Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2423. bully80
2016. okt. 27. 14:17
Köszönöm! hasznos információ!!!!
2422. lakiandi (válaszként erre: 2419. - Bully80)
2016. okt. 27. 09:04

Szia!

Alapvető különbség van a kavitáció és a lézeres kezelés között. A kavitáció megszűnteti magát a sejtet is, míg a lézer csak átjárhatóvá teszi a sejtfalat, "kiüríti "a sejtet. Ebben az esetben elég nagy az újratelítődés lehetősége.

2421. bully80 (válaszként erre: 2420. - Mona0404)
2016. okt. 26. 15:03
2420. Mona0404 (válaszként erre: 2419. - Bully80)
2016. okt. 26. 09:48
írtam privit :)
2419. bully80
2016. okt. 26. 08:17

Sziasztok,

Remélem még "él" A TOPIC!

Van egy kuponos lehetőség ,mégpedig konkrétan ez:

Egész testre kiterjedő kombinált Thermolight lézeres kezelés 20 perc presszoterápiával, hatékony zsírbontó eljárás .

Az ajánlat tartalma


Egész testre kiterjedő kombinált Thermolight lézeres kezelés a Kontúr Alakformáló Központban

20 perc Thermolight kezelés has, csípő és belső comb területére

20 perc Thermolight kezelés karok, fenék és külső comb területére

20 perc presszoterápia!



Az a kérdésem, elég e ez az egyszeri alkalom???

csak a fenekemből és a hasamból kellene 2-3 centit faragni. illetve a kis narancsbőrrel kellene kezdeni valamit.

remélem kapok választ!! köszönöm

2418. lakiandi (válaszként erre: 2417. - SHajni)
2016. aug. 31. 07:27
Privátban válaszoltam.
2417. SHajni
2016. aug. 30. 14:57

Szia Andi!

Kis segítséget kérnék Tőled. Vettem egy kupont 10 alkalom kavi/lipolézer/presszoterápia kombinációban. Már voltam egy ilyenen, 8 cm-t fogytam a derekamon, nagyon meg voltam elégedve, ezért is vettem ismét egy ilyen kombinációt. Most az volt a furcsa, hogy a kavinál nem hallok sípolást. Akkor ez hatástalan fogyás szempontjából? Én rákérdeztem, azt mondták, hogy azok a "régi típusú gépek" az újak már nem adnak sípoló hangot. Ezek szerint megvezettek? :) Illetve a másik, hogy ki van adva, hogy kavi után 3 nap szigorú, 0 gramm szénhidrát diétát kell tartani. Nekem ez nem mindig sikerült és tegnap jól lebarmolt a csaj, amikor mondtam, hogy nem tudom 100%-osan megállni a diétát. Azt mondta, ne hazardírozzak, mert az egészségemmel játszom. Amikor rákérdeztem, hogy oké, mondja el, milyen káros hatása van annak, ha nem tartom be a diétát 100%-osan, akkor erre nem válaszolt, azt mondta van káros hatás és ne szórakozzak azzal, hogy nem tartom. De nem mondott konkrétumot. Amikor régebben végigcsináltam ugyanezt, akkor ott annyit mondtak csak, hogy ajánlott a diéta, de nem kötelező, nyilván annál több megy le, ha diétázol. Szerintem ott inkább értettek hozzá. Szóval kérdésem, hogy van-e bármi káros hatása a kavinak (azon kívül, hogy kevesebb zsír távozik a szervezetemből), ha nem tartom 100%-ban a 0 gramm szénhidrát diétát? Köszönöm a válaszod!

2416. Buci2
2016. jún. 28. 09:08

Szia! Orsii13

Engem érdekel ultrahangos kavítációs zsírbontó gép.

email: triov5@citromail.hu

2415. Orsii13 (válaszként erre: 2412. - Monacoi)
2016. jún. 21. 08:58
Szia! Nekem van eladó gépem ha érdekel! 😊 Irj ha meg aktualis! Kosz
2414. lakiandi (válaszként erre: 2413. - Sajtkukaac)
2016. jún. 15. 07:44

Kavitációs kezelést egy héten egyszer lehet végezni, ennek az időtartama max 40 perc lehet. Halk sípoló hangot kell hallanod, ekkor dolgozik a gép a megfelelő frekvencián.

Ha szükséged van bőrprogramra is, én azt ez után illeszteném a kezelésedbe. Nagyon sok jó, hatékony eljárás létezik, mindegyik jó a kavitáció mellé.

A kezelés lezárásaként az utolsó elem mindig egy nyirokkeringést serkentő masszázs kell legyen, ez indítja el a zsírt a nyirokcsomókig. Ez minimum 20 perc, de a fél óra még jobb. Lehet gépi vagy kézi, én a gépit hatékonyabbnak találom.

Maga a menet ez. Többféle bőrkezelés beilleszthető, azzal semmi bajt nem okoznak, de a kezelés eleje mindig a kavitáció, a vége pedig a masszázs kell legyen.

2413. sajtkukaac (válaszként erre: 2411. - Lakiandi)
2016. jún. 14. 13:57

Szia lakiandi!


Esetleg tudnál ajánlani valamit? Hogy épül fel egy "értelmes" kezelés menete? Még csak tapogatózom a témában a kis csápjaimmal, de a legfőbb cél, hogy ne észnélküliség legyen. :) Bőrfeszesítés, kis zsír"farigcsálás" és narancsbőr gyilkolás van terítéken :D

2412. Monacoi (válaszként erre: 2403. - Rami.toth)
2016. jún. 14. 12:23

Szia!

Eladó még fOrever Slim gép mert engem érdekelne!

Üdv:Monacoi

2411. lakiandi (válaszként erre: 2410. - Sajtkukaac)
2016. jún. 14. 08:34

Szia!

Kavitációs kezelés egy héten csak egyszer lehetséges!!! Időt kell hagyni a szervezetnek a regenerálódásra.

A Bőrprogramnál ez nem szükséges, és a másfél óra is reális, de én elgondolkoznék a helyedben, mennyire értenek itt hozzá.

2016. jún. 13. 12:52

Sziasztok!


Kinéztem egy kezelést, de nem tudom, hogy ez így mennyire hatásos, vagy egészséges, remélem tud segíteni valaki, aki jártas a témában:

3 fajta kezelés 3 naponta beiktatva, 1 hónapig:

Kavitációs zsírbontás

Lipolézer

Presszóterápia

Egy alkalom másfél órát vesz igénybe. Vélemények?:)

2409. lakiandi (válaszként erre: 2408. - Angie's)
2016. máj. 30. 07:59
:)))))))))))))))))))))) Több sebből vérzett az a történet, így akarta eladni a gépet a kereskedő, azóta átbeszéltük a helyes eljárást Brigivel.:))))))))))))))))
2408. angie's (válaszként erre: 2400. - Masszőr Brigi)
2016. máj. 29. 16:09
Részemről sose csinálnék RF-et kavi előtt....a kavinak a sok folyadék jó, hisz abban terjed jól az ultrahang....a RF mindenképp utána jöjjön. A végén meg nyirokserkentés, anélkül dől az egész :D
2407. lakiandi (válaszként erre: 2406. - Jeannee)
2016. ápr. 12. 06:58
Sajnos akkor nem kavitáltak. A kavitációs fej olyan mély frekvencián dolgozik /40 khz alatt/, hogy azt hallani a füledben. Annál magasabb frekvenciát nem hallasz, és sajnos nem hat. A magas frekvenciákat hatóanyag bevitelre használjuk, de azt viszont mhz tartományban. A jó hír az, hogy ugyan semmit sem csináltak, de legalább bajt sem csináltak, mert masszázs nélkül a kavitáció veszélyezteti a májadat, nem tud kijutni a zsír a szervezetedből. Sajnálom a rossz tapasztalatod, mert egyébként maga az eljárás nagyon hatékony.
2406. Jeannee
2016. ápr. 11. 21:53

3 külön alkalommal voltam kb egy hetes eltéréssel.

Nem hallottam sípoló hangot, és nem volt masszás sem... 30 perc sima uh, 15 perc melegítő fej volt. Ennyiből állt :/

2405. lakiandi (válaszként erre: 2404. - Jeannee)
2016. ápr. 11. 10:18

Szia!

Több sebből vérzik ez a történet, ahogy olvasom.

Egy alkalom MAXIMUM 40 percből állhat, ami a kavitációs időt illeti. Ha neked 3X45 perc volt, az picit sok, és csak remélni merem, hogy ez 3 hét alatt történt, és szintúgy remélem egy 20-30 perces keringést gyorsító masszázst kaptál utána.

Három alkalom után a csökkenés már 5-6 cm kéne, hogy legyen a legrosszabb esetben is.

Azt nem tudom, mire kell a kavitációnál a sima uh fej, nálam semmire, a másik fejnél érdekelne, hogy sípoló hangot hallottál-e a füledben. Ha nem, nem kavitáltak.

2404. Jeannee
2016. ápr. 10. 18:05

Sziasztok!

Szerintem ami kezelésen én voltam az nem kavitációs volt, a gép neve ha jól emlékszem Cavital duo. Két fej volt egy sima uh fej és egy másik ami melegített.

3*45 perces volt, hasra, némi változás talán van bár attól függ, hogy mérem. Készült előtte utána fénykép is azon látványosabbnak tűnik, (bár szerintem az előtte képen elég jól fel is voltam fújódva) lehet, csak a fénykép beállítás miatt, cm kb 2 attól függ, hogy mérem... Nem tudom érdemes-e tovább...

2403. rami.toth
2016. márc. 17. 10:00

Sziasztok,

otthoni zsírbontó készülékemet eladnám, gyermekvállalás miatt. Nagyon klassz gép (Forever Slim) 9 hónap garancia, 2x1000g uh zselével, eredeti dobozban.

Ár megállapodás szerint.

Üdv,

Rami

2402. sziám
2016. márc. 11. 11:52
Sziasztok! lenne egy 3D triplaner 1500W-os kétmotoros professzionális vibrációs trénerem eladó 95000ft hátha valakit érdekel
2401. lakiandi (válaszként erre: 2400. - Masszőr Brigi)
2016. márc. 10. 22:28

Nem tudom, ki írta ezt, de nem feküdnék a keze alá.

A kavitációs gépnél a khz tartományt állítjuk. Ha nem állítjuk, de két különböző khz beállítású fej van a gépen, akkor az megfelelő.

A bipoláris RF kicsit kevés, a qatropoláris /4/, vagy a hexapoláris a jó.

Vákumot nem szívesen ajánlok senkinek, mert már vannak ennél sokkal jobb, a kötőszövetre kevésbé tragikus hatású kezelések. A vákum szívóhatása az egyébként is problémákkal küszködő kötőszövetet megnyújtja. Régebben még méregtelenítésre volt értelme használni, de ma már arra sem.

Az Rf annyiban hat a bőr alatti zsírrétegre, ami ahhoz kell, hogy a sejtfal kissé átjárható legyen, a narancsbőr kezelésnél, a sejtek "mozgásra kényszerítésénél" jól alkalmazható, de a zsírt számottevő mennyiségben nem bontja.

A kezelést a kavival kell kezdeni, minden más bőrprogram utána következik, és a legvége a keringést serkentő masszázs. Ez nem helyettesíthető semmiféle bőrfeszesítő programmal.

2016. márc. 10. 09:27

Kicsit összezavarodtam! :D Az egyik cég ezt írta:


A kavitációs gépeknél a frekvencia tartományt nem áligatjuk. Amire Ön gondol az utókezelés, azt a rádiófrekvenciás gépeknél állítjuk.

Tehát, egy jó testkezelési kombináció, ha van RF fejunk, bipoláris, multipoláris, kavitáció, és ezután ha van egy pressoterapias gép az a legjobb.

Miért?

Kezdem a kezelés a bipoláris RF el és vacuum, ez mélyre hat felmelegíti a szöveteket, a vacuum elindítja a nyirok keringést.

Ezután jön a kavitációs zsírbontás, nagy hatása van.

Ezután a multipolár RF ami a bőr allatti zsír rétegre hat és bőrt feszesít.

A testkezelő RF 5-10MHZ dolgozik.

A kavitáció pedig a 35-40 KHz.

Ezután a legoptimálisabb egy pressoterapias gép ami kifejezetten a nyirok masszást oldja meg.



Most akkor nem a kavitációnál lehet állítani a tartományt? :D Pedig 1-2-t találtam ahol lehetett, bár tény, hogy nagyon-nagyon keveset, meg volt több olyan, ahol állítani ugyan nem lehetett, de 2 fej volt, az egyik mondjuk 35 a másik 45 Khz (erre most nem emlékszem pontosan). A másik, hogy a kezelést nem a kavival kell kezdeni és utána a többi?

2399. lakiandi
2016. márc. 9. 23:07

Hááát... nem véletlen az ottani szerelés. Én még keresnék.

Nem a géptől függenek a testrészek, hanem magától a kavitációtól. Kezelni csak a pocakot, csípőt, combokat, feneket, lapockát lehet, más testrészt nem.

2016. márc. 9. 14:05

Andi, újabb kérdésem lenne! :D

Ha magyar cég tervezte és gyàrtatta a gépet, de kínàban raktàk össze az ugyanúgy gagyi kínai?

A màsik kérdésem az lenne, hogy amit te hasznàlsz gépet az milyen testrészekre alkalmazható?

2397. lakiandi (válaszként erre: 2396. - Masszőr Brigi)
2016. márc. 8. 20:40
Szívesen! Ha találsz, küld el üzibe, megbeszéljük. :))))))
2016. márc. 8. 15:01

Köszi Andi, akkor ezeknek megfelelően fogok keresgélni! :)

Nagyon kedves vagy, hogy segítettél, köszönöm! :) Ha bàrmi infó eszedbe jut még, várom szeretettel! ;)

2395. lakiandi (válaszként erre: 2394. - Masszőr Brigi)
2016. márc. 7. 22:19

Ajánlani márkákat nem szeretnék, mert ezeket a gépeket sűrűn változtatják, és ami még ezelőtt fél évvel jó prototípus volt, az nem biztos, hogy most is az. És persze, ennek a fordítottja is igaz.

Az biztos, hogy nagyjából fél millió forint az az összeg, ami alatt/ persze + - eltérés minimálisan lehet/ nem igazán vennék meg gépet.

De lényeg a szervíz háttér, a gyártás helye, a lehetőségek a kezelésekhez, stb...

Ezeket gondold át, és ezek alapján válogass. Ami mindenképp lényeges, hogy állítható legyen a frekvencia mélysége. Ez alap, erről ne mondj le.

2016. márc. 7. 18:13

Szia Andi.


Nagyon köszönöm a tanácsokat! Esetleg ha adok e-mail címet, boltokat/márkákat is tudnál ajánlani? Meg, szerinted van olyan, hogy milyen összeg alatt nem érdemes venni?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook