Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2095. b0sz1
2013. máj. 22. 14:22

Sziasztok!

Segítsetek légyszi! A lealkudtukon van egy zsírfagyasztó kezelés, tudnátok véleményezni, hogy milyen? "3 alk. végleges zsírsejt mega fogyás" Előre is köszönöm szépen!

2094. Rubellit (válaszként erre: 2088. - Mytym)
2013. máj. 21. 22:50

Szia!

Nyirokkeringés serkentő kezelés is van a k.uh és a ll. után, mert nélküle egyik kezelés sem ér semmit. Arról nem is beszélve, hogy érdemes lenne eldönteni, hogy milyen kezeléssel szeretnék bontani a zsírt.

2093. ivi79 (válaszként erre: 2091. - Lakiandi)
2013. máj. 21. 21:42

rákerestem, de semmi értelmest nem mutat a gugli, inkább csak csupa kezelésreklám összephotoshoppolva. számomra a saját lábam is szörnyű, de szakértő szem nem tudom mit mondana rá.

az én belem sok szart elbír, tavaly sikerült egy valszeg szalmonellát bekapni, de egész jó arány ahhoz képest h soha semmit nem mosok meg.

de mondom majd kiderül a héten h másnap lesz-e hasonló hatás:))

2092. lakiandi (válaszként erre: 2088. - Mytym)
2013. máj. 21. 20:06

Szia!

Maga a cukorbetegség nem kizáró ok, ha a szénhidrát csökkentett napokban a kezelőorvosod segít az étkezésed megszervezésében. Máskülönben nem viseli meg a szervezetet, és nem halad a kezelés másképp sem emiatt.

Ami fura nekem a csomagban, hogy a kavitációs kezelés mellé minek a lézer?

2091. lakiandi (válaszként erre: 2087. - Ivi79)
2013. máj. 21. 20:03

Vírusokat elkapni nem szokás kérdése. :)))))))))

Ilyen képet bárhol találsz, de ne akard magad sokkolni. :)))))))))

2090. Terzs
2013. máj. 21. 08:27
Engem egyáltalán nem viselt meg a kezelés semilyen szempontból. Ahova én jártam, ott minden alkalommal mérték a centiket, ami nehezebben indult meg, ott másfajta kezelést alkalmaztak kicsit, meg nyilván ahol én kértem, hogy dolgozzon többet, arra ment rá inkább a nő. De testalkattól függően állítják össze a kezeléseket, tehát elég egyénre szabott. Nekem egy kezelés 1 órás volt, 5 féle módszer volt benne és 2 testrész. Mármint has-csípő, vagy csípő-comb, külső comb-belső comb. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel az egésszel kapcsolatban. :)
2089. Kavitacio84 (válaszként erre: 2029. - Angie's)
2013. máj. 21. 00:08
Nekem ez után nem pánikbetegséget diagnosztizáltak, hanem epilepsziás működészavart, ami egy azonnali rosszulléttel indult még ott...
2088. mytym
2013. máj. 20. 23:16

Sziasztok,


Vettem egy csomagot a bónuszbrigádnál, amiben van 4-4 kezelés lipólézer és kavitációs zsírbontás is. Sokat hallottam, hogy nem ajánlják cukorbetegeknek, főleg nem a kavitációt. Érdeklődnék, hogy mennyire viseli meg a szervezetet, ha rendben vannak a cukrok, akkor sem ajánlatos kezelések ezek? A hasamon szeretném, hiszen szülés után eléggé kötényszeű hasam lett, ott a torna se sokat segít.

2087. ivi79 (válaszként erre: 2086. - Lakiandi)
2013. máj. 20. 21:28

jajj nálam annyira nem súlyos a helyzet:D csak annyi h kis hullám látszik combközépen, ha felfelé feszitem akkor eltünik. de az is lehet h ha megy le kis zsir akkor még képes ráfeszülni.

nincs képed véletlenül egy ilyen megereszkedett combiról?


virusokat nem szokásom elkapni, de majd megnézem jövö7en mit produkálok utána:))

2086. lakiandi (válaszként erre: 2084. - Ivi79)
2013. máj. 20. 20:21

Igen, vannak akik képesek ekkora ingadozásra. :)))))


A belső combon úgy zuhan meg a bőr, hogy egy kis árkot képez úgy négy- öt centire a combtőtől. Az nadrágban is látszik.


Most mindenféle vírusok keringenek, lehet a hasmenéssel egy véletlen egybeesés is.

2085. lakiandi (válaszként erre: 2081. - Enci61)
2013. máj. 20. 20:18
Rádiófrekvencia, vagy elektromos stimuláció, ez mind hatékony kezelésforma.
2084. ivi79 (válaszként erre: 2080. - Lakiandi)
2013. máj. 20. 19:27

ez enyhe volt, és nem is értettem hisz nem ettem olyat ami okozhatná.. bocsi kicsit gusztustalan, de pisztáciától amugy oylan durva, h látszanak zsírkarikák a cucc tetején:D


sajna nekem is belsőcombomon eléggé szét van szakadozva a bőr sokéve, de úgy vagyok vele h akkor max naciban jól nézzek ki, mint h összeérjen a combom és pár hó alatt kikopjon rajta minden gatya. meg szoknyánál is jobb, h nem kell mindenhez cicanaci, mert anélkül véresre dörzsölődik kánikulában..


télleg van oylan aki képes egy bezabálástól 3kilót hízni?? lehet szerencsés vagyok, de nálam 1-2heti falásnak sincs nyoma:)

2083. grizus (válaszként erre: 2079. - Lakiandi)
2013. máj. 20. 18:39
A bőrömmel eddig nem volt gond. Úgy értem, nem lötyög, pedig híztam-fogytam már. Persze stríák vannak, de azt tudomásul veszem.
2082. höri1 (válaszként erre: 2081. - Enci61)
2013. máj. 20. 16:31
Ez engem is érdekelne :D
2081. enci61 (válaszként erre: 2078. - Lakiandi)
2013. máj. 20. 13:19

Köszi lakiandi:)

És mit javasolsz mivel történjen a bőrfeszesítés?

2080. lakiandi (válaszként erre: 2076. - Ivi79)
2013. máj. 20. 12:55

Lehetséges, icipicit melegíti a fej a területet.

A hasmenés, ha enyhe, lehet a kavitáció következménye, de tényleg enyhe tünetet lehet a számlájára írni csak.

2079. lakiandi (válaszként erre: 2075. - Grizus)
2013. máj. 20. 12:53

Én még ezt nem tapasztaltam, inkább testtájanként lehet könnyebb, vagy nehezebb területről beszélni. A láb nehéz terület, míg a has és a csípők, a lapocka könnyebben tud alakulni.

A hírtelen felszaladt hájnál talán azért tapasztalod, hogy könnyebben megy le, mert még nem rögződtek be a rossz szokások, még könnyen vissza tudsz állni a normál életviteledre. Például, elmész egy esküvőre, még ha jól is viselkedsz, az másnap alsóhangon is három kilót jelent. :)))) Amit a rá következő héten helyre is tudsz hozni egy kis odafigyeléssel, mert nem vált szokásoddá tízkor marcipántortát enni, éjfélkor meg disznótorost. :))))

Volt olyan vendégem, aki világ életében elhízott volt, "régi" hurkákkal teli, és nagyon nagy léptekkel tudtunk haladni. Hogy régi vagy új elhízásról beszélünk, inkább a bőrödnek számít. Minél hamarabb korrigálod a súlyfelesleget, annál könnyebb a bőrödnek is utánad alakulni.

2078. lakiandi (válaszként erre: 2074. - Enci61)
2013. máj. 20. 12:44

Szia!

A belső comb nagyon kényes terület, szinte sosem az a probléma vele, mint amit a vendég hisz. Kavitációkor csak a zsír bomlik, maga a kezelés a bőröddel nem foglalkozik. Viszont, ha egy amúgy is laza kötőszövetes területről még azt a kis zsírt is kiszedjük, ami eddig legalább valamennyire kifeszítette, akkor az mindenképp meg fog rogyni. Lehet, hogy centire kevesebb lesz az a terület, de, hogy látványra rondább, az tuti. Tehát nagyon meg kell gondolni, először mihez fog hozzá az ember azon a területen. Én azt javasolnám, kezdjetek ott bőrfestesítésbe, és akkor meglátjátok mennyi is a tényleges zsírfelesleg azon a területen, és mennyi volt a bőröd megnyúlása. Utána kell eldönteni, mi a teendő.

2077. enci61
2013. máj. 20. 12:06
Bocs kettővel lejjebb Lipo lézert akartam írni, nem Lipót lézert, csak telóról írtam :DDD
2076. ivi79
2013. máj. 20. 10:48

pénteken voltam az első kavis kezelésemen.végre.. lehetséges az h picit melegszik az a terület amit kezelnek? vagy csak azért érezhettem, mert ott mozgatja a fejet?

az h következő napokban ment kicsit ment a hasam, az lehet ennek a következménye, vagy ez még korai? ugyanis nekem szokott menni ha sok zsirosat, pl pisztáciát eszem.

2075. grizus
2013. máj. 20. 07:23
A hirtelen felszaladt háj könnyebben lemegy? Azért gondolom, mert az nem olyan kötött.
2074. enci61
2013. máj. 20. 00:36

Sziasztok!


Szerintetek belső combra mi a leghatékonyabb módszer?

Olyan háj van nekem ott mindkét belső combomon, ráadásul a jobb combomon nagyobb, hogy évek óta nem tudok megszabadulni tőle, mintha gyurmával oda nyomtak volna egyet( mint a gatyás tyúk...(( fogyózok, haladok szépen, speedfitnessezek, járok kavira. Zsírfagyasztás, Lipót lézer, vagy még több kavi????

2073. lakiandi (válaszként erre: 2072. - Evelyn26)
2013. máj. 19. 18:52
Nem hinném, hogy ennek a szerencsén kellene múlnia. Tény, a comb nagyon nehéz terület, de a csípő nem különösebben. Lehet a sikertelenség oka egy rossz gép-beállítás, lehet kevés kezelési idő... Én ezekre gondolok. Kiváncsi lennék, kavitációval menyire mozdulna meg.
2072. Evelyn26
2013. máj. 19. 14:09
szia!annyit mondott hogy a folyadékfogyasztásra figyeljek oda leginkább,mivel én 165cm magas vagyok és 60kg igy napi 3 litert folyadékot javasolt amit en bőven betartok.A diétáról annyit mondott hogy az esti vacsorára figyeljek oda,hús zöldség legyen,mivel én mindig is az egészséges életmód hive voltam ez a része is teljessen rendben van ,ami a tornát illeti rendszeresen sortolok már vagy 6 éve és kiegészitem futással is.Mivel nincs nagy súlyfeleslegem éppen csak olyan helyekről szerettem volna lefaragni pár centit ahonnan még a sporttal is nagyon nehezen lehet...belső comb,csipő...dehát egyetlen centi se mozdult meg..betegségem nincs,és ezek szerint még a gép is jó...tehát akkor egyszerűen balszerencsés vagyok.
2071. lakiandi (válaszként erre: 2069. - Evelyn26)
2013. máj. 19. 12:04
Ez nagy általánosságban mutatja a gépet, ez alapján még jó is lehet. ISO besorolásos, tehát elméletileg ellenőrzött, szabványos gép. Valószínűleg nem ezen múlt, hogy nem sikerült a kezelésed. Bár hozzátenném, én kavitációval foglalkozom, nem lézerrel, nem tartom jó megoldásnak, ha a kavitációval vetjük össze. Az a jobb.
2070. lakiandi (válaszként erre: 2067. - Evelyn26)
2013. máj. 19. 12:00

Szia!

Jogos a felháborodásod, de sajnos nem tudod rajta számon kérni. Mit mondtak neked, mi a feltétele az eredményességnek? Folyadékfogyasztás, valamiféle diéta, otthoni mozgás... ? Ha ezekről volt szó, akkor sajnos biztos lehetsz benne, erre fogja fogni, hogy nem ért el nálad a kezelés semmi eredményt. Mértetek centiben eltérést? Vagy egyetlen centi sem mozdult meg rajtad?

Hogy mennyi pénzt lehet egyes kezelésekért elkérni, nagyon szubjektív dolog. És rajtatok múlik. Ameddig találnak vendéget, aki kifizeti ezt az összeget is, biztosan nem fog olcsóbb lenni. Talán tényleg az az egyetlen megoldás, ha az asztalra csapsz, és minden fórumon hallatod a hangod, mennyire nem vagy megelégedve az ő szolgáltatásaival.

2069. Evelyn26 (válaszként erre: 2068. - Evelyn26)
2013. máj. 19. 11:54
2068. Evelyn26
2013. máj. 19. 11:50
megtaláltam a gépet amivel kezelnek..hát ezt sem amerikában gyártották.. [link] Hozzáértői véleményeket várok,ebben lézerfény van ,vagy csak pirosat világitó fény?Köszönöm!
2067. Evelyn26
2013. máj. 19. 10:52
sziasztok!tul vagyok a 7.kezelesen,es mar most egyaltalan nem remelek eredmenyt.Azert azt felhaboritonak tartom hogy van pofaja ennyi penzt elkerni ilyen kezelesre az eredmeny meg sehol,ezt biztos nem hagyom ennyiben ,majd kivancsi leszek mit tud ra mondani.Egyaltalan hogy lehet valamiert ami nem garantal eredmenyt ennyi penzt elkerni?!
2066. Terzs
2013. máj. 19. 09:45
Hát, nem tudom, mennyire mázli ez, azt mondta a nő, akihez jártam, hogy ha nincs megelégedve a végeredménnyel, akkor utána jönnek az ingyenes alkalmak, ameddig nem lesz olyan eredmény, amit szeretett volna. :) Tehát mindenkinél van eredmény szerintem. Aki esetleg emésztési zavaros, vagy hormonzavaros, egyedül ott nem garantálják az eredményt, mert ugye az más tészta.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook