Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2005. voma (válaszként erre: 2002. - Rubellit)
2013. ápr. 23. 12:37

oké, köszönöm, csak azért irtam le, mert azt irtad, jobb volna tudni, mit takar pontosan. (na én eléggé analfabéta vagyok ezen a területen.


és ez milyen?:

kezelés: ( kb . 60 perc)

- 15 perc - Ultrahangos kavitáció - Választható kezelési felület : has- csípő vagy comb - popsi

- 20perc - Cellulit masszázs – Adott testterületen

- 10 perc - Hullámmasszázs vagy Power Step Plus

2004. höri1 (válaszként erre: 1995. - Lakiandi)
2013. ápr. 23. 12:10

Jaj akkor ez nekem nagyon nem lesz jó,ha még lötyibb lesz a bőröm :( Na akkor ennek is lőttek .

Köszi!!

2003. Rubellit (válaszként erre: 2001. - Voma)
2013. ápr. 23. 11:30
Nyirokkeringés serkentő kezelés legyen benne, nem masszázs hanem gépi kezelés, mert az hatékonyabb.
2002. Rubellit (válaszként erre: 2000. - Voma)
2013. ápr. 23. 11:28

Szia Vona!

Itt most leírtad azt a kezelést részletesebben, amire már írtuk, hogy nem jó. Az RF nem alkalmas a méregtelenítésre.

2001. voma (válaszként erre: 2000. - Voma)
2013. ápr. 23. 10:28

illetve még ezt találtam:

Miből is áll a kezelés?


/3 részből tevődik össze/

Ultrahangos kavitáció

Az ultrahang a testbe hatolva, klinikailag bizonyított módon a környező ereket és egyéb szöveteket érintetlenül hagyva csak a zsírsejteket bontja meg. A sejtek a kezelés alatt a hő hatására vizet veszítenek és összezsugorodnak, valamint az ultrahang hatására ütköznek és a keletkező vákuum buborékok a sejtmembránt megbontják. Így hatékonyan lehet a zsírt lebontani.

Rádiófrekvenciás méregtelenítés

A rádióhullámok bejutnak a mélyebben elhelyezkedő zsírlerakódásokhoz is. A célzott 6 MHz frekvenciájú rádióhullámok aktív állapotba hozzák a zsírsejteket, így a hőmérsékletük a súrlódási hő hatására megnő. A szabaddá tett zsír és méreganyagok a verejtékmirigyeken, a májon és a nyirokrendszeren keresztül ürülnek ki, fokozva a méregtelenítést és a zsírlerakódásokat.

Összefoglalva tehát:

Célzottan eltávolítjuk a zsírpárnákat (40 000 Hz-es ultrahang). Eloszlatjuk a zsírt, serkentjük a nyirokrendszer működését,elősegítjük a méreganyagok kivezetését a szervezetből (6 MHz-es rádiófrekvencia). Javítjuk és feszesítjük a szöveteket, regeneráljuk a bőrt és az alakot karcsúsítjuk, formáljuk testtekercseléssel és/vagy nyirokmasszázzsal.


igy talán pontosabb képet láttok, ér valamit? vagy mindenképpen olyat keressek, ahol több idő a kavitáció, és nyirokserkentő masszázs is van benne!!!!???

2000. voma (válaszként erre: 1999. - Rubellit)
2013. ápr. 23. 10:25

Szia!

nem irom be a linket, hogy nehogy reklámnak vegyék, de kimásolok belőle néhány dolgot:

".....kényes területeket először 10 percen keresztül ultrahangokkal bombázzák. Ez teljesen fájdalommentes, a finom, masszírozó mozdulatokon kívül semmit nem érzel, a zsírsejtek viszont a hullámoktól szétrobbannak, így a bennük lévő zsír kifolyik.

A zsír kifolyását 10 perces rádiófrekvenciás kezeléssel segítik. A rádió hullámai mozgásba hozzák a zsírsejteket, így azok felmelegszenek, a zsír és a méreganyagok gyorsabban kiürülnek, majd a természetes kiválasztódással egyszerűen távoznak a szervezetedből. Végül 10 percig úgy dolgoztatják meg az izmaidat, hogy neked közben szinte meg sem kell mozdulnod. A budapesti szalonban ez Flabélos testvibrációs készülékkel történik, a budaörsi szalonban pedig egy különleges chi gép stimulálja az izmokat a kívánt hatás eléréséhez. "

1999. Rubellit (válaszként erre: 1997. - Voma)
2013. ápr. 22. 22:36
Az, hogy mennyi idő kell gépfüggő. Fontos lenne tudni, hogy milyen géppel kezelnek, ha küldesz linket akkor könnyebb válaszolni.
1998. lakiandi (válaszként erre: 1997. - Voma)
2013. ápr. 22. 22:05

Azt tartsd mindig szem előtt, hogy heti 40 perc kavitáció lehet a max. De az nem túl jó, ha ezt heti 4 alkalommal kapod. Az sem igazán megfelelő, ha ezt a 40 percet nagyon sok testrészen osztják fel. A kezelés befejezése mindig nyirokkeringést serkentő kezelés kell legyen, és erre a bőrfeszesítéskor alkalmazott rádiófrekvencia, vagy elektrostimuláció nem megfelelő.

Mindenképp kapnod kell tájékoztatást az otthoni teendőkről, mondja el a kezelő, mit miért ajánl, mire miért van szükség.

1997. voma
2013. ápr. 22. 21:24

köszönöm a válaszokat!

akkor ez az ajánlat nem lesz jó.

abban segítetek, hogy egy összeállítéást irtok nekem, hogy mit keressek! (pl 10 perc ez, 10 perc az, stb......)

köszönöm

1996. lakiandi (válaszként erre: 1991. - Voma)
2013. ápr. 22. 20:57

Szia!

Sajnos a rádiófrekvenciás kezelés és a flabelos nem indítja be olyan szinten a nyirokkeringésed, hogy hatékonyan távozzon a zsír a szervezetedből. Oda mélynyirok masszázs kell. Részemről a 10 perc kavitációt is keveslem kissé. Ha a comb a kezelendő terület, akkor oda csak 5-5 perc jut. Az igen halovány.

1995. lakiandi (válaszként erre: 1994. - Höri1)
2013. ápr. 22. 20:53

Szia!

Én normál keretek között kérem a vendégeimtől a 3 nap szénhidrát csökkentést. Ez azt jelenti, hogy krumplit, rizst, tésztát, lisztet, kenyeret, pékárut, cukrot, csokit, alkoholt ne egyenek- igyanak. A napi 3 liter folyadék szükséges, de ez a minimum, ennél csak több lehet.

Viszont el kell dönteni, méretet akarsz csökkenteni, vagy a bőrödet szeretnéd rendbehozni.

Kavitációval méretet csökkentünk, de ez a bőrödre is kihat. Sajnos nem jó értelemben. Kiszalad a zsír az adott területről, és így a bőr megrogyhat, oda feszesítés kell, az más típusú kezelést kíván.

1994. höri1 (válaszként erre: 1992. - Rubellit)
2013. ápr. 22. 19:44

Köszi!

Sajna "kövér"vagyok fel le híztam és ,ezért reménykedtem ,hogy talán azon is segít egy kicsit.

Viszont a séta dolognak örülök ,mert akkor 3-ból 2 kipipálva azokból ,ami kell egy ilyen kezelés mellé :D :D

1993. Rubellit (válaszként erre: 1991. - Voma)
2013. ápr. 22. 19:41

Szia Vona!

Sajnos ez így nem ér semmit. Nincs benne nyirokkeringés serkentő kezelés, így a k.uh. teljesen hatástalan.

1992. Rubellit (válaszként erre: 1990. - Höri1)
2013. ápr. 22. 19:38

Szia Höri!

Mozgásnak tökéletes a 3 óra gyaloglás. A szénhidráttal kapcsolatban megoszlanak a vélemények, szerintem a folyadék sokkal fontosabb kérdés. Sajnos a k.uh. nem feszesít ha ilyen gondjaid vannak más kezelést kellene választanod.

1991. voma
2013. ápr. 22. 17:12

Sziasztok!

még kezdő vagyok a témában, nem tudom, ontosan miylen kezelés fajták vannak.

amit most kinéztem, abban 1 kezelés 30 percből áll, ami 10 perc ultrahangos zsírbontást, 10 perc rádiófrekvenciás kezelést és 10 perc Flabélos tréninget tartalmaz. Ez jó? vagy van ennél hatásosabb? köszönöm a segítséget! sziasztok

1990. höri1
2013. ápr. 22. 16:23

Sziasztok!

Engem is érdekel ez a kezelés ,de én nagyon nehéz eset vagyok :(.Napi 3 órát gyalogolok a melóm miatt ez elfogadható ,mint mozgás ?:D A vízet még csak csak meg bírom inni ,de a szénhidrátot milyen szinten kell megvonni?Teljesen vagy csak normál keretek között.Bőrfeszesítést is lehet elérni ezzel módszerrel,mert igaziból engem jobban zavar a bőröm ,mint a combom vastagsága.Olvastam ,hogy nagy súlynál több cm lemehet én már az 1cm -nek is örülnék ha összejönne sőt 0,5-nek is :D Vastag vagyok ,de nincsenek írreális elvárásaim csak kicsit szeretnék fogyni lazán :D

Köszi!!!

1989. Rubellit (válaszként erre: 1985. - Estefania)
2013. ápr. 20. 23:37

Szia Estefania!

Mindig azt szoktam mondani a vendégeknek, hogy több függ tőlük a kezelés sikerességében mint tőlem. A k.uh. lelke a folyadék (víz vagy tea) ivás. Konkrétan én nem kezdek el kezelést, amíg nem eszik meg a vendég legalább három liter vizet, mert nincs értelme. Két liter a szervezetünk napi működéséhez szükséges. A hsz.-oldban erről nem írsz. Kaptál erről tájékoztatást? Csodálkozva olvasom, hogy azt ígérték, hogy torna nem kell, napi harminc perc mozgás erősen ajánlott. Azt írod, hogy attól félsz, hogy tuti dolog ennyi pénzért nincsen. Megkérdezhetem, hogy milyen összegről van szó? A nyirokkeringés serkentésével nem lehet vizet kihajtani a szervezetből. Van olyan kezelés, de ezzel nem lehetséges. Kinél hány centi fog már az első alkalommal lejönni, azt tényleg nem lehet garantálni. Nekem több ötven kilós vendégem volt akinél első alkalommal hat centi mínusz volt, de erre nem lehet garanciát vállalni. Abban az esetben ha Te úgy gondolod, hogy elmész egy kezelésre és kifizeted az árát, de nem akarsz együtt működni a kozmetikussal akkor szerintem ne menj el, mert tényleg kidobott pénz lesz.

1988. lakiandi (válaszként erre: 1985. - Estefania)
2013. ápr. 20. 23:11

Szia!

Végigolvastam a hsz-ed, és picit meglepődtem.

Abban igazad van, hogy ha rendesen eszel, és tornázol, akkor lefogysz. Mivel ezt nem teszed- gondolom, ezért van szükséged erre a kezelésre.

Olvastál róla pár dolgot, de úgy érzem, annyit azért nem, hogy teljes mértékben megértsd ennek az eljárásnak a működési elvét.

Kezelők között is van nézetkülönbség az étkezéssel kapcsolatban. Én azt az elvet követem, hogy a májad védelmében, kérem a szénhidrát csökkentett étkezést az első 3 napban, a napi 3 liter folyadék mellé. Mindez nem azért szükséges, hogy ráfogjuk, azért fogytál, mert... Erre azért van szükség, hogy a májad megfelelően dolgozza fel a zsírsejteket, amiket lekavitálunk. Tehát én a helyedben végighallgatnám azt a rész is, hogy miket ne egyél, és, hogy azért mozogni nem rossz dolog.

Azt, hogy senki nem garantálja neked a 3 cm-t, nem csodálom, azt ugyanis nem lehet. Minden egyes szervezet más, és másként is reagál. Picit az az érzésem, itt nálad csodavárásról van szó, de ez nem az. Ez a kezelés hatékony, jól működik, de tenni azért neked is kell hozzá, hogy ez így is maradjon. Ha nem vetkőzöd le a felesleghez vezető rossz szokásaid, akkor a probléma sem fog megszűnni, csak időlegesen. Még a plasztikai műtét sem képes arra, hogy úgy szedje le rólad a felesleget, hogy azt te- kitartó munkával- ne tudd visszaszedni.

1987. ivi79 (válaszként erre: 1984. - Grizus)
2013. ápr. 20. 11:18

hát őszintén, ha azt akarod h minden meglegyen, biztosabb a magánlabor és azzal a lelettel elmenni az emlitett intézménybe.elsőkörben dumálj nődokiddal hátha megnézi ezeket magától(ha nem akkor keress másikat mert egy barom, fogigátlót meg főleg ne fogadd el, mert csak ront rajta), bár ez inkább endokrinológiai probléma ami fontos még h ird fel, fsh és lh ezt is megkell nézetni, ennek arányából látni ha esetleg korai menopauza, vagy pcos a gond..


erről azé tudok ennyit, mert veled egyidős vagyok és 3éve h abbahagytam fogigátlót(tuti ettől lettem pmbajos), de nemigen állt be ciklusom, ellentétben veled, sűrűbben jött meg(16,21 napokra). nődoki nemakart vérvételt nézni, mert hormonzavaros, szedjen cvitamint és ezzel elzavart.. szóval egy belgyógyásszal sikerült megnézetni az értékeim, amiből az jött ki, h korai menopauza, aztán kiderült h mégsem, csak szedtem egy tápkieget ami betett neki...

szóval én most netről gyógyitom magam, szedem pmhormont és egy gyógynövényes kapszulát, amitől úgynézki egész jól vagyok, ciklusom is kezd beállni és az elfeledett libidóm is visszatért..


bocs az offér, csak jólenne helyretedd az alapproblémát, mert hiába jársz mindenféle kezelésre sokpénzér, nem lesz tartós ha hormongondjaid vannak.

1986. ara81 (válaszként erre: 1979. - Liliana29)
2013. ápr. 20. 10:41
Szia, privi ment.
1985. Estefania
2013. ápr. 20. 08:30
Sziasztok ! Én is készülök elmenni egy ilyen szalonba, abba amit a legnagyobb közösségi portálon hírdetnek mostanában, van Budán és Pesten is. Kicsit tartok tőle, hogy átvernek. Hiába olvasgatom a véleményeket, azért nem vagyok nyugodt. Az, hogy nem mindenkinél lehet 3 cm-rel kevesebb a kezelt területen a méreted, már nem jelent nagyon jót. Most vagy hat vagy nem hat ? Így akkor bárkinek mondhatják, hogy bocs pont neked nem hatott rendesen. Aztán olvastam itt olyat, hogy valaki írta, hogy nem nagyon ehet szénhidrátot, mert azt mondták neki. Ez az, hogy azt se szeretném ha ilyen helyen elmondják nekem a pénzemért, hogy ha nem eszem, akkor fogyni fogok. :) Azt ma már mindenki tudja, hogy mit szabad enni és mennyit, ahhoz hogy fogyjon, ezért kár fizetni. elnagyoltan erről van szó: Ha nem eszel, előbb utóbb fogyni fogsz vagy ha nem azt eszed amit szeretnél. A hirdetéseikbe azt írják, mozgás nélkül. Igazából akkor lennének korrektek, ha biztos lenne a hirdetett 3 cm mindenkinél, a kajálásával nem foglalkoznának az vendégnek és ugye torna meg nem kell, ahogy írják. :) Ezen nem azt értem, hogy akkor már zabálhat is a vendég otthon. :)Ettől félek, hogy ilyen tuti dolog ennyi pénzért nincsen. Arra meg én nem vagyok kiváncsi, hogyan kell táplálkozni, tornázni mellette, mert ezeket mindenki ismeri és ehhez már nem kell fizetni senkinek azért hogy fogyjatok. A nyirokmasszázs is csinálhat olyat, hogy nem a zsirt, hanem a vizet kihajtja és ettől lesz a körméret kevesebb, aztán utána vissza áll természetesen, na ez is csalásnak számít, mert a zsírnak kell távoznia. :) Így ehet a csalókat kiszürni legkönnyebben. Mielőtt bejelentkeznék felhívom majd őket és mindent megkérdezek, mert nem szeretnék pénzt adni a semmiért. Remélem sikerül alaposnak lennem, mert utálom az ingyenélőket.
1984. grizus (válaszként erre: 1982. - Ivi79)
2013. ápr. 20. 04:34
Ezt mind külön kérnem kell, maguktól nem csinálják meg? Nekem kell értenem hozzá, mit kérek, holott én csak egy tudatlan páciens vagyok? Na mindegy, felírom ezeket. Elég ha elmegyek a mezei endorkinológushoz meg előbb nőgyógyászhoz, vagy menjek magánba? Van most egy kuponos akció amire rákattintottam, azért kérdezem. Vagy elég a sima? Köszi.
1983. lakiandi (válaszként erre: 1981. - Grizus)
2013. ápr. 19. 20:03

Csak az első egy-két hét a nehéz, utána már könnyebb. Tekintsd ezt bevezetésnek egy életmód változás felé. Ha a régi hibák megmaradnak, a régi forma is vissza fog jönni. Ha nem is azonnal, de szép lassan újra ugyanez a problémád lesz.

Sajnos csodák nincsenek, a kavitáció sem az, ezt nem szabad másként kezelni. Kiváló segítség, de csak segítség.

1982. ivi79 (válaszként erre: 1981. - Grizus)
2013. ápr. 19. 09:09
az h évek óta nem mensizel, pattanásaid vannak és hirtelen nőtt súlyod, az igencsak erre utal. ha eljutsz laborba, akkor kéne tsh, t3, t4, atpo, tesztoszteron, ösztrogén, progeszteron, shbg.3pontos terheléses cukor+inzulin(ez leginkább csak magánlabor), nőgyógy uh(ciszták vannak-e). hirtelen ez jutott eszembe. ha pesti vagy, akkor mensmentis orvosi központot ajánlom. nem reklám, csak sok ismerősömnek ők segitettek, és van aki vidékről is inkább feljár, mert ott jó kezekben van
1981. grizus (válaszként erre: 1978. - Ivi79)
2013. ápr. 19. 02:38
Megijesztettél. Elég sok édességet eszem, azért is tartok a kavitációtól, hogy hogy fogom szénhidrát nélkül kibírni. Soha senki nem volt cukorbeteg a családban. Azt hiszem tényleg kivizsgáltatom magam.
1980. lakiandi (válaszként erre: 1976. - Ara81)
2013. ápr. 18. 21:54
:)))))
1979. Liliana29 (válaszként erre: 1976. - Ara81)
2013. ápr. 18. 14:05
Szia, Örülök, hogy lehet jót is hallani! Mennyibe került a 6 alkalmas kezelés?
1978. ivi79 (válaszként erre: 1977. - Grizus)
2013. ápr. 18. 09:28
nem jó dolog(cukorbetegség előszobája). ha kell keresek egy jó cikket róla. sajna mezei dokik nem ismerik, vagy nem akarják ismerni ezt az elég gyakori problémát, ami a nők nagyrészét hízlalja és teszi meddővé..
1977. grizus
2013. ápr. 18. 02:47
Köszönöm a válaszaitokat, nem tudom mi az az inzulinrezisztencia, elég ijesztően hangzik, mert szeretem az édességet. Elmegyek dokihoz, aztán meglátom a kavitációt. Addig is üdv.
1976. ara81
2013. ápr. 17. 23:53

Sziasztok,

én nemrég fejeztem be egy 6 alkalmas kezeléssorozatot a combomon, kavi-val, az egyik nagyon segítőkész itteni hozzászóló kozmetikusnál. :)) Maximálisan meg voltam elégedve, nincs nagy túlsúlyom, konkrétan 160cm "magas" és 52 kg vagyok, mégis lement a combomból 4 cm. Ilyen jó eredményt nem is reméltem. Szeretném még a csípőmet is kavitáltatni, (sajnos szülés után még diétával sem csökken a mérete), amint lehetővé tudom tenni újra elkezdem. Ja, és az ár, igaz, hogy 150 km-t autóztam alkalmanként, de még így is jobban kijöttem, mintha a 10km-e lévő szalonba mentem volna. Nem is beszélve a hozzáértésről, ami egyáltalán nem elhanyagolható szempont. Ezer köszönez érte. :D

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook