Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1915. ivi79 (válaszként erre: 1913. - Lakiandi)
2013. ápr. 13. 10:51
igen, mi csak az árral játszunk, a szolgáltatás idejéből, minőségéből nem veszünk el, mert akkor nem jön vissza a vendég..
1914. Rubellit (válaszként erre: 1912. - Ivi79)
2013. ápr. 13. 01:18

Remélem, hogy most már mindenki, aki készült ilyet vásárolni érti a kuponozás lényegét. :(

Számomra nem volt újdonság, de akkor hiteles ha olyan valaki írja le aki szolgáltatóként alkalmazza.

1913. lakiandi (válaszként erre: 1912. - Ivi79)
2013. ápr. 12. 20:32
Értem én ezt, és azt mondom, egy terméknél talán nem akkora becsapás, mert a termék az akkor is az a termék, ha eredeti az ára, és akkor is az a termék, ha le van akciózva. Szolgáltatás akciózásakor ez más. Ott a legegyszerűbb a szolgáltatás színvonalán megkeresni az akció árát.
1912. ivi79 (válaszként erre: 1911. - Rubellit)
2013. ápr. 12. 16:28

mert van egy kezelésnek önköltsége(bér, rezsi stb) és van annyi amiér van pofánk adni. na erre számolunk rá annyit, h levonva jutalékot, még az önköltség felett, de ha megoldható nemsokkal az eredeti ár alatt legyünk. attól függően h mennyire akarunk hangzatos akciót toljuk fel az árat, h utána jó nagy %ot irhassunk ki rá. van oylan aminek duplájára növeltük az árát most tavasszal mert tudtuk, h na erre kapni fognak, viszont volt olyan dolog, aminek a végén, csak az önköltség maradt. több dolgot is meghirdetünk egyszerre, és igy kiegyensúlyozzák egymást. nem azt mondom h fut a szekér, de vmenynire életben marad a cég, meg nem ez a fő profil..

régebben futottak bele oylanba ahol 50%ot kértek jutalékot, meg pofátlanul eladtak rengeteg kupont, na az nagy bukta volt, de mióta mi vagyunk itt vigyázunk h pici nyereség mindig legyen.

lényeg az egészben h nem az az eredeti ár ami le van % akciózva:)

1911. Rubellit (válaszként erre: 1892. - Ivi79)
2013. ápr. 12. 15:28
Nem értem, hogy ha csak kicsivel nyomjátok fel az árat és abból akcióztok (hány százalékot) és a maradéknak a kuponos cég még elviszi a 20-30%+áfát (de van, hogy 50%-ot) akkor, hogy lehetséges, max picivel vagytok az eredeti ár alatt. Amit én látok az, hogy a 80% feletti kuponok fogynak, de láttam már olyat is, hogy 100000Ft-os kezelést adtak 1Ft-ért és még így is csak 200db fogyott el az 1000 felajánlott kuponból. Ingyen is csak 200 embernek kellett.
2013. ápr. 11. 22:37
megvan!porszivozas...nyertem?
1909. ivi79 (válaszként erre: 1905. - Lakiandi)
2013. ápr. 11. 22:32

dehogy van, átverés az egész így, de arra utaznak h az emberek nagyrésze csak a % jelre és a sale feliratra nyúl a pénztárcája után és nem gondolkozik. ne tudd meg hányan jönnek úgy h azt sem tudja mire jön, mert van még 5féle kupon nála.. a cégek meg kihasználják, mert jó reklám ez, h megismerjék a céget, szolgáltatást, megjelenik a neve vhol és eljönnek páran, esetleg visszatérnek, igénybe vesznek mást is..bár ez ritka

mentségemre szóljon, én csak egy alkalmazott vagyok, akinek néha kiadják a feladatot h kéne vmi kuponozás..

1908. lakiandi (válaszként erre: 1898. - B0sz1)
2013. ápr. 11. 21:34
Gondolom, már sejted, mit lehet elrontani. Ha nincs az a zsír a nyirokcsomókig "elnyomkodva", akkor nehezen vagy sehogy nem ürül.
1907. lakiandi (válaszként erre: 1895. - B0sz1)
2013. ápr. 11. 21:29
Teljesen felesleges.
1906. lakiandi (válaszként erre: 1893. - Liliana29)
2013. ápr. 11. 21:28
Így van.
1905. lakiandi (válaszként erre: 1892. - Ivi79)
2013. ápr. 11. 21:27
Amit leírtál ide, az szerinted jól van így? /a kuponozásra gondolok/ Bár remélem sokan elolvassák. Tanulságnak mindenesetre tökéletes.
1904. lakiandi (válaszként erre: 1891. - B0sz1)
2013. ápr. 11. 21:25
A vibro tréner nem indítja be megfelelően a keringést. 10 perc meg pláne nem. A hiba itt lehet.
1903. lakiandi (válaszként erre: 1890. - Hofiagi)
2013. ápr. 11. 21:23
Gondolom már te is sejted, hol volt a hiba. Nincs ami a keringésedet felgyorsíja, és ez elengedhetetlen. Így nem történik veled semmi, kell a nyirokmasszázs. És még a hozzá állással is erős gondok vannak, ahogy olvasom. /momentán én arra kimondottan büszke vagyok, hogy a szalonomban még rám nem várt senki, a csúszásokat be lehet kalkulálni./
1902. ivi79
2013. ápr. 11. 20:20

ma sikerült időpontot szereznem, május közepére:S és onnantól 5hét, mert 2testtájatfogok csináltatni 1alkalommal(külsö+belső comb). azér azt hittem h hamarabb lesz eredmény:(


Andi és aki ismer megbizható és viszonylag olcsó helyet bp-n az dobjon már nekem szalon neveket lécci! köszi

1901. hofiagi (válaszként erre: 1894. - Liliana29)
2013. ápr. 11. 16:48
ja a narancsbőrre visszatérve, nekem nem igazán van, így ezzel kapcsolatban nem tudok véleményt mondani.
1900. hofiagi (válaszként erre: 1894. - Liliana29)
2013. ápr. 11. 16:46

igen, ezt a kupont 3 helyen lehet beváltani Bp-en. Nem keveset utazok így is, és most már biztos vagyok benne hogy nyirokmasszázs kell, ami elvezeti a szervezetemből a lézer által bombázott zsírt ( vagy valami hasonló) igazi szakemberhez fogok fordulni. Érdekes volt az is amikor mondtam hogy nem látom eredményét, válasz: még csak most fog beindulni. ja az 5. kezelésnél... tanulópénz.

remélem hogy mások tanulnak a hibámból.

sok sikert!

1899. Liliana29 (válaszként erre: 1898. - B0sz1)
2013. ápr. 11. 16:16
Nagyon várom a beszámolódat az eredményekről.
1898. b0sz1
2013. ápr. 11. 15:00
Szomorú, hogy így van ez. Mondjuk, konkrétan ennél a lézer diódás fogyasztásnál egyszerűen nem is értem, hogy mit lehet elrontani. Krémet vagy más hatóanyagot nem használnak, a diódák pedig 2-szer 20 percig vannak fönn. Tartom a diétát és a folyadékbevitelem is bőven megvan, ezért elhatároztam, hogy ha nincs eredmény, akkor nem fogom hagyni, hogy hülyére vegyenek. Majd beszámolok.
1897. Liliana29 (válaszként erre: 1896. - B0sz1)
2013. ápr. 11. 14:24
Én két arckezelésen voltam, ahol szóvá is tettem minőségi kifogásaimat. A tulaj személyesen egyik helyen sincs. Ezért csak emailben írásban tudtam megírni a panaszomat. semmit mondó blabla szövegen kívül semmit nem kaptam. Az egyik szalonban pedig amikor szóvá tettem -miután egy "arckezelés" közben végig kellett hallgatnom a két vihorászó "kozmetikus" szilveszteri menüjének stb. taglalását, fel voltak háborodva, és nem értették. e-mailben a tulaj, is azt írta,hogy én értelmeztem félre. A másik helyen pedig azt ígérték, hogy megtesznek mindent, h elégedett legyek. de ugyanazzal az 1000 ft-os arckrémmel végezték az uh-t, ami egyébként nem használható uh-ra!(üzletben elolvastam a cimkét), csak a kozmetikust cserélték le, aki még rosszabb volt mint az előző! nem megyek egyik helyre sem többet, és nem is ajánlom senkinek. csak sajnálni tudom azokat, akik igénybe veszik, mert továbbra is kuponoznak. persze beszéltem valakivel, aki meg volt elégedve, de az szegénykém valószínűleg nem votl még arcekezlésen. egyébként a kuponos áron a több alakalom sem ér annyit, mint máshol valószínűleg 1. az időt nem is számolva, ami nagyon drága!
1896. b0sz1
2013. ápr. 11. 13:36

Az is érdekelne, hogy van e itt olyan, akinél nem használt a kuponos kezelés és visszakapta a pénzét?

Nem erre játszok és tényleg nagyon remélem, hogy lesz eredmény, mert rengeteg időm is elmegy arra, hogy a fél világot átutazom (külkerületből utazok be a városba) meg ugye közeleg a nyár is. Arról nem is beszélve, hogy ezek a kezelések tényleg elég nevetséges áron vannak, de ha hozzászámítjuk a kidobott időt meg benzinköltséget, akkor már nem is olyan olcsók. Az viszont nagyon bosszantana, ha a beígért, 15-20 cm-es fogyásból, 2 db kupont vásárolva sem lenne semmi eredmény (1-2 cm biztos lemegy egyébként, mert fogyózom és tornázom is mellette) és továbbra is így reklámozhatnák a kezelésüket.

1895. b0sz1
2013. ápr. 11. 13:26
A lézer diódás kezelést lehet kavitációval kombinálni?
1894. Liliana29 (válaszként erre: 1890. - Hofiagi)
2013. ápr. 11. 12:00
ez a kuponos, amit Bpen 3 helyen lehet igénybe venni? mennyit narancsbőrödre sem használt még?
1893. Liliana29 (válaszként erre: 1887. - Lakiandi)
2013. ápr. 11. 11:59
Köszönöm szépen eddigi válaszaidat. Elolvasva az újabb hozzászólásokat, a lipo lézeres fogyasztás sem ér semmit nyirokmasszázs nélkül?
1892. ivi79 (válaszként erre: 1887. - Lakiandi)
2013. ápr. 11. 10:20

mi is kuponozunk, bár nem szépségszalon, de ált felnyomjuk az árat elötte kicsivel és úgy akciózzuk meg, majd a kuponcégek visznek belőle 20-30%+áfát(nagyon genyó cégek kérnek el 50%) és igy max picivel vagyunk az eredeti ár alatt..kezelésidőt nem csökkentünk, de legalább van forgalom(sok elmebeteg csak a % jelet látja mindenhol és vásárol tökmindegy mi az), és aki visszatér, annak kb kuponáron vannak további kezelések..

annyira nem rossz dolog ez, viszont meg kell válogatni kivel dolgozol, mert némelyik akkor is levonja a jutalékot, ha leütötték a kupont, de nem jöttel el és fizették be..


visszatérve a kavira én annak is nagyon örülnék, ha annyi zsirt leszednének a combomról 10alk alatt mint a lipolizissel anno 8alkalommal, de azért megpróbálok olcsóér kicsikarni egy nyirokmasszirt

1891. b0sz1 (válaszként erre: 1890. - Hofiagi)
2013. ápr. 11. 10:02

Én eddig 3-szor voltam, kétszer Vellán egyszer Lipo lézeres fogyasztáson, szerintem ugyanott ahol te, eddig nálam sincs semmi eredmény, de én még reménykedek. Egyébként elég vicces volt ahogy első alkalommal lemértek: farmerban voltam, abban is mért a nő. Nekem a Vellát 30 percen keresztül csinálják, 15-15 perc a popsi két oldalán, utána 10 perc Vibro tréner van, szerintem valami no name lehet, mert sehol sem látok rajta márkajelzést, ez van heti 1-szer, a lipo-t pedig 2*20 percig. Ez így lehetne hatékony, vagy eleve rossz a kezelés milyensége?

Mellette keményen fogyózok és megiszom a napi 4 liter folyadékomat (citromlé), bár a szalonban erről sem mondtak semmit.

1890. hofiagi (válaszként erre: 1888. - Lakiandi)
2013. ápr. 11. 06:46
Kezelés menete: 20 percig hason vannak a padok, aztán 10 perc múlva észreveszik hogy lejárt, felhelyezés másik testrészre, nekem fenék, újabb 20 perc. persze itt sem rögtön veszik észre így agyonra fekszem magam. aztán kapkodva felöltözés és irány haza. közben meg hallgatom hogy már megint túlóráznia kell a kedves dolgozónak (miattam). De könyörgöm, ők adtak ilyen későn időpontot: 19:15. Hozzáteszem 3 napon keresztül mindig várnom kellett min. 20 percet mire elkezdték. Na most számold össze hogy mennyi időt töltöttem ott feleslegesen. Hétfőn szerdán és pénteken járok. Hétfőn már kikeltem magamból, szóltam hogy ha később jöjjek mondják meg mert nem kellemes ott ücsörögni. Erre tegnap rámtelefonálnak, hogy ha tudok mehetek hamarabb is... mindezt akkor mikor útban voltam feléjük. áh. bocs hogy ennyire kifakadtam! remélem másnak nagyobb szerencséje van!
1889. hofiagi (válaszként erre: 1887. - Lakiandi)
2013. ápr. 11. 06:39
annyira egyetértek Veled! sajnos ez a saját bőrön tapasztalás esete lett. :(
1888. lakiandi (válaszként erre: 1885. - Hofiagi)
2013. ápr. 10. 22:26
MI a kezelésed menete? Mi mennyi ideig tart? Kiváncsi volnék. Hátha kisül, miért nem használ, és akkor többet ilyen hibába nem esne senki.
1887. lakiandi (válaszként erre: 1884. - Liliana29)
2013. ápr. 10. 22:25

Nem is csodálom. De gondold csak végig. A kuponos oldalnak az éri meg, ha egy szalontól cirka száz, vagy annál több kupont kidob. Inkább többet egyébként. Az árat alacsonyra szorítják, és ennek a nyomott árnak a 40-50-60 %-a az övék. Ha egy egygépes szalont /a többség az/ veszünk alapul, és a normál kezelési időt, ami cirka egy óra /de öltözéssel, pisiléssel, beszélgetéssel ez több/, akkor napi 9-10 vendéget tud max kiszolgálni. Az egy héten 50 vendég. De kidobtak neki 150 kupont. És az első 50 vendége is vissza fog jönni a következő héten, mert a kezelés ilyen. MIt fog tenni a szalon? Csak a kezelési idővel tud játszani. És akkor viszont a kezelés a hatékonyságából veszít.

Ebben a kuponos történetben csak a kuponos szolgáltató jár jól. Sem a szalon, sem a vendég nem, csak a kuponos oldal. Ami- hiába mindnek más a neve- egy kézen van. Szóval én ezért nem kuponozok. Lassan az már egy anyázással ér fel.

1886. lakiandi (válaszként erre: 1883. - Ivi79)
2013. ápr. 10. 22:12

Nyirokmasszázs nélkül a szerencsének köszönhető, ha hatásos/?/ a kezelés, és biztos lehetsz benne, hatásosabb lett volna a masszázzsal.

Az ár nem a kezeléstől függ, hidd el. Van jó kezelés pár ezerért, és van nem jó tízezrekért. A belvárosban megfizeted a csillagászati szalon-bérleti díjat is, külvárosban ez kevesebb. Természetesen a gép minősége is szab némi alapot az árnak, de a tapasztalat az, hogy nem ez dönt, inkább a szalon elhelyezkedése.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook