Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1583. nextruha (válaszként erre: 1582. - Lakiandi)
2012. nov. 29. 08:43

Jajj ne is mondd!Én a 3. nap után majd minden nap megettem egy kis tésztát, 1 big mac-et.Az eredménye is meglett, egy dekát sem fogytam a héten.:-)

Gondolom nem a napi 3 km intenzív gyaloglás miatti izomfejlesztéstől mutat ugyanannyit a mérleg, hanem a sok bűntől....Én túlzásba estem,csak a nyamvadt pörköltet nokedlival ne találták volna fel!:-D No de ennyi belefért, ennyi néha kell.Most könnyebb megint ez a hét.

1582. lakiandi (válaszként erre: 1581. - Nextruha)
2012. nov. 28. 20:51

Én annak a híve vagyok, hogy ha a három nap letelik, a pici bűnözés megelőzi a nagyokat. Mikor jön a roham, picit lehet bűnözni.

Az is bevált nálam sokszor, hogy ha valamit kivántam, átgondoltam, milyen íz az, ami hiányzik. Pl. a hamburger roham nekem koordinálható egy kanál mustárral.:))))))))))))

1581. nextruha (válaszként erre: 1580. - Gyöngyi)
2012. nov. 28. 11:34
1-1 bűntől az eredményed nem fog változni.:-)De az még jobb, ha erős vagy!Én holnap megyek a 4. kavitációra,ahogy elnézem a 6 kezelés nekem elég is lesz.Örülök,hogy felfedeztem ezt a kezelést, szerintem a diétával karöltve baromi hatékony!
1580. gyöngyi
2012. nov. 28. 11:24
Az a jó, hiogy látom már az eredményt én nincs szívem bűnözni.
1579. nextruha (válaszként erre: 1577. - Gyöngyi)
2012. nov. 28. 11:17
:-) Értelek és abszolút megértelek!Egy hős vagy,hogy ezt legyőzted,mert az ilyen fellángolásokat nehéz legyűrni!És ilyenkor ha az ember megkíván valamit, minden más fűrészpor ízű ha megeszi.Néha azért vigyél ilyen jellegű bűnt is a diétába,mondjuk délelőtt és a kavitációt követő 3. naptól.Ennyi belefér.....
1578. gyöngyi
2012. nov. 28. 11:13
Ettem én 6-kor tojássalátát, de nem ilyesmire vágytam!
1577. gyöngyi
2012. nov. 28. 11:12
Az a baj, hogy zsíroskenyeret akartam enni))
1576. nextruha (válaszként erre: 1575. - Gyöngyi)
2012. nov. 28. 11:09
Dehát miért nem ettél????:-) Natúr joghurt,gyümi,sárgarépa,karalábé,ubi,kefír,pici felvágott mondjuk paradicsommal,1 bögre zsírszegény tej.Valamelyik lecsúszhatott volna ám és akkor nem kell éhenhalni.:-)
1575. gyöngyi
2012. nov. 28. 11:01

HÚÚÚ!

Tegnap este nagyon éhes voltam, le is feküdtem 9-kor inkább, de kibírtam!

1574. lakiandi (válaszként erre: 1573. - Gyöngyi)
2012. nov. 27. 20:20
És nagyon szépen haladsz.:))))))))))))))))
1573. gyöngyi
2012. nov. 26. 08:02
Szigorúan tartom a diétát, eddig 3 kilót fogytam, ma megyek a 2. kvitációra.
1572. lakiandi (válaszként erre: 1570. - Nextruha)
2012. nov. 22. 20:49

Kipróbáltam kiváncsiságból én is a 90 naposat, de nekem pont a szénhidrátnapon bukott el. Nem szeretem sem a tésztát, sem a krumplit, én husos vagyok.:))))

Ügyes vagy, kitartást, és az eredmény meglesz.:)))))

1571. lakiandi (válaszként erre: 1569. - Gyöngyi)
2012. nov. 22. 20:46
:)))) Muszáj inni, ezen sajnos túl kell lenni. Egyébként 1-2 hét alatt meg fogod szokni. És azt hiszem az első eredmény is nagyon jó lett!:))))))))))
1570. nextruha (válaszként erre: 1569. - Gyöngyi)
2012. nov. 22. 15:36

Igyál csak,majd picit normalizálódik a helyzet és ahogy megszokja a szervezeted picivel kevesebbet fog majd kelleni menni.:-)

Én megcsináltam a 90 naposat, eredményes is volt.garantáltan állíthatom viszont azt,hogy a napi 5 étkezés és 3 liter víz mellett ember barátibb ha inkább a durva szénhidrátokat mellőzöd, hidd el eredményes az is!Nekem a 2. kavitációtól mondhatni az eredményesség, ha megfogadod Andi tanácsait én borítékolom neked az eredményességet.Én ma voltam a 3. kavitációmon.Sok sikert és kitartást!!!Megéri!:-)

1569. gyöngyi
2012. nov. 22. 13:35

Túl vagyok az első kezelésen!(Andinál)

Semmi mellékhatás, ha csak az nem hogy a sok ivástól folyton azt nézem, hol van wc!

Felfüggesztettem a 90 napost, délig csak gyümölcsöt eszem utána húst, salátával.

Majd megírom az eredményeket.

1568. gyöngyi
2012. nov. 20. 17:31

Köszi lányok, olyan jó hogy segítetek eligazodni!

Egyébként ez az "ÚJ" meg "LEGÚJABB" kitétel nekem is gyanús volt...Még jó hogy előbb megkérdeztem tőletek és nem rendeltem meg!

1567. lakiandi
2012. nov. 20. 07:27
Hát igen. OLcsó húsnak... Ha ezt hírdetik, egyszerűen normális idő nincs arra, hogy minden kezelést bevállaljanak, és az korrektül follyon.
1566. Rubellit (válaszként erre: 1559. - Gyöngyi)
2012. nov. 20. 00:35

Az eredeti ár 320 ezer forint.

95%-os kedvezmény!

Szerinted miért?

1565. Rubellit (válaszként erre: 1559. - Gyöngyi)
2012. nov. 20. 00:18

Kedves Gyöngyi!

Nem szeretnék "ünneprontó lenni", de Te elhiszed, hogy ezen az áron ennyi kezelést jó minőségben fogsz kapni?

A kombináció ebben az esetben mit jelent?

Minden alkalommal az összes kezelés vagy hogyan?

Nincs nyirokkeringés serkentő kezelés így a k.uh. és a lézeres zsírbontás nem ér semmit. A k.uh. biztosan nem.

A thermostimuláció nem új kezelés.

A kezelt testrészek körfogata akár ... csökkenhet.

Akáron van a hangsúly.

Nyolc alkalom egy alkalom kevesebb, mint 3000Ft.

Szerinted mit kapsz ezért?

1564. lakiandi (válaszként erre: 1563. - Gyöngyi)
2012. nov. 18. 19:18
Attól függ, mennyi benne a kavitációs idő. Azon áll v. bukik az egész.
1563. gyöngyi
2012. nov. 18. 16:56
2,5 óra elég sok....nem?
1562. gyöngyi
2012. nov. 18. 15:52
2,5 óra egy kezelés, azt már tudom a nyugatinál a Kresz g. utcában van.
1561. lakiandi (válaszként erre: 1559. - Gyöngyi)
2012. nov. 18. 15:49

Érdekes összeállítás. Csak, hogy érts, a kavitációs kezelés, ami a zsírsejtek megszűntetésére való, az 30-40 perc kavitáció + 20-30 perc nyirokmasszázs. Egy testrészen. /ill.combon csípőn természetesen felezve./ Ezt hetente egyszer lehet alkalmazni. Az összes többi kezelés a bőrödre irányul, ill. méregtelenítésre jó. Ami természetesen nem felesleges, csak ha a kavitációs idő azért kevés, hogy a többi kezelés beleférjen, akkor felesleges.

Kiváncsi vagyok, mennyi az időtartama ennek a csomagnak, mert ezen áll vagy bukik az egész. Ha mindenre 10 perc jut, felesleges pénzkidobás.

Ha jól csinálják, csak a tekercselésen kell egy órát feküdnöd. Bennem azért vannak kérdőjelek.

1560. gyöngyi
2012. nov. 18. 15:33
Persze diétázom közben!
1559. gyöngyi
2012. nov. 18. 15:33

Találtam egy ilyet, 23 ezer forint. Szerintetek korrekt? Vajon 52 évesen is hatásos? Köszönöm, ha válaszoltok!

8 alkalom alatt kombinált kezelések:

2 választható testrészeden

KAVITÁCIÓS ZSÍRBONTÁS

+ 5 testrészeden THERMOSTIMULÁCIÓ SZÁLKÁSÍTÁS (ÚJ!!)

+ 4 testrészeden LÉZERES ZSÍROLVASZTÁS (LEGÚJABB!!)

+ 5 testrészeden MÉREGTELENÍTŐ CELLULIT MASSZÁZS,

+ 5 testrészeden TEST-TEKERCSELÉSSEL

A TEST NAGYOBB TERÜLETEIRE

8 ALKALOMMAL

A kezelt testrészek körfogata akár 10-16 cm-rel is csökkenhet!

1558. lakiandi (válaszként erre: 1557. - Veczer)
2012. nov. 17. 19:04
Nagyon jó ez a hozzáállás, ami évek alatt felrakódott, nem fog egy pillanat alatt leszaladni. Amit még nem szabad elfelejteni, hogy a stressz nagyon hízlal. Tudom, hogy neked ez most alaphelyzet, valszeg én is a hajam tépném a helyedben. Nem lehet független szakértőt megbízni? vagy ilyen már nincs?
1557. Veczer (válaszként erre: 1555. - Lakiandi)
2012. nov. 17. 17:31

szia Andi

a tanácsaidat megfogadva elkezdtem a diétát, annak is a paleolit módját.Illetve elmentem cérnabeültetéses akupunktúrára, hogy rendbehozza a lehetőségekhez képest a problémáim nagyját. Abból még van hátra több kezelés, doktornő szerint legalábbis érdemes 3-4 alkalommal elmenni, havonta mindig csak egyszer. Sokrétű a problémám, ezért idő kell mindennek, amíg az energiavezetékeken beállnak a változások, hiszen a kialakulásuk sem egy nap alatt történt.

A gépet szinte 3-4szer használtam, te mondtad, hogy előbb agyban kell eldönteni és elkezdeni a diétát, mert ilyen súlytöbbletnél nem lesz látható eredmény hamar.

Tehát a gép szinte vadonatúj, ezért is gondoltam, hogy pénzzé teszem, másra nem számíthatok anyagilag.

A szolgáltatókkal való problémamegoldás pedig tényleg nem egyszerű. Nálam a plombát találtak "kétesnek", de mindegy, mert úgyis nekik lesz igazuk, ha az általuk kirendelt szakértő fogja szakérteni..... "szak-érteni"..szaros dolgok mennek mostanában, az internet tele van a szegény károsultakkal.

Köszönöm a tanácsokat, az említett helyeken már meghirdettem.

Minden jót Andi a további kezelésekhez!

1556. nextruha (válaszként erre: 1554. - Veczer)
2012. nov. 17. 15:00
Szia!Anyósommal volt ilyen, 67 évesen,megvádolták,hogy mágnesezi az órát.Kérdeztük is mit gondol, kiugrik a piacra a néni, 2 kg krumpli mellé kér egy ipari mágnest???Merthogy nyomok voltak az órán.....Igaz, amióta megvette a lakást azóta sosem cserélték és ellenőrizték az őrát az elműsök.No mindegy.Ő is kapott büntit,részletre kifizethette.A dolog érdekessége, hogy a fogyasztása azóta sem csökkent se nem nőtt,hogy ezt rákenték, pedig 2 éve.Egyedül az a megoldás,hogy amikor az ő szakértőjük bevizsgálja az órát, arról KÖTELES téged kiértesíteni és KÖTELES biztosítani számodra,hogy a felül vizsgálatnál jelen lehess!Ehhez jogod van.Jogod van magaddal független szakértőt is vinni.Ha ezt nem tette meg,mármint bizonyíthatóan nem értesített ki akkor ügyvéd segítségével megfellebbezni a büntit.Ha kiértesített, és te nem éltél a lehetőséggel akkor sajnos buktad, el kell fogadnod az ő szakértőjük által mondottakat. Anyósom nem élt a lehetőséggel, nekünk nem szólt,így mi már a kész büntetésével szembesültünk, így akkor már hiába mentünk ügyvédhez.:( A géped a csajok által javasolt oldalon kívül még itt érdemes meghirdetni: apród.hu, expressz.hu, teszvesz vagy vatera.
1555. lakiandi (válaszként erre: 1554. - Veczer)
2012. nov. 17. 12:14

Próbáld meg a Jófogásra, vagy a Vaterára feltenni, úgy hátha hamarabb elmegy.

Az a baj, hogy nincs jó véleményem az otthoni kezelésekről, mert a gép bekapcsolásának ismerete még nem elég. Egyébként Neked használt?

Sajnálom, hogy így szórakozik vceled a szolgáltató. Érdemes lenne annak utánanézni, hátha van valamilyen nonprofit szervezet, aki felvállalja ezeket a problémákat. Úgy tudom van ilyen. Talán ők tudnak segíteni.

1554. Veczer
2012. nov. 17. 09:59

A segítségeteket kérem: szeretném eladni a nyáron vásárolt - otthoni használatra alkalmas -kavitációs ultrahang gépemet, privátban megírnám a nevét, árát.

Kb. 4-szer használtam, csak a nagy fejet, a közepes és a kis fej teljesen új.

Sajnos egy eonos büntetés kifizetése vár rám, ezért nagy szükségem lenne a pénzre. Úgy tűnik, hogy ezzel a szolgáltatóval is hasonló gondok vannak, mint a gázosokkal, rám akarják verni, hogy megbuheráltam a villanyórát....nem tudom mi lesz a vizsgálat vége, ügyvédre nincs pénzem.

Minden ötletet szívesen fogadok. Máshogy nem tudom megoldani az ügyet. Köszönöm

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook