Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ultrahangos kavitációs zsírbontás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2416. Buci22016-06-28 09:08
Szia! Orsii13
Engem érdekel ultrahangos kavítációs zsírbontó gép.
email: triov5@citromail.hu

2415. Orsii132016-06-21 08:58
Szia! Nekem van eladó gépem ha érdekel! 😊 Irj ha meg aktualis! Kosz
(válasz Monacoi 2412. hozzászólására)

2414. lakiandi2016-06-15 07:44
Kavitációs kezelést egy héten egyszer lehet végezni, ennek az időtartama max 40 perc lehet. Halk sípoló hangot kell hallanod, ekkor dolgozik a gép a megfelelő frekvencián.
Ha szükséged van bőrprogramra is, én azt ez után illeszteném a kezelésedbe. Nagyon sok jó, hatékony eljárás létezik, mindegyik jó a kavitáció mellé.
A kezelés lezárásaként az utolsó elem mindig egy nyirokkeringést serkentő masszázs kell legyen, ez indítja el a zsírt a nyirokcsomókig. Ez minimum 20 perc, de a fél óra még jobb. Lehet gépi vagy kézi, én a gépit hatékonyabbnak találom.
Maga a menet ez. Többféle bőrkezelés beilleszthető, azzal semmi bajt nem okoznak, de a kezelés eleje mindig a kavitáció, a vége pedig a masszázs kell legyen.
(válasz sajtkukaac 2413. hozzászólására)

2413. sajtkukaac2016-06-14 13:57
Szia lakiandi!

Esetleg tudnál ajánlani valamit? Hogy épül fel egy "értelmes" kezelés menete? Még csak tapogatózom a témában a kis csápjaimmal, de a legfőbb cél, hogy ne észnélküliség legyen. :) Bőrfeszesítés, kis zsír"farigcsálás" és narancsbőr gyilkolás van terítéken :D
(válasz lakiandi 2411. hozzászólására)

2412. Monacoi2016-06-14 12:23
Szia!
Eladó még fOrever Slim gép mert engem érdekelne!
Üdv:Monacoi
(válasz rami.toth 2403. hozzászólására)

2411. lakiandi2016-06-14 08:34
Szia!
Kavitációs kezelés egy héten csak egyszer lehetséges!!! Időt kell hagyni a szervezetnek a regenerálódásra.
A Bőrprogramnál ez nem szükséges, és a másfél óra is reális, de én elgondolkoznék a helyedben, mennyire értenek itt hozzá.
(válasz sajtkukaac 2410. hozzászólására)

2410. sajtkukaac2016-06-13 12:52
Sziasztok!

Kinéztem egy kezelést, de nem tudom, hogy ez így mennyire hatásos, vagy egészséges, remélem tud segíteni valaki, aki jártas a témában:
3 fajta kezelés 3 naponta beiktatva, 1 hónapig:
Kavitációs zsírbontás
Lipolézer
Presszóterápia
Egy alkalom másfél órát vesz igénybe. Vélemények?:)

2409. lakiandi2016-05-30 07:59
:)))))) Több sebből vérzett az a történet, így akarta eladni a gépet a kereskedő, azóta átbeszéltük a helyes eljárást Brigivel.:))))))
(válasz angie's 2408. hozzászólására)

2408. angie's2016-05-29 16:09
Részemről sose csinálnék RF-et kavi előtt....a kavinak a sok folyadék jó, hisz abban terjed jól az ultrahang....a RF mindenképp utána jöjjön. A végén meg nyirokserkentés, anélkül dől az egész :D
(válasz Masszőr Brigi 2400. hozzászólására)

2407. lakiandi2016-04-12 06:58
Sajnos akkor nem kavitáltak. A kavitációs fej olyan mély frekvencián dolgozik /40 khz alatt/, hogy azt hallani a füledben. Annál magasabb frekvenciát nem hallasz, és sajnos nem hat. A magas frekvenciákat hatóanyag bevitelre használjuk, de azt viszont mhz tartományban. A jó hír az, hogy ugyan semmit sem csináltak, de legalább bajt sem csináltak, mert masszázs nélkül a kavitáció veszélyezteti a májadat, nem tud kijutni a zsír a szervezetedből. Sajnálom a rossz tapasztalatod, mert egyébként maga az eljárás nagyon hatékony.
(válasz Jeannee 2406. hozzászólására)

2406. Jeannee2016-04-11 21:53
3 külön alkalommal voltam kb egy hetes eltéréssel.
Nem hallottam sípoló hangot, és nem volt masszás sem... 30 perc sima uh, 15 perc melegítő fej volt. Ennyiből állt :/

2405. lakiandi2016-04-11 10:18
Szia!
Több sebből vérzik ez a történet, ahogy olvasom.
Egy alkalom MAXIMUM 40 percből állhat, ami a kavitációs időt illeti. Ha neked 3X45 perc volt, az picit sok, és csak remélni merem, hogy ez 3 hét alatt történt, és szintúgy remélem egy 20-30 perces keringést gyorsító masszázst kaptál utána.
Három alkalom után a csökkenés már 5-6 cm kéne, hogy legyen a legrosszabb esetben is.
Azt nem tudom, mire kell a kavitációnál a sima uh fej, nálam semmire, a másik fejnél érdekelne, hogy sípoló hangot hallottál-e a füledben. Ha nem, nem kavitáltak.
(válasz Jeannee 2404. hozzászólására)

2404. Jeannee2016-04-10 18:05
Sziasztok!
Szerintem ami kezelésen én voltam az nem kavitációs volt, a gép neve ha jól emlékszem Cavital duo. Két fej volt egy sima uh fej és egy másik ami melegített.
3*45 perces volt, hasra, némi változás talán van bár attól függ, hogy mérem. Készült előtte utána fénykép is azon látványosabbnak tűnik, (bár szerintem az előtte képen elég jól fel is voltam fújódva) lehet, csak a fénykép beállítás miatt, cm kb 2 attól függ, hogy mérem... Nem tudom érdemes-e tovább...

2403. rami.toth2016-03-17 10:00
Sziasztok,
otthoni zsírbontó készülékemet eladnám, gyermekvállalás miatt. Nagyon klassz gép (Forever Slim) 9 hónap garancia, 2x1000g uh zselével, eredeti dobozban.
Ár megállapodás szerint.
Üdv,
Rami

2402. sziám2016-03-11 11:52
Sziasztok! lenne egy 3D triplaner 1500W-os kétmotoros professzionális vibrációs trénerem eladó 95000ft hátha valakit érdekel

2401. lakiandi2016-03-10 22:28
Nem tudom, ki írta ezt, de nem feküdnék a keze alá.
A kavitációs gépnél a khz tartományt állítjuk. Ha nem állítjuk, de két különböző khz beállítású fej van a gépen, akkor az megfelelő.
A bipoláris RF kicsit kevés, a qatropoláris /4/, vagy a hexapoláris a jó.
Vákumot nem szívesen ajánlok senkinek, mert már vannak ennél sokkal jobb, a kötőszövetre kevésbé tragikus hatású kezelések. A vákum szívóhatása az egyébként is problémákkal küszködő kötőszövetet megnyújtja. Régebben még méregtelenítésre volt értelme használni, de ma már arra sem.
Az Rf annyiban hat a bőr alatti zsírrétegre, ami ahhoz kell, hogy a sejtfal kissé átjárható legyen, a narancsbőr kezelésnél, a sejtek "mozgásra kényszerítésénél" jól alkalmazható, de a zsírt számottevő mennyiségben nem bontja.
A kezelést a kavival kell kezdeni, minden más bőrprogram utána következik, és a legvége a keringést serkentő masszázs. Ez nem helyettesíthető semmiféle bőrfeszesítő programmal.
(válasz Masszőr Brigi 2400. hozzászólására)

2400. Masszőr Brigi2016-03-10 09:27
Kicsit összezavarodtam! :D Az egyik cég ezt írta:

A kavitációs gépeknél a frekvencia tartományt nem áligatjuk. Amire Ön gondol az utókezelés, azt a rádiófrekvenciás gépeknél állítjuk.
Tehát, egy jó testkezelési kombináció, ha van RF fejunk, bipoláris, multipoláris, kavitáció, és ezután ha van egy pressoterapias gép az a legjobb.
Miért?
Kezdem a kezelés a bipoláris RF el és vacuum, ez mélyre hat felmelegíti a szöveteket, a vacuum elindítja a nyirok keringést.
Ezután jön a kavitációs zsírbontás, nagy hatása van.
Ezután a multipolár RF ami a bőr allatti zsír rétegre hat és bőrt feszesít.
A testkezelő RF 5-10MHZ dolgozik.
A kavitáció pedig a 35-40 KHz.
Ezután a legoptimálisabb egy pressoterapias gép ami kifejezetten a nyirok masszást oldja meg.

Most akkor nem a kavitációnál lehet állítani a tartományt? :D Pedig 1-2-t találtam ahol lehetett, bár tény, hogy nagyon-nagyon keveset, meg volt több olyan, ahol állítani ugyan nem lehetett, de 2 fej volt, az egyik mondjuk 35 a másik 45 Khz (erre most nem emlékszem pontosan). A másik, hogy a kezelést nem a kavival kell kezdeni és utána a többi?

2399. lakiandi2016-03-09 23:07
Hááát... nem véletlen az ottani szerelés. Én még keresnék.
Nem a géptől függenek a testrészek, hanem magától a kavitációtól. Kezelni csak a pocakot, csípőt, combokat, feneket, lapockát lehet, más testrészt nem.

2398. Masszőr Brigi2016-03-09 14:05
Andi, újabb kérdésem lenne! :D
Ha magyar cég tervezte és gyàrtatta a gépet, de kínàban raktàk össze az ugyanúgy gagyi kínai?
A màsik kérdésem az lenne, hogy amit te hasznàlsz gépet az milyen testrészekre alkalmazható?

2397. lakiandi2016-03-08 20:40
Szívesen! Ha találsz, küld el üzibe, megbeszéljük. :))))))
(válasz Masszőr Brigi 2396. hozzászólására)

2396. Masszőr Brigi2016-03-08 15:01
Köszi Andi, akkor ezeknek megfelelően fogok keresgélni! :)
Nagyon kedves vagy, hogy segítettél, köszönöm! :) Ha bàrmi infó eszedbe jut még, várom szeretettel! ;)

2395. lakiandi2016-03-07 22:19
Ajánlani márkákat nem szeretnék, mert ezeket a gépeket sűrűn változtatják, és ami még ezelőtt fél évvel jó prototípus volt, az nem biztos, hogy most is az. És persze, ennek a fordítottja is igaz.
Az biztos, hogy nagyjából fél millió forint az az összeg, ami alatt/ persze + - eltérés minimálisan lehet/ nem igazán vennék meg gépet.
De lényeg a szervíz háttér, a gyártás helye, a lehetőségek a kezelésekhez, stb...
Ezeket gondold át, és ezek alapján válogass. Ami mindenképp lényeges, hogy állítható legyen a frekvencia mélysége. Ez alap, erről ne mondj le.
(válasz Masszőr Brigi 2394. hozzászólására)

2394. Masszőr Brigi2016-03-07 18:13
Szia Andi.

Nagyon köszönöm a tanácsokat! Esetleg ha adok e-mail címet, boltokat/márkákat is tudnál ajánlani? Meg, szerinted van olyan, hogy milyen összeg alatt nem érdemes venni?

2393. lakiandi2016-03-06 22:59
Szia Brigi!
Csakis újat. Egy év alatt a vezetékei a vezetékcsatornában betekeredhetnek, szakadhatnak, ez mindenképp cserés. Ha leejtették, valami elrepedt benne, nem tudsz róla, és megállapítani is csak úgy fogod, hogy rájössz, nem jönnek a várt eredmények. Azzal elmegy egy kis idő, és természetesen semmiféle garancia nem lesz rá.
Mindenképp olyat keress, ahol a khz érték állítható, és nem csak 40 khz.n működik, hanem a mélyebb frekvenciákat is tudja. Próbálj ne kínai gyártmányt találni.
Jó ha van a kavi mellet valamilyen bőrprogram még a géphez, 3-4-5 fejes megoldásban már találsz. Érdemes még a nyirokmasszázshoz is egy gépet venni, nálam jobb eredményeket hozott a gépi serkentés, mint a kézi.
Ha új gépet vásárolsz, kérdezz rá aprólékosan a szervíz háttérre, szükség lesz rá. :))))))
(válasz Masszőr Brigi 2392. hozzászólására)

2392. Masszőr Brigi2016-03-05 20:17
Kedves fórumozók!

Én most kicsit más szemszögből fogok hozzászólni a témához! :)
Azoktól a kommentelőktől szeretnék segítséget/tanácsot kérni, akik használnak kavitációs és egyéb alakformáló gépeket. 6 éve masszőrként dolgozom és szeretném bővíteni a repertoárt egy jó kis kavitációs alakformálással! Már pár ismerőstől érdeklődtem, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre. Akinek saját gépe van: Új vagy használt gépet érdemesebb venni?
Mit kell figyelembe venni a gép vásárlásakor? Milyen egyéb funkció ajánlatos hogy legyen a kavitáció mellett?
Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2391. lakiandi2016-02-12 17:40
Nagyon örülök, hogy sikeres a kezelésed, csak így tovább! :))))))
(válasz amor_solya 2390. hozzászólására)

2390. amor_solya2016-02-12 12:33
Sziasztok! Szeretnem megosztani tapasztalatom veletek, ket kezelesen vettem reszt es tenyleg hatasos, szamomra is hihetetlennek tunt az elejen, de meggyozodtem rola! Csak ajanlani tudom mindenkinek

2389. lakiandi2016-01-21 20:37
Szia!
Remélem jól értelmezem a kérdésed. Mindenképp a kavitációval kell kezdeni, és mindenképp a masszázs az utolsó mozzanat. Ha még bőrfeszesítést is kértél az adott területre, akkor azt a kettő közé jó beiktatni.
(válasz Katy4 2388. hozzászólására)

2388. Katy42016-01-21 15:04
Sziasztok! Látom rég óta nem volt érdeklődő, de remélem csak lesz fent valaki. Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy van-e valami sorrend a kavitációs kezelés során, hogy a gépeket milyen sorrendben használják. Én most kezdtem el, az első kezelésen vagyok túl. Még van 3. remélem lesz hatása, csak nem tudom hogy lehetne ezt elősegíteni.

2387. lakiandi2015-09-02 06:57
Szia!

Mindenképp érdemes elkezdeni, de csak egy olyan életmód váltás mellett, ami meggátolja az eljövendőben a visszahízás lehetőségét.
A problémádat nem a kavitáció fogja megoldani, de segít abban, hogy a felesleg onnan is meginduljon, ahonnan a legnehezebb lefaragni, és ez, hidd el, nagyon nagy segítség lesz. Mindenképp javasolnám, hogy vágj bele. :)))))) Ha van még kérdésed, írj bátran, akár privit is.
(válasz Zinke 2386. hozzászólására)