Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
1704. Rubellit (válaszként erre: 1702. - Dinab62)
2013. febr. 10. 01:22

Szia dinab62?

A kérdés az, hogy mit vársz el ettől a kezelés sorozattól. Rákerestem ahol részletesebben van leírva. 3 het alatt elmész 15 nap kezelésekre. Nekem az itt leírt várható eredmények nagyon "homályosak". Tudod, hogy ezeknek a kezeléseknek közük sincs a k.uh.-hoz?

1703. Rubellit (válaszként erre: 1698. - Pintyo577)
2013. febr. 10. 01:09

Szia pintyo577!

A sima UH. hatóanyag bevitelre való. Ezekről a hatóanyagokról több dolgot érdemes tudni. A legfontosabb az, hogy csak a zsírraktárak kiürítésére alkalmasak. A zsírsejtek számának csökkentésére nem. Ennek a következménye, hogy a fogyás nem tartós. Arról nem is beszélve, hogy olyan mélységbe ahol a zsírszövet található csak elektroporációval lehet hatóanyagot bejuttatni, az UH. kevés hozzá. A helyedben a hatékony megoldást választanám. Maradj a kozmetikusodnál az eddig ígénybe vett szolgáltatásokra, de keress egy szalont ahol jó minőségű k.uh. géppel dolgoznak.

1702. dinab62
2013. febr. 9. 23:54

én most egy 30 kezelésből álló sorozaton gondolkodom... vélemény???

Heti program:

1.nap: Lipolízis testtekercselés (T)+ gép cellulitkezelés (cellulit)

2. nap: Bőrstruktúra javító ultrahangos kezelés (BSJ) + mélyzsírégetés aromaterápiás testtekercseléssel (mélyzsírégetés)

3. nap: Bőrstuktúra javító frimátor kezelés (F) + T + gépi cellulit kezelés

4. nap: Méregtelenítő nyirokmasszázs (Nyirokmasszázs)

5.nap: BSJ+T

12 gép + 18 kézi kezelés

A kezeléssorozathoz kitartás szükséges, de így az eredmény nem marad el. Mivel a kezelés során:

- a zsíranyagcsere fokozódik

-a méreganyagok hatékonyan és gyorsan távoznak a szervezetből

-a problémás területek (has, combok, fenék) körfogata csökken

-cellulit csökkenés is észlelhető

-bőr anyagcsere fokozódik, bőr textúrája javul

-bőr regenerálás, vitalizálás

1701. lakiandi (válaszként erre: 1700. - Kavitacio84)
2013. febr. 9. 17:01
Ha ekkora a baj, akkor be kell perelni őket. Valaki felelős ezért. Jó lenne ha már tényleg végre kiderülne mi a fene történt, mert akárki kezelővel beszéltem, senki nem tud még ilyen esetről. Sehol, senki nem osztott még meg, még csak hasonló problémát sem, még külföldi oldalakon sem. Így- már ne haragudj meg érte- de hajlamos vagyok azt hinni, nem a kavitáció okozza. És amiért nagyon szeretném megtudni, mitől lett ez a bajod, az az, mert te váltig állítod, a kavitáció volt a baj. És hiába sorakoztatunk fel ész érveket ez ellen, az valahogy lepereg. Váltig állítom, valami még volt a kezelésedben, amiről nem beszélsz, vagy történt valami veled, ami kizáró ok lehetett, csak amiről szintén nem beszélsz.
1700. Kavitacio84 (válaszként erre: 1697. - Lakiandi)
2013. febr. 9. 16:21
Tokostol rajuk is toltuk az ajtot. Azota a szalonokat szamoljak fel maguktol, persze nyilvan tagadnak mindent.
1699. lakiandi (válaszként erre: 1698. - Pintyo577)
2013. febr. 8. 21:02

Kb annyira hatásos, mint kiskanállal vizet merni egy úszómedencéből.

Van valamennyi zsírbontó hatása, de klasszisokkal gyengébb, mint a kavitáció.

1698. pintyo577 (válaszként erre: 1695. - Lakiandi)
2013. febr. 8. 13:24

Köszönöm nektek, hogy válaszoltatok.


Lenne még egy kérdésem, hatásos lehet a síma ultrahangos zsírbontás is?


Az én kozmetikusomnál, csak olyan van.

1697. lakiandi (válaszként erre: 1696. - Kavitacio84)
2013. febr. 7. 21:49

Nem, nem tudjuk a következményeket. Beszélj velük. Egyáltalán nem biztos, hogy a problémát jó helyen keresed. Sok orvos ismerősömmel beszéltem erről, nagyon összevisszák a tünetek, hogy egyértelműen bármit is ki lehessen jelenteni. És az a baj, hogy abbéli meggyőződéseddel, hogy ez csak a kavitáció lehetett, még őket is tévútra lehet vinni.

Amit még nem értek, ha nekem ennyire meggyőződésem, hogy a szalon, ahol kezeltek, valamit elszúrt, és amiatt még kórházba is kerülök... hát tudod, hétszentség, hogy tokostól tolom rájuk az ajtót. Vagy történt még azért valami, amiről itt nem mondtál semmit.

Tudom, hogy neked ez az állapot nagyon kellemetlen, de hidd el, elég sokan gondolkodunk azon, mi a fene történhetett. És valahogy állandóan arra a következtetésre jutunk, hogy ez nem áll össze. A kavitáció ilyet nem okoz.

1696. Kavitacio84 (válaszként erre: 1688. - Lakiandi)
2013. febr. 7. 05:52
En nem tudom, hogy a gep a hibas vagy a kezelo, a kovetkezmenyeket tudjuk sajnos.
1695. lakiandi (válaszként erre: 1691. - Pintyo577)
2013. febr. 6. 19:23
Tökéletesen egyet értek Rubellit véleményével. Volt olyan vendégem, aki az otthoni gépe után jött hozzám kezelésre, mert semmit nem ért el a sajátjával. Tudni kell az otthoni gépekről, hogy hiába az a neve, mint a professzionális társának, mégis sokkal kevesebb a hatékonysága, mivel a gyártó nem vállalja azt a felelősséget, hogy te otthon a nem tudásoddal bajt okozol magadnak.
1694. Rubellit (válaszként erre: 1677. - Clau82)
2013. febr. 5. 23:57

Szia Clau82!

Megerősítem az Andi véleményét. K.uh. nyirokkeringés serkentő kezelés nélkül kidobott pénz. Volt olyan vendégem akinek nem tudtuk megcsinálni, mert hirtelen el kellett mennie. Az eredmény nulla volt.

1693. Rubellit (válaszként erre: 1691. - Pintyo577)
2013. febr. 5. 23:52

Szia Pintyo577!

A fórum életében sokadszor kerül napirendre az otthoni k.uh. gép. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nem ajánlom. Még nem találkoztam senkivel akinél működött volna. Jó a reklámja, mert el akarják adni. A hatékonysága nem vetekszik egy professzionális gépével. Arról ne is beszélve, hogy nyirokkeringés serkentése nélkül nem ér semmit a k.uh., azt sem tudod megoldani. Abból a pénzből keress egy képzett szakembert egy jó minőségű géppel és sokkal jobban jársz.

1692. Rubellit (válaszként erre: 1676. - Martus79)
2013. febr. 5. 23:43

Kedves Marus79!

Külső combnál sokszor nem a lerakodott zsír a legnagyobb gond, hanem a rossz állapotú kötőszövet és a megereszkedett fenék. Ilyen esetben minimális eredmény érhető csak el k.uh.-val, mert nem a problémát kezelik hanem csak a tünetet. Először az izomzatot kell megerősíteni és a kötőszövetet és csak utána ha tényleg marad zsírszövet akkor érdemes k.uh. kezelést végezni.

1691. pintyo577
2013. febr. 5. 22:41

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni tőletek, hogy valai használ e otthon kavitációs zsírbontó készüléket?

Gondolkozom, hogy venni kellene, csak utána akarok járni, hogy mennyire hatásos.

Tudtok nekem segíteni?

1690. lakiandi (válaszként erre: 1689. - Clau82)
2013. febr. 5. 11:08

Szia!

Én gépi masszázst alkalmazok, jobbnak tartom a kézinél. Természetesennerre te is rá tudsz otthon segíteni. Tornázz, a kezelt területen a zuhany alatt dörzsöld kipirosodásig... ezek mind segítenek. De nem helyettesítik a mélynyirokmasszázst. Azt te otthon random módszerekkel nem tudod megoldani.

A zsírsejtek akár még hónapokkal a kezelés után is tudnak ürülni, de természetesen nem olyan mértékben mint a kezelést követő napokban. Ezért szükséges még a kezelés abbahagyása után is a megemelt folyadékfogyasztást tartani.

Vissza csak azok épülnek, amik nem tudnak távozni. Ha nem megfelelő a levezetés, kevés zsírsejt tud távozni, a többi visszépül.

Az izomstimuláció nem elég jó levezetés.

1689. Clau82
2013. febr. 5. 10:29

Szia!!

Csak még egy kérdés!:-) Ha hasnál szeretném a kavitációt, ott milyen nyirokmasszázst szoktak végezni?? Gépi vagy kézi masszázst?? Vagy milyet ajánlasz?? Valószínűleg nagyon amatőr kérdés, de én utána nem tudok még vmivel rásegíteni, ha ők csak a kavitációt csinálják??Amúgy a zsírsejtek meddig vannak kavitáció után olyan állapotban, hogy ürülhessenek a szervezetből?? Egy idő után visszaépülnek??Nagyon sok helyen izomstimuláció van utána, ez is jó??

Köszi mégegyszer a segítséget!!! :-)

1688. lakiandi (válaszként erre: 1687. - Kavitacio84)
2013. febr. 5. 08:27

Ha kaptak róla magyar számlát, Magyarországon vették, akkor hidd el, tök mindegy ki gyártotta. Magyar kereskedelmi forgalomba csak így kerülhet. Ha valahol külföldön vették, akkor más a helyzet. Bár az EU szabályozás ugyanez. Olyat meg még nem hallottam, hogy valaki Kínából hozatott volna gépet, hiszen az drágább.

De, ha ennyire érdekel, ennyire biztos vagy benne, hogy csak a gép lehet a hibás, a fogyasztóvédelemnél hivatalos vizsgálatot kérhetsz. Erre a szolgáltatásra is érvényesek a kereskedelmi és a szolgáltatóipari törvények. Indítsanak egy vizsgálatot, és ki fog derülni, mi baja a gépnek. Ha van baja a gépnek. Mondjuk első körben mindenképp azt javasolnám, menj vissza a szalonba, beszélj velük, nézzétek át a dokumentációkat. A tiédet, a gépét, beszéljétek át a kezelővel a történteket. Ha mégis arra a következtetésre jutsz, hogy csak a gép lehet a hibás, akkor jöhet a következő lépés.

1687. Kavitacio84 (válaszként erre: 1686. - Lakiandi)
2013. febr. 4. 22:49

Az a baj, hogy a gépek nagy részét Kínából hozzák. Ezt a gépet is német gépként reklámozták, viszont megtaláltam a gyártó honlapját.

[link]


Elméletben belefér a működése az általad leírtakkal, de ki nézte meg, hogy tudja-e 40 khz-et? És van rajta potméter, tehát lehet, hogy 20 khz-en is tud működni.

1686. lakiandi (válaszként erre: 1685. - Kavitacio84)
2013. febr. 4. 22:40

Az itthon szabályosan eladott gépek korlátozva vannak. Az itthoni erősség 32 khz. Ez alá nem mehetnek. Amerikában a gépek tudnak akár 25 khz-n is dolgozni, de itthon ez nem engedélyezett. Amerikában lehet ilyen sérülés egy ennyire alacsony frekvencián, itthon nem.

Két ultrahangos gép között a gyártó, a dizájn, a menürendszer a különbség. A frekvencia, az frekvencia, ott nincs különbség.

Sérülést én egyedül elektromos kezelésnél hallottam. Ott egy nem megfelelően összedugott polaritás okozott bélfal szakadást. Azonnali műtéti következmény lett a vége, de a kavitáció erre képtelen. Az rf, ha nem megfelelően használják, max megéget.

1685. Kavitacio84 (válaszként erre: 1684. - Lakiandi)
2013. febr. 4. 22:17
Tényleg nem volt semmi sérülés előtte. Egyébként azt a kezelő meg is nézte. Elvileg nem tud érfalat bontani, de mégis fenntartják a hatóságok az USA-ban a zsírembólia lehetőségét. Sajnos ezt utólag tudtam meg. Meg ezek a gépek nincsenek bevizsgálva, mert nem kötelező itthon. Éppen ezért ezer félét használnak. Két ultrahangos gép között vajon mi a különbség? És a rádiófrekvencia?
1684. lakiandi (válaszként erre: 1682. - Kavitacio84)
2013. febr. 4. 21:20

A zsírembólia sérülés útján alakulhat ki. A zsírszövet a véráramba kerülve embóliát okozhat. De sérülés nélkül hogyan tudna bekerülni oda? Nincs olyan opció ami ezt lehetővé teszi. Hasi sérülés lehet akkor is, ha nekimész az asztal sarkának, vagy valami hasonló történik. Bár a szakértők szerint zsírembólia a csöves csontok törésének egy lehetséges következménye. Kb 48 óra, mire következménye lehet. Az négy nap. Nem lehet, hogy véletlen egybeesés?

A kavitáció NEM TUD ÉRFALAT BONTANI, HOGY AZTÁN ODA BÁRMIFÉLE ZSÍRSZÖVET BEKERÜLJÖN. Erre nem képes.

1683. Kavitacio84 (válaszként erre: 1682. - Kavitacio84)
2013. febr. 4. 20:57
Bocs, a link az a zsírleszívásra visz, rosszat linkeltem be. A zsírembólia veszélye ugyanúgy fennáll a kavitációnál is! Ez nincsen a köztudatban, hanem úgy van hirdetve, hogy teljesen biztonságos, maximum nem használ semmit.
1682. Kavitacio84 (válaszként erre: 1681. - Lakiandi)
2013. febr. 4. 20:45

Semmilyen sérülésem nem volt! Hasat kezelték. Lehet ilyen gépet úgy használni, hogy ekkora kárt okozzon? Mit lehet így elcseszni, hogy kinyírjanak egy embert vele?


Sajnos az amerikai gyógyszer felügyelet (FDA) szerint ez a kezelés sokszor MARADANDÓ KÁROSODÁST vagy HALÁLT okozhat! lásd utolsó bekezdés a linken

[link]

1681. lakiandi (válaszként erre: 1678. - Kavitacio84)
2013. febr. 4. 20:37

Sérült volt a testrészed, ahol kavitáltak? Akkor előfordulhat, de sérült testrészt tilos kezelni. És most ne olyan sérülésre gondolj, ami nyílt látványos sérülés. Elég már egy asztalsaroktól elszenvedett tipli is. De ez TILOS! Sérülés, lila folt esetén nem kezelünk.

Abban igazad van, hogy boldog- boldogtalan kezelőnek hiheti magát, ha vesz egy ilyen gépet. És abban is igazad van, hogy ez így nagyon nincs jól. Ez ellen próbálunk tenni. Nem másért vagyunk itt, felelősség tudattal megáldott kezelők. Ha már néhány "kollégán" nem lehet segíteni, legalább a leendő vendégek legyenek tisztában azzal, mire vállalkoznak. De nem a technológia a hibás. A hozzá nem értés a felelős.

1680. lakiandi (válaszként erre: 1677. - Clau82)
2013. febr. 4. 20:30

Szia!

Masszázs nélkül a kavitáció nem ér semmit. Nincs ami a lekavitált zsírsejteket a nyirokcsomók, a máj felé "terelje". Pénzkidobás.

1679. lakiandi (válaszként erre: 1676. - Martus79)
2013. febr. 4. 20:29

A comb a legnehezebb terület. Lassan halad, nem olyan látványos az eredmény, több kezelés kell rá. Nehéz eltalálni a megfelelő frekvenciát is, szóval az nem egy sikerélmény terület.

Az ilyen kezelések segítenek, és érünk is el nagyon szép eredményeket. Ott lehet, nem a kavitációval volt a gond. És nem is hinném, hogy veled.

1678. Kavitacio84 (válaszként erre: 1667. - Lakiandi)
2013. febr. 4. 19:08

Úgy néz ki, hogy ZSÍREMBÓLIA történt!!! Maradandó károsodást okozva!!!


Hogy lehet, hogy minden utca sarkon van egy ilyen baromság ilyen veszélyek mellet??? Én meg egy kuponnal kíváncsiságból elmegyek és ennyi az életnek??? Miféle eljárás ez? Miféle gépek ezek? Miért nincs odaírva akkor, hogy embóliát okoz?


TÖNKRE TETTE AZ ÉLETEMET!

1677. Clau82 (válaszként erre: 1675. - Lakiandi)
2013. febr. 4. 17:19

Szia!!

Abban szeretném a segítségedet kérni, hogy simán a kavitáció elég, vagy feltétlen szükség van az utókezelésekre??pl nyirokmasszázs.Van most egy ajánlat egész jó áron, de semmi mást nem foglal magában, csak a kavitációt!!

Előre is köszi a válszt!! :-)

1676. martus79
2013. febr. 4. 13:14

A külső combomon voltak a kezelések. Nem igazán tudom mi volt a gond, rengeteget ittam, a szénhidrát minimális, mozogtam is.

Azt mondjuk nem mondanám, hogy minimális a felesleg, de gondoltam hátha ilyen kezelések segíthetnek a mozgás mellett, persze.

1675. lakiandi (válaszként erre: 1674. - Martus79)
2013. febr. 3. 21:12

A kavitáció a mélyebb zsírrétegekre is hat, míg a lézeres kezelés nem. A kavitáció megszűnteti a zsírsejteket, a lézeres kezelés csak a méretét.

Ha minimális a felesleg, jó gépbeállítással a kavitáció is tudja azt kezelni.

Mi volt nálad a probléma szerinted? Milyen testrészen nem sikerült a kezelés?

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook