Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1645. Kavitacio84 (válaszként erre: 1643. - Lakiandi)
2013. jan. 10. 19:53
Nem tudom mi szamit enyhenek, hozzam az orvosi ugyelet jott es bekuldtek a korhazba. Normalis vernyomasom volt mindig, elotte voltam munkaegeszsegugyi vizsgalaton egy honappal, rendben volt minden.
1644. tmaliz
2013. jan. 10. 15:03

Sziasztok,


nagyon hasznos információkat olvastam itt a kavitációról.

Budapesten, 4. vagy 13. kerületben melyikőtök (kedves szolgáltatók) dolgozik?

Szeretnék egy személyes konzultációra elmenni.


Köszönöm

1643. lakiandi (válaszként erre: 1642. - Kavitacio84)
2013. jan. 9. 20:37

Nem, a rádiófrekvencia nem az elektrostimuláció. Ezzel kapcsolatban történt már néhány kirívó sérülés, de azok a kezelő hibái voltak egytől egyig.

A te vérnyomásod mekkoráról ugrott 180-ra? Nem ugyanaz, ha eleve magas volt, 150-160 körüli, vagy a teljesen normális 110-120-ról ugrott ekkorát.

A mélynyirokmasszázs természetes velejárója, hogy megemeli a vérnyomást kissé, hisz pont az a lényeg, hogy a keringésed gyorsuljon, gyorsabban jusson ki a szervezetből a salakanyag.

Ahogy így olvaslak, én mégis valami neurológiai eltérésre gondolok. Nem mindig mutatja ki az mr sem a problémát elsőre. Mivel vagy most bent? Kérhetsz egésznapos vérnyomásmérést? Terheléses vércukrot? Ha ez a vérnyomás ugrál, nem stabilan magas, azt kéne kideríteni, mi okozza a kiugrást. Szerintem valahol itt kell keresgetni.

Nagyon sajnálom, ahogy most érzed magad, de szerintem ez nem a kavitáció oka. Valószínűleg a lappangó problémát a nyirokmasszázs felerősítette. De amikor enyhe tüneteket észlelnek a vendégek a masszázs után, az elmúlik akkor, mikor a keringés visszaáll a megszokott "sebességére".

1642. Kavitacio84 (válaszként erre: 1641. - Lakiandi)
2013. jan. 9. 17:54
A vernyomasom 180 volt szapora pulzussal szedulessel. Ez volt az elso, ami jelentkezett. Rogton vernyomascsokkentot adtak es izomlazitot, mert mindenem feszult, tetanias gorcs volt es sajnos azota is van. Most is korhazban vagyok. Elektrostimulacio az a radiofrekvenciahoz hasonlo? Nem meregtelenitettem elotte. Normalis vegyes etrenden voltam.
1641. lakiandi (válaszként erre: 1640. - Kavitacio84)
2013. jan. 9. 09:15

Sokat gondolkoztam rajta, mi történhetett. Ilyen mérvű "összeomlást" nem tud okozni még az sem, ha a kezelő nem hozzáértő. Az elektro-stimuláció talán, de neked kavitáció volt. A nyirokmasszázs megemeli a vérnyomást, de a légzésed leállása olyan tünet, ami sokkal súlyosabb problémára utal, és az azonnal kiderült volna. Az az első, hogy vérnyomást mérnek infúzió előtt.

Ha a kezelés előtt az orvosi vizsgálat teljesen normális értékeket mutatott, nem valószínű, hogy egy kavitációs kezelés összeomlást okozott volna.

Nem csináltál előtte méregtelenítő kúrát?

1640. Kavitacio84 (válaszként erre: 1639. - Lakiandi)
2013. jan. 9. 08:26
Valoban semmi koze, csak furcsa, hogy kezeles utan 1 oraval mar toljak beled az infuziot, es kuzdenek az orvosok,h ne alljon le a legzesed.
1639. lakiandi (válaszként erre: 1638. - Kavitacio84)
2013. jan. 9. 08:15
Nem biztos, hogy a kezelés miatt történt. Kiderült már valami?
1638. Kavitacio84 (válaszként erre: 1637. - Lakiandi)
2013. jan. 9. 07:33
Jobb, ha nem mentek el egy kezelesre sem, mert ugy jartok, mint en, tonkreteszi az eleteteket es a klinikan fogtok fekudni!
1637. lakiandi (válaszként erre: 1636. - Helene_)
2013. jan. 8. 17:53
Léteznek olcsó kezelések, ezt nem vitatja senki. De józan ésszel gondold végig. A kuponos oldalak száz- kétszáz kupont feldobnak, mert máskülönben nem éri meg nekik. Egy normál kapacitású szalon, ha két géppel /de ez ritka/, teljes munkaidőben dolgozik, egyszerűen nem tud ekkora embermennyiséget lekezelni, csak akkor, ha rövidíti a szolgáltatásra szánt időt. Így romlik a minőség. Hangsúlyozom, ez nem minden esetben van így, de nagyrészt sajnos ez a tapasztalat.
1636. helene_
2013. jan. 8. 14:59
Lézezhet olyan kuponos vagy egyéb kedvezményes árú kezelés, amit a Szakértők is elismernek, és hatásosnak mondanak?
1635. lakiandi (válaszként erre: 1634. - Pirosgyertya)
2013. jan. 8. 07:25
Privi ment.
2013. jan. 7. 17:40

Szia lakiandi!

Tapasztalatszerzés nekik egyelőre csak az ismerősi kör(én is barát vagyok félig meddig), még hivatalosan nincsenek is nyitva, de valahol el kell kezdeni. Mivel egy kis városban lakunk, ez lesz az első kavitálással foglalkozó szalon, de nem szeretnének ők sem kapásból a mély vízbe ugrani, megfelelő tapasztalat nélkül, én pedig vállaltam, hogy leszek egy tesztalany:)

1633. Rubellit (válaszként erre: 1627. - Z. Betti)
2013. jan. 7. 15:42

Szia Betti!

Én csak a vendégeket sajnálom.

1632. Rubellit (válaszként erre: 1626. - Helene_)
2013. jan. 7. 15:40

Kedves helene_!


Ez egy másik fórum témája, de ha privát levélben elküldöd szívesen leírom Neked a véleményemet. Több mint fél éve végzek cryolipolysist.

1631. Zsófi1492 (válaszként erre: 1630. - Lakiandi)
2013. jan. 7. 09:26

Kedves Andi,

nagyon tetszenek a hozzászólásaid, szeretném megkérdezni, - persze ha lehet - hogy hol lehet Téged személyesen, írásban, telefonon felkeresni.

Üdv. Zsófi

1630. lakiandi (válaszként erre: 1627. - Z. Betti)
2013. jan. 7. 08:14

Szia Betti!

A kuponvilágnak brutális szerződési feltételei vannak. Erre gondolom már ez a szalon is rájött. Nincs akkora reklámértéke, mint amekkora kárt okoz a szalon jóhírében, mert ezer százalék, hogy ezt korrektül kivitelezni lehetetlen. A dühítő csak az, hogy így a vendégek azt hiszik, maga az eljárás az, ami nem működik, miközben nem erről van szó.

1629. lakiandi (válaszként erre: 1626. - Helene_)
2013. jan. 7. 08:11

A lipo kezelésről annyit tudnod kell, nagyon lassan kezd az eredmény megmutatkozni. A véglegességről meg megvan a véleményem. Ez az eljárás itthon még nagyon gyerekcipőben ballag.

A zsírtörő masszázs hatásos, bár fájdalmas, és igen látványos nyomokat hagy az ember lányán. :)))) A kavitáció kényelmesebb, fájdalommentes.

1628. lakiandi (válaszként erre: 1625. - Pirosgyertya)
2013. jan. 7. 08:08

Szia!


Az egyszeri 40 perc hatékonyabb.

Az azért felmerül bennem, mekkora a tapasztalata, tudása annak a kezelőnek, aki ezt neked nem tudja elmagyarázni. Ez nem rugalmasság kérdése. Bőrprogramoknál lehet rugalmas az ember, kavitációban nem.

1627. Z. Betti
2013. jan. 5. 10:54

Na erre azért kiváncsi lennék, mert ha ezt korrekten csinálják, tuti ráfizetés egy hosszú időn át.

[link]

1626. helene_
2013. jan. 4. 22:09

Kedves Szakértők!


a n.api tip-en 19 900-ért, eredetinek titulált lipo cryolysis végleges zsírfagyasztásról mi a véleményetek?


És a zsírtörő masszázsról, amikor "jól megdolgoz" a kezelő paprika olajjal?

2013. jan. 4. 20:38

Szia! Hasra szeretném, és heti 2x..Vagy szerinted az egyszeri 4o perc hatékonyabb lenne?

Beindulóban van még csak a szalon, így elég rugalmasak az ügyben, hogy hogy kombináljuk a kezeléseket.

1624. lakiandi (válaszként erre: 1621. - Márta 55)
2013. jan. 4. 20:36

Szia!


Láttatlanban lehetetlen bármit is mondani arról, hány kezelés kell neked.

Kavitálni egy héten egyszer lehet, max 40 percet. Ha találsz olyan szalont, ahol mást mondanak, /és sajnos találsz/ akkor azt ajánlom, annak ne nagyon hidd el. Nem lehetetlen a -10 centi, de biztosra mondani ezt így nem lehet.

1623. lakiandi (válaszként erre: 1622. - Pirosgyertya)
2013. jan. 4. 20:32

Szia!


Szerintem kevés a 20 perc kavitáció. Főleg ha combra szeretnéd, vagy csípőre, az ugye csak 2x10 perc. Kevés.

2013. jan. 4. 19:24

Köszönöm a válaszokat!:))

Akkor ez az összeaállítás jónak tűnhet?:

1.lépés:20 perc kavi,

2.lépés: ugyan azon a gépen található diódás lézerlapok elektroporézissel 20 perc

3.lépés: 30 perc hullámmasszázs (lehet pluszban kérni még elektrostimulációt, ami a hullámmasszázs géphez tartozik, a presszoterápia és elektrost. párhuzamosan zajlik)

Köszi!! :))

1621. Márta 55
2013. jan. 4. 17:45
Sziasztok ! Én még nem jártam itt, segítsetek ha tudtok ! Én már idős vagyok közel a 60.évhez, és csak a gyomromra és hasamra hízom,kb 10 cm + van rajtam.Szerintetek hány kezelés kéne nekem,és a mennyibe kerülne kb ? Ja, és ilyen kezelésre lehet szerintetek minden nap menni ? Nekem jan 31 -ig kéne az a -10 cm
1620. Rubellit (válaszként erre: 1616. - Pirosgyertya)
2013. jan. 4. 11:57

Szia!

Nem is vagyok a híve a "kézi" nyirokmasszázsnak a gépi kezelések sokkal hatékonyabbak. A lényeg az, hogy nyirokkeringés serkentő kezelés legyen a k.uh. után. Kozmetikustól függ, hogy ő melyik kezelést tartja a leghatékonyabbnak és a kezelése eredményessége dönti el, hogy jól választott-e.

1619. Rubellit (válaszként erre: 1615. - Noje.axin)
2013. jan. 4. 11:53

Szia noje.axin!

Olyan nincs, hogy 3 fázisú k.uh.-os zsírbontás. Olyan van, hogy a k.uh. után még csinálnak még két különböző kezelést. Az biztos, hogy erre kevés a 45 perc.

Mi a másik két kezelés, mert ha nincs köztük nyirokkeringés serkentés akkor az egész nem ér semmit?

1618. lakiandi (válaszként erre: 1616. - Pirosgyertya)
2013. jan. 3. 20:38

Szia!


Kiválthatja, persze. Én azzal dolgozom. A 30 perc is teljesen jó. :)))))

1617. lakiandi (válaszként erre: 1615. - Noje.axin)
2013. jan. 3. 20:37

Szia!


Nyugodtan elhiheted, segít, csak abban nem vagyok biztos, hogy a 45 perc-ami tokkal vonóval ennyi- fog-e segíteni. Kérdezz rá a levezetésre. Ha nem nyirokmaszázs, akkor nem feltétlen jó a dolog. Kevésnek tartom az időt is, amit rád fordítanak. Így hatástalannak tartom.

2013. jan. 3. 17:40

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy kavi után a "kézi" nyirokmasszázst kiválthatja egy 30 perces hullámmasszázs? Hatását tekintve nem rosszabb vagy kevésbé hatékony ugye? Elvégre az is nyirokmasszázst végez elvileg.

Bocsi ha már volt szó erről előtte, egy ideig próbáltam visszaolvasni, de jó sok itt a komment:)

Köszi előre is,

Üdv

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook