Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
1675. lakiandi (válaszként erre: 1674. - Martus79)
2013. febr. 3. 21:12

A kavitáció a mélyebb zsírrétegekre is hat, míg a lézeres kezelés nem. A kavitáció megszűnteti a zsírsejteket, a lézeres kezelés csak a méretét.

Ha minimális a felesleg, jó gépbeállítással a kavitáció is tudja azt kezelni.

Mi volt nálad a probléma szerinted? Milyen testrészen nem sikerült a kezelés?

1674. martus79
2013. febr. 3. 17:54

Sziasztok!

Próbálta már valaki a lipo lézeres alakformálást? Én már próbáltam a kavitációt, az nem jött be. Nem dobnék ki feleslegesen pénzt...Köszi

1673. lakiandi (válaszként erre: 1672. - Beutti)
2013. jan. 31. 23:34
Azt kellene tudni, addig nem lehet megmondani, ér-e valamit is. Bár nekem ez megint sok felesleges, ám jól hangzó dolog kutyulékának tűnik.
1672. Beutti
2013. jan. 31. 22:31

Sziasztok,


Szerintetek ez jó?


Dióda lézeres alakformálás, kavitációs, rádiófrekvenciás valamint vákuumos kezeléssel kombinálva, sajnos a kezelés idejét nem írja...de rákérdezek majd

1671. lakiandi (válaszként erre: 1670. - Oreghazisarkany)
2013. jan. 31. 20:45

Szia!


Természetesen jó rá!:)))))) Ilyesmikre találták ki.:))) A kevés zsírréteg sem probléma.

Én nem szoktam engedni a rizst sem.:))))

2013. jan. 31. 10:29
Sziasztok! Azoknak is jó lehet a kezelés, akik csak 3-4 centitől szeretnének megszabadulni? Vagyis kevés az illetőn a zsírréteg? A kezelést követő 3 napos szénhidrátmentesség alatt rizst sem lehet enni?köszönöm előre is!
1669. lakiandi (válaszként erre: 1668. - Klára1989)
2013. jan. 26. 09:28
Privi ment.
2013. jan. 25. 22:59

Kedves Andi.

Szívesen küldenék neked fotókat a hasamról és csípőmről,ha adnál egy e-mail címet, vagy akár facebook-on keresztül.A nevem Urbán Klára,Szlovákia,Pázmány Péter Gimnázium,így könnyedén megtalálhatsz ,ha rám keresel.Nagyon kíváncsi lennék a véleményedre és a tanácsaidra.Plasztikai műtétre nem nagyon hajlok,ezért keresek más megoldást.Ez az állapot már tarthatatlan,depressziós vagyok,utálom a testemet,minden zuhanyzást és fürdést végigsírok.Mindíg nagy volt az önkritikám.Még akkor is találtam magamban számtalan kivetni valót,mikor még 54 kg voltam és mostani eszemmel már azt mondom,hogy hibátlan alakú,akkoriban modellkedésre is felkértek egy páran.Akkor nem fogadtam el semmi féle ajánlatot,mert még úgy sem tartottam magamat elég szépnek és jó alkatúnak a dologhoz.Hát gondolhatod,hogy akkor most mit élek át már lassan 3 éve :( Előre is nagyon köszönöm :)

1667. lakiandi (válaszként erre: 1665. - Kavitacio84)
2013. jan. 25. 20:15

Semennyiben nem más a kavitációs zselé, mint az orvosi- hacsak hatóanyagos zselével nem dolgoznak, de kavitációnál az felesleges, azt bőrprogramoknál kell inkább használni- mi is orvosi zselével dolgozunk.

Nem hinném, hogy ez valami allergiás reakció lett volna, annak is más tünetei vannak.

A kezelésed egy alapvető hiányoságot tartalmazott: a mélynyirok masszázs hiányát. De tapasztalataim szerint, akiknél az kimaradt, csak a kezelés feleslegességéről számoltak be, ilyenfokú rosszullét senkinél nem volt tapasztalható.

1666. lakiandi (válaszként erre: 1664. - Klára1989)
2013. jan. 25. 20:07

Pontosan. A kavitációt erre találták ki.:)))))))

A Kötényhas kialakulása a szalagok lazulásának a következménye. Ha ez nem annyira vészes állapot, akkor bőrprogrammal lehet segíteni, de láttatlanban nem tudok mit mondani. Egy biztos, csak a kavitáció valószínűleg kevés lesz. A bőrfeszességen a kavitáció nem segít, az csak a felesleges zsírréteget tűnteti el. A csípőre ugyanez vonatkozik.

1665. Kavitacio84 (válaszként erre: 1663. - Lakiandi)
2013. jan. 25. 12:49
Aláírtam a beleegyező nyilatkozatot, a kizáró okok nem álltak fenn. Kb 40 percig tartott, hasi kezelés volt. Először bekenték a hasamat a UH zselével (ez mennyiben más, mint az orvosi?), és az UH fejet mozgatta a hasamon. Aztán pedig 15 percig a RF fejet. A kezelés alatt melegséget éreztem a bőrömön. A kezelés után jött a rosszullét, amit leírtam...Innentől kezdve szinte mindegy volt, hogy mit tartattak be, mert folyamatosan rosszul vagyok azóta. Egyébként annyit mondtak,h sárga lesz a vizelet pár napig és igyak sok vizet. Ez meg is volt, csak mellette volt a többi probléma...
2013. jan. 25. 08:24

Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni,aki már részt vett ilyen kavitációs kezelésen vagy,aki ért hozzá?24 éves vagyok,2és fél éve szültem,terhesség alatt felhíztam 21 kg-ot,de szülés után ugyan ez nem ment le,szülés előtt 54 kg voltam most 64 vagyok.Engem nem is a kilok zavarnak,hanem a hasam és a csípöm.Rettentú nagy hasam maradt,és nagyon aránytaéanul nézek ki így,4 hónapos terhesen volt ekkora hasam.mindenféle tornát,edzést kipróbáltam de a hasamból egy centi sem ment le,már 2 éve csak ezen dolgozom,és egy illető azt mondta,hogy a hasfalamban valamuilyen párhuzamos izmok meglazultak ezért a hasfalam már nem biztos ,hogy lapos lesz.Szerintetek ezen a kavitációs kezelés segítene?A csípőn is lehet ezt az eljárást használni?Köszi

1663. lakiandi (válaszként erre: 1662. - Missize)
2013. jan. 24. 13:29
Érdekelne, pontosan hogyan zajlott a kezelésed, milyen testrészen, mit tartattak be veled, illetve, hogy érzésed szerint mi volt a probléma?
1662. missize
2013. jan. 24. 01:10
sziasztok! bocsi hogy ide irok de errol nem talalok forumot . lipo lezeres zsirbontast probalta e valaki? nekem a kavi egyaltalan nem jott be, 2 helyen is voltam, az egyik helyen 3x a masik helyen tobbszor, mindent betartottam, semmit nem vettem eszre
1661. lakiandi (válaszként erre: 1660. - Ara81)
2013. jan. 23. 20:10
A nagyobb érdem a tiéd!:)))))))))) Gratulálok!:)))))
1660. ara81 (válaszként erre: 1653. - Lakiandi)
2013. jan. 23. 11:52

Szia Andi,

képzeld, tegnap este mértem magam és már 3cm mínusz, és még csak a 2. kezelésen vagyok túl. Ezt neked köszönhetem. :D Ja, és a melegítő nadrágomon veszem igazán észre a változást, elkezdett lötyögni (itthon általában abban vagyok). :)

1659. lakiandi (válaszként erre: 1658. - Kavitacio84)
2013. jan. 21. 23:08

A köldök nagyon kényes terület, sérülékeny minden olyan terület, ahol varratok, belső varratok vannak. A köldök kifejezetten ilyen.

Ha a nyirokkeringést nem gyorsítod fel serkentő masszázzsal, nem ürül ki a lekavitált zsír. Jó esetben visszaépül, rossz esetben eljut a májig, és ottragad. Megbetegíthetve azt.

A szalongépek 32-40 khz-n működnek, nem 0.5 vagy 1 mhz-n. A beállítás attól függ, mekkora felesleggel kell dolgozni. Ide kell a tapasztalat, hogy ezt megfelelően be tudd állítani.

A gép nem kapcsol ki, csak abban az esetben, ha a beállított idő leáll. Tudnod kell, mit, hogyan kell hallanod ahhoz, hogy el tudd dönteni a géped megfelelően működik.

Van aki túl lassan mozgatja a fejet, van aki túl gyorsan. Mivel a kezelőfej kis hőt kibocsájt, érzékeny bőr esetén lényeg, hogy a fej ne álljon a bőrön egyhelyben. A megfelelő irányú mozgatással te is segíteni tudod a nyirokkeringés gyorsulását. Természetesen nem váltja ki a masszázst, csak segíti.

Láttam olyan kezelőt, aki alig érintette a fejet a vendég bőréhez, de láttam olyat is, aki a pocakján keresztül a gerincéig nyomta. Gondolom sejted, hogy egyik sem jó. Ha gyengén nyomod, néha megszakadhat a kapcsolat, mert elemelkedik a fej. Ha erősen, az fizikai fájdalmat okoz.


Nem tudom, mi okozhatta a gyulladást. Úgy gondolom a kavitáció nem. Hisz csak egy alkalom volt, és még a legerősebb gép a legbénább kezelővel sem tud egy alkalom alatt ekkora kárt okozni.

A nyirokkeringés serketésével- ha volt valami gyulladásos gócod- az a góc szétszóródhatott. Azt el tudom képzelni, hogy- mint a daganatos betegségek esetén- a masszázs ezt szétterítette a testben.

Ha a zsírsejtek nem ürülnek ki rendesen a zservezetből, annak a máj látja kárát. De gyulladást akkor is csak extrém esetben tud okozni. És egy kezelés ehhez kevés.

Kérlek írj, ha már tudnak valamit az orvosok, vagy van valami változás. Jobbulást Neked!

1658. Kavitacio84 (válaszként erre: 1655. - Lakiandi)
2013. jan. 21. 07:35

Nagyon erdekes kerdeseket tettel fel szakmailag, erdekelne nehanyrol, hogy milyen problema merulhet fel a kovetkezoknel:

1. "Mi van a koldokkel?" Mi tortenhet ezen a teruleten? Milyen karosodas lehet itt? Koldokon keresztul nem lehet athuzni a fejet?

2. "Hogyan oldod meg otthon anyirokkeringes serkentest?" Itt milyen problema merulhet fel? Mi van akkor, ha nem sikerul megfeleloen serkenteni?

3. "Hogyan allitsd be a frekvenciat?" Ezeket a gepeket (a szalonba valok), illetve a kezeleseket fix radiofrekvenciaval hirdetik (0,5 vagy 1mhz). Az ultrahang pedig 40-50ezerHz. A kezeles soran mi tortenik, milyen kockazat van, ha valtozik a frekvencia? A sorrend az ultrahang-rf kezeles, ugye?

4. "Hogyan tudod eldonteni, hogy jol mukodik-e a gep?" Ezek a gepek nem ugy vannak, hogy ha nem jol mukodik, jelez, kikapcsol? Mit jelent a nem jo mukodes? Okozhat komoly karokat a szervezetben?

5. "Milyen iranyban mozgatod a fejet?" Ez miert fontos? Mi tortenik ha nem jo az irany? Okoz problemat?

6."Megallhat-e a fej a kezedben?" Ez mitjelent? Nem a gep all le? Mi van ha a kezeles kozepen leall a fej? Mit hagy maga utan, ami problemahoz vezethet?

7."Mennyire nyomd ra a fejet?" Melyik fejet, az ultrahangosat vagy a radiosat? Mi van akkor ha erosen vagy gyengen nyomod ra a fejet? Milyen problema lehet?


Koszonom, ha valaszolsz ra, mert latom, hogy Te hozzaerto vagy! Azert fontos nekem, mert tudod, en egy szalonban kezeles utan rosszul lettem es azota nincs eletem. most is a neurologiai osztalyrol irok es az orvosok probalnak rajonni, hogy milyen gyulladas okozza ezt az allando rosszulletet (mert a verkep gyulladast jelez honapok ota+vannak tunetek, de az okot meg nem tslaltak meg) Letezhet, hogy a nyirokrendszerben tortent valami? Aktivizalhat-e virus vagy bakteriumfertozest azzal hogy szetrobbant sejteket? Roncsolhat-e periferias idegrendszert, bor alatti szoveteket? Mi van akkor ha a zsirsejtek nem urultek ki megfeleloen? Nagyon koszonom a valaszt.

1657. Rubellit (válaszként erre: 1654. - Kavitacio84)
2013. jan. 20. 23:43
Professzionális gépekről volt szó és jól képzett kozmetikusokról.
1656. Rubellit (válaszként erre: 1652. - 4896e3b7b7)
2013. jan. 20. 23:41

Szia Béczó!

Ennyit javult a forint értéke. Eddig az otthoni gépek 150ezer körül mozogtak. A 18ezer már vicc kategória. Nem gondolom, hogy veszélyes lenne, ennyi pénzért nem tesznek bele olyat ami veszélyt okozna, de mi lesz a hatékonyságával? Szerinted minden kozmetikus megbolondult, hogy drága gépeket vesz mikor már van ennyiért is?

1655. lakiandi (válaszként erre: 1654. - Kavitacio84)
2013. jan. 20. 17:29

Ha mindenki betartja azt amit a kezelője kér tőle, és a kezelő nem teljesen dilettáns a szakmájához, akkor nincs mellékhatása.

De- kérdezem én- ha veszel egy ilyen gépet, akkor tudni fogod, mit kell csinálni, ha van egy anyajegy vagy szemölcs a kezelt területen? Mennyiszer lehet kezelést végezni? Mi van a köldökkel? Mi van a műtéti hegekkel? Hogy oldod meg otthon a nyirokkeringés serkentést? Mi van a csontok feletti területtel? Hogyan állítsd be a frekvenciát? Hogyan tudod eldönteni, hogy jól műxik- e a géped? Milyen irányban mozgasd a kezelő fejet? Megállhat e a fej a kezedben? Mennyire nyomd rá? A testeden hol kezelhetsz? És azt hogyan éred el egyedül? Adott testrészen egyáltalán zsírfeleslegről beszélhetünk-e? Kell-e a kezelés után a bőröddel foglalkozni? Azt, hogy oldod meg?

Ez csak pár olyan kérdés, ami otthoni gép használatakor lehet, fel sem merül benned, mert nem is tudod, hogy fel kéne merülnie.

Nem azt mondom, hogy a hozzá nem értés betegséget fog okozni. De benne van a pakliban.

Mellékhatás és ártalmas dolog nem fog érni kavitáció esetén- egy jó szalonban.

1654. Kavitacio84 (válaszként erre: 1653. - Lakiandi)
2013. jan. 19. 22:51
Milyen betegséget okozhat? Igazából eddig azt írta itt mindenki,hogy semmilyen mellékhatás és ártalmas dolog nincs ezekkel a gépekkel...
1653. lakiandi (válaszként erre: 1652. - 4896e3b7b7)
2013. jan. 18. 22:46

Szia!

Vannak olcsók, keresgélj tovább. De vedd figyelembe azt is, hogy mennyire egyeznek az ott leírtak azzal, amit itt olvashatsz tőlünk a fórumon.


Otthoni gépet nagyon nem javaslok. Nem csak azért, mert le van butítva annyira, hogy ne nagyon használjon, hanem mert nagyon sok olyan kitétel, szabály van, amit be kell tartani. Máskülönben nem csak nem fog semmit érni a kezelés, de még betegséget is okozhat.

2013. jan. 18. 18:46

Sziasztok,


Találtam az egyik kupon oldalon otthoni kavitációs gépet 54ezer helyett 18ezerét. Szerintetek milyen lehet? Hatásos, esetleg veszélyes, vagy nem ér semmit? :)

Nézegettem szalon kezeléseket, de nem túl olcsók :(

1651. lakiandi (válaszként erre: 1649. - Kavitacio84)
2013. jan. 12. 17:19

Az én betegségem orvosi műhiba volt, laparoszkópos műtét közben átszúrták a hasfalam és bennem maradt egy cső, az más tészta volt.

Én csak azt nem értem, egy egy éve lappangó gyulladást, hogy a fenébe nem vesznek észre? Hullik a hajad? Lobbos valahol a bőrfelület? Netán puffad, feszül? Fáj valahol, vagy nyomásra érzékeny? Esetleg van rossz fogad?

Az rf extrém esetben produkál csak agyi működési zavarokat, viszont nem minősül extrém esetnek a pár percig tartó egyszeri kezelés, még akkor sem, ha a rádióhullámokra amúgy érzékeny vagy. Ennyi rádióhullám egy átjátszótorony tövében is ér. És a lázra semmiképp nem magyarázat. Égési sérüléseket láttam már rf-től, de mást nem.

Az a baj, hogy nem keresgélnek más irányban, mert ezt a módszert nem ismerik. Így nem fognak rájönni, mi a baj.

1650. Kavitacio84 (válaszként erre: 1648. - Lakiandi)
2013. jan. 12. 15:44
Bocsanat, hashartya gyulladasodra gondoltam...
1649. Kavitacio84 (válaszként erre: 1648. - Lakiandi)
2013. jan. 12. 15:42
Az egyik orvos felvetette az un. radiofrekvencia altal okozott betegseget, amely mas egyeb betegseg tuneteit produkalhatja.illetve az agyi mukodes zavarait eredmenyezheti.interneten vannak is erre vonatkozo orvosi tanulmanyok. Neked a hasnyalmirigy problemadat mi okozta? Volt ilyen kezelesed? Nekem az elso tuneteim kozott pont a rekeszizom kornyeki belso szuro fajdalmak voltak Napkozben, a mar emlitettek mellett. Az biztos, hogy egy eve tarto gyulladas van a szervezetemben, csak nem tudjak, hogy mitol.
1648. lakiandi (válaszként erre: 1647. - Kavitacio84)
2013. jan. 12. 12:55

A lázas állapot mindenképp arra utal, hogy vagy valami olyan mértékű gyulladás van a szervezetedben, ami ellen az így próbál védekezni, vagy valami olyan külső behatás /vírus, bacilus/ érte, amit próbál kidolgozni.

Nem vagyok orvos, így ehhez nem értek nagyon. Én a nyáron hashártya gyulladást kaptam, ilyen tüneteim voltak. De persze hamar megvolt a baj forrása. Gondolom bent a kórházban most tetőtől talpig kivizsgálnak téged is.

1647. Kavitacio84 (válaszként erre: 1646. - Lakiandi)
2013. jan. 11. 15:16
Nemhogy javulas lenne, de 2 hete a belgyogyaszaton es a neurologian vagyok, es probaljak kitalalni,h miert vagyok lazas (egesz evben hoemelkedesem volt) es a nyugalmi pulzusom miert 120 es a mar emlitett tobbi tunetet. Mar az agybol sem sikerul felkelni...
1646. lakiandi (válaszként erre: 1645. - Kavitacio84)
2013. jan. 10. 20:55
Ha orvosi ügyelet jött, az nem enyhe. De ez a kezelés nem tud ilyen mértékű elváltozást okozni. Hosszú, tartós félrekezelés esetén a májadat károsítja, de ezek a tünetek nem olyanok, ami májgyulladásra utalna. Nyolc hónap alatt egyszer sem volt semmiféle javulás, hullámzás az állapotodban? Hány orvos vizsgált meg?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook