség, különbözik a hatékonyság is. A megvételi áruk is különbözik, ebből lehet azért következtetni a hatásosságra is. Sono készülékeket már kínálnak 300.000 ft körüli összegért is. Összehasonlításképp az enyém pl. 2.000.000 ft. Itt a különbség. Bár ennek nem feltétlenül kell ennyire megjelennie az árban. Dolgozni egyikkel sem dolgoztam, ilyen tapasztalatom nincs, csak amit most így olvastam róla, abból következtettem.

1442. szolnoki
2012. aug. 23. 22:55

Sziasztok, ismét :-)))

Na most nem az RF témát fogom folytatni... Szóval akkor sem valami trollkodás vezérelt, csak magam is eltökéten gondolkodtam kavitációs zsirbontáson, körül akartam járni a témát...

Most viszont kérdezek. Már be is jelentkeztem egy szalonba, egyből egy 6 alkalmas béreltre. SonoDerm/SonoAirCool készülékkel+nyirokmsszázs. (Természtesen RF kezelés nélkül :-)))) 1 óra a kezelés alkalmakként (kb 3500Ft/alkalom). Namost ugyanitt van UltraCell kavitációs+RF kezelés is ami sokkal többe kerül (>10.000Ft/alkalom). Most az RF-et leszámítva, mi lehet a kavitációs kezelések között ekkora különbség, hogy az árak ennyire eltérnek még egy szalonon belül is? A SonoDerm-es kezelés is hatásos? (A SonoDerm teljesítménye 3W/cm2)

1441. Rubellit (válaszként erre: 1439. - Nellily)
2012. aug. 22. 22:44

Kedves Nellily!

Az otthoni gép örök téma, ha visszaolvasol többen kérdeztek már róla.

Andi leírta a véleményét és ez tényleg így van.

Most sokan gondolhatják, hogy a "megélhetésünket" féltjük, de mi pont a Ti pénztárcátokat!

Jártál egy "profi" helyen, de a kezelésed eredményéből nem ez derül ki.

A narancsbőrre van gép ami alkalmas van ami nem, de feszesíteni egy sem tud. Már mint a k.uh., van olyan kiegészítő kezelés ami igen.

1440. lakiandi (válaszként erre: 1439. - Nellily)
2012. aug. 22. 21:55

Szia!

Átverés. Minden otthoni gép a professzionális butított változata. A gyártóknak biztosra kell menni, ugyanis nem vehetnek a nyakukba több ezer pert, maradandó egészségkárosítás miatt. Tehát annyira le kell butítani ezeket, hogy a szakértelem hiánya ne okozzon bajt. Ergo: nem használ. A kavitáció nem tartozik az egyszerű kezelések közé, szükséges a szaktudás, és némi tapasztalat sem árt. Azt javaslom, otthoni gépben ne gondolkozz.

A kuponodra visszatérve, három kezelés elég kevés, és az sem mindegy, hogy ebből a nagy repertoárból konkrétan mennyi volt a kavitáció ideje, lehet, hogy az volt a kevés a hatásossághoz.

1439. Nellily
2012. aug. 22. 16:36

Sziasztok!

Vettem egy 3 alkalmas kupont amiben volt egy kavitációs kezelés, egy zsírégető krémes tekercselés és biorezonanciás öv, valamint egy hullám masszázs. A végén pedig 10 perc flabélos. Több mint egy éve alacsony szénhidrát tartalmú diétán vagyok (mert magas volt a cukrom), nem eszem kenyeret, tésztát, krumplit, rizst, édességet. A kánikula előtt tornáztam, súlyzóztam, most egy kicsit ellazsáltam.

A 3 kezelés után 1 centivel sem lettem kevesebb, pedig napi min. 3 liter vizet biztos megiszom.

Gondolkodtam ezen a nagyon hirdetett otthoni ultrahangos zsírbontón, de ezek után elbizonytalanodtam. Pláne, hogy úgy hirdetik, hogy karcsúsít, feszesít és eltünteti a narancsbőrt. Néhány hozzászólással lejjebb pedig azt olvastam, hogy a narancsbőr eltávolítására a kavitáció egyáltalán nem alkalmas.

Mit tanácsoltok? Érdemes beruházni egy ilyen otthoni készülékbe vagy nagy átverés az egész???

1438. lakiandi (válaszként erre: 1436. - Honey123)
2012. aug. 21. 09:28

Szia!

Megnéztem én is több ilyen hírdetést, és olvasom, hogy Rubellittel megbeszéled ezt, de azért ideírom róla a véleményem, hátha mást is érdekel.

Ennek a kezelésnek köze nincs a klasszikus fagyasztásos zsírbontáshoz, csak a neve hasonló. Ahogy olvastam, itt egyfajta speciális tekercselésről van szó, hatóanyag segítségével kívánják elérni a bőr regenerációját. Ami egyébként akár még működhet is, de ahogy Rubellit írta, 5 alkalom nagyon kevés lesz, erre készülj fel.

1437. Rubellit (válaszként erre: 1434. - Honey123)
2012. aug. 20. 22:50

Kedves Honey!

Rákerestem az általad leírt kezelés nevére. Elég érdekes dolgokat találtam. Megtennéd, hogy privát levélben elküldöd a linket, hogy ne beszéljünk el egymás mellett.

A gond az, hogy mivel a cryolipolysis kezd egyre ismertebb lenni, ezért sok kezelésre rá lehet mondani, hogy lypo-cryo (lypolysis rövidtve-hideg, a lypolysis zsírbontást jelent) és a vendég egy másik kezelést kap aminek hasonló hangzású neve van. Egy biztos, hogy megnyúlt bőrt és barázdákat (gondolom, hogy stria) nagyon nehéz eredményesen kezelni. 5 alkalom biztos, hogy kevés és nem is valószínű, hogy ez a kezelés alkalmas rá. Várom a linket, akkor többet tudok majd mondani.

1436. honey123 (válaszként erre: 1435. - Lakiandi)
2012. aug. 20. 10:44

köszönöm a válaszod :)

ha jól értelmeztem ez nem "valódi" cryo, hanem tekercselés + zsírzúzó öv (legalábbis a leírásban ez áll)így is egy éves lehet a program? amúgy nem várok csodákat, pár centinek, kis javulásnak is örülnék.

1435. lakiandi (válaszként erre: 1434. - Honey123)
2012. aug. 20. 09:45
A zsírbontás nem jó bőrkezelés gyanánt, tök mindegy mi a neve, kavitáció vagy cryo, akkor sem hatásos. Zsírt bont, nem bőrt feszesít. Picit parasztvakítás a megnyúlt bőr kezelése és a cellulit kezelése ezzel a módszerrel. A fagyasztásos zsírbontás eredménye csak hosszú hetek múlva látszik, az öt alkalom úgy egy éves program lehet, mert csak 6-8 hét elteltével követheti az egyik kezelés a másikat. De az az igazság, hogy nálunk ez még annyira gyerekcipőben jár, hogy biztonsággal senkit nem mernék ajánlani.
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook