Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
1615. noje.axin
2013. jan. 3. 15:43

Hiába a sok komment olvasás, nem tudom eldöntei:

169/65 és 20 éves vagyok. Szoktam edzeni heti 3x 1,5 óra és minden alkalommal az egész polom vizes. Két nadrág is van rajtam és alakul a testem, azonban: a combomom van narancsbőr de csak közelről látszik.


Venni szeretnék egy kupont:

3 alkalom 6000ft, 45 perc/alk 3 fázisú kavitációs ultrahangos zsírbontás.


Zakkantnak kéne lennem hogy elhigyjem: ez segít (hiszen nem vagyon túlsúlyos csak narancsbőrös és picit husi)?

1614. Rubellit (válaszként erre: 1613. - Kavitacio84)
2012. dec. 30. 23:36

Szia!

Tudod, hogy milyen géppel kezeltek? Megírnád privát levélben ha ide nem akarod kitenni?

1613. Kavitacio84 (válaszként erre: 1612. - Lakiandi)
2012. dec. 30. 09:23
Szia! A kezeles elott egy honappal voltam kotelezo munkaegeszsegugyi vizsgalaton, ahol normalis volt mindenem. A kezeles alatt semmi rosszat nem ereztem.A kezeles utan ahogy az agyrol felalltam, akkor indult el azonnal a rosszullet. Voltam sok vizsgalaton, mr, neurologia, szemeszet, kardiologia, laborok. Minden negativ. Az Mr mutatott ki megvastagodott arcureg falat. Olyan erzesem van, mintha folyamatosan gyulladasban lenne a testem. A homersekletem is 37-37,5 korul van, pedig elotte soha semmi bajom nem volt. Teljesen tanacstalan vagyok, hogy Mi tortenhetett.Erdekes, hogy a vernyomasom az kozben rendezodott ujra a normalis szintre, de a pulzusom magas folyamatosan. Ejszaka izzadok,sokszor felkelek, soha nem erzem kipihentnek magam.
1612. lakiandi (válaszként erre: 1610. - Kavitacio84)
2012. dec. 29. 15:13

Szia!


Végig kérdezte a kezelő, milyen betegsége/i/d vannak? Néhány eset kizáró ok lehet a kezelésnél. Magas vérnyomás, keringési rendellenesség, daganatos elváltozás, máj- vese elégtelenség, cukorbetegség, beépített fém a testben. Fenn áll valamelyik nálad?

Azokat a tüneteket, amik nálad jelentkeztek, még nem hallottam, nem tapasztaltam másnál. A keringés felgyorsításakor, a nyirokmasszázst követően, ENYHE szédülés, ENYHE rosszullét elképzelhető azoknál, akiknél extrém lassú az anyagcsere, de még ez is csak 100 esetből egyszer tapasztalható. Bár, ahogy olvastam, nálad a levezetés rádiófrekvenciával történt. Ami csak azért probléma, mert nem megfelelő. Így a lekavitált zsírsejtek csak nagyon lassan, vagy sehogy nem jutnak el a májig, így nem tudnak kiürülni a szervezetből. Jó esetben csak visszaépül, rossz esetben eljut a májig, de ottragad, nem távozik a szervezetből. Ez esetben májgyulladás az eredmény, de annak nem ezek a tünetei. És nyolc hónap alatt kiderült volna már rég.

Nem tudom, a kezelő elmesélte-e neked a folyamatot? Ez a kezelés az idegvégződésekre, az idegrendszerre, az izomzatra nem hat.

Írtad, hogy a kezelés után AZONNAL rosszul lettél. Ez mit takar? Egy perc, már kezelés közben, egy óra? Mennyi idő telt el? Hogyan kezdődött?

Neurológiai vizsgálatok kellenének. Voltak ilyenek? Terheléses vérnyomásmérés, vércukor szint ellenörzés, mr vizsgálat, esetleg egy kopony ct, eeg vizsgálat. Nekem ezek a tünetek akkor jelentkeztek, amikor a kocsimat porrá törtem, és a tűzoltók vágtak ki belőle. Két légzsák repült a fejemnek, elölről és oldalról. Azok tudnak ilyen tüneteket okozni, nekem megvoltak, de a kavitáció nem tud ilyeneket okozni.

Sajnos az orvosok- mivel nem veszik a fáradtságot, hogy egyáltalán elolvassák a kezelés menetét, mert így józan paraszti ésszel végiggondolva rájönnének, hogy semmi ilyesmit nem okoz- azonnal rávágják, hogy csak a kezelés a hibás. Nem keresik az igazi okokat, beteg maradsz. Mert a te tüneteidnek meggyőződésem, hogy nem a kavitáció a felelőse.

1611. Rubellit (válaszként erre: 1610. - Kavitacio84)
2012. dec. 29. 00:14

Szia Kavitacio84!

Töltöttél ki beleegyező nyilatkozatot? Megnézted, hogy milyen esetekben ellenjavallt a kezelés?

1610. Kavitacio84 (válaszként erre: 1609. - Lakiandi)
2012. dec. 28. 13:03
ERLEK, SEGITSETEK, ADJATOK TANACSOT! En elmentemtem kiprobalni egy ultrahangos radiofrekvencias hasi kezelest. A kezeles utan azonnal rosszul lettem. Fejfajas, szedules, lataszavarok (vibralo kep, eles-homalyos latas valtakozasa), izomremeges, rangas. Ejjel alvasbol torteno egesz testre kiterjedo rangatozas, hasito fejfajas. Alig tudok aludni, felebredek. Napkozben koordinacios zavarok, gondolkodasi nehezsegek, memoriazavarok, hanyinger, oklendezes. voltam kivizsgalason, az orvosok nem ismerik az eljarast, ezert azzt mondjak, hogy biztosan a stressz okozza. Igy dolgoztam 8 honapig, es aztan mar annyira rosszul voltam, hogy azota a napi teendoiemet is alig tudom elvegezni. Kerem, segitsetek, hogy kiderithessuk, mi tortenik velem, esetleg olyan orvost ismertek, aki nem csak annyit mond, hogy pihenjek egy kicsit es elmulik. En igy nem tudok elni sem, nemhogy pihenni! Allitolag ez egy mellekhatasoktol mentes eljarasnak van hirdetve, akkor mi tortent?
1609. lakiandi (válaszként erre: 1608. - Gyöngyi)
2012. dec. 27. 11:28
Mind onnan ment le, ez látszik is. :))) Nagyon ügyesek vagytok, és nagyon kitartóak. Öröm az a kezelőnek is, amikor nem feleslegesen dolgozik.:)))))))))))))
1608. gyöngyi
2012. dec. 22. 13:08
6x voltam és 11 cm ment le és ami még plusz, hogy közben nem volt képem nasizni mellette-mert ugye akkor minek járok- és így leadtam 6 kilót. Ez szerintem mind a hasamból ment le és ott volt a legnagyobb baj!
1607. dolgozolaany (válaszként erre: 1602. - Gyöngyi)
2012. dec. 21. 08:48
Gratula! Én is Andihoz járok. :-)
2012. dec. 20. 22:25

Sziasztok!

Nekem is nagyon piszkálta a fantáziámat ez a dolog, így elmentem. Már 3x voltam, és tényleg hatásos. Én rendszeresen sportolok, de a kis úszógumi nehezen megy le. Ezt bombázzuk a kavitációval, és hatásos! Néztem sok helyen az árakat, a bártfai utcában van egy szalon ahol az első 2 alkalom kedvezményes. 20 perc kavitáció + 20 perc nyirokkeringés fokozás (nem masszázs, az is vmi UH-s cucc) + 20 perc izomstimuláció, tehát minden kezelés 60 perc. Az ár így egész jó, mert máshol annyit kérnek CSAK a 20 perc kaviért, mint itt a 60 percért. Én csak ajánlani tudom, pedig elég szkeptikus voltam.

1605. Rubellit
2012. dec. 19. 23:44

Szemezgettem a gép leírásából:

"elkerülhetetlen a kezelés eltt és után a vízhajtók vagy vízhajtó teák és a nagy mennyiségű folyadék fogyasztása."


Vízhatók vagy vízhajtó tea fogyasztása elkerülhetetlen? Miért is?


"napi egy kapszula ers vízhajtó vagy egy filteres 1L szztea forte tea elfogyasztása"


Kezelési utasításként.


"1. A legmodernebb ultrahangos zsírbontó készülék a világon."


Miért? Az nem derül ki, de ha ők mondják.


"2. A legalkalmasabb kezelés mindenféle zsírproblémára (cellulitisz, lokális zsírbontás)."


Aki írta még azt sem tudja, hogy mi a cellulit és a cellulitisz közötti különbség.


"5) A kezelés eltt és után 3 órával nem szabad élelmiszert fogyasztani."


A kezelés napján ezek szerint 7 órán keresztül nem szabad enni. Lehet, hogy közben szabad?


"A mikor nem javasolt a kezelés" nagyon hiányos.

2012. dec. 18. 12:12
A GS8.2E típusú gépről tud valaki valamit mondani. Szerintetek, ha megveszem, egy jó és használható gépet veszek, vagy felejtős?
1603. lakiandi (válaszként erre: 1602. - Gyöngyi)
2012. dec. 14. 18:22
:))))))))))))
1602. gyöngyi
2012. dec. 14. 08:00
-10 centi a hasamból!!!
1601. lakiandi (válaszként erre: 1599. - Sanchoo)
2012. dec. 13. 21:59
Picit bonyolultabb eljárás, mint a kavitáció. Nem dolgozom vele, és nem is szeretnék. A hatása a kavitációnak is megfelelő, de már olcsóbb is, mivel pár éve használják. Így kicsit biztonságosabb is.
1600. lakiandi (válaszként erre: 1598. - Gyöngyi)
2012. dec. 13. 21:56
Ügyes vagy!:))))))))))))))))
1599. Sanchoo
2012. dec. 12. 12:15
Köszi a választ... most nem tudom menjek e vagy sem?!?!?!
1598. gyöngyi
2012. dec. 12. 10:57
Rámjött egy régi nadrágom!!!!Hurrá!
1597. lakiandi (válaszként erre: 1596. - Sanchoo)
2012. dec. 11. 22:12

Szia!


Lényeges a különbség a két technológia között. A kavitáció MEGSZÜNTETI a zsírsejteket, darabszámra csökken, míg a lézeres technológia csak a méretét csökkenti, a darabszám marad. A kavitáció során megszüntetett zsírsejtek helyét természetesen át tudják venni a megmaradtak, de nagyon nehezen. Lényegesen lassabb idő alatt, mint amilyen gyors a lézeres kezelés által lefogyasztott zsírsejt növekedési hajlama.

1596. Sanchoo
2012. dec. 11. 17:51

Sziasztok!!


Nem tudom hogy hallottatok e róla ez a napitipp-en van Lipo laser dioda kezelés állitolag 75000 helyett csak 9900 ft. valaki volt már ilyenen ? Mennyire hatásos ez? megéri egyáltalán?? Segitségeteket kérem!! Elöre is köszi :D Szép napot!

1595. lakiandi (válaszként erre: 1594. - Shadow77)
2012. dec. 10. 22:55

Szia!

2 testrészen a 15- 20 perc kavitáció, az testrészenként 7-10 perc. Nagyon kevés. Az összes többi csak töltelék. A 6 alkalmas bőrkezelés ennyire kevés idő- intervallummal semmit sem ér. Próbálj olyat keresni, ami specifikusan a te problémádra megoldás. Ha felesleg van, zsírbontás kell, de akkor az legyen normális ideig. Ha bőrprobléma van, akkor arra kell koncentrálni, EGY olyan típusú kezeléssel, ami hatékony. Az ilyen- mindenből egy csepp ami semmire nem jó- kezelések teljesen feleslegesek. Ráadásul- Rubelittel maximálisan egyetértve- nyirokmasszázs kell a nyirokkeringés fokozására. Az pedig ebben a kínálatban egyáltalán nincs.

És még valami. Nagyon jól hangzik a 42 kezelés, de ne feledd el, az csak 6 nap.

1594. shadow77 (válaszként erre: 1593. - Rubellit)
2012. dec. 9. 19:06

Köszönöm gyors válaszodat. Találtam ilyet is. erről mi a véleményed? Köszönöm!!!

6 alkalommal

összesen 42 kezeléssel támadjuk a zsírsejteket az

egyik legújabb és a leglátványosabb eredményeket hozó

4 elektro-technológiával! :

Lipo Lézer Dióda 3 választott testrészeden 6x

+ Kavitáció 2 választott testrészeden 6x

+ Presszoterápia 5 testrészeden 6x

+ 3D Vibrációs Tréner 6x



Az első alkalommal és a ’harc’ végén állapotfelmérés

6 alkalom 15-20 perc Kavitációs zsírrobbantás 2 választott testrészeden!

6 alkalom 30 perc Lipo lézer Dióda „csapás” a makacsabb zsírra, 3 választott testrészeden olvasszuk!

6 alkalom 30 perc Presszoterápiás bőrmegújítás, izomstimulálás, nyirokkeringés kezelés az egész testre, hogy segítse a zsírok elüldözését végleg!

6 alkalom 10 perc 3D Vibrációs tréner, minden testrészedet átmozgatjuk, mintha 50 percet edzettél volna!

+ AJÁNDÉK 1 alkalom Manikűr - gél lakkozással, hogy körmeid is rendbe legyenek! :-)


Összesen: 43 kezelés - 6 alkalommal, 90-100 perc / alkalmanként

1593. Rubellit (válaszként erre: 1592. - Shadow77)
2012. dec. 9. 18:46

Szia Shadow!


Megkerestem a kupont, mert érdekelt, hogy mennyi ideig tart egy kezelés. Egy alkalommal átlagosan 90 perc ebből a k.uh. 40-55 perc és az arckezelés 5 lépcsőben 30 perc + ajándék 10 perc FLABéLOS.

Tripoláris rádiófrekvenciás kezelésnél 40 perc a szükséges idő ahhoz, hogy hatékony legyen, izom stimulációnál 45 perc.

Szerintem bárki számára egyértelmű, hogy időben nem stimmel a kezelés és még kozmetikusként az arckezelésbe nem is mentem bele.

Ami számomra a legjobban hiányzik az a nyirokkeringést serkentő kezelés, tapasztalatból tudom, hogy nélküle a k.uh. semmit sem ér.

Már nagyon sokszor leírtam, hogy hiába akarják szegény tripolár rádiófrekvenciás kezelést kinevezni méregtelenítő kezelésnek, akkor sem alkalmas rá.

1592. shadow77
2012. dec. 9. 18:12

sziasztok?


Segítsetek! Ez a kezelés jónak tűnik? Ebben minden benne van,amire szükségem lehet?

Köszi a válaszokat! :-)


6 alkalmas,

18 kezeléses fogyasztó és

+ 24 kezeléses arcbőr fiatalító

+ 6 x 10 perc FLABéLOS

A csomag tartalma:


6 alkalom Ultrahangos - kavitációs zsírbontás

6 alkalom Tripoláris rádiófrekvenciás zsírelvezetés

6 alkalom Vörös foton feszesítés és izom stimuláció

6 alkalom Ultrahangos arckezelés + megelőző

6 alkalom REDOX sejtregenerációs arcpermet

arc peelinggel (Őssejtes vagy Hyaluronsavas koncentrátum)

6 alkalom Kaviáros ránctalanitó gél pakolás

6 alkalom Oxigénes - hidratáló kényeztető arcmasszázs

1591. lakiandi (válaszként erre: 1590. - Gyöngyi)
2012. dec. 8. 00:33
:)))))))))
1590. gyöngyi
2012. dec. 7. 08:06
Megszoktam, hogy sokat kell inni, nem is esik már nehezemre.Még hiányoznak bizonyos ételek, de nem vészes.Olyan pörgés van a suliban, hogy nem is érek rá gondolkozni, hogy mit nem ehetek,.
1589. lakiandi (válaszként erre: 1588. - Gyöngyi)
2012. dec. 5. 21:43
Mert maximáisan betartod, amit kérek.:)))))))) Nagyon ügyes vagy.:))))
1588. gyöngyi
2012. dec. 5. 08:29
-8 cm! Az nagyon jó!
1587. gyöngyi
2012. dec. 4. 08:25
Ma megyek a 3.-ra. Fogytam eddig 5 kilót.
1586. lakiandi (válaszként erre: 1585. - Gyöngyi)
2012. dec. 1. 12:50
Szép lasan le lehet ám állni a túlzott szénhidrát fogyasztásról, és akkor a kezelés után sem lesz probléma. Tényleg csak szokás kérdése. A párom régen még a görögdinnyét is kenyérrel ette, négy év alatt eljutottunk odáig, hogy heti 2-3 szelet kenyér bőven elég neki. A krumpli- rizs köret is minimálisra csökkent.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook