Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1884. Liliana29 (válaszként erre: 1882. - Lakiandi)
2013. ápr. 10. 14:52
Igen.Az is elgondolkodtató, hogy miért itt a fórumon tudom meg, a lipo lézeres fogyasztás lényegét....Hallottam, h most már a fogyasztó védelemnél is volt egy-két kuponos ügy...
1883. ivi79 (válaszként erre: 1881. - Lakiandi)
2013. ápr. 9. 23:51

akkor miért van az, h egyiknél hatásos volt a kezelés, a másiknál meg valszeg nem lesz az nyirokmasszázs nélkül, miközben mind2 esetben a szövetek közé kerül a cumó? nem kötözködés csak télleg érdekel.

elvileg van lehetőség +5ér tekercselésre is, de nemtom nyirokmasszázs választható-e. még igy is bőven megérné...

amúgy mennyiér van már elfogadható áron kezelés?


egyébként szoktam(ha épp nem rohanok) edzés elött is bekenni magam paprikás cuccal, rá tundranaci, csak úgy lángol a bőröm és ha rendszeresen csinálom akkor van is látszatja sztem..

1882. lakiandi (válaszként erre: 1879. - Liliana29)
2013. ápr. 9. 22:02
Ebben teljesen igazad van, de elsőre sajnos mindenki csak a saját rossz tapasztalata után hiszi ezt el, nekünk nem annyira. :))))))))))))
1881. lakiandi (válaszként erre: 1878. - Ivi79)
2013. ápr. 9. 22:01

A lényeges különbség két dologban van. A kavitáció megszűnteti a zsírsejteket, a lipolízis csak "kiüríti". A visszatöltődés esélye sokkal nagyobb. Nálad nem csak a pajzsmirigy rendellenesség volt a ludas a visszahízásnál, hanem ez a jelenség is. A másik különbség, hogy a kavitáció teljesen fájdalommentes, míg a lipolízis nem az.

Az a kupon, ami nem tartalmaz masszázst, semmit nem ér. Az otthoni maszírozás nem elég, a testtekercselésnek pedig vannak betartandó szabályai, hogy ne okozzon problémát, és a célját elérje. Leginkáb maga a fólia az, ami kozmetikai- növényi fólia kell legyen.

1880. lakiandi (válaszként erre: 1877. - Ivi79)
2013. ápr. 9. 21:50
A kuponos kezelésekkel az a baj, hogy nagyítóval kell keresni azokat a szalonokat, amelyek kuponos kezelése normális időtartamot, megfelelő levezetést tartalmaz. Az öt-hat perces kavitációk, nyirokmasszázs nélkül semmit nem érnek. Ha egy kezelés kavitációból és nyirokmasszázsból áll, és mindez egy óra időtartamú /egy testrészre, és persze nem teletűzdelve mindenféle jól hangzó bőrprogramokkal/, akkor jó helyen vagy. A tapasztalat az, hogy sajnos a kuponos szalonok erre nem képesek.
1879. Liliana29
2013. ápr. 9. 18:05
Sziasztok, Én 2 alkalommal vásároltam kuponos kozmetikai kezelést (arcra). De mind a két alkalommal csalódtam. Jobban jártam volna, ha a 3 alkalom helyett elmegyek 1 alkalommal máshová, de az legalább jó.
1878. ivi79
2013. ápr. 9. 13:26

kicsit visszaolvastam..


hozzáértő össze tudná nekem hasonlítani a kavitációs zsirbontást és az elektrolipolízist? ez amikor tüket szúrnak az ember fenekébe, és áramot vezetnek bele.. csak mert ezt anno próbáltam egy puccos szalonban iszonyat drágán, de legalább használt(se köpöly, se uh, se nyirokmasszás vagy mi nem ezelött), sok zsír lement a csípőmről, annak ellenére h akkor még nem tudtam h pajzsmirigy alulmüködésem van, így sajnos vissza is jött fél-1év alatt...

itt csak a sok ivás és egy spéci(nemépp chmentes, de alacsony chs) diéta volt megadva.

most már jók a hormonjaim így belevágnék ebbe a kavitációsba. igaz itt a kupon nem tartalmaz nyirokmasszázst, de van otthon masszírozóm, meg szoktam paprika+fahéjkrémmel tekercselni, néha abban futok...

1877. ivi79 (válaszként erre: 1876. - Lakiandi)
2013. ápr. 9. 10:04

mi a gond a kuponos kezelésekkel?

most én is vettem egy bérletet kuponra, de csak bricseszből és belsőcombból kell eltüntessek pár centit. csodára nem számítok, de ha vmennyit csökken, már megérte:)

1876. lakiandi (válaszként erre: 1875. - Liliana29)
2013. ápr. 8. 21:53

Azért nem használom, mert a kavitáció hatékonyabb, tartós eredményt okoz. A lézer csak kiüríti a zsírsejteket, a kavitáció megszűnteti. Ez az alapvető különbség akkor nagyon fontos, ha az ember lánya visszesős fajta, és masszívan azon dolgozik, hogy újra elkövesse az eddigi hibáit. Márpedig az emberiség nagy része sajna ilyen. A kavitáció után nehezen lehet újra felhízlalni a kezelt területet, a lézer után ez sokkal könnyebb.

A kuponos akciókról külön meg van a véleményem, ami az esetek nagy részében sajna beigazolódik.

Narancsbőr ellen jó egyébként a lézer. A kérdés már csak az, mennyire jó egy kuponos lézer.

1875. Liliana29 (válaszként erre: 1872. - Lakiandi)
2013. ápr. 8. 14:27
Kedves Andi, most először fórumozok először. Sajnos csak most találtam rá erre a portálra. Kuponon rendeltem -még nem fizettem ki-, lipo lézeres 8 alkalmas kezelést. Tudnál abban segíteni,hogy a narancsbőr eltüntetésében hatásos-e, és hogy bármiféle roncsolást okozhat-e, ha nem megfelelő a gép.És Te miért nem használod? Azt értem, hogy csak a felső zsírréteget érinti. Válaszodat előre is köszönöm. Te hol vagy elérhető?
1874. silany
2013. ápr. 4. 21:33
Sziasztok! Tudnátok ajánlani bevàlt, megbizható kezelőt/szalont az Örs vezér tér környékèn? A reklám elkerülése miatt konkrét helyeket, elérhetőségeket priviben várnám. Előre is köszönöm!
1873. lakiandi (válaszként erre: 1870. - Tixtina)
2013. ápr. 4. 20:57
Privi ment.
1872. lakiandi (válaszként erre: 1871. - Karolina00)
2013. ápr. 4. 20:54

A bőrfeszesítő program mindig egyénre szabott /legalább is nálam/. Látnom kellene, hogy a jó pár lehetőség közül a legjobbat válasszuk ki.

A kezelés abbahagyása nem idéz elő rosszabb állapotot, ebben biztos lehetsz. LPG-vel nem dolgozom :))))) De azt senki nem tudja garantálni, hogy ez a kezelés életed végéig tartana. :))))) A bőrkezelések változó ideig tartanak szinten, de egy idő után /hónapok, akár évek/ ezeket ismételni kell.

1871. Karolina00 (válaszként erre: 1852. - Lakiandi)
2013. ápr. 4. 12:57
Köszönöm a választ. Mit takar a bőrfeszesítő program? Semmi olyasminek nem állnék neki, ami folyamatos életem végéig tartó kezeléssorozatot jelent, vagy ennek hiányában rosszabb állapotot mint eddig:S (az LPG kezelésről hallottam ilyesmi negatívumot). Vízfogyasztásom minimum 2, de inkább 3 liter, semmilyen színezett löttyöt nem iszom, szerintem ennek elégnek kell lennie. Mozgással hadilábon állok (munkából hazagyaloglás, séta, de majd most a jobb időben talán), étellel meg...hát lehetne jobb, de rosszabb is sokkal, relatív tudatos vagyok. Nem tudom, mi segíthetne :(
1870. tixtina
2013. ápr. 3. 23:22

Ha még ezek után elfogadsz vendégként,hogy így összeugrottunk,akkor csörgök-megnéztem az árlistát. Elfogadhatóak az árak,és közel van.

Csak annyit kérdeznék,hogy hány kezelés ajánlott?.KB 30 kiló zsír van rajtam most:(

Mellette zumbáznék,edzenék is,de június végére le kell fogynom!Minimum 25,30 kilót.

Remélem,ez nem reklám:DD Nehogy valaki nekem ugorjon itt:oo

1869. tixtina (válaszként erre: 1866. - Lakiandi)
2013. ápr. 3. 23:08
Nagyon ismerős volt a neved,megnéztem a szalont,itt vagytok pár utcányira-én Wekerlén lakom.Kicsi a világ:o
1868. tixtina (válaszként erre: 1866. - Lakiandi)
2013. ápr. 3. 22:42
Oké-szory-nem mentegetőzni akarok,36 órás ébrenlét után-lehet,hogy meggondolatlanul írogattam,de nem kívántam senkivel kötözködni.Nem ez volt a célom.
1867. tixtina (válaszként erre: 1845. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 22:36

Akkor ez a hozzászólásom volt a kötözködő,Elolvastam vagy tízszer-nem éreztem kötözködőnek,lehet úgy jött le,de csak egy megállapítás volt,annak szántam-és leírtam,én mit tanultam.

De nyugodtan cáfoljátok meg ,mint ahogyan megtette itt egy fórumtárs-hogy azóta sok minden változott,stb.

1866. lakiandi (válaszként erre: 1865. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 22:29
Lehet, hogy a meggondolatlan kijelentések előtt kellett volna ezt megtenni. Talán ez a beszélgetés is másként alakult volna.
1865. tixtina
2013. ápr. 3. 22:17
Túl hosszú ez a fórum-egyszer ha sok időm lesz talán,visszaolvasgatok.
1864. tixtina (válaszként erre: 1863. - Lakiandi)
2013. ápr. 3. 22:16

Akkor hajrá,lehet tanulni:))))

Elnézést,ha megbántottam valakit,nem szándékosan tettem-senkinek nem akartam rosszat!

Majd utánaolvasgatok a neten ezekről a kezelésekről,és akkor talán többet megtudok róluk.

1863. lakiandi (válaszként erre: 1861. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 22:11

Félremagyarázásból jeles. Komolyan. Tanulni lehetne tőled. Ezt.

Ha kozmetikusnak tanultál valaha is, és ezt az ajánlatot te egy pillanatig is komolyan vetted, akkor sajnálom. Kaptál rá választ, de téged nem igazán az érdekelt. Ebből vontam le a következtetéseimet.

A hangnemről pedig: amilyen az adj isten, olyan a fogadj isten. Tőlem nem kérdeztél, régi válaszaimba kötöttél bele. Tévesen ráadásul.

Itt nagyon nem az üzletről van szó, és ha te azt hiszed, sajnállak. Tanácstalan érdeklődők vannak, akiknek próbálunk segíteni. Olvass csak vissza pár oldalt. /de könyörgöm, alaposabban, mint eddig/ Komplett akciókról kérték a véleményünket, kezelésekről, és mi a legjobb tudásunk szerint válaszoltunk. OLyan érdeklődőknek, akik nem a mi vendégeink.

Konfrontálódtunk, igen, hála a hozzád hasonlóknak. Nem tudom, te mit éreznél, ha egy ilyen hozzászólással találkoznál, amivel ma este én itt szembesültem. Hangsúlyozom, nem kérdéssel fordultál hozzám.

1862. tixtina (válaszként erre: 1861. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 21:58
Amúgy,ha reklámnak minősülne,szerintem már törölték volna azonnal.
1861. tixtina (válaszként erre: 1860. - Lakiandi)
2013. ápr. 3. 21:57

Ja,értem már mi a baj!!!Bocsi-leesett!!!

Igen,valóban beírtam,hogy miről van szó-de elhiheted,nem reklám céllal tettem,hiszen nem is ismerem ezt a céget-most hallottam róla először.

Csak meg akartam tudni,hallott -e róla valaki,és vajon miért ilyen olcsó.

Tehát az a baj,hogy rontja az üzleteteket-értem már.Hát elnézést,hiba volt beírni,de már nem tudom kitörölni sajna.

1860. lakiandi (válaszként erre: 1858. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 21:53

Soha életemben nem voltam túlérzékeny. Edződöm már egy ideje. :))))))

A 1844-es bejegyzésed azért elég reklámszagú. Ebben megegyezhetünk.

Baromságokat sem szoktam irogatni, elég hamar elvéreznék itt, elhiheted, ha így lenne.

A megállapításodról meg csak annyit, hogy te is tudod, kötözködésnek szántad. Tedd azt, ha ez tesz boldoggá. Bár bevallásod szerint nem értesz ehhez a technológiához, az életben nem dolgoztál vele, rég tanultad, és nem is jól, de megkérdőjelezed azokat a kezelőket, akik nap mint nap ezzel dolgoznak, előadásokat tartanak róla, cikkeket írnak a témában. Hát, biztos okos dolog.

1859. tixtina
2013. ápr. 3. 21:47

Részemről lezártnak tekintem a beszélgetést,többet nem jövök fel ide-sajnálom már,hogy tegnap idetévedtem-azt hittem,hogy kedvesebb,empatikusabb emberek vannak itt-de ahogy visszaolvastam,látom-mással is konfrontálódtatok.Nem is kicsit,és nem akármilyen hangnemben.

Nekem ez nem a stílusom-úgyhogy átadom a terepet másoknak.PÁ

1858. tixtina (válaszként erre: 1845. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 21:39
Erre a hozzászólásomra írtad,hogy kötözködöm,pedig csak megállapítottam valamit.Túl érzékeny vagy szerintem.
1857. tixtina (válaszként erre: 1856. - Lakiandi)
2013. ápr. 3. 21:36

Nem értem,mi bajod van bakker:oo

Kérdeztem valamit,erre nekem támadsz!!

Mit akarnék reklámozni??Össze-vissza írsz mindenféle baromságot!

1856. lakiandi (válaszként erre: 1854. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 21:34

Egy régebbi kérdésre adott válaszba drága. De legalább tetted volna pontosan.

Nézd, itt mindenki úgy kérdez, válaszol, ahogy neki tetszik. Aki komolyan kérdez, tényleg érdeklődik, komoly választ kap. Ha itt te reklámozni akarsz bármit is, tedd. Mindenki levonja belőle a következtetéseket. De a szavaimat ne forgasd ki, erre megkérlek. Nagyon nem kéne ez irányba elindulnia a beszélgetésnek.

1855. tixtina
2013. ápr. 3. 21:27
Annyit írtam,hogy a ráncok nem tűnnek el-véleményem szerint.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook