Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2393. lakiandi (válaszként erre: 2392. - Masszőr Brigi)
2016. márc. 6. 22:59

Szia Brigi!

Csakis újat. Egy év alatt a vezetékei a vezetékcsatornában betekeredhetnek, szakadhatnak, ez mindenképp cserés. Ha leejtették, valami elrepedt benne, nem tudsz róla, és megállapítani is csak úgy fogod, hogy rájössz, nem jönnek a várt eredmények. Azzal elmegy egy kis idő, és természetesen semmiféle garancia nem lesz rá.

Mindenképp olyat keress, ahol a khz érték állítható, és nem csak 40 khz.n működik, hanem a mélyebb frekvenciákat is tudja. Próbálj ne kínai gyártmányt találni.

Jó ha van a kavi mellet valamilyen bőrprogram még a géphez, 3-4-5 fejes megoldásban már találsz. Érdemes még a nyirokmasszázshoz is egy gépet venni, nálam jobb eredményeket hozott a gépi serkentés, mint a kézi.

Ha új gépet vásárolsz, kérdezz rá aprólékosan a szervíz háttérre, szükség lesz rá. :))))))))))

2016. márc. 5. 20:17

Kedves fórumozók!


Én most kicsit más szemszögből fogok hozzászólni a témához! :)

Azoktól a kommentelőktől szeretnék segítséget/tanácsot kérni, akik használnak kavitációs és egyéb alakformáló gépeket. 6 éve masszőrként dolgozom és szeretném bővíteni a repertoárt egy jó kis kavitációs alakformálással! Már pár ismerőstől érdeklődtem, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre. Akinek saját gépe van: Új vagy használt gépet érdemesebb venni?

Mit kell figyelembe venni a gép vásárlásakor? Milyen egyéb funkció ajánlatos hogy legyen a kavitáció mellett?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2391. lakiandi (válaszként erre: 2390. - Amor_solya)
2016. febr. 12. 17:40
Nagyon örülök, hogy sikeres a kezelésed, csak így tovább! :)))))))))))))))))
2016. febr. 12. 12:33
Sziasztok! Szeretnem megosztani tapasztalatom veletek, ket kezelesen vettem reszt es tenyleg hatasos, szamomra is hihetetlennek tunt az elejen, de meggyozodtem rola! Csak ajanlani tudom mindenkinek
2389. lakiandi (válaszként erre: 2388. - Katy4)
2016. jan. 21. 20:37

Szia!

Remélem jól értelmezem a kérdésed. Mindenképp a kavitációval kell kezdeni, és mindenképp a masszázs az utolsó mozzanat. Ha még bőrfeszesítést is kértél az adott területre, akkor azt a kettő közé jó beiktatni.

2388. Katy4
2016. jan. 21. 15:04
Sziasztok! Látom rég óta nem volt érdeklődő, de remélem csak lesz fent valaki. Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy van-e valami sorrend a kavitációs kezelés során, hogy a gépeket milyen sorrendben használják. Én most kezdtem el, az első kezelésen vagyok túl. Még van 3. remélem lesz hatása, csak nem tudom hogy lehetne ezt elősegíteni.
2387. lakiandi (válaszként erre: 2386. - Zinke)
2015. szept. 2. 06:57

Szia!


Mindenképp érdemes elkezdeni, de csak egy olyan életmód váltás mellett, ami meggátolja az eljövendőben a visszahízás lehetőségét.

A problémádat nem a kavitáció fogja megoldani, de segít abban, hogy a felesleg onnan is meginduljon, ahonnan a legnehezebb lefaragni, és ez, hidd el, nagyon nagy segítség lesz. Mindenképp javasolnám, hogy vágj bele. :)))))))) Ha van még kérdésed, írj bátran, akár privit is.

2386. Zinke
2015. szept. 1. 12:34

Sziasztok! Jellemzően csak olvasgatni szoktam az oldalt, de most mégis billentyűt ragadok, vajon a kavitáció hozhat e eredményt? 165cm mellett 103kg vagyok, a túlsúly jelentős ami főleg has és a fölött jelentkezik +comb. Pajzsmirigy alulműködéssel kezelnek, tartósan normál értékben tudjuk tartani, így már nem a további hízás ellen küzdök.

Totyogó gyerkőccel napi séta/séták, kb 2l víz (szobakerékpár is van bár jóideje azt hanyagoltam) este 16-17h közötti vacsi után nincs nassolgatás. Szénhidrát viszont van ezen kétsegtelenül nagyot kell változtatnom.

Vissza akarom kapni az 5 évvel ezelőtti önmagamat amikor még nem volt pajzsmirigy, se gátlások, se kifogások.

Pest, Dunakeszi, Göd vonalon megbízható, jól működő, eredményes helyet ismertek esetleg? Van értelme jelenleg belefognom vagy próbáljam előbb a mérlegelt súlyt lejebb vinni?

2385. lakiandi (válaszként erre: 2384. - Rafeva)
2015. júl. 6. 06:54
Nagyon sajnálom! Fenntartásaim vannak a te kezeléseddel kapcsolatban, egyáltalán azzal, hogy kavitáción vettél-e részt egyáltalán. Hat hét után az eredmény még abban az esetben is 5-6 cm szokott lenni, ha különösen lassú anyagcserével állunk szemben.
2384. rafeva
2015. júl. 6. 06:13
Na most jutott eszembe hogy megígértem megírom a végeredményt. Mindent betartva, 6 hét után az eredmény nulla. Egy centi sem ment le. Csak a pénztárcám 25.000-el. Felesleges pénzkidobás volt. Pedig tényleg betartottam a 3 litert, a szénhidrátmentes napokat, stb.
2383. lakiandi (válaszként erre: 2382. - Rafeva)
2015. ápr. 28. 08:40
Az észrevételeid előtte mindenképp beszéld át a kezelővel, hogy másnak már ne tanácsoljon rosszul dolgokat. Kíváncsi vagyok az eredményre, kérlek írd meg. :))))) Szép napot Neked is!
2382. rafeva (válaszként erre: 2381. - Lakiandi)
2015. ápr. 28. 08:28
Köszönöm szépen. Mától akkor iszom a 3 litert. Még van 2 alkalom, és ha látok változást akkor esetleg még pluszban veszek 1-2 kezelést. Mindenképpen beszámolok az eredményről. Szép napot.
2381. lakiandi (válaszként erre: 2380. - Rafeva)
2015. ápr. 28. 07:02

Ha ezt mondták, akkor nem értenek hozzá, sajnos ezek szerint nem túl képzett a kezelő. A 3 liter vizet MINDEN NAP meg kell inni, hiszen az a folyamat, amit az ultrahang a szervezetedben elindít, nem zajlik le 48 óra alatt. Ha a lekavitált zsírsejteket, salakanyagot nincs ami kiürítse a szervezetedből, az vissza fog épülni. Tudom, hogy nagyon nehéz meginni, de ezt annyira komolyan kell venni, hogy én pl. befejezem azt a kezelést, ahol a vízivás nem éri el a napi 3 litert. Ha kell, befogod az orrod, úgy iszod meg, ha kell, citromlével kevered a vizet, úgy iszod meg, de ennek a mennyiségnek meg kell lenni. Egyébként egy- két hetet kell csak túlélni, utána már szomjas is leszel.

Nagy valószínűség szerint ez is oka annak, hogy nincs eredményed. A vízivás kb. 90%-ban felelős az elért eredményért.

A vendégeimnek én azt javaslom egyenek nyugodtan húst, zöldséget, gyümölcsöt /persze nem egy kiló banánt/, sovány tejterméket, tojást, kemény sajtot. Hogy ebből mit, hogyan kombinálsz össze, az a te dolgod, ezeken a határokon belül bátran mozoghatsz. Ehetsz főzeléket /persze nem liszttel sűrítve/, leveseket, grill-sült ételeket... a gyümölccsel vigyázz egyedül, sülve- főve- aszalva már nem megengedett. Oxidálódik a gyümölcscukor, egyszerű cukorrá alakul, így a kalóriatartalma a sokszorosára növekszik.

2380. rafeva
2015. ápr. 27. 21:01

Ja és igen, hallok sípoló hangot a fülemben. Esetleg ötletet kérhetek mit egyek a 72 órában? Mert a sajt, p.mell sonka, virsli, cs.mell és sali már kicsit unalmas.

És még egy kérdés. A 3 l víz minden nap, vagy az is csak az első 3 nap? Mert csak a 48 órában tartottam be. Sajnos nagyon keveset ittam eddig is, és elég nehezemre esik meginni ezt a mennyiséget. Nekem itt azt mondták hogy csak a 48 órában kell ez a mennyiség. A többi napokon kb másfél litert iszok.

2379. lakiandi (válaszként erre: 2378. - Rafeva)
2015. ápr. 27. 20:41
Rendben :))))))))))) Kiváncsi vagyok, hogy fogsz haladni. :))))))))))) Sok sikert!
2378. rafeva
2015. ápr. 27. 18:09

Nincs hormonális problémám. Szerencsére. Azt nem tudom pontosan hány khz tartományban van a gép, de legközelebb megkérdezem. Most elkezdtem mozogni, naponta edzek. Ezt a hetet kihagyom, és jövö héten és az utána lévő héten lesz még kezelésem. Most majd betartom az általatok írt 72 órát, és a mozgást, talán lessz változás.

Megírom, hogy mi történt.

Köszönöm a segítségeteket.

2377. lakiandi (válaszként erre: 2376. - Chiron)
2015. ápr. 27. 10:54
A mozgás nem szerepelt a felsoroltakban, viszont ha már egy épp zajló diéta közepén jár, a folyadék fogyasztás és a szénhidrát megvonás nem fog segíteni. Akkor gyanakodnék hormonális problémákra, ha folyamatos hízás van porondon, de erről nincs tudomásunk. És hát az is igaz, nem minden szervezet reagál ugyanúgy a kezelésekre. Mindent egybevetve én a gépbeállításon változtatnék első körben.
2376. Chiron (válaszként erre: 2374. - Rafeva)
2015. ápr. 27. 10:18
A 48 óra szénhidrát megvonás, a mozgás és a megfelelő mennyiségű víz, és a nyirokmasszázs már magában kellett volna eredményezzen fogyást. Nem lehet, hogy van valami hormonális / pajzsmirigy vagy valamilyen hasonló probléma is lehet a háttérben?
2375. lakiandi (válaszként erre: 2374. - Rafeva)
2015. ápr. 27. 09:03

Szia!

Nem egyszerű terület a csípő, de négy alkalom után nem itt kéne tartani. Nálam a 48 óra szénhidrát megvonás 72 óra, és napi fél óra mozgás is szükséges, de a probléma szerintem inkább a gép beállításával lehet. Próbáld kérni, hogy csak erős fokozaton csinálják, és ha egy mód van rá, a gép 32 khz közeli tartományban álljon. Hallasz sípoló hangot a füledben?

2374. rafeva
2015. ápr. 26. 15:50

Sziasztok!

Sajnos nincs időm végig olvasni az egész fórumot, ezért fel is teszem a kérdésem. Járok kavitációs zsírbontásra. 6 alkalom. 1 alkalommal 1 testtájat 20 percig kavitálnak. 10 perc gyengébb, 10 perc erősebb. Így 40 perc a kavitálás egy alkalommal. Utána 45-50 perc nyirokmasszázs. Mindent betartok. Megiszom a napi megadott vízmennyiséget, 48 óráig nem eszem szénhidrátot. 104 cm-es csípőbőséggel kezdtem, túl vagyok a negyedik kezelésen, és még csak 103 cm-re ment le. De ha épp úgy mérem, akkor egy cm-t sem változott. Nagyon el vagyok keseredve, mert kiadtam egy csomó pénzt a semmire. Miért nem változok?

2373. lakiandi (válaszként erre: 2372. - Vfruzsi)
2015. márc. 4. 14:16
Így véleményt mondani nem lehet ezekről a kezelésekről, sok minden mást is tudni kellene. Milyen beállításokkal /az a lényege az egésznek/ dolgoznak, mennyi időt szánnak rád,mennyire találják el a kritikus területet, stb... Mindegyik hatékony kezelés, és mind hatástalan, ha nem hozzáértő a kezelő.
2372. vfruzsi
2015. márc. 3. 11:24

Sziasztok!



En akciosan vettem egy ilyen kezelesbol allo kupont: A Quick Body Slim 5 ultrahangos, 5 tripoláris rádiófrekvenciás, 5 izomstimulációs vörös foton kezelésből áll és 5 alkalom lipo lézeres kezelés

Engem az erdekelne, hogy ezekrol a kezelesekrol mik a velemenyek, tapasztalatok? Nem feltetlenul az 5 alkalomrol, ha kell tobbre is elmennek.


Elore is koszonom

2371. Gombócné (válaszként erre: 2370. - Lakiandi)
2015. febr. 21. 13:58
Igazad van, köszönöm a tanácsot. Végül lemondtam és nem mentem el!
2370. lakiandi (válaszként erre: 2369. - Gombócné)
2015. febr. 20. 10:02

Szia!

Nem ajánlom, ha már terhes vagy. Még ugyan a próbálkozás időszakában vagytok, de a kavitáció hosszabb folyamat. A zsírbontás nem múlik el attól, hogy elveszik a kezelőfejet a lábadtól,a kiválasztószervek dolgoznak tovább.

Azt írod, 25 kiló kb. a felesleg. A kavitáció nem így megoldás a túlsúlyra. Lokálisan, testrészekre összpontosítva bontja a zsírt, kilóban ez nem jelent sokat. Én ammondó lennék, el kell döntened a prioritási sorrendet. Vagy vársz egy évet, leadod a felesleget, vagy próbálkoztok tovább, és felfüggeszted a diétád. Nagyon hamar ki tud alakulni a diéta során egy sor hiánybetegség, ami rosszabb a babára nézve, mint a +25 kiló.

2015. febr. 19. 19:05
Sziasztok! Látnom egy ideje már nem írt ide senki, de azért megpróbálom, hátha van még itt valaki :) nekem olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben ha megvan az esélye, hogy terhes vagyok lehet-e kavitációs zsirbontást végezni combon és fenéken? A hasamon nem lenne! És a terhesség sem biztos, csak próbálkozunk, és ha pont ebben a hónapban jött össze azt még a teszt nem mutatja ki szombatig, mert szombatra vagyok bejelentkezve! Nagyon szeretnék fogyni, hogy ne 25 kg felesleggel induljak neki a terhességnek, de ártani nem szeretnék. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha a hasamon nem csinálnak kezelést, akkor lehet -e? Köszönöm, ha írtok :)
2368. lakiandi (válaszként erre: 2367. - 77delia)
2014. szept. 29. 11:13
Szia! Írtam privit! :)))))
2367. 77delia
2014. szept. 27. 20:06

Sziasztok,tud valaki ajanlani megbizhato szalont kavitacios kezelesre nyirokmasszazzal Budapesten?

Elore is koszonok minden segitseget, velemenyt. D

2366. lakiandi (válaszként erre: 2365. - Chiron)
2014. júl. 7. 21:15
Nincs a neten semmi ajánlat Szegedre? Sajnos nem ismerek szegedi kollégát. :(
2365. Chiron
2014. júl. 6. 23:13
Sziasztok, tud valaki Szegeden jó szalont ahol nyirokmasszázzsal együtt van kavitációs zsírbontás? Köszi.
2364. lakiandi (válaszként erre: 2363. - Petronella0531)
2014. máj. 22. 20:08

Szia!

A kavitációs csomagja korrekt, a hullám masszázs lehetne 30 perc, de ne legyünk telhetetlenek. :))))))))))) Mondjuk van olcsóbb is, de szerintem megfelelő a kezelés menete. Már csak azon múlik, a kezelő jól diagnosztizál-e téged. De ezt csak személyesen lehet eldönteni. :)))))))))))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook