Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1555. lakiandi (válaszként erre: 1554. - Veczer)
2012. nov. 17. 12:14

Próbáld meg a Jófogásra, vagy a Vaterára feltenni, úgy hátha hamarabb elmegy.

Az a baj, hogy nincs jó véleményem az otthoni kezelésekről, mert a gép bekapcsolásának ismerete még nem elég. Egyébként Neked használt?

Sajnálom, hogy így szórakozik vceled a szolgáltató. Érdemes lenne annak utánanézni, hátha van valamilyen nonprofit szervezet, aki felvállalja ezeket a problémákat. Úgy tudom van ilyen. Talán ők tudnak segíteni.

1554. Veczer
2012. nov. 17. 09:59

A segítségeteket kérem: szeretném eladni a nyáron vásárolt - otthoni használatra alkalmas -kavitációs ultrahang gépemet, privátban megírnám a nevét, árát.

Kb. 4-szer használtam, csak a nagy fejet, a közepes és a kis fej teljesen új.

Sajnos egy eonos büntetés kifizetése vár rám, ezért nagy szükségem lenne a pénzre. Úgy tűnik, hogy ezzel a szolgáltatóval is hasonló gondok vannak, mint a gázosokkal, rám akarják verni, hogy megbuheráltam a villanyórát....nem tudom mi lesz a vizsgálat vége, ügyvédre nincs pénzem.

Minden ötletet szívesen fogadok. Máshogy nem tudom megoldani az ügyet. Köszönöm

1553. lakiandi (válaszként erre: 1552. - Nextruha)
2012. nov. 16. 21:13
:)))))))))) És még a bőrprogramot is megspórolod így!:)
1552. nextruha (válaszként erre: 1551. - Rubellit)
2012. nov. 16. 15:52
Szia!Köszönöm szépen!
1551. Rubellit (válaszként erre: 1549. - Nextruha)
2012. nov. 15. 22:49
Heti 1 kiló tökéletes. Azért csak ennyi, mert zsírból fogyod és nem izomból. Ez a lényeg. Csak így tovább.
1550. lakiandi (válaszként erre: 1549. - Nextruha)
2012. nov. 14. 10:04
Privi ment!
1549. nextruha (válaszként erre: 1547. - Lakiandi)
2012. nov. 14. 07:06
Egyelőre semmi.Azt látja,hogy 2 hete csak fogyok.Viszont kevesli,hogy 1 héten 1 kilót vagy amennyit épp sikerül.nekem így jó, apránként.Hiába mondom neki,hogy kis súlynál nem fogok 10-es nagyságrendben fogyni.Ő kb 130 kg nyilván az első körökben nála megindulna nagyobb számokkal a fogyás.Annyit már elértem,hogy figyel.Talán lesz belőle valami......
1548. lakiandi (válaszként erre: 1546. - Alexa1991)
2012. nov. 13. 21:40

Szia!

Tényleg jó. Csak feltétlen be kell tartani minden kikötést, amit a kezelő mond neked. :))))))))

1547. lakiandi (válaszként erre: 1545. - Nextruha)
2012. nov. 13. 21:39

Lehet, akkor a mozgáson kéne változtatni. Célirányos gyakorlatokat végezni.

Párodnak segít, hogy te pozitív példa vagy a számára? Mert az már látszik, hogy jó pár frusztrációt te azért beszedtél emiatt.:)))))))))))))

1546. alexa1991
2012. nov. 13. 18:46

Sziasztok!

Vki tudna nekem segíteni már sokat olvastam erről az ultrahangos zsírbontásrol hogy ez tényleg jo -e.

Szeretnék én is elmenni ilyenre,lécci segytsetek,esetleg aki szegedi tudna nekem ajánlani ahol jo és viszonylag olcso

Köszönöm

1545. nextruha
2012. nov. 13. 13:41
Na tessék a mozgásra ügyesen nem válaszoltam.csak annyit mozgok,amennyit itthon a kertben csinálok.Most ez elég sok, mert 5 éve elhanyagolt kertet próbálok rendbe tenni.Nem kevés, úgy érzem,napi 2-3 órát vagyok kint,ha nem esik az eső.Igyekszek nem kocsival menni mindenhová, de őszintén bevallom és nagyon röstellem, ez eddig nem jött össze....jajj meg se merem mondani,hogy 1 km sincs az óvoda a lakástól.....
1544. nextruha (válaszként erre: 1543. - Lakiandi)
2012. nov. 13. 12:51
ööööö igen, kicsit az tényleg!:-)Hamar elszalad velem a ló, ha nem maradok magammal szemben következetes akkor az gáz.Néha azért lazítok, bevallom őszintén néha bekapok egy-egy falat olyat ami nem illik az étrendembe.Ma is olyat eszek, ami nem való bele.Azért papírforma szerű, mert valójában az is.:-)Egy nagyon kedves edző barátom írta össze,mit szabad,mit nem, én még olvasgattam a neten,nézegettem kalória táblázatokat és gondoltam ez így menni fog írtam még én is hozzá dolgokat és amolyan saját arculatomra faragtam.Olvasgatlak Titeket és rájöttem már én is, kissé talán túlzásba is eshettem.Valójában van még egy nagy okom ami miatt csinálom.A férjem.Ő ugyan szeret így ahogy vagyok, de én inkább szeretnék neki példát mutatni.Jelentős túlsúlya van, én akárhogy is próbálom nem sikerül diétára fognom.Engem nem zavarnak az ő hurkái,az egész embert úgy szeretem ahogy van.De lett egy csomó nyavalyája, orvoshoz meg nem akar menni és én rettegek attól,hogy baja lesz.Gondoltam ha példát mutatok és látja,hogy tényleg nem vagyok éhes és tényleg napi 5 étkezés van benne,amiben azért jókat és sokat eszek, akkor talán kedvet kapna hozzá....Ha ellazulok,félek azt látja,hogy a diéta kivitelezhetetlen,merthogy magam is abbahagytam.Sokféle trükkel próbálkoztam már,még Norbi menüjét is ettük egy hétig,de attól tovább nem bírja.:(
1543. lakiandi (válaszként erre: 1542. - Nextruha)
2012. nov. 12. 21:52
Én úgy látom, az étkezésed szinte tökéletesen papírformaszerű. Talán akkor a mozgást kéne alaposabban átgondolni, az hátha segít. Van úgy, amikor az étkezés megfelelő, és mégis van felesleg. Ilyen esetben, ha egyébként tornázol, vagy emelni kell az adagot, vagy csak megváltoztatni. A mindig egyforma sporthoz is hozzászokik a szervezet, ilyenkor a változtatás megoldás.
1542. nextruha (válaszként erre: 1540. - Rubellit)
2012. nov. 12. 07:33

Minimalizáltam a CH-t.Gyümölcs,zöldség ugye ezekben is van,sőt még a fehérjékben is van minimális ch,tehát igen ettem szénhidrátot.:-)Csak az ember lánya azt hiszi,hogy cukor,rizs,krumpli és kenyér mentesen már nem eszik szénhidrátot.Igazad van!

A lényeg a fent említetett dolgokat nem eszek.Max teljes örlésű kenyeret reggelire 1-2 szeletet.Feltett szándékom,hogy holnap bűnözök egy vadassal délben durum spagettivel.Sok zöldséget eszek,kicsit kevesebb gyümit. Banánt nem,szőlőt sem ezek amúgy is kereszt allergiát okoznak nekem.A citrusfélék még baromi drágák,és nem is szeretem annyira őket.Kivétel a pomelo,de sajna drága.Sok sárgarépát eszek nyersen,saját termesztésű és nem permeteztem le.El van vermelve,és rengeteg van belőle.Almát is tároltam és így olcsón is megúszom.Talán ez nem annyira változatos.És ami még bevált nekem a sparnak van zöldségleve,néha napján azt szürcsölgetek.Jó ötlet kezelés közben inni, ezt megfogadom!!!Nem is értem miért nem jutott eszembe,tök logikus.Kipróbálom citromosan a teát és akkor oda azt viszek,ha lecsúszik.Nagyon kedves vagy a tea kínálásoddal,én is biztosan díjaznám!!!!Remek ötlet és plusz dolog de nagyon örültem volna hasonló kedvességnek!!!

1541. nextruha (válaszként erre: 1539. - Lakiandi)
2012. nov. 12. 07:23
Okés kipróbálom!!!!
1540. Rubellit (válaszként erre: 1536. - Nextruha)
2012. nov. 11. 23:42

Nem ettél szénhidrátot? Az kizárt. Inkább nem ettél annyit vagy csak bizonyos szénhidrátokat ettél. Én nem kezdem el a k.uh-t amíg a vendég nem issza meg a minimum 3 liter vizet de lehet több is ha valakinek megy. A citrom jó ötlet.

A teát nem szoktam ízesíteni és minden vendégnek készítek fél litert a kezelés közben meg is isszák. Törődés a részemről és hasznos is. Neked is ajánlom, hogy vigyél Magaddal a kezelésre is vizet vagy teát. Ne engedd lebeszélni Magad erről. Most kicsit nehezebb inni, de megéri.

1539. lakiandi (válaszként erre: 1538. - Nextruha)
2012. nov. 11. 21:19
Sok múlik azon is, az biztos.:)))))))))) Nekem a citrom akkor is beválik, ha a vendég a vizet nem tudja meginni. Pici citrom bele, és kevésbé megterhelő az ivás.
1538. nextruha (válaszként erre: 1537. - Lakiandi)
2012. nov. 11. 15:41
Mézet tettem bele.:-D Na az igazi,abszolút méhészetből.De csak 1 kanállal!Citrommal még nem próbáltam, holnap azt is kipróbálom.Pedig nem vagyok finnyás,az almaecetes vizet még szeretem is.Azon gondolkodtam, adok annak a teának még egy esélyt.Hátha csak az ízlelőkém volt rossz,vagy épp hisztis napom volt.:-)
1537. lakiandi (válaszként erre: 1536. - Nextruha)
2012. nov. 11. 14:41
Jó, hogy megnézed, milyen teát veszel. Ami filteres, az biztos, hogy a törmelék. Szerintem az kevésbé jó minőségű. Érdekes, amit a zöld teával kapcsolatban tapasztaltál. Ízesíted valamivel? Ha kihűl, valódi citrommal nagyon finom. Forrón ne tedd bele, agyonvágja a c vitamint. A c vitamin a bőrödre is nagyon jó hatással van. A rügyezés miatt ne aggódj, az hamar elmúlik, így tényleg észre tudod venni, méregtelenítesz.
1536. nextruha (válaszként erre: 1534. - Rubellit)
2012. nov. 10. 06:34
Nem csináltam, de előtte 3 nappal már nem ettem szénhidrátot és megittam 2,5-3 liter vizet.Azóta a vizet a Ti tanácsotokra 3 literre emeltem.Megnézem ezt a teát magamnak és köszönöm a használatit is hozzá!
1535. nextruha (válaszként erre: 1533. - Lakiandi)
2012. nov. 10. 06:32
Nem akarok ám átesni a ló másik oldalára,csak gondoltam, hátha serkenti a méregtelenítést.A zöld teát nem bírom meginni.Lehet,valamit rosszul csinálok, de ha nem forrázom akkor is keserű marad pedig nem áztatom ám sokáig-Szálasat vettem belőle, patikában-hogy ne hamis xar legyen.De nem csúszik le.:-(Inkább a kávé,az még finom is.:-)Tegnap egy kicsit kóvályogtam, fájt a fejem, mára "kitavaszodott" az arcom,kirügyeztem pár helyen.Jön a méreg.Nem vészesen ugyan,de kijött pár ragya.
1534. Rubellit (válaszként erre: 1532. - Nextruha)
2012. nov. 10. 00:06

Nem tudom, hogy a kezelések előtt vagy alatt csináltál-e méregtelenítő kúrát. Abban az esetben ha úgy érzed, hogy ezen a téren rendben vagy akkor inkább nyirokkeringés serkentő teát ajánlanék. Mivel a k.uh. után kapsz nyirokkeringés serkentő kezelést de nem elég egy hétre a következő kezelésig. Egy nap maximum 1 liter. 1 csapott evőkanálnyi teát 1liter vízzel forrázni, 10 percig állni hagyni utána leszűrni. Nagyon fontos, hogy nem szabad 30perc-1órát hagyni, mert volt olyan vendégem aki több, mint 1 órát hagyta állni ( elfelejtette ) és másnap felhívott, hogy szerinte felfázott. Kérdeztem a tüneteket, csak az stimmelt, hogy nagyon sokat jár pisilni, de nagyon-nagyon sokat. Kiderült, hogy több mint 1 órát állt a tea leszűrés előtt. Ezért fontos betartani a használati utasítást.

Nagyon ügyes a módszered a poharakkal.

1533. lakiandi (válaszként erre: 1532. - Nextruha)
2012. nov. 9. 22:18

Én ammondó vagyok, óvatosan a méregtelenítéssel ebben az időszakban. A felfokozott nyirokkeringésre még ráteszel egy lapáttal, nehogy rosszullét legyen a vége. A napi 8 kávé nagggyon durva, de a kettőtől semmi baj nem lesz. Azért jótékony hatása is van a kávénak.:)))))))))

Teában éz zöldtea-párti vagyok, zsírégető hatása van.:)))))))))))

1532. nextruha
2012. nov. 9. 09:42
A kávét nem számoltam bele a folyadékba,csak a teát és a vizet.Úgy volt meg a 3 liter.Én is arra gondoltam,hogy a kávé vízhajtó,így radikálisan lecsökkentettem napi 2-re a fejadagom.Előtte 8-at ittam.Épp itt volt az ideje ezt a rossz szokást elhagynom.Ha látnátok.....minden szobában egy 3 decis pohár, tele vízzel.Amerre megyek,ott kortyolok.Ha kifogyott,megyek,húzok egy strigulát egy papírra és újra töltöm a poharat.Általában délután 4-re kinyírom a 3 litert és onnantól nem számolom tovább.Legnagyobb döbbenetemre tegnap még ezután is szomjas voltam és 2 nagy pohár vizet este is megittam.Mi a véleményetek egyébként arról,ha gyümitea helyett valami salaktalanító-detoxikáló teát innék?Segítene,vagy ennyire azért ne méregtelenítsek?
1531. Rubellit (válaszként erre: 1529. - Nextruha)
2012. nov. 8. 23:13
Találkoztam olyan edzővel akinél kávénként fél liter vizet kellet meginni. Mivel a kávé vízhajtó. Andi jól írta nem számít bele a folyadékba. Gondolj bele, méregtelenítésre kell nekünk a folyadék.
1530. lakiandi (válaszként erre: 1529. - Nextruha)
2012. nov. 8. 21:30

Folyadéknak csak a víz és a tea számít, így kell a napi folyadékfogyasztást alakítani.:)))))))))

Örülök, hogy a diétát átgondoljátok, nagyon sok elrontott diétával találkozom nap mint nap, és nagyon lassan lehet csak helyrehozni.

1529. nextruha (válaszként erre: 1528. - Lakiandi)
2012. nov. 8. 07:02
Értelek.Életem végéig nem akarok persze keményen diétázni, az életmód váltást én is logikusabbnak tartom és mivel apránként változtattam, tán nem lesz annyira nehéz.És igazad van, jojózni végképp nem óhajtok ennek pedig az lesz törvényszerűleg is a vége. A hasi hájrészt lemértem, a derékbőségem 78 cm.Ha állok és megfogom a hasi bőrt a köldök alatt,na ott azért érezni,hogy sajnos nemcsak a bőr fityeg.Van ott töltelék is rendesen.De állítólag mérni fogunk kezelés előtt.És megfogadtam tanácsod!!!!Tegnap 3 litertől többet ittam-megjegyzem nem is volt annyira vészes,teljesen tartható ennyi folyadék bevitele.plusz ehhez jön még a leves.Ittam kávét is.Még átbeszélem azért kezelés előtt a kozmetikussal, de ő a kavitációt javasolta a hasamra.
1528. lakiandi (válaszként erre: 1527. - Nextruha)
2012. nov. 7. 22:59

Csípőnadrágnál persze, hogy kibuggyan, mert elszorít a nadrág. Ha 30 kilós csontváz lennél, a bőröd akkor is feltorlódna.

Ha most jól érzed magad, minek ez a kemény diéta? Vagy ezt életed végéig tartani tudod? Nem hinném. És egy normális testsúlyt, egy normális étkezést is elég hamar el lehet rontani.

Ha ennyire kevés a felesleg, felmerül bennem, hogy valóban kavitációra van-e szükséged, vagy inkább valamilyen bőrprogramra? Látatlanban persze nem tudom ezt megítélni, de néha a kavitáció ront a helyzeten, ott, ahol eleve meg van zuhanva a bőr, és sokan ezt összekeverik a zsírréteggel.

1527. nextruha (válaszként erre: 1526. - Lakiandi)
2012. nov. 7. 12:11
Valójában nem sok a felesleg, 160 cm vagyok és most 62 kg.37 éves múltam, van 2 gyerekem a kislányomat már 32 évesen szültem 74 kilóval utána 90 napos diétával lefogytam 58-kg-ig. 4 év telt el a fogyi óta,azóta 6 kg szaladt fel.Tegnap mértem, 1 hét szénhidrátmentesség után fogytam 2 kg-ot. Az ideális súlyom elvben 54 kg lenne, BMi indexem 24,22.Viszont van hasi hájam, amikor felveszem a csípő nadrágot, egy picike kibuggyan oldalra és előre.Ha ülök és felhalmozódik,akkor én terebélyesnek látom.Na és ez zavar.A kozmetikusom szerint én még nem láttam igazi hájat.Cukrot "ezer éve" nem eszek, nem dohányzok, nem iszok,üdítőket nem szeretem.Viszont imádom az üres kalóriákat,ez az egyetlen bűnöm.Próbálok ezen változtatni, véleményed szerint önmagában ez elég volna?Őszinte leszek:fogyni nem igazán szeretnék.Esetleg 60 kg-ig, mert én nagyon jól érzem magam így a bőrömben.Végre van fenekem, combom,végre nem vagyok múmia arcú csontváz.Csak az a hasi háj ne volna.....ez az egyetlen dolog, ami zavar.A 38-as konfekció méretbe beleférek,csak mellben vagyok erős, de ott mindig is az voltam, még 49 kilósan is.Ettől az áldástól nem szabadulnék.Nagyjából ennyi.
1526. lakiandi (válaszként erre: 1525. - Nextruha)
2012. nov. 7. 11:47
Különösebben nem értem, mi a baj a kávéval. Gyorsítja az anyagcserét. Ekkora a felesleg, hogy ilyen szigorú diétát kell tartanod? Az a baj ezekkel a rettenet szigorú diétákkal, hogy egyszer abba kell hagyni. És akkor jön a jojó effektus. Ez törvényszerű. Ezen el kell gondolkozni. Életmódváltásra szükség van, ha eddig nem jól étkeztél, de azt nem egy ilyen szigorú diéta fogja meghozni. Normálisan étkezni így nem lehet megtanulni.
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook