Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
1495. angie's
2012. okt. 14. 09:55
Látom, van egy kis félreértés. Nem szénhidrátmentességet kérünk (olyan nincs), hanem csökkentett szénhidrátbevitelt, abból is inkább a finomított szénhidrát elhagyását.Azt is csak 72 óráig.:-) Sztem ez így nem is ad okot táborra-ellentáborra osztódni. A folyadékbevitel fontossága meg magától értetődik.:-)
1494. Rubellit (válaszként erre: 1490. - Tandi25)
2012. okt. 14. 00:58

Amíg szoptatsz addig a baba az első. Tudom, hogy most ez nehéz, de mindig örülj annak amid van. Egy szép, egészséges kisbabád. Jó, hogy már tájékozódsz a lehetőségekről, de most ne görcsölj a kilókon. Van akinél a szoptatás után magától is leugrik néhány kiló.

Értem a magasság és a súly problémádat. Nem vagy egyedül azzal, hogy szoptatás alatt felszaladt néhány kiló.

Most egy hormonális változás is van a szervezetedben ezt el kell fogadni, nehéz tudom.

Gondolom, hogy alma alkat vagy és ezért híztál mindig is a hasadra, de a k.uh.-ban pont az a csodálatos, hogy zsírsejtszám csökkentésével ezen is lehet változtatni.

Van már egy másik lehetőség erre ha már nem szoptatsz érdemes konzultálni arról, hogy Neked akkor mi lesz a legideálisabb vagy milyen kombinációban.

1493. Rubellit (válaszként erre: 1486. - Missize)
2012. okt. 14. 00:45

Szia Missize!


Leveledre válaszoltam részletesen.

Remélem, hogy tudtam segíteni.

Most olvastam az Andi válaszát és látni fogod, hogy nagyon összecseng az enyémmel.

1492. lakiandi (válaszként erre: 1488. - Missize)
2012. okt. 13. 23:11

Tényleg az az erősebb gép.

Sorba véve a szalonokat, az elsőnél elég fura dolgokat olvastam. Kevés a kezelési idő, hülyeségeket ígér, felesleges hókuszpókusz szolgáltatásokkal tűzdeli tele az amúgy sem sok kezelési időt, nem használ nyirokmasszázst, így nem olyan hatékony a keringés megindítása.

A másodiknál nekem kicsit sántít ez a nagyon alacson khz, ilyen magyarországon nem igen lehet. A nálunk engedélyezett gépek 31.9 khz-nél le vannak tiltva, ez hazai engedélyeztetési elbírálás. Az én gépem 25 khz-t bírna, de át kellett programoztatni. Vagy nem engedélyezett a gép, vagy nem nagyon tud róla sok mindent a kezelő.

A harmadik korrektnek tűnik. Ha így dolgoznak, ahogy leírták, az rendben van.

1491. lakiandi (válaszként erre: 1489. - Tandi25)
2012. okt. 13. 22:56

Ha hozzám járnál kezelésre, nem engedném a kenyérféléket. Van, aki másként gondolja, én nem. A napi kalóriamennyiséget másként is meg lehet tartani. Hangsúlyozom, nem fogyókúrát kérek, csak bizonyos ételek kihagyását. Sok vita van kezelők között ebben a témában, én nem kockáztatok. Úgy gondolom, az a felesleg lerakódott valahogy. Ha nem fog változni az étrend, az életmód /amiben ez a típusú étkezés segítség lehet, ki lehet terjeszteni a többi napokra is enyhébb változatban/, akkor hosszú távon nem érünk el semmit, hiszen szépen lassan, de vissza fog jönni a felesleg.

A folyadék azért ne legyen több 4- 4,5 liternél, a hiperhidratáció sem sokkal jobb, mintha kiszáradnál.

1490. Tandi25 (válaszként erre: 1483. - Rubellit)
2012. okt. 13. 22:14

az ivás nem jelentene gondod, inkább a ch. Igen, olvastam (olvasok még vissza :)) a véleményed a ch-mentességről, értem, én is így gondolom, ahogy Te.

Változni jócskán szeretnék. 160 cm vagyok, és sajnos a szopi alatt feljött 2-3 kiló, de sajna már terhesen is kicsit túlsúllyal indultam. Kb. 74 kiló lehetek most, :( pillanatnyilag nincs mérlegem, de kiindulásnak elég Neked szeirntem. A hasam a legzavaróbb, mindig is oda híztam először és baromi nehezen és lassan megy le onnan bármi. A terhesség szerencsére nem hagyot a hasamon semmi nyomot (stria, bőrnyúlás, ilyesmi). "csak" nagy... Diétáznom kell, de most még nem akarok drasztikusan, mg szopik a pici. Majd, ha abbahagytuk. Sajna szopi alatt foggal- körömmel ragaszkodnak hozzám a zírpárnáim. Ja, de a lényegre még nem válaszoltam. :) Szóval, az ideális (számomra) egy szer majd a 60 kiló lenne. 68 körül estem teherbe, kezdetnek már ettől is boldog lennék. H ez centibe mit jelent nem tudom, de biztos jó sokat.

1489. Tandi25 (válaszként erre: 1481. - Lakiandi)
2012. okt. 13. 22:08

értem, akkor gyakorlatilag semmilyen kenyérféle (még csökkentett ch-s) sem megengedett ilyenkor?

A 3 liter simán meg van, sőt, több is. A szopi miatt is, meg egyébkén is ennyit legalább iszom. Az nem baj, ha többet iszom, ugye? Attól gyorsabban kimegy, aminek ki kell vagy nem számít semmit?

1488. missize
2012. okt. 13. 11:31
tenyleg az az erosebb gep aminek alacsonyabb a Khz -ja?
1487. missize
2012. okt. 13. 11:28
az utolso igy van : [link]
1486. missize
2012. okt. 13. 11:27

szerintetek melyik szalont valasszam? csak mert az egyiken rf is van benne, meg mas idotartalommal dolgoznak. nagyon koszi a valaszt

[link]

[link]

[link]

1485. missize
2012. okt. 13. 10:34
sziasztok! szeretnem megkerdezni, hogy mi a kulonbseg az orvosi kavitacio es a sima kozott? ill orvosi kavitaciot hol lehet igenybe venni? koszi
1484. Rubellit (válaszként erre: 1482. - Fruzsici)
2012. okt. 12. 23:39

Szia Fruzsici!


Nem értem, hogy 6 alkalmas csomagban, hogy van 12 k.uh. és a nyirokkeringés serkentéssel mi lesz?

1483. Rubellit (válaszként erre: 1478. - Tandi25)
2012. okt. 12. 23:33

Kedves Tandi25!

Most itt újból én leszek az "ellentábor" egy személyben. :) A fontos kérdés, hogy mennyit szeretnél változni. Jó lenne ha kilóba vagy centibe adnál valami elképzelést.

A ch-mentesség már többször leírtam, hogy kizárólag hús fogyasztást jelent. Ez egy méregtelenítő kúránál, mert annak is felfogható a k.uh. nem szerencsés.

Abban az esetben ha nem szeretnél sokat fogyni, csak átalakulni inkább, én nem nyúlnék hozzá az étrendedhez. Abban az esetben ha nem változik a súlyod. A bevitt kalória és az elhasznált megegyezik.

A lényeg ami ennek a kezelésnek a lelke a 3-4 liter víz fogyasztása a teljes kúra alatt, nemcsak 72 óráig a kezelés után. Tudom, hogy megfognak kövezni, de tavaly télen egy vendégem úgy fogyott 10 kilót 10 kezelés alatt, hogy saját bevallása alapján lecsúszott egy rúd bejgli Karácsonykor. Na ezt nem kellett volna, de még így is gyönyörű az eredménye. Mi lett volna ha ezt azért nem teszi meg? :) Csak azt tudom Neked tanácsolni, hogy ne görcsölj rá az étkezésre, a cukrászda és a szeszes italok azért tilosak. Igyál napi 3-4 liter vizet és működni fog. Hiába csökkented minimálisra a szénhidrátit ivás nélkül ne lesz eredményed.

1482. fruzsici
2012. okt. 12. 22:46

Sziasztok!

Az az igazság hogy 56 kiló vagyok jelenleg, ami tudom nem olyan vészes, de engem mégis zavar… vagyis nem is kimondottan a kilók zavarnak, hanem az, hogy egyre több narancsbőr jön elő rajtam, főleg a fenekemen és a combomon. Tudom, hogy ez annak köszönhető, hogy nem mozgok semmit és egészségtelen kajákon élek. Mégis szeretném eltüntetni őket. Elhatároztam magam, hogy részt veszek valamilyen kezelésen. Ám nem tudok két csomag közül választani. Kérlek segítsetek!! Azért is írom ide, mert az egyik lehetőség ez a kavitációs kezelés (több oldal elolvasás után úgy gondolom ez nem az én problémámra a megoldás). Szóval így hangzik az ajánlat: 6 alkalmas, 12 kezeléses ultrahangos kavitációs fogyasztó csomag + ajándék 6 alkalom testvibrációs tréning vagy 6 alkalmas, 12 kezeléses kombinált fogyasztó csomag (LPG, Dermalife Alpha kapszula). Melyik lenne alkalmasabb a narancsbőr eltüntetésére?? Előre is köszönöm a tanácsokat/válaszokat!!!

1481. lakiandi (válaszként erre: 1480. - Tandi25)
2012. okt. 12. 16:43
A szénhidrátcsökkentés nem azért kell, hogy látványosan fogyj, hanem azért, hogy a májad ne legyen leterhelve, és fel tudja dolgozni a kavitált zsírsejteket. Ezért tilos a finomított szénhidrát. A két szelet kenyér is. A másik nagyon fontos dolog a folyadékfogyasztás, min. 3 liter naponta. Csak a víz és a tea számít ebbe a kategóriába.
1480. Tandi25 (válaszként erre: 1479. - Angie's)
2012. okt. 12. 11:11

Ez így is tökéletes leírás nekem, köszi!!!

Valami hasonlóra gondoltam én is, de pld. reggelire mindig kenyeret eszem valamivel, bár nem óriási mennységet (2 szelet tk., a szeletelt "kocka" kenyérből). Ez kb. 10 g ch körül van, meg persze ugye a tejeskávé mellé, az ebben lévő tej. Ennyi még belefér? Vagy (majd, ha ott tartunk), 3 napig erről is mondjak le? A gyümik közül ezeknek egyésként sincs szezonja, nem lesz nehéz kihagyni, :) a banán nélkül elvagyok. Éspld., ha valami főzeléket ennék, a benne lévő keményítő, amivel sűrítem, az is maradjon ki? Ne hatagduj, ha butaságokat kérdezek, csak szeretnék tájékozott lenni!

1479. angie's (válaszként erre: 1478. - Tandi25)
2012. okt. 12. 08:00

Számszerűsítés helyett: A finomított szénhidrátok ( tészta, sütemény, pékáru, cukor, bolti gyümölcslé, üdítők, csoki, etc.)teljes elhagyása kívánatos, gyümölcsből a banánt, kandírozott aszalt gyümiket, sárgabarackot, sárgadinnyét, cseresznyét, szőlőt hanyagold. Zöldségből a borsó maradjon ki.

Legegyszerűbb, ha fehérje-zöldség kombót alkalmazol 3 napig, főleg, ha a zöldség nyers. (husi salival pl.)És sok folyadék!!!!

1478. Tandi25
2012. okt. 11. 17:36

sziasztok! kacérkodom a kavitációs kezelés gondolatával- egyelőre majd csak 2-3 hónap múlva, mert még szoptatok. Aki ilyen kezelést végez, az segítene? Mindenhol írják/írjátok, h minimális ch fogyasztás. Ez mégis mit jelent? Számszerűsítve. Tudom, tudom, minimalizálni, de ahány ember, annyi a minimum. :) Mert ugye a teljes ch-mentesség nem annyira egészséges, bár 3 nap alatt csak nem okoz gondot.

A másik: írnátok priviben, akik kezeléseket végeztek, hogy hol? Bp., illetve ennek környéké lévők. És h mennyiért és mi van az árakban. Mert akik ide írtam, úgy látom, h normálisak, lelkiismeretesek vagytok, nem kóklerek. :) Köszönöm mindenkinek!

1477. 117b1693d0 (válaszként erre: 1475. - Lakiandi)
2012. okt. 2. 21:44
Legyen igazad! Azért megyek holnap is szaunázni és edzeni, biztos, ami biztos :))
1476. lakiandi (válaszként erre: 1474. - Edcsi73)
2012. okt. 2. 20:58

Abból baj nem lehet, és akkor már világosabban látsz egy kicsit.

Az egész kezelés 45 perc, vagy csak a kavi?

Ha az egész kezelés ennyi, levezető masszázzsal együtt, akkor az nagyon halovány, ha meg csak maga a kavitáció, az nagyon sok. Egy héten egyszer kezelnek csak, ugye?

1475. lakiandi (válaszként erre: 1473. - 117b1693d0)
2012. okt. 2. 20:55
Egy kezeléstől nem lesz semmi bajod, ez biztos, ettől ne félj.
1474. edcsi73 (válaszként erre: 1472. - Lakiandi)
2012. okt. 2. 06:57
Igen, mindent elmondott. 45 percig tart a kezelés. Lehet, hogy igazad van, megnézetem a májfunkciót. köszi
1473. 117b1693d0 (válaszként erre: 1471. - Lakiandi)
2012. okt. 1. 20:48

A szénhidrátot szóba se hozták, a folyadékot mondták, hogy minimum egy literrel többet igyak, mint egyébként szoktam.


A kezelésben valóban nem volt nyirokmasszázs, de szerencsémre én előtte voltam egyen, ez talán több, mint a semmi, még ha nem is ideális a sorrend. Másnap 3 órán át kirándultam. A napi edzésem is több, mint fél óra.



Most meg igyekszem naponta edzeni, szaunázni, remélem így nem lesz semmi bajom attól az egy kezeléstől.


Többet meg a közelébe se megyek...


Köszi a segítséget!

1472. lakiandi (válaszként erre: 1470. - Edcsi73)
2012. okt. 1. 20:25

Milyen megkötést kért tőled a kezelő? Kérte, hogy három napig kerüld el a szénhidrátban gazdag ételeket? Kéri a napi három liter víz fogyasztását? Tudom, hogy a szénhidrátra vonatkozólag vita van a kezelők között is, én ragaszkodom a megkötéshez. Mennyi ideig kezelnek egy alkalommal? Menj el egy laborvizsgálatra, akkor kicsit okosabb tudsz lenni. Kérd, hogy csináljanak egy májfunkciós vizsgálatot.

Elméletileg teljesen biztonságos ez a kezelés, feltéve, ha értő a kezelő, és te teljes körűen tájékoztattad az egészségi állapotodról.

1471. lakiandi (válaszként erre: 1470. - Beverly)
2012. okt. 1. 20:18

Extrém esetben igen, gyulladást indíthat el. Amit én a vendégektől kérek, az a folyadékfogyasztás betartása, a szénhidrátokra való megkötésem, és a fél óra testmozgás.

A fitvib kezelés nem helyettesítheti a nyirokmasszázst. Rengeteg dolog felfokozza a keringést, még az is, ha a párod megsimogat, de hidd el, esetünkben az kevés.:)

1470. edcsi73 (válaszként erre: 1416. - Lexy 27)
2012. okt. 1. 16:24

Sziasztok!

Én már a második kezelésen vagyok túl. Nekem 0,5, és 0,5cm ment le. " napja a májam fáj, nem tudom, hogy ettől lehet-e. Ha volt valakinek ilyenféle tapasztalata, kérlek írjátok meg. Köszi.

1469. 117b1693d0 (válaszként erre: 1467. - Lakiandi)
2012. szept. 30. 21:09

Mire gondolsz, hogy a májban megreked a zsír, gyulladásos folyamatot indíthat be ott?


Van valami, amit ez ellen szoktatok javasolni (azton túl, hogy ti nyilván végeztek a kezelések részeként nyirokmasszázs)?


Májvédő tea vagy valami más?

1468. 117b1693d0 (válaszként erre: 1467. - Lakiandi)
2012. szept. 30. 21:05

Nos, akkor hagyom a francba az egészet ennyit nem ér nekem.


Szerencsére egy nyirokmasszázs után próbáltam ki csütörtökön, iszom elég folyadékot, holnap is infraszaunázom, edzem (kardio és súlyzós), aztán kedden ismét nyirokmasszázs. Remélem, hogy ezek összességében elegendők ahhoz, hogy ne legyen semmi bajom abból az egy kezelésből!


Több pedig nem lesz, maradok az edzésnél és a szaunázásnál. :)

1467. lakiandi (válaszként erre: 1464. - 117b1693d0)
2012. szept. 30. 20:19

Nem annyira pörgeti fel, mint akkor, ha közvetlen utána történik. Egy bizonyos ideig ezen az emelt szinten marad, ebben igazad van, de hatásosabb, ha közvetlen utána történik.

Ha nem indulnak el a zsírsejtek, visszaépülnek. Jó esetben. Rossz esetben elindulnak valamennyire, el is jutnak egy bizonyos pontig, aztán megrekednek. Ott ahol nagyon nem kéne. Mondjuk a májadban.

2012. szept. 30. 19:10
elirtad...gravitacios bocs
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook