Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
1795. katicza
2013. márc. 17. 13:19
Jesszus Mária,nehogy azt gondoljátok hogy én nem hiszek a kezelésetekben, pusztán -ismétlem laikusként- érdekelt a véleményetek az orvos munkájáról és hogy miért ítél ilyen ellentmondást nem tűrően.A bánat sem akarja hogy a hasát (esetemben) szurkálják,ha ez egy fájdalommentesebb non ivasiv technikával célravezetőbb.Tobábbá! Ezt a kezelési formát pont egy plasztikai sebész ajánlotta, aki nem igazán hívője (ily becsületes) a zsírleszívásnak,sok sok okot felsorolva.Ő ajánlotta ezt a technikát. Tehát én nem teszek mást mint információt gyűjtök és próbálok belőle annyit megérteni,amely szükséges.
1794. Rubellit (válaszként erre: 1791. - Katicza)
2013. márc. 16. 23:28

Szia Katicza!

A múlt héten küldte el egy vendégem a linkjét. Számomra megdöbbentő volt. Most nem tudom, hogy ki kit szeretne lejáratni, de van, hogy visszafelé sül el. Szerintem ez egy tökéletes példa erre. Nincs új a nap alatt. Tudom, hogy sok kozmetika és szépségszalon oldalán vannak butaságok. Ezt itt többször elemeztük is, de azért ilyenekkel jönni, hogy "mezoterápia koffeinnel, vitaminnal, hyaluronsavval" számomra nevetséges. Mivel ismerek epesav tartalmú hatóanyagot és dolgoztam is vele több évig. Gondolod, hogy vásároltam volna k.uh. gépet ha nem tudnék hatékonyabb, tartósabb eredményt elérni vele?

1793. lakiandi (válaszként erre: 1792. - Katicza)
2013. márc. 16. 22:46

Úgy gondolom, némely véleménye nem azonos az enyémmel, és a kísérletekkel. A kavitáció végleges zsírbontást végez, megszűnnek a zsírsejtek. Ezeket kísérletek támasztják alá. A lézer látod, már nem megszűnteti, csak átjárhatóvá teszi a sejtfalakat. Ott valóban csak a sejt mérete csökken.

Rossz hírt kell közölnöm a doktor úrral, ugyanis a zsírleszívást is vissza lehet hízni. Nehéz, kitartó munka, de vissza lehet dolgozni. Mint ahogy a kavitációt is. Mégpedig azért, mert a megmaradt sejtek nőhetnek akkorára, hogy átvegyék a lekavitált, vagy kiműtött sejtek helyét. Csodaszerek nincsenek. Mert ha lennének, a kedves doktor úrnak már nem sok vendége volna.

Az orvostársadalom világ életében fújt a természet gyógyászokra, a kozmetikusokra, és mindenki másra, aki esetleg tud alternatív megoldást néhány problémára. Ez mindig is így volt, és mindig is így lesz. Nem azt mondom, hogy amit ő csinál, az hatástalan. Csak az nem igaz, amit a kavitációról ír. Láttam az eredménytáblázatát, és elárulom neked, nagy általánosságban a kavitációé jobb. És olcsóbb a kezelés. Nem mellékesen, teljesen fájdalommentes. Ezt tapasztaltad. Mint ahogy a méretcsökkenést is.

1792. katicza
2013. márc. 16. 20:09
Pár konkrétum,de majd úgy is reflektálsz: leghatározottabban állítja semmilyen non inváziv technikával nem lehet tartós zsírbontást elérni.Nem akarom a pasi szövegét "ideguglizni",de tényleg érdekel a véleményed!
1791. katicza
2013. márc. 16. 20:00
Andi,egyeztetek veled időpontot mindenképp,lehet hozom ausztrál rokonomat is,érdeklődött a kezelés felől.Egy kérdés :mi a véleményed dr Keresztes Balázs nézeteiről? Ő is testkezeléssel foglalkozik,de ahogy olvastam "kezelés filózófiáját" (inektált epesevas zsírbontás)igencsak összezavart. Laikusként nem csoda ha nem tudjuk jobbra vagy balra...
1790. talaserika (válaszként erre: 1789. - Lakiandi)
2013. márc. 16. 17:16
Andi írtam privit!
1789. lakiandi (válaszként erre: 1788. - Talaserika)
2013. márc. 16. 16:28
Igen, ezzel foglalkozom. Láttatlanban lehetetlen bármit is mondani. Nem tudom, milyen állapotban van a kötőszöveted, a fogyókúra miatt a szervezeted, van-e narancsbőr, milyen most az étkezésed, hol van felesleg és hol van csak a bőröddel probléma... szóval így nem tudom megmondani.
1788. talaserika (válaszként erre: 1787. - Lakiandi)
2013. márc. 16. 12:36
Köszi Andi! Erre nem is gondoltam én mindent egyszerre akartam csinálni vékony is legyek és feszes is :-)De igazad lehet,akkor viszont milyen feszesítést válasszak abból is van több változat?Te ezzel foglalkozol?Mit javasolsz?
1787. lakiandi (válaszként erre: 1786. - Talaserika)
2013. márc. 16. 11:02

Szia!

Ha szembeötlően a bőröd a probléma inkább, és nem a méreteid, akkor először a bőröddel kell foglalkozni. Ha ilyen esetben a kavitációval kezdesz, a bőröd nagyon meglazul, mivel kiszalad alóla a zsír. A bőrfeszesítés után még mindig megnézheted, mennyire maradtál "nagy". Ebben az esetben jöhet a kavitáció.

A bőrfeszesítés lényege- amin áll vagy bukik az egész-, hogy jó kezelőt, megfelelő szalont találj. Ott kitalálnak neked olyan kombinált kezeléseket, ami személyre szabottan a te bőrödnek megfelelő. Azt ajánlom, kuponos egységcsomagba ne menj bele, az nem személyre szabott, nagyrészt olyan kezelésekkel van összeállítva, amit nem feltétlen rád kell alkalmazni.

2013. márc. 15. 20:27
Szia, mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni, tőletek alakformálás terén. Egy éve megváltoztattam az étrendem nem eszem fehér lisztet és cukrot. Sikerült is megszabadulnom 20kg feleslegtől. Aminek nagyon örülök,de a bőröm katasztrófa, lóg mindenhol. Feszesebbé szeretném tenni és maradt még rajtam kb 10 kg felesleg, amit már nem igazán tudok leadni, sportolással sem. Mit tudtok ajánlani feszesítésre és zsírbontásra. Már elég sokat keresgéltem a neten de nem tudom eldönteni, mit válasszak.
1785. lakiandi (válaszként erre: 1784. - Urtica)
2013. márc. 14. 22:53
A seben nem lehet, a környékével várnék egy évet. Ez a szervezet gyógyulási képességétől is függ, de én nem kezelek, egy- másfél évig ilyen esetben.
1784. Urtica
2013. márc. 14. 11:56
Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy császármetszés után (ami nagy hasi műtétnek számit) mikor szabad kavitációs zsirbontást csinálni?
1783. katicza (válaszként erre: 1782. - Lakiandi)
2013. márc. 10. 11:24
Válasz ment,köszi Andi.xo
1782. lakiandi (válaszként erre: 1781. - Katicza)
2013. márc. 9. 20:58
Privi megy.
1781. katicza
2013. márc. 9. 18:27
helyesírás:küldd :)
1780. katicza (válaszként erre: 1775. - Lakiandi)
2013. márc. 9. 18:26

Kedves "Lakiandi",szeretném az elérhetőségedet ha olvasol Tőled vagy köszönettel bárkitől aki Andihoz jár.Nekem meggyőző a tudása és tájékozottsága.

Szeretném tudni milyen eredmény (körülbelül,mert nyilván személyesen adhatsz konkrét választ),mi az amit várhatok a kezeléstől.Pocak felesleg (160/50)vagyok,tehát nem túlsúlyos,pusztán ez a "leggyengébb láncszem".Természetesen nem pusztán a lokális zsírfeleslegtől szeretnék megszabadulni hanem a bőr minőségét is megtartani. 45 vagyok világ életemben sportoltam,de pontosan azért nem választottam a zsírleszívást mint opciót,mert fontos hogy milyen lesz a bőr felszín utána.(zsírleszívásnál a belső hegek csúnya dolgokat produkálhanak,bár a tapasztalat nem saját).

Röviden Andi küld privit "hol érhetlek tetten". :)

1779. edo08 (válaszként erre: 1774. - Lakiandi)
2013. márc. 8. 08:22
köszönöm Andi,fogok érdeklődni többfelé,nem sürgetem el.:)
1778. edo08 (válaszként erre: 1776. - Rubellit)
2013. márc. 8. 08:20
Köszönöm a segítségedet,nyitott szemmel fogok járni,nem sürgetem.:)
1777. Rubellit (válaszként erre: 1771. - Maminti2)
2013. márc. 7. 23:12

Szia Maminti!

Ha megerőlteted magad és működik akkor nem kell szalon.

1776. Rubellit (válaszként erre: 1769. - Edo08)
2013. márc. 7. 23:08

Szió Edo!

Ez egy árlista.

Mindig elgondolkozom azon, hogy valaki végez egy kezelést és nem tud a honlapjára egy korrekt leírást készíteni. Honnan tudjon szegény vendég tájékozódni. Ezek után már az jön, hogy nyitva vagyunk, gyertek...

1775. lakiandi (válaszként erre: 1770. - Maminti2)
2013. márc. 7. 21:51
Nyirokmasszázs nélkül nem működik, hidd el. Rengeteg korrekt szalon van, nagyon jó ajánlataik vannak, keresgélj, nézelődj, meg fogod találni a megfelelőt. Ha bizonytalan vagy, kérdezz tőlük, mit, hogyan végeznek, meddig, miért. A te szervezeted, neked is oda kell figyelned.
1774. lakiandi (válaszként erre: 1769. - Edo08)
2013. márc. 7. 21:48
Még az előzőhöz hozzátenném, hogy amelyik szalon neked láttatlanban eldönti a kezelésed, azon elgondolkoznék, hogy érdemes-e egyáltalán odamenni.
1773. lakiandi (válaszként erre: 1768. - Edo08)
2013. márc. 7. 21:45

Szia!

Láttatlanban semmit nem lehet erre mondani. Minden szervezet, kezelés, eredmény másként működik, másként alakul. Amit tudok mondani nagy általánosságban, hogy a comb nehéz terület, lassabban halad, mint pl. a pocak. Azt, hogy neked még milyen kezelést kellene, lehetne a combodon végezni, szintén személyes találkozás után állapítható meg.

1772. lakiandi (válaszként erre: 1766. - Rubellit)
2013. márc. 7. 21:37
Az barátok között 6 perc.:)))))))))))))) Valszeg kicsit mellé nyomtam.:)))))))))))))))))))))
1771. maminti2 (válaszként erre: 1766. - Rubellit)
2013. márc. 7. 10:51

szia Rubellit, Neked is köszönöm a választ, így már két szakember győzött meg arról, h tényleg nem érdemes ilyen hangzatos reklámszövegeknek bedőlnöm.( ezért is kerestem rá, hogy van -e olyan hely, ahonnan tudok korrekt, érdek nélküli válaszokat kapni, mert nincs felesleges kidobni valóm)Most már vagy maradok így, vagy megerőltetem magam, és ledobom azt a néhány kilót, de ha végképp nem megy( bár eddig még mindig sikerült), akkor tényleg keresek egy korrekt szalont, ahol személyre szabott kezeléseket végeznek!

Kriszta

1770. maminti2 (válaszként erre: 1763. - Lakiandi)
2013. márc. 7. 10:47

kedves Andi, köszönöm a válaszod! Én úgy értelmeztem, hogy nem összesen 20 perc, 4 testrészen, hanem 20 perc, egy választott testrészen( mert több ilyen tappancs van, tehát mehet egyszerre mondjuk a két comb?)... de igazad van, túl szépnek látszik a dolog.. igen, a comb esetén már egyszer, évekkel ezelőtt visszariadtam a zsírleszívástól, épp attól tartva, hogy még jobban megereszkedik a bőr( hát igen, a gravitáció! ). Szeretném a könnyebb utat választani ( mindig :) ) de úgy látszik nem megy. bár lehet, h ezt a kavitációt csak megpróbálom majd valahol, ahogy tanácsoltad, nyirokmasszázzsal együtt. Köszönöm mégegyszer!

kriszta

1769. edo08
2013. márc. 7. 00:29

Szió Rubellit!

Köszi hogy reagáltál.

Igazából ezt az ajánlatot találtam a szalon honlapján:


Kavitációs zsírbontás + nyirokmasszázs 8.000 Ft/alkalom

Vákuum + ultrahangos cellulit kezelés 8.000 Ft/alkalom

Presszoterápiás karcsúsító kezelés 4.500 Ft/alkalom

Testtekercselés 7.000 Ft/alkalom


A combomból szeretnék kicsit lefaragni,és nem igazán tudom hogy a kavitáció + nyirokmasszázs kezelés elég-e vagy ki kellene egészteni?vagy esetleg a szalonban jobban fel tudják térképezni a problémámat és személyreszabottabb kezelést kapnék.Még nem beszéltem a szalonnal,csak a weboldalon látottak alapján próbálok tájékozódni.

1768. edo08
2013. márc. 7. 00:22

Szia Andi,köszönöm,hogy válaszoltál.

Szerinted 30-40 perc kavitáció és nyirok masszázs a combra eredményes lehet,ha kb.3 héten át járok,vagy édemesebb lenne többször?

Igazából a combomat szeretném kicsit vékonyabbra varácsolni,ha sikerülne.Sziernted kérni kellene más kezelést is?előre is köszi

1767. Rubellit (válaszként erre: 1764. - Edo08)
2013. márc. 7. 00:21

Szia Edo!

Ennyi infó alapján ez még bármi is lehet. :)

Mit találtál még? Nagyon fontos lenne, mert így igazából nem lehet hiteles véleményt írni.

Nyirokmasszázs van a kezelés végén? Ebben én nem bízok, de a szalonnak megmaradt egy gép ára. Szerintem hívd fel őket és kérj bővebb tájékoztatást, arról már könnyebb lesz véleményt mondani és tanácsot adni Neked.

1766. Rubellit (válaszként erre: 1762. - Maminti2)
2013. márc. 7. 00:14

Szia Maminti!

Tudom, hogy az Andit kérdezted, de van itt néhány dolog amire reagálnom kell.

20 perc k.uh 4 testrészere az 5 perc/testrész (bocs Andi), de ezt még páros testrésznél a fele.

Amit nem értek, hogy minek két zsírbontó kezelés, valamelyik majd csinál valamit?

A szövegtől kiráz a hideg, értem, hogy úgy gondolják, hogy jópofa, de nem az.

A k.uh. és a lipo l. után is kell nyirokkeringés serkentő kezelés, így egyben ez nem jó.

Ne kombináljanak úgy, hogy még nem is látták a vendéget. Ráhúzzák az egyen kezeléseket aztán lesz ami lesz.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook