Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2155. lakiandi (válaszként erre: 2153. - 428ed90901)
2013. jún. 4. 21:25
Váltsd vissza, ha még lehet.
2154. Rubellit (válaszként erre: 2150. - 428ed90901)
2013. jún. 4. 12:16

Szia Mariann!


A hozzászólásokat olvastad?

"Kérdésem: Egy alkalommal mind a négy fajta kezelés igénybe vehető? Egy-egy fajta kezelés mennyi időtartamú, illetve hány naponként javasolt? ( nem mindegyikhez van írva)

......Szalon válasza:2013-05-26 15:41:57Kedves .....Igénybe vehető. A 4 kezelés kb 1 órás.Hetente kétszer lehet igénybe venni.Üdvözlettel: ..... szalon.


1 óra van a 4 kezelésre, ez így semmit sem ér.

Jól írta az Andi, hogy a L.L. után is nyirokkeringés serkentő kezelés kellene.

Nem szeretnék senkit kiábrándítani, de ez egy 98%-os kedvezmény egy olyan szalontól, aminek még honlapja sincs. Elgondolkoztató, hogy milyen minőségű gépekkel dolgoznak, mert csak a Presszoterápiás gép és a Vibrációs tréner képét merték kitenni.

2013. jún. 3. 22:11
Köszönöm Andi!fel hívom őket majd h lehet e nekem össze állítani a programot de szerintem futószalagon megy uh nem lehet
2152. lakiandi (válaszként erre: 2151. - 428ed90901)
2013. jún. 3. 22:04
A lipo lézer után is presszoterápia kéne. Zsírt bont az is.
2013. jún. 3. 07:57
tehát ugy kéne hogy kavi után presszoterápia,másik alkalom lipo lézer és vibrácios tréner.?
2013. jún. 3. 07:52
[link] itt a link ezt vettem
2149. 428ed90901 (válaszként erre: 2148. - Rubellit)
2013. jún. 3. 07:48
köszi h le irtad én nem értek hozzá:/ és szerinted ha megkérem h mondjuk csak 2 kezelés v 3 legyen melyik legyen?k.u.és presszoterápia?meg még valami?
2148. Rubellit (válaszként erre: 2146. - 428ed90901)
2013. jún. 2. 23:52

Szia Mariann!

Nem értem, hogy minek két különböző zsírbontó kezelés egy csomagban. Úgy érzem, hogy nem biztosak a kezelések eredményességében, mert ha tudom, hogy az egyik működik akkor minek a másik.

Akkor most számoljunk.

3D vibrációs tréner: 10-15 perc

Presszoterápia: 30 perc

L.L. TELJES ALAKOS kezelés: 30 perc

A k.uh.-ra mennyi idő marad? Arról nem is beszélve, hogy szerintem nem a konkrét kezelési időt írják ki, hanem amíg ott vagy.

Tehát vetkőzés, jó esetben fényképezés, mérés. Egyik kezelőgépről a másikra való átkerülés, a kezelő fejek (L.L.) felhelyezése, a gép programjának kiválasztása, programozása. A k.uh.-nál az UH zselé felkenése, gép programozása, az UH zselé letörlése...stb.

Nagyon kevés az idő. Minek két különböző kezelés, aminek egy célja van. A vibrációs tréner csak "töltelék". A k.uh. és a L.L. után is kellene presszoterápia, az akkor kétszer 30 perc. Nem jó az idő és a csomag összeállítása. Még gond is lehet abból, hogy egy nap két zsírbontó kezelés egymás után, hacsak nem a gépek nem tudnak szinte semmit, mert akkor csak a pénzedet és az idődet veszíted.

2013. jún. 2. 21:56
lehet visszaváltom a kupont inkább nem megyek 8 nap az elállás még keddig van időm kitalálni.most lesz a másik kavimnak vége. még egyszer megyek.eredmény..háát/ezt rendes áron vettem/van változás de még dupla ennyi kéne ami 60e:/ de lehet egyszer elmegyek wáááááá többnek nem dőlök be.nem tudom h mit csináljak
2146. 428ed90901 (válaszként erre: 2138. - Rubellit)
2013. jún. 2. 21:13

6 alkalom Kavitációs ultrahangos kezelés

6 alkalom Presszoterápiás - négy az egyben - gépi alakformálás

6 alkalom Lipo Lézeres TELJES ALAKOS zsírbontó kezelés

6 alkalom 3D vibrációs tréner

2145. 217e81f885 (válaszként erre: 2144. - Rubellit)
2013. jún. 2. 15:21

Szia!

Megkérdezem majd pontosan az egészet. Folyadékot 3 liter simán iszik, sőt még többet is.

Lehet hülyeségeket írtam, épp ezért inkább majd megkérdezem a kezelésről, stb.

2144. Rubellit (válaszként erre: 2140. - 217e81f885)
2013. jún. 2. 15:06

Szia AC/DC!

Heti egy alkalmat ajánlom mindenkinek.

Milyen k.uh. géppel kezelik és milyen kezelés van még utána? Szerintem a gépi nyirokkeringés serkentés sokkal hatékonyabb, mint a masszázs. Arról nem beszéltünk, hogy mennyi vizet iszik naponta. Minimum 3 liter, amíg valaki ezt nem éri el naponta nem érdemes kezelni. Én a túlsúlynál írtam csak diétát.

2143. lakiandi (válaszként erre: 2141. - Ildi.b)
2013. jún. 1. 23:34

Szia!


Ahová te jársz, kifejezetten nem jól tudják. Nagyon is ajánlott a mozgás. Ajánlom a kezelőd figyelmébe a fórumot, ha ennyire tájékozatlan.

2142. lakiandi (válaszként erre: 2140. - 217e81f885)
2013. jún. 1. 23:32

Szia!

A kezelés mellé tényleg kérünk bizonyos étkezésbeli váltást, de ezt nem diétának hívják. Az első 3 napban kerülni kell a szénhidrátokkal dúsított étkezést. Nem azért, hogy ráfogjuk a fogyást a kezelésre, hanem mert a májad kell tehermentesítenünk amennyire csak lehet. Ha a májad kívűlről kap könnyen feldolgozható táplálékot, nem fog a lekavitált zsírsejtekkel foglalkozni, így az könnyen visszaépül. Én kimondottan kérem a vendégeimet, ha erre különösebb indok /túlsúly/ nincs, a kalória mennyisége ne csökkenjen, csak váltson más típusú élelmiszerekre. Önmagában a diéta nem mindig megoldás egyes testtájékokon, és a kavitációs testméret csökkenésnél ez nagyon szépen látszik is.

Hetente kétszer kavitálni nem szabad. 40 perc lehet egy héten a max. Figyelmeztesd erre. Úgy tűnik nagyon nem jó kezelőt talált magának.

2141. Ildi.b (válaszként erre: 2130. - Lakiandi)
2013. jún. 1. 22:40

Szia!


Valahol azt olvastam, hogy a kavitációs kezelés után ajánlott mozogni. Ahova én járok, ott pedig kifejezetten nem ajánlják! Most akkor hogy is van ez???

2140. 217e81f885 (válaszként erre: 2139. - Rubellit)
2013. jún. 1. 22:25

Szia!

Én csak azt mondom el, amit látok és amit az ismerősöm mond.

Az ismerősöm nem kövér 58 kg és 165 cm magas. Szép karcsú a dereka, szép vékony lábai vannak, lapos a hasa, de sajna a feneke nagyobb, mint kellene, így innen szeretne leadni. Nem hiszem, hogy a kupon miatt nem hatásos.

Én csak azt mondom, hogy nem hinném, hogy túl jó lenne, ha a kezelés mellé diétázni is kell, mert ez esetben a diéta is hatásos lesz a drága kezelés nélkül. egyébként ő mindig csak egészséges ételeket eszik, így a diétás tanácsadást nem is kérte, csak a kezelést, masszást és még valami van benne nem tudom mi. 1 kezelés kicsit több mint 1 órás, hetente 2x megy.

2139. Rubellit (válaszként erre: 2134. - 217e81f885)
2013. jún. 1. 19:10

Szia AC/DC!

Azért, mert van olyan szalon, ahol nem jó géppel, nem jó kombinációban rosszul kezelnek, nem kell a kezelést rossznak mondani. A kuponoknál nem tudom, hogy mire számít, aki megveszi. Nem fogja azt a minőséget kapni, amit egy olyan szalonba kap ami nem kuponozik. Szerinted eladnak valamit 90%-os kedvezménnyel, ha a teljes árat is kifizetik érte?

A diétával kapcsolatban az a kérdés, hogy mennyit szeretne fogyni egy vendég, mert a k.uh. csak a zsírt bontja és az könnyű. Vannak lefogyhatatlan zsírpárnák, diétázhatsz, mindenhonnan lemegy, az meg sem mozdul.

2138. Rubellit (válaszként erre: 2133. - 428ed90901)
2013. jún. 1. 19:00

Szia Mariann!

Mi a 4 kezelés? Sajnos a 70-80 perc biztos, hogy kevés. Ezért nem szabad kupont venni.

2137. grizus (válaszként erre: 2136. - 217e81f885)
2013. jún. 1. 09:26
Nem baj. Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni, már a kozmetikai kuponokkal megjártam.
2136. 217e81f885 (válaszként erre: 2135. - Grizus)
2013. jún. 1. 09:23
Nem akartalak:)
2135. grizus (válaszként erre: 2134. - 217e81f885)
2013. jún. 1. 09:17
Most jól elbizonytalanítottál, mert megint kinéztem egy kupont... szerintem így fog eltelni a nyár, mindig megtetszik egy aztán mégse veszem meg...
2013. jún. 1. 08:56

Egy ismerősöm vett kupont. 8 alkalomra. Most a 6-nál jár és semmi hatása. Nem hinném, hogy a kupon miatt, mert csinálnak vele mást is. Majd megkérdezem pontosan a kezelés menetét. A 4. alkalommal mondta, hogy még mindig semmi eredménye nincs, és valóban nem látható semmi. Elvileg a 6. kezelés után mérték, hogy 1 cm-et karcsúsodott. Na de azt tudjuk, hogy többféleképp mérhetünk.

Szerintem nyugodtan besorolhatjuk ezt a kezelést a fogyitabletták mögé.

Persze adtak neki étkezési tanácsokat is, mert ez is csak úgy hatásos, ha ezerrel diétázik valaki mellette. De ha diétázunk, akkor viszont nem kell hozzá más, nem?

2013. jún. 1. 08:48
én is vettem kupont:) 4 kezelés egybe 70-80 perc jó mi?szerintem kevés de meglátjuk
2132. ivi79 (válaszként erre: 2130. - Lakiandi)
2013. máj. 31. 19:41

tudom h a kupon elég gáz, ki igy, ki úgy csinálja, nálunk pl a vendég sosem látta ennek kárát hatásosságban, de ezt már irtam.

én sokkal később találtam meg ezt a fórumot, mint h megvettem kupont, így már tökmindegy..csak abban reménykedek h nem lesz totál hatástalan..

részben azé faggatóztam h kideritsem mennyi a valós kezelési idő és mennyiér, de megtudtam h időben ugyanennyi..

barinőm fogimplantálásos kupont vett, kifaggatta őket semmi rejtett költség nincs, de várjuk ki a végét..

2131. höri1
2013. máj. 31. 13:49
Én nem kuponozok azok nagyon nem okésak.Én már így jártam ez van :(
2130. lakiandi (válaszként erre: 2129. - Ivi79)
2013. máj. 31. 11:23
Ezért nem szabad kuponokat megvenni. És ezt, hidd el, nem azért mondom, hogy bárki ellen beszéljek, de fizikai képtelenség annyi vendéget normálisan lekezelnie egy szalonnak, mint amennyi kupont kidobnak számára egységnyi idő alatt. És mindig az a vége, hogy a vendég jár rosszul. A kuponos oldal jól jár, erre figyelnek. A szalon max minimális veszteséggel csinálja, mert máskülönben be kellene zárnia. /mint ahogy meg is történt néhány olyannal, aki tényleg becsületesen akarta csinálni, így a kuponosok hatalmas nyereségét ő nyelte be veszteségként, nem hárította a vendégekre, így tönkrement./ Így maradsz Te, mint vendég, aki az egész veszteséget elviszed a hátadon. Ezért kezelnek téged csak öt-tíz percig, ezért kennek rád hatóanyag nélküli, higított krémeket, stb... A szalonok meg arra nem jönnek rá, hogy ez minden, csak nem jó reklám. Így megint ki járt jól? TERMÉSZETESEN A KUPONOS OLDALAK. És senkinek ne legyenek illúziói, milyen kezekben vannak azok. Egyik sem hazai.
2129. ivi79 (válaszként erre: 2127. - Lakiandi)
2013. máj. 30. 22:09

értelek én, de ha már kifizette, akkor bachatja. biztos, h nem megy le annyi mint egy rendes komplex kezelésnél,de ha már van vmi látszatja, ami nem kizárt, csak épp nemannyi amennyi lehetne, akkor sikerélménye lesz. én 2 centinek is örülni fogok azok után h évekig nem voltam képes semmivel sem fogyni, sőt annak is örülök h ha simul picit a bőröm. tudom h ahova járok szar, mi az ami hiányzik, de legközelebb megyünk olyanra amit ti ajánlotok.

amugy ez h előre kitudakolni myilen a gép, mi mennyi idő.. ahova én mentem telót sem vették fel, helyben sem lehet semmit intézni, hanem visszahívnak(egy kupont meg nyilván hamar le akarsz ütni). most h járok és spanolok a kezelővel így már tudom h ócska gépekkel dolgoznak, és amúgy is rövid ideig. az nyugtat csak h így egy alkalom nem 6ezerbe, csak 1be kerül..

2128. höri1 (válaszként erre: 2126. - Lakiandi)
2013. máj. 30. 21:00

Na igen valószínüleg a duplája.Már lejárom ha kifizettem ,de ,hogy megint megjártam ,ez már röhej.

Egyszer pár éve voltam már akkor volt masszázs na akkor semmi nem ment le :(Most meg ez. :(

2127. lakiandi (válaszként erre: 2125. - Ivi79)
2013. máj. 30. 20:59

Én azt nem értem, de komolyan, hogy amikor két olyan kezelő állítja- aki évek óta ezzel foglalkozik, ebből él, nap mint nap speciális esetekkel találkozik- hogy ez a kezelés masszázs nélkül mit sem ér, annak a két kezelőnek nem hisztek. Bizonygatjátok, hogy lemegy, meg alakul, fogy a dolog... Fogyni bármitől lehet. Tartósan fogyni már nem. És hidd el, masszázs nélkül nem úgy fogysz, ahogy tehetnéd ennek a technológiának a segítségével. Mi nektek szeretnénk segíteni azzal, hogy elmagyarázzuk, hol a hiba, minek kéne történnie, és így mi nem fog történni.

Lehet, hogy lemegy egy két centi. De gondolj bele, lemehetne tíz tizenöt is. És így már nagyon nem mindegy. Ugye?

2126. lakiandi (válaszként erre: 2124. - Höri1)
2013. máj. 30. 20:52
Még, ha merő véletlenségből valamennyit vitt is le a kavi,/ntalán a köpölyözés kicsit segített/ gondolj bele, ugyanezért a pénzért egy normális helyen mennyi ment volna le?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook