Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1765. lakiandi (válaszként erre: 1764. - Edo08)
2013. márc. 6. 20:46

Szia!

Az általad kért területeken végzik, de egyszerre csak egy területet lehet kezelni, ez ált. két tenyérnyi méret kb.

Hetente 30-40 perc kavitáció végezhető, ezt egy területre kapod. Természetesen a combon, csípőn kettéosztva.

Az ár, amit találtál közepes, láttam drágábbat, de van fele ennyiért is, ami jó.

Ha testformázásban gondolkozol, arra elég a kavitáció, de ha a bőröd is szóba kerül, oda más kezelés kell, arra a kavitáció nem megfeleleő.

Hogy mennyi alkalom kell neked a kívánt formád eléréséhez? Ezt láttatlanban nem lehet megmondani.

1764. edo08
2013. márc. 5. 22:22

Sziasztok!

Elég zöldfülü vagyok a dologban.Hogy müködik ez a kavitációs kezelés?

Csak az általám kért területeken végzik,vagy mindenhol?összesen 30 perc vagy területekenként?

Találtam egy szalont ahol ezt találtam:Kavitációs zsírbontás + nyirokmasszázs 8.000 Ft/alkalom.

Ez szerintetek elég a testformáláshoz?valamivel ki kellene egészteni még?Mit kellene még tudnom,megkérdeznem?mennyi alkalom javasolt?

Kinek mi a tapasztalata?

Előre is köszönöm a segítséget!! Üdv Edina

1763. lakiandi (válaszként erre: 1762. - Maminti2)
2013. márc. 5. 20:05

Szia Kriszta!

Már az első sornál megakadtam. 20 perc 4 testrészen kavitáció, az barátok között is 6 perc testrészenként. Nem ér semmit, ezt garantálom.

A lézeres kezelés nem hatékony a makacsabb ztsírsejtekre, hatékonyabb a kavitáció.

A nyirokkeringés megfelelő, ott elegendő a 30 pec.

A vibrációs trénerrel nekem alapvető gondjaim vannak, de 10 perc nem csinál bajt, ámbár nem felel meg 50 perc edzésnek.

Ez tipikus példája annak, hogy jól hangzó nevekkel dobálózva alig csinálnak rajtad valamit.

A jó kavitációs kezelés heti egyszer 30-40 perc, és annyi hatásos, aminek a levezetése 30 perc nyirok masszázs. Ez tökéletes megoldás a pocakra, a comb zsírpárnáira. /bár a comb becsapós terület, egyáltalán nem biztos, hogy a zsírbontással kell kezdeni, hiszen ha kiszalad a zsír a területről, a bőr képes jobban megrogyni, mint annakelőtte. Előbb ott feszíteni kell a bőrön./

A kuponos kezelések helyett szerintem nézz körül egy korrekt időtartammal, korrekt árral dolgozó szalon után- mert vannak ilyenek. Ezeket viszont szinte biztos nem kuponos oldalon találod.

1762. maminti2 (válaszként erre: 1760. - Lakiandi)
2013. márc. 5. 12:26

Kedves Andi, a válaszaidat olvasgatva úgy látom, Te értesz hozzá, egy ilyesfajta kombinációról mi a véleményed?

Az első alkalommal és a ?harc? végén állapotfelmérés

6 alkalom 20 perc Kavitációs zsírrobbantás 4 testrészeden!

6 alkalom 40 perc Lipo lézer Dióda ?csapás? a makacsabb zsírra, 6 testrészeden olvasszuk a felesleget! Akár elől és hátul is, ha így szeretnéd, akkor KÉTSZER helyezzük fel a kezelőpadokat, nehogy felemásan fogyjál le! :-)

6 alkalom 30 perc Presszoterápiás bőrmegújítás, izomstimulálás, nyirokkeringés kezelés

az egész testre, hogy segítse a zsírok elüldözését, végleg!

6 alkalom 10 perc 3D Vibrációs tréner, minden testrészedet átmozgatjuk, mintha

50 percet edzettél volna!

47, hamarosan 48 éves leszek( :( ), úgy 4-5 kg súlyfeleslegem van, nem túl vészes narancsbőröm. Tudomásom szerint teljesen egészséges vagyok. Főleg laposabb hasat szeretnék( bár két császárom volt, de már a kisebbik lánykám is 10 éves lesz), és a belső combomon vannak még zsírpárnák, a többi nem veszélyes, rendszeresen edzek, és igyekszem egészségesen táplálkozni is, bár néha( mint most karácsonykor is) elengedem magam, és ilyenkor felcsusszan néhány kg... még sosem próbáltam ilyen gépi módszereket, most szívesen megtenném, az edzésem kiegészítése végett( meg főleg, hogy ne keserítsen el naponta a mérleg-az a tapasztalatom, h a sikerélmény ösztönöz! :))

válaszodat előre is köszönöm, üdv, kriszta

1761. Rubellit (válaszként erre: 1759. - Zalma21)
2013. febr. 28. 00:01

Szia Zalma!

Olyan kezeléseket próbáltál ki amik nem hatékonyak és már elavultak. Két és fél év után én is meglepően jó eredményekről tudok beszámolni. Visszaolvasva megtalálod ezeket. A hol szóval kezdődő kérdésedre nem válaszolhatunk...

1760. lakiandi (válaszként erre: 1759. - Zalma21)
2013. febr. 26. 21:37

Tapasztalataim szerint a vendégek, ha jó kezelőhöz kerülnek, sikeresen tudnak fogyni. Mindenképp figyelj, hogy a kavitációs idő 30 perc körül vagy fölött legyen, de max 40 perc egy héten, és mindenképp mélynyirok masszázs legyen a levezetés. Maximálisan tartsd be a kezelő kérését a folyadék fogyasztásra és az étrendedre vonatkozólag.

Az én vendégeimmel jó eredményeket tudtunk elérni.

1759. zalma21
2013. febr. 26. 14:30

Sziasztok!


Teljesen kezdő fórumos vagyok. Tudnátok segíteni abban, hogy hol, milyen szalonban, ill. kozmetikusnál találok hatékony kavitációs zsírbontás kezelést? Elég sok hozzászólást olvastam idáig, sajnos járatlan vagyok ebben témában. Nagyon makacs (szerintem 3-as fokozatú) cellulitiszem van (46 éves vagyok). Próbáltam már sok fajta kezelést (tekercselés, vákuum-masszázs, LPG gépi kezelés stb.), de egyik sem használt igazán. Milyen tapasztalatotok van? Válaszaitokat előre is köszönöm.

1758. Rubellit (válaszként erre: 1756. - Asphy_696)
2013. febr. 24. 23:44

Szia Asphy!

Ment a válasz Neked. Megdöbbentő a felkészületlenségük. :(

1757. lakiandi (válaszként erre: 1756. - Asphy_696)
2013. febr. 23. 00:52
Azt az eredményt, amit el szeretnél érni optikailag, lehet, hogy a lézer is eléri így-úgy, de igazán tartóssá a kavitáció teszi. Igaza van Rubellitnek, ez a kezelés itthon még nem nőtte ki a gyerekbetegségeit.
1756. Asphy_696 (válaszként erre: 1754. - Rubellit)
2013. febr. 22. 14:59

Szia! ez csak egy része amit belinkeltem 2 oldalt írnak róla,csak nem merem ide belinkelni,de ha nem nagy gond akkor elküldöm neked üzenetben. Nem hittem el a dolgot ezért gondoltam,h érdeklődöm róla :)

Köszönöm

1755. Rubellit (válaszként erre: 1751. - Buzsa)
2013. febr. 22. 00:33

Szia Zsuzsa!

Nem szeretnélek elkeseríteni de kuponos oldalon nem fogsz jót találni. Akik jók és megpróbálták azok már tudják, hogy ilyen feltételek mellett nem tudnak jók lenni. Kellene indítani egy fórumot, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban. Nem hinnél a szemednek. Döntened kell, jó legyen vagy kuponos. Ez van sajnos.

1754. Rubellit (válaszként erre: 1748. - Asphy_696)
2013. febr. 22. 00:27

Szia Asphy!

Ne higgy el mindent amit leírnak, sőt...

Szerinted aki árulja annak mi a fő célja? Nem, sajnos nem sok elégedett vásárló hanem valami más... Szerintem kitalálod.

Mivel nem dolgoztam lézeres géppel csak az elméletet tudom neked leírni. Áteresztővé teszi a zsírsejtet ami igaz, hogy nem szűnik meg, de nem tud többet raktározni. Most jó gépről írtam, hogy van-e ilyen már itthon az egy szuper kérdés. A lényeg, hogy hetente háromszor kell menni kezelésre, hogy eredményes legyen és utána nyirokkeringés serkentésre van szükség, mert nem méregtelenít. Nem is írják, hogy hogyan. Nem tűnt fel?

1753. Rubellit (válaszként erre: 1742. - Z. Betti)
2013. febr. 22. 00:18

Szia Betti!

Néhány napos tanfolyam. Ne álmodozzunk! Sajnos. Néhány óra, jobb esetben. Tudnék mesélni...

Mikor Kínából hozzák be a gépet, akkor szerinted milyen tanfolyam van?

Bocs, Betti. Nem Neked szántam, de fel kellene már nyitni a vendégek szemét. Sajnos nem sok eszköz van a kezünkben.

Jól írod a vendégeknek nagyon résen kell lenniük, ami a szakma szégyene.

1752. lakiandi (válaszként erre: 1751. - Buzsa)
2013. febr. 21. 19:36

Szia!

Nem feltétlen a gépen múlik a sikeresség. Sőt! Inkább kezelőfüggő. Hiába dolgozik a gép a megfelelő frekvencia tartománnyal, ha a szalon a lehetőségeit nem jól rakja össze, olyan csomagokat párosít, aminek semmi értelme, olyan időintervallumot szán egy programra, aminek szintúgy semmi értelme...

Pedig nagyon egyszerű, ha akavitáció 30 perc, vagy felette van, és a levezetés nyirokmasszázs, és az is minimum 20-30 perc, akkor az a kezelés jó. Sajnos kuponos akcióban ritka az ilyen.

1751. buzsa (válaszként erre: 1749. - Lakiandi)
2013. febr. 21. 12:41

Kedves Andi!


Megírnád, hogy melyikek a jó gépek? Ha egy remek kuponos akciót találok rá tudnék kérdezni, hogy milyen a gép amivel végzik a kavitációt.


Zsuzsa

1750. cuki66 (válaszként erre: 1747. - Lakiandi)
2013. febr. 20. 20:44
Köszike! Már mindent tudok! Holnap..... :-)
1749. lakiandi (válaszként erre: 1748. - Asphy_696)
2013. febr. 20. 20:14

Egy lényeges különbség van a kavitáció és a lézeres kezelés között: a lézer kiüríti a zsírsejteket, a kavitáció megszűnteti.

Ami nem szűnik meg, csak kiürül, könnyebben tud később újra megtelni. A lézeres kezelés ráadásul a mélyebb zsírrétegeket nem igazán bontja, oda kavitáció kell.

1748. Asphy_696
2013. febr. 20. 19:53

Sziasztok!

Én a lipolaser-es kezelésről szeretnék érdeklődni,hogy próbálta e már valaki vagy tud e valaki valami okosat mondani róla és,hogy érdemes e kipróbálni?


Többek között ezt írták róla, ott ahol árulják és reklámozzák a kezelést.

LIPOLASER gépünk a zsírszövetben lévő lipáz aktiválásával fellazítja a zsírsejteket, így megkönnyítve a trigliceridek (zsírok) ürülését. Ez a zsírbontó folyamat a zsírsejtekben játszódik le:


TRIGLICERID >>> H2O + GLICEROL


A lézer fotoporációs fényimpulzusok hatására a zsírszövet rezgésbe jön, aktiválódik a vérkeringés, a zsírsejtek sejtmembránja féligáteresztővé válik, így könnyen kiürülnek a zsírok.

A kezelés végére a kiürült zsírsejtek összetöpörödnek, így az eredmény már a kezelés után látványos, egy LÉZERES kezelés után 2-5 cm-rel kisebb körfogatot jelent mindössze 1 alkalom alatt.


A kezelés hatására:

fokozódik a vérellátás: megnő a mikrocirkuláció, így gyorsul az anyagcsere és az oxigénellátás az adott területen

kollagén és elasztin termelés: a lézerfény stimulálja a fibroblaszt sejteket, mely új kollagénréteg kialakulását eredményezi, tehát fiatalítja a bőrt!

méregtelenítés: a nyirokkeringés fokozásának hatására a felesleges zsír-és salakanyagok kiürülnek

1747. lakiandi (válaszként erre: 1746. - Cuki66)
2013. febr. 20. 19:41

Szia!

Válaszoltam!:))))))))))))))))))

1746. cuki66 (válaszként erre: 1744. - Dina1988)
2013. febr. 20. 19:14
Köszi az infót! Még nem válaszolt! :-( Pedig helyileg pont király lenne nekem is! Remélem írni fog! Árat lehet tudni vagy itt nem publikus?
1745. Kavitacio84 (válaszként erre: 1742. - Z. Betti)
2013. febr. 20. 19:09
Resen, hogy nem hasznal vagy resen, hogy belerokkannak a kezelesbe? Ez nem mindegy azert.
1744. dina1988 (válaszként erre: 1743. - Cuki66)
2013. febr. 20. 15:58

Fog válaszolni, én is hozzájárok :)

Amúgy Kispesten van, Határ úti metrómegállótól 3 megálló villamossal.

1743. cuki66
2013. febr. 20. 13:46
Sziasztok! Kérdezném azokat a kedves fórumtársakat, akik ismerik "lakiandi"-t, hogy hol lehet őt elérni? Budapesten van? Ha igen, melyik kerületben? Úgy vettem észre, érti a dolgát, fel szeretném venni vele a kapcsolatot! A privimre még nem válaszolt. Csak azért érdeklődök, hogy egyáltalán helyileg elérhető-e számomra? Köszi a tájékoztatást!
1742. Z. Betti (válaszként erre: 1741. - Lakiandi)
2013. febr. 20. 07:28

Andi! Talán azért, mert úgy ahogy írod, -csak kezelők! Szakmai végzettség, tudás és tapasztalat hiányában mindössze néhány napos tanfolyammal (jó esetben) "felvértezve". Így volt ez a mi városunkban is, de már becsuktak. Csak reménykedni lehet, hogy a többi is így jár. Addig viszont a vendégeknek nagyon résen kell lenni!

Üdv.: Betti

1741. lakiandi (válaszként erre: 1740. - Rubellit)
2013. febr. 19. 18:01
Tudod, néha elgondolkozom, ha ezek a "kezelők" csak annyi fáradtságot vennének, mint a vendégek nagy része, hogy itt a fórumon olvasnak- kérdeznek, már nem lennének ilyen kezelés-csomagok. Itt gyakorlatilag már mindent leírtunk, amit lehet, nem nagyon van már olyan kérdés, amit ne jártunk volna körbe kétszer- háromszor... nem értem. Miért nem olvasnak a kezelők?
1740. Rubellit (válaszként erre: 1737. - Krisz8703)
2013. febr. 19. 00:30

Szia Krisz!

Már megint a kuponok. Sajnos ha valaki nem tudatos vásárló akkor így jár. Ne haragudj, nem Téged szeretnélek bántani. Nem szabadna ilyennek történnie, mivel a kozmetikus és vendég kapcsolatában a bizalom a lényeg. Ezt csak egyszer lehet eljátszani. Úgy érzem a leveledben, hogy ez Veled megtörtént. Sajnálom és szégyellem magamat, hogy ma ilyen történetek garmadájával találkozom. Mi kozmetikusok tehetetlenül nézzük végig, hogy mit vétenek sokan a szakma nevében a vendégek ellen. Csak Nektek vendégeknek van lehetőségetek tenni az ellen, hogy a pénzetekért azt kapjátok amit ígértek.

Több gond is van ebben a kezelési csomagban. Konkrétan a k.uh. nyirokkeringés serkentő kezelés nélkül hatástalan. Most nem a hasamra ütöttem és írtam valamit, mert volt rá eset, hogy a vendégnek nem volt ideje a kezelés második részére. Az eredmény el is maradt.

Amit Neked mondtak az több okból is sántít. Két naponta járni k.uh. kezelésre? Mindig "tanul" az ember. Ha jól értem akkor az első kezelés sorozat kuponos ahol elég az 5 perc, a második már nem az ott lehet 35 perc is. Akkor most mi is van? Ugyanaz a gép egyszer 5 perc után károsít utána meg nyugodtan lehet 35 perc is. Ha ezt valaki megmagyarázza nekem...

Kidobtad a pénzt az ablakon sajnos.

Most írjam azt, hogy a legjobb iskola az élet, csak drága a tandíj?

Az 5/5/5 perc az alkalmanként a három kezelés időtartama?

Csak a Tripolar RF 40 perc. Szerinted ez ér így valamit?

1739. Krisz8703
2013. febr. 18. 23:47

Szia!

Köszönöm a válaszodat, sokat segitettél.

1738. lakiandi (válaszként erre: 1737. - Krisz8703)
2013. febr. 18. 21:40

Szia!

Sajnálom, jól érzed. És ajánld ezt a fórumot a kezelő hölgynek is.

Jól tudod, masszázs nélkül nem ér sokat a kezelés, és 5-5 percek ezekből a kezelésekből nem elegek. Ha normális időtartammal dolgozna, akkor egy héten csak egyszer lehet kavitálni. Ez idő alatt max 40 percet kavitálhatnak rajtad, de ha ezt kétnaponta kapod, hiába nem lépik át a 40 percet, mégis hatástalan a kezelés.

Az összes többi kezelés bőrfeszesítés, a bőrödre hat, a nyirokkeringést nem fokozza oly mértékben, hogy a kavitációhoz az elégséges legyen. A normális kavitációhoz. /az ötperceshez nem tudom, az a vicc kategória/

Ez a kezeléssorozat pénzkidobás volt szerintem.

1737. Krisz8703
2013. febr. 18. 18:34

Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem találtam rá a fórumra korábban,ugyanis vásároltam egy kupont, ami 6 alkalmas 18 kezelésből áll. ultrahangos zsírbontás, tripoláris rádiófrekvencia, izomstimuláció és vörös foton, ez igy együtt egyáltalán hatásos? Valamint azt mondta nekem a hölgy a telefonban, hogy 1 alkalom 5/5/5 percből áll, és a második kezelés után 2 naponta járjak kezelésre.Mikor megkérdeztem tőle, hogy az 5 perc kavitáció az nem nagyon kevés, az volt a válasza, hogy nem mert ez gép függő, egy jó géppel elég 5 perc, mert ha több lenne, akkor az kárositana, de a második kezelés sorozatban fel lehet vinni 35 percre is. Kicsit össze is zavart, egyáltalán nem értek én ehhez, és az utolsó fázisnak nem nyirok masszázsnak kellene lennie? Mi az a vörösfoton? Nem lesz sok 2 naponta járni? Úgy érzem kidobtam a pénzt az ablakon, nektek mi a véleményetek? Segitsetek légyszi!

1736. lakiandi (válaszként erre: 1732. - Rubellit)
2013. febr. 17. 21:21

Szia!

Rájöttem már sokszor, nekem az a bajom, hogy mindig magamból indulok ki. Azt gondolom, ami felelősség érzet bennem megvan, az talán másban is. És mindig meglepődöm, hogy nem. Igazad van. Szegény vendégek.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook