Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1945. lakiandi (válaszként erre: 1943. - 40f26c89e8)
2013. ápr. 15. 21:06
Sajnos nem ismerek senkit. De ha találsz valami ajánlatot, küld el priviben, megnézem szívesen, haszálható-e. :)))))))))
1944. lakiandi (válaszként erre: 1924. - Grizus)
2013. ápr. 15. 21:03

Hogy hány kezelés hatékony számodra, láttatlanban lehetetlen megmondani.

A kavitáció eredményét ne kilóban mérd, hiszen a zsír az egyik legkönnyebb "alkatrészünk". Gondolj bele mekkora mérete van egy kiló zsírkockának, hatalmas. És akkor még mindíg csak egy kilóról beszélünk.

Egy-két kezelés után már megmutatkozik a haladás üteme, akkor már látni lehet, kb. mennyi alkalomra lesz még szükség.

1943. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1942. - Lakiandi)
2013. ápr. 15. 21:00
köszönöm a válaszodat,mindenképpen csak olyan helyre szeretnék menni ami ér is valamit,még ha drágább is.esetleg Debrecenben nem ismersz jó helyet,ami megbízható?
1942. lakiandi (válaszként erre: 1937. - 40f26c89e8)
2013. ápr. 15. 20:58
A kavitációs gépek 31,9 -40 khz között működnek általánosan. Vannak, amik nem állíthatók, azok már nem korszerű gépek, hiszen minden vendég más, mindenkihez különböző beállítás kell. Ha hallod a füledben a sípolást, akkor kavitálnak. Ha nem állítható a khz, nem biztos, hogy a megfelelő szalonban jársz.
1941. lakiandi (válaszként erre: 1936. - Ivi79)
2013. ápr. 15. 20:54
Van különbség, mégpedig lényeges. A kavitációval a sejtek megszűnnek, a lézerrel csak kiürülnek. Ez a különbség akkor válik érdekessé, mikor a tartósságról beszélünk. A kiürült sejtek hamar vissza tudnak telni, de a megszűntek helyét a többinek kell átvenni, ami lényegesen nehezebb feladat számukra.
1940. lakiandi (válaszként erre: 1934. - Dina1988)
2013. ápr. 15. 20:49
:)))))))
1939. lakiandi (válaszként erre: 1932. - 40f26c89e8)
2013. ápr. 15. 20:48

Szia!

Ebben az opcióban sok a felesleg, és kevés a kezelési idő.

Ha a kavitációt pl.a combodra szeretnéd, akkor arra combonként 7-8 perc jut. Az nagyon kevés.

A rádiófrekvenciánál a bipoláris fejnél van sokkal hatékonyabb, quatropoláris kezelőfej.

A nyirokkeringés serkentés masszázzsal a leghatékonyabb, a többi kezelés csak a bőrödre hat, a zsírsejtek nem fognak megindulni tőle.

1938. lakiandi (válaszként erre: 1925. - Anna0066)
2013. ápr. 15. 20:39

Szia!

Sajnos vannak rossz kezelések, rossz csomagok. Érdekelne a te kezelésed menete, az instrukciók, amit kaptál otthonra, a továbbiakra vonatkozólag. Hátha megtaláljuk az okot, amiért nem működött.

1937. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1934. - Dina1988)
2013. ápr. 15. 18:10
én hiába olvastam visza pár oldalt(mert megtettem mielőtt kérdeztem)de nem találtam meg hogy hány Hz-en jó a kavi,pedig emlékszem hogy régen volt erről szó.Amit én találtam az 40Hz-et ígér....
1936. ivi79 (válaszként erre: 1935. - Dina1988)
2013. ápr. 15. 16:49
en elkezdtem az elejen aztan meguntam es sak az utolso 10oldalt neztem meg. viszont most vkit erdekelt a lipolezer sos,de elolvasva aleirasat nemsok kulonbseget velek felfedezni es most telefonon nemfogok nekiallni bogaraszni...
1935. dina1988
2013. ápr. 15. 16:22
Természetesen nem kell 2 órát visszaolvasni ( engem érdekelt a téma), elég 2-3 oldalt, mert kb 3 oldalanként ugyanazok a kérdések ismétlődnek :)
1934. dina1988
2013. ápr. 15. 16:21
Nem akarok senkit se megbántani, de mielőtt kérdeztek, inkább olvassátok el az előzményeket. Én kb. 2 órát olvastam vissza és mindent megtudtam, amit szerettem volna. Sőt ezen felbuzdúlva voltam Andinál, akinek a segítségével több centitől megszabadultam....tehát a kavitáció nálam használt. olvassatok vissza, higyjétek el, sok a hasznos tanács/leírás. Üdv. Dina
1933. ivi79
2013. ápr. 15. 15:37
mia a hatekonyabb kavi v lipolezer? miert jobb egyik mint a masik? vagy mashova hatnak?lenyegeben mind2 kiuriti a sejtbol a zsirt tehat elkell vezetni nem?
2013. ápr. 15. 14:34

10 alkalmas zsírbontó kezelésén 15 percen keresztül ultrahangokkal bombázzák a zsírsejtjeidet, majd 10 perces rádiófrekvenciás stimulálással a nyirokrendszer működését gyorsítják meg, hogy a cseppfolyóssá vált zsír gyorsabban kiürüljön a testedből. Végül a 15 perces elektrostimuláció és fotonterápia segíti a test regenerálódását és a narancsbőr csökkenését.



És hogy ne csak tested szépüljön, hanem az arcod is, a bónusz tartalmaz egy komplex arckezelést is, mikrodermabráziós hámlasztással, a szép bőrért, valamint egy tű nélküli, fájdalommentes mezoterápiás kezelést a ráncok ellen. Centikben mérhető fogyás, és megújulás tetőtől-talpig.



A csomag tartalma:

•3 alkalom 40 Khz-es ultrahangos kavitációs zsírbontás (19.500 Ft)

•3 alkalom 500 Khz-es bipoláris rádiófrekvenciás zsirbontás, nyirokkeringés javítás és méregtelenítés (19.500 Ft)

•3 alkalom elektrostimuláció és fotonterápia zsírbontás, alakformálás és narancsbőr kezelésre (18.000 Ft)

•1 alkalom mikrodermabrázió és tű nélküli mezoterápiás kezelés 1 Mhz-es ultrahangos rendszer alkalmazásával (15.000 Ft)

•Ajándék 3 alkalom vibrotréner edzés

1931. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1930. - Rubellit)
2013. ápr. 15. 14:25
na akkro bemásolom a lényeget
1930. Rubellit (válaszként erre: 1926. - 40f26c89e8)
2013. ápr. 15. 14:19

Szia Nanda!

Nem működik a link.

1929. Rubellit (válaszként erre: 1925. - Anna0066)
2013. ápr. 15. 13:20

Szia Anna!

A k.uh. nagyon hatékony kezelés. Sajnálom, hogy Neked rossz tapasztalataid vannak. Megírnád, hogy hol voltál? Biztos, hogy oka van annak, hogy 8 alkalom után sem volt eredmény. A szalonban mit mondtak Neked ezzel kapcsolatban?

1928. Rubellit (válaszként erre: 1924. - Grizus)
2013. ápr. 15. 13:15

Szia Grizus!

Tű nélküli mezoterápiánál már írtam, hogy 2000Ft az anyagra sem elég és akkor még a többi költséget nem is számoltam. Arról nem is beszélve, hogy ennek az összegnek egy jelentős részét elviszi a kuponos cég. Szerinted veszteséget termeltek?

Olyan nincs, hogy ok nélkül felmegy Rád 15 kiló. Első lépésben menj el orvoshoz!

1927. ivi79 (válaszként erre: 1924. - Grizus)
2013. ápr. 15. 10:25

ha minden ok nélkül feljött 15kiló akkor nem gondolod h nem kezelésre kéne menned, hanem elkéne menned megnézetni a pajzsmirigyed? nekem is anno az lett gyanús h felkaptam 2hó alatt 13kilót..

amig nem tettem rendbe a hormonjaimat, addig bármit csináltam meg sem mozdult a súlyom

2013. ápr. 15. 10:09

sziasztok!Én most szeretnék kavitációra menni,ahogy kivettem itt a szavakból az a leghatásosab fogyásra,narancsbőrre feszesíteni.Aki ért hozzá,véleményzené nekem ezt: [link]


Kavitóció hány Hz-en a működőképes?

1925. Anna0066 (válaszként erre: 1924. - Grizus)
2013. ápr. 15. 09:18

Sziasztok! Volt időm és pénzem kipróbálni néhány alakformáló/súlycsökkentő módszert az elmúlt néhány hónapban. Tapasztalataim szerint a kavitáció KONKRÉTAN SEMMIT SEM ÉR! Tehát ha nincs felesleges néhány tízezer forintod, akkor költsd hasznosabbra!

Egyébként zuglóban voltam, legalább 8-szor, talán egy hajszálnyit feszesedett a hasam, de ennyi! Kilóban 0, cm-ben 0 csökkenés! Felejtsétek el!

1924. grizus
2013. ápr. 15. 08:55

Hát igen, a mezoterápia nagyon gagyi volt, vannak helyek ahol 24 ezer egy kezelés, itt kuponnal tízért adtak ötöt és semmi de semmi sem történt. Egy biztos, kuponnál nagyon észnél kell lenni, kérdezni kell és nem bedőlni a reklámnak.

Most is bogarászom az ajánlatokat, szerintem találok valamit. De megfogadtam a tanácsot, hogy kavitáció után masszázs jöjjön. Egyébként meg tudjátok mondani, hány kavitáció hatásos? Feszesíteni is akarok, de ami nagyon zavar, hogy tavaly év végén feljött rám különösebb ok nélkül 15 kiló, pedig nem ettem többet, lehet, hogy valami bajom van. És jön a nyár, már rettegek, szörnyen nézek ki a szoknyáimban. Azelőtt se voltam sovány, széles a csípőm, de elment, de most: gáz. Szóval hány kavitációval megy le 15 kiló szerintetek és mennyi idő alatt? A lipolézer tényleg csak felszíni feszesítésre jó? Köszi, ha válaszoltok, üdv.

1923. lakiandi (válaszként erre: 1921. - Grizus)
2013. ápr. 14. 14:03

Szia!

Fogyni szeretnél, vagy bőrfeszesítést, vagy mindkettőt?

Fogyásra kavitálni menj, az a leghatásosabb, ha jó kezelő végzi.

A vella slim is akkor jó, ha megfelelő az idő, és jó a kezelő, ahogy Rubellit írta.

De mi lenne, ha nem kuponokkal kínlódnál, hanem körülnéznél, ott ahol élsz, mozogsz, vagy ahová még el tudsz jutni, és egy normális szalonnak néznéd meg az árlistáját? Kavitáció már van alkalmanként 5000 ft alatt, nem egy helyen, és ezek nem kuponosok.

Hogy honnan tudd meg, jó-e a kezelő, vagy a szalon? Egyszerű, menj el egy konzultációra, beszélgess el velük, magyaráztasd el, minek kell történnie, hogy folyik a kezelés, stb... Az a kezelő, aki nem ért hozzá, ezekről értelmesen sem fog tudni nyilatkozni. Ha pedig pár perces próbakezelést akarnak csinálni neked, szaladj el jó messzire.

1922. Rubellit (válaszként erre: 1920. - Grizus)
2013. ápr. 14. 13:01

Szia Grizus!

Kipróbáltad kuponos oldalon, ezért csalódtál. Már sokszor elmondtam, hogy például egy tű nélküli mezoterápiás kezelés anyagköltsége több mint amennyiért Te megvetted a kupont. Szerinted milyen géppel és milyen anyaggal csinálták? A szulami masszázsról nem tudok véleményt mondani. A többi kezelés jó ha tapasztalt és képzett kozmetikus jó géppel és jó anyaggal végzi.

1921. grizus
2013. ápr. 14. 02:20

Most megnéztem és a következők vannak a Vela Slimben:

dióda lézer

bipoláris rádiófrekvencia

pulzáló vákuum

görgős masszázs

Szerintek ez megéri? Még nem hozták ki a kupont, de ki fogják, és még azelőtt jó lenne dönteni, mert tudok egy kavitációs ajánlatot is, csak az nem ilyen bombasztikus. Nekem sajnos nincs pénzem tuti kezelésekre teljes áron, ezért nyomulok a kuponnal, de eddig a kozmetikai dolgokban mélységesen csalódtam, egyáltalán, munka az, amit ezek az emberek csinálnak? A pattanásaim nem múltak el, a pórusaim nem szűkültek össze és egy másodperccel se lettem fiatalabb, csak kidobtam egy csomó pénzt, ami most jól jönne. Ja! És az arctorna se ér semmit, el ne menjetek rá!

Visszatérve az alakformálásra, tudok kavitáció+masszázs kupont is, és jó lenne minél előbb dönteni. Bocsi hogy így megírtam itt a véleményem a kozmetikáról, biztos vannak jó helyek, de honnan tudjam melyik az? Ezt a pénzt biztos el lehetett volna költeni hasznos kezelésekre is, de honnan tudtam volna? Tanulópénznek számomra egy kicsit sok. Nem akarok a fogyasztással is így járni, de sajnos minden ok nélkül feljött rám vagy 15 kiló és már előre rettegek a nyártól.

Tudom, hogy ez nem kozmetikai fórum, de ki kellett adnom magamból. Üdv és még egyszer: jó a Vela Slim?

1920. grizus
2013. ápr. 14. 02:08

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni attól, aki szakértő, hogy kavitációs kezelésnél jó-e utána a gépi nyirokmasszázs is, illetve, hogy hallottatok-e már a Vela Slim kezelésről. Van benne masszázs rész is és ódákat zengenek róla.

Egyébként más téma, de az alábbi arckezelések egyáltalán semmit sem érnek: ultrahang, mezoterápia, mikrodermabrázió, dermaroller, hideglézer, szulamit masszázs, rádiófrekvencia. Ezt mind kipróbáltam kuponos oldalon és teljes csalódás. Most másban gondolkodom megfiatalodásilag, bárcsak eddig is tájékozódtam volna jobban, ha már egyszer ezt akarom.

Bocsi a kitételért és várom a válaszokat.

1919. lakiandi (válaszként erre: 1916. - Hofiagi)
2013. ápr. 13. 16:14
Ez azért nagyfokú hozzá-nem értést bizonyít.
1918. hofiagi (válaszként erre: 1917. - Rubellit)
2013. ápr. 13. 12:19
miért nem lep meg engem sem???
1917. Rubellit (válaszként erre: 1916. - Hofiagi)
2013. ápr. 13. 12:14
Ilyen kérdésnek nem szabadna elhangoznia. Azt hittem, hogy már nem tudnak meglepni, de most ezt sikerült megcáfolni. Az időnek nem szabad változnia, az intenzitást pedig a kezelő dönti el.
1916. hofiagi
2013. ápr. 13. 11:05

véleményt kérek, mert nagyon nem értek hozzá:

a legutóbb a kezelésen kérdezték hogy akarom a 2X20 percet vagy erősebb intenzitással 2X10 perc.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook