Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
1735. Rubellit (válaszként erre: 1727. - BSZB)
2013. febr. 17. 18:21

Szia BSZB!

A szívemből beszéltél, nagyon szépen összeraktad a darabokból a képet. Gratulálok az éles látásodhoz.

1734. Rubellit (válaszként erre: 1720. - Melike81)
2013. febr. 17. 18:15

Szia Melike!

K.uh. után lézerrel kezelnek? Nem egy jó összeállítás, de remélem, hogy nem gondolod komolyan, hogy ha ezek a kezelések azok lennének amit leírtál vagy Neked mondtak akkor ennyibe kerülne. Négy kezelést és 50 perc. Ez nagyon nem stimmel. Kevés az idő és dobálóznak a kezelés nevekkel. Milyen lézerrel kezelnek k.uh. után Téged és elmondták, hogy miért?

1733. Rubellit (válaszként erre: 1718. - BSZB)
2013. febr. 17. 18:06

Szia BSZB!

A helyedben egyik helyre sem mennék, inkább messzebb ha csak ott van más lehetőség.

Az árakról csak annyit, hogy az olcsó a drága ha ablakon kidobott pénz és nem csak erről van szó. A hited, az időd és az energia amit ebbe fektetsz. Ezen lenne érdemes elgondolkozni.

1732. Rubellit (válaszként erre: 1728. - Lakiandi)
2013. febr. 17. 17:57
Szia Andi! A másik Andit kell, hogy megerősítsem. Konkrétan legalább egy éve felhívott egy hölgy, hogy ő tanulni szeretne tőlem. Kiderült, hogy k.uh.-t végez. Kínából hozták a gépet, amit úgy választott ki, hogy hasonló hangja volt mint amit egy magyar forgalmazónál kipróbált. Amikor eljutottunk odáig, hogy a gép kuka és kellene venni még egy nyirokkeringés serkentő kezelést végző gépet soha többet nem hívott. Szegény vendégek...
1731. Rubellit (válaszként erre: 1713. - Pintyo577)
2013. febr. 17. 17:50

Szia Pintyo!

Andi közben megválaszolta a kérdéseidet. Csak annyival egészíteném ki, hogy k.uh. gép és k.uh. gép között olyan különbség van mint az autóknál a Trabant és a Ferrari között. Sőt tovább megyek még két ugyan olyan géppel is más eredménye lesz két kozmetikusnak, most vegyük azt elméletben, hogy ugyanannál a vendégnél és feltételekkel. Ami nem lehetséges természetesen.

1730. Kavitacio84 (válaszként erre: 1726. - Angie's)
2013. febr. 16. 18:17
Pontosan igy van. Azt a gepet, amit elvileg itthon 3 millaert aruljak, 500 usd-ert megvasarolhatjuk barmikor a kinaiaktol. Semmi engedely nem kell, ebbol szerintem nagy botrany lesz. Szemet egy vilag van. Tonkreteszik az ember egeszseget es meg a szemebe hazudnak.
1729. lakiandi (válaszként erre: 1727. - BSZB)
2013. febr. 16. 00:02
Azt hiszem- olvasva a kínálatukat- ez egy jó döntés részedről. Olyanról még nem is hallottam, hogy a két comb, két testrész lenne. És akkor egyik héten az egyiket, a másik héten a másikat kezelik? Mindenképp érdekes elgondolás.
1728. lakiandi (válaszként erre: 1726. - Angie's)
2013. febr. 15. 23:59
Erre nem gondoltam, hogy van annyira "bátor" valaki, hogy ezt meglépi. Hát ez van. Mindig tanul az ember.:)))))))
1727. BSZB
2013. febr. 15. 12:18

Novemberben volt két éve, hogy szültem. Szép a heg, bikinivonalban van, és állítólag szépen meggyógyult a méhfal is. Nincs összenövés sem. Spirál nincs.

Nagyon azon agyalok, Andi, amit írtál, hogy szerinted egyik variáció sem az igazi a kettő közül.

Az egyiknél külön kell fizetni a kézi nyirokmasszázsért, gépi nincs, és 5-6 naponta kezelne, 6 alkalom 4-5 hét alatt.

A másiknál meg vákuummasszázst is csinálnának, amiről írtad a lehetséges foltok veszélyeit, illetve 8 alkalmat akarnak belezsúfolni a 4-5 hétbe. Ja, és a legjobb, kiderült, hogy árban a combok 2 testrésznek számítanak....

Tudom, hogy működik ez a módszer, sokan írták már meg itt is a pozitív tapasztalataikat is - kilókban, centikben is kifejezve. Mint ahogy a negatívakat is.

Sok az egyezőség a sztorik között, hogy ha működött a kezelés, vagy éppen nem, akkor milyen okból. Ezek alapján nem hiszem, hogy bármelyik is eredményes lenne.

Nem szeretném, ha kidobott pénz és elpocsékolt idő lenne csak a kezelés, látható eredmény nélkül, hogy rossz tapasztalatot gyűjtsek, kudarcélményem legyen, és ne bízzak akár a kavitációs, akár egyéb kezelések eredményességében.

Sajnos egyik variációban sem bízom a fórumot olvasva :(

Van esetleg valakineka kedves fórumozók közül pozitív tapasztalata Hajdú-Biharban???

1726. angie's (válaszként erre: 1688. - Lakiandi)
2013. febr. 15. 11:22

Szia Andi!


Sajnos, nem így van a forgalmazás,ahogy gondolod. Te is rendelhetsz Kínából,abszolút nem vizsgálja senki, mert rendelkeznek az eu-minősítésel a gyártók, de a legyártott gépeket a kutya nem vizsgálja.(nem drágább egyébként onnan hozatni, sőt!)Ha egy magyar cég gondolkodik a folyamatos forgalmazáson, akkor önnön biztonsága érdekében, saját költségen bevizsgáltathatja a gépeket....legtöbben megteszik, de van, aki nem.Sajnos, ez van.:-(

1725. lakiandi (válaszként erre: 1724. - BSZB)
2013. febr. 14. 23:08
A 2 évvel ezelőtti nem nagyon, de azért azonnal jelezd, ha esetleg fájdalmat, vagy bármi eltérő dolgot érzel. A spirál viszont kizáró ok,/ ha van/ ha fémből van. A sebgyógyulásod milyen? Gyors vagy lassú?
1724. BSZB (válaszként erre: 1722. - Lakiandi)
2013. febr. 14. 22:20

Szia!

Andi, 2 évvel ezelőtti császármetszés (méhvarrat) lehet kizáró vagy veszélyeztető tényező hasi kavitációs kezelésnél?

Köszönöm szépen!!

1723. lakiandi (válaszként erre: 1719. - Pintyo577)
2013. febr. 14. 18:12
:)))))))))))))
1722. lakiandi (válaszként erre: 1718. - BSZB)
2013. febr. 14. 18:11

Szia!

Az első variáció nem túl szerencsés, túl kevésnek tartom a rád fordított időt. Az izomstimuláció nem tereli a nyirok felé a zsírsejteket megfelelően, oda mindenképp mélynyirok masszázs kell.

A második variáció azért nem az igazi, mert nincs nyirokmasszázs. Így viszont nem ér sokat. Nem értem, miért kell rádiófrekvenciával mindenképp kiegészíteni a kezeléseket, mert levezetésnek nem jó, az bőrfeszesítésre való. A vákumot, mint levezetést sem értem, arra nem jó. Ráadásul, ha belilusz a vákumtól, ami az esetek túlnyomó részénél bekövetkezik egy vákumkezelés után, azt a testrészt kavitálni addig nem lehet, amíg az el nem múlik. Szóval nem értem. Az árakat most nem véleményezném, az sok mindentől függhet. Én nem választanám egyiket sem, vagy próbálj meg valahogy az első szalonnal egy olyan kombinációt megbeszélni, ami legalább 30 perc kavi és 30 perc nyirok masszázs. Az eredményes kezelés lenne.

1721. BSZB (válaszként erre: 1720. - Melike81)
2013. febr. 14. 13:45
Köszönöm, kedves vagy, írtam privit.
1720. melike81 (válaszként erre: 1718. - BSZB)
2013. febr. 14. 12:40

Kedves BSZB!

Az én tanácsom a 2.variáció lenne...én is épp most járok kezelésre,nekem csinálnak kavitációt utána lézert a végén vákumot és nyirokmasszázst.

Az árakon viszont meglepődöm,mert sztem nagyon drága,nem tudom melyik vidéken laksz,de nálunk harmadába kerül,esetleg priviben meg tudjuk beszélni,ki hol lakik,lehet megérné eljönnöd erre.

Átlagban 50perces 1 kezelés...és 3500ft nálunk

Üdv:Meli

1719. pintyo577 (válaszként erre: 1716. - Lakiandi)
2013. febr. 14. 12:24

Ha abba hagyom akkor annyi kalóriát eszek, mint amennyi a shék volt, bár nem tudom abba akarom e hagyni,mert évekóta eszem.

A tornát, a vibrációstréneren 70 éves koromban is tudom majd csinálni, persze ha megérem.

1718. BSZB
2013. febr. 14. 09:22

Kedves lakiandi és Rubellit!


A fórumot nézegetve biztosan nagyon profik vagytok a kavitációs témában, a segítségeteket szeretném kérni.

Vidéken élek, a környezetemben 2 lehetőség van a kavitációs zsírbontásra. Nem tudom, melyiket válasszam. Kérlek Titeket, segítsetek dönteni, véleményezzétek a 2 ajánlatot!

Mindkét esetben rákérdeztem a részletekre (kezelés időtartama, nyirokmasszázs, ár, stb.), és az alábbi válaszokat kaptam:


A.) A kavitációs zsírbontás 3x15 perces kezelésből áll, és a harmadik ütem egy fényterápiás izomstimuláció, mely a nyirok utakba tereli a felgyűlt méreganyagot. Lehetőség van mélymeleg terápiára is, illetve nyirok masszázsra is.

Az eredeti ára 11.000,- Ft/kezelés, de 3 alkalom megvásárlása esetén 12.000,-/3 kezelés az ár.

(Ez a szolgáltató már régóta foglalkozik a kavitációval.)


B.) A kavitációs kezeléseket rádiófrekvenciával kombinálva szoktuk végezni, 8.000,- egy kezelés ára és 40 perc az időtartama testtájanként. Természetesen igény szerint tudjuk kombinálni a kezeléseket, így van lehetőség vákuummasszázsra is. Mivel a kavitációt mindenképpen ki kell egészíteni rádiófrekvenciával, a kezelés így kavitáció+rádiófrekvencia+vákuum sorozatból állna, melynek ára testtájanként 10.000,-/alkalom.

Van lehetőség kedvezményes bérlet vásárlására is, melyhez további kezelést adunk ajándékba.

A 4+1 alkalmas bérlet 40.000,- Ft, 6+2 alkalmas bérlet 60.000,- Ft-ba kerül március 01-től, addig azonban még él 50%-os nyitási kedvezményünk, mely bérletvásárlásra is vonatkozik.

Kezelésünk alkalmanként 1-3 cm körfogatcsökkenést eredményez, a kezelés után már azonnal érezhető az eredmény.


Gyorsan kellene döntenem, de tanácstalan vagyok. Nagyon számítok a véleményetekre :)

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket előre is!!!

1717. lakiandi (válaszként erre: 1712. - Kavitacio84)
2013. febr. 13. 20:08
Nem megbántani akartalak, hidd el, ne haragudj, ha ez történt. De amit én érzek, hogy nem vagy hajlandó más alternatívában gondolkozni, csak abban, hogy a kavitáció volt a problémád okozója. Egy orvos azt mondta, attól volt, de ha elmész még három másikhoz, az lehet, hogy mást mond. A tapasztalatom az, hogy az orvosok nagy része nem ismeri ezt a kezelést. És amelyik nem ismeri, az természetesen rávágja, hogy ez volt a baj. Mert nem ismeri. Próbálj meg más orvoshoz is elmenni.
1716. lakiandi (válaszként erre: 1715. - Pintyo577)
2013. febr. 13. 20:04
Csak halkan megkérdezem, mit fogsz csinálni, amikor leállsz a táplálékkiegészítőkkel, és a torna sem lesz olyan intenzív? Mert azzal gondolom tisztában vagy, hogy amit csinálsz az nem életmódváltás. Minden diétát abba kell hagyni egyszer, és még nagyobb bajban találod magad, mint voltál, mert akkor indul be a jojó effektus. Hasznosabb volna egy olyan életmódot, étkezési szokást találni, ami nagyon hosszú távon tartható, egészséges, és nem hízol vissza tőle. A shékek nem olyanok, hidd el.
1715. pintyo577 (válaszként erre: 1714. - Lakiandi)
2013. febr. 13. 15:37

Rajtam nem fog múlani, én mindent megteszek a siker érdekében.

Reggel-este táplálékkiegészítőt eszek, délben csak levest, minden nap kondizok, vibrácóstrénert is használok napi 50 perben, szauna stb.

Szóval mindent amit előírnak, kaja, folyadék stb.

1714. lakiandi (válaszként erre: 1713. - Pintyo577)
2013. febr. 12. 20:37

Szia!

Mindenképp a nyirokmasszázs, és én a gépit javasolnám.

Azt, hogy tíz kezelés alatt mennyi tudna lemenni, nem lehet megjósolni. Sok mindentől függ. Mekkora a felesleg, betartod-e az utasításokat, jól van-e beállítva a gép, megfelelő idő áll rendelkezésre a kezelésedhez, mennyire segítesz rá otthon... nagyon összetett dolog.

1713. pintyo577 (válaszként erre: 1703. - Rubellit)
2013. febr. 12. 19:40

Köszönöm a segítséget.


Utána néztem a kozmetikusomnál is kavitációs gép van.

Még lenne néhány kérdésem, melyik hatásosabb a kezelés után, a nyirokmasszázs vagy a infraszauna?

Ha a nyirokmasszázs, akkor a kézi vagy a gépi a jobb?

Mennyit lehet vékonyodna 10 kezelés alatt?

1712. Kavitacio84 (válaszként erre: 1707. - Lakiandi)
2013. febr. 12. 14:53
Először is, én nem vitatkozom veled. Tanácsot kértem, és köszönöm, hogy a tapasztalatodat, tudásodat megosztod. Másodszor, én nem tudom, hogy mi okozta, azt tudom, hogy rögtön ott a kezelés után lettem rosszul a szalonban. A zsírembólia pedig az orvosok által adott magyarázat részemre. Az elektrostimulációt nem ismerem. Két dolog történt egy ultrahangos fej és egy rádiófrekvenciás fej kezelte a hasat. Én is el vagyok akadva, nyugi.
1711. lakiandi (válaszként erre: 1709. - Dinab62)
2013. febr. 10. 16:55

Ha méretet akarsz csökkenteni, azt kavitációval teheted, ha csak a megereszkedett bőrt akarod karban tartani, oda bőrkezelés kell. Ha nagyon narancsbőrös vagy, az azt jelenti, valamit nagyon nem jól csinálsz az étkezésedben, felhalmozódott a méreganyag. Nem elég csak kavitációban gondolkozni, mert az ugyan csökkenti a centiket, a bőrkezelésekkel a narancsbőr is javítható, de ha nem változtatsz a szokásaidon, egy év sem kell hozzá, és ugyanúgy fogsz kinézni.

Azt megmondani, hogy neked most mire lenne szükséged, láttatlanban nagyon nehéz. Lehetetlen. Ha abból indulok ki, hogy nem csak a narancsbőr a probléma, hanem a méret is, akkor kavitációra lesz szükséged. OLyan helyet keress, ahol kavitálnak, és ahol foglalkoznak a bőröddel is. De ne olyan csomagot válassz, ahol a kavitációs idő 30 perc alatt van, mert az kevés, és mindenképp mélynyirok masszázs legyen a levezető kezelés.

1710. dinab62
2013. febr. 10. 16:18
na meg méretet csökkenteni
1709. dinab62
2013. febr. 10. 15:43
igen tudom hogy nincs köze.. azért kérdezem hogy milyen kezelés lenne a leghatásosabb fő gondom az hogy a lábam nagyon narancsbőrős.
1708. Z. Betti
2013. febr. 10. 14:01

Érdeklődéssel olvasom az írásaitokat. Az én több éves tapasztalatom és tudásom is a "lakiandi" által leírtakat támasztja alá.

Gyógyulást kivánok Kavitacio84 !!!

1707. lakiandi (válaszként erre: 1706. - Kavitacio84)
2013. febr. 10. 13:23

Nézd én nem akarok veled tovább vitatkozni. NEM A KAVITÁCIÓ VOLT A HIBÁS a te kezelésednél.

Ha erről te meg vagy győződve, jelentsd fel őket. Jogi felelősségük akkor is van, ha megszűntetnek minden boltjukat, és elérhetetlenek. Majd a rendőrségen nem lesznek azok.

Amit itt kizáró okokként neked felsoroltak, igen hiányos kissé. Olyan kitételek viszont, ami zsírödémát okozhat, nincsenek kihagyva. Egy pohár víz nem okoz problémát, ebben is biztos lehetsz. Az, hogy pont a szalonban lettél rosszul, totál véletlen. Ugyanis a zsírödéma kb 48 óra múltán kezd el "hatni". / neked még serkentő kezelés sem volt a kavitáció után elmondásod szerint/. Problémát akkor okoz, ha eljut egy olyan ponthoz, ahol a véráramba bejutott zsírsejt elakadhat. És itt megint elakadok én is. Véráramba kell jusson. Mivel azt mondod, nem volt törésed, nem volt lila tiplid, bevérzésed, belső vérzésed, felmerül bennem a kérdés, hogy a fenébe jutott be egy egyébként zárt rendszerbe az a szerencsétlen zsírsejt. A kavitációval nem lehet bejuttatni, erre mérget vehetsz. Nincs olyan eset, kísérleti eset, orvosi vélemény vagy bármi, ami ezt alátámasztaná. A kavitáció nem okoz belső vérzést, nem okoz érfal sérülést, semmi hasonlót sem. Az elektrostimuláció igen, az szélsőséges esetben tud ilyet, de azt mondod, olyat nem kaptál. Vagy kaptál, csak nem mondod, de akkor meg kár a kavitációra rákenni az egészet. Szóval én itt elakadtam. Többféle teóriám is van a történtekre, ezeket leírtam, több orvos és kezelő is megerősített ebben. Innentől kezdve én nem tudok már mit hozzáfűzni.

A kavitáció ilyen sérülést, betegséget nem okoz, hiába vagy erről meggyőződve.

1706. Kavitacio84 (válaszként erre: 1701. - Lakiandi)
2013. febr. 10. 09:11

fertőző bőrbetegség

fertőző betegség

fertőző májgyulladás, egyéb májbetegség

a kezelendő területen rosszindulatú daganat, egyéb bőrelváltozás

kezeletlen magasvérnyomás betegség

szívritmus szabályzó készülék vagy egyéb implantátum, amely elektromágneses mezőre érzékeny

véralvadási zavar, vérhígító gyógyszer szedése

mélyvénás trombózis az adott végtagon

aorta aneurizma, sérv, rectus diasthasis

immunhiányos állapot illetve egyéb immunrendszert érintő megbetegedés

sebgyógyulási zavar (pl.: keloid)

pattanás, furunkulus, karbunkulus, ekcéma, kiütés, nyílt seb az adott területen

kötőszöveti rendellenesség

anyagcserezavar (beállítatlan cukorbetegség)

a kezelendő területen volt-e/van-e implantátum (piercing, orvosi fém, stb.)

terhesség vagy feltételezett terhesség

A kezelés előtt:


A kezelést megelőzően kolléganőnk felméri, hogy alkalmas-e a kezelésre és kijelöli a kezelési területet.


Ez mind ki lett zarva a kezeles elott, kulonben a kezelo is mondta volna, hogy stop.

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook