FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ultrahangos kavitációs zsírbontás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2385. lakiandi2015-07-06 06:54
Nagyon sajnálom! Fenntartásaim vannak a te kezeléseddel kapcsolatban, egyáltalán azzal, hogy kavitáción vettél-e részt egyáltalán. Hat hét után az eredmény még abban az esetben is 5-6 cm szokott lenni, ha különösen lassú anyagcserével állunk szemben.
(válasz rafeva 2384. hozzászólására)

2384. rafeva2015-07-06 06:13
Na most jutott eszembe hogy megígértem megírom a végeredményt. Mindent betartva, 6 hét után az eredmény nulla. Egy centi sem ment le. Csak a pénztárcám 25.000-el. Felesleges pénzkidobás volt. Pedig tényleg betartottam a 3 litert, a szénhidrátmentes napokat, stb.

2383. lakiandi2015-04-28 08:40
Az észrevételeid előtte mindenképp beszéld át a kezelővel, hogy másnak már ne tanácsoljon rosszul dolgokat. Kíváncsi vagyok az eredményre, kérlek írd meg. :))))) Szép napot Neked is!
(válasz rafeva 2382. hozzászólására)

2382. rafeva2015-04-28 08:28
Köszönöm szépen. Mától akkor iszom a 3 litert. Még van 2 alkalom, és ha látok változást akkor esetleg még pluszban veszek 1-2 kezelést. Mindenképpen beszámolok az eredményről. Szép napot.
(válasz lakiandi 2381. hozzászólására)

2381. lakiandi2015-04-28 07:02
Ha ezt mondták, akkor nem értenek hozzá, sajnos ezek szerint nem túl képzett a kezelő. A 3 liter vizet MINDEN NAP meg kell inni, hiszen az a folyamat, amit az ultrahang a szervezetedben elindít, nem zajlik le 48 óra alatt. Ha a lekavitált zsírsejteket, salakanyagot nincs ami kiürítse a szervezetedből, az vissza fog épülni. Tudom, hogy nagyon nehéz meginni, de ezt annyira komolyan kell venni, hogy én pl. befejezem azt a kezelést, ahol a vízivás nem éri el a napi 3 litert. Ha kell, befogod az orrod, úgy iszod meg, ha kell, citromlével kevered a vizet, úgy iszod meg, de ennek a mennyiségnek meg kell lenni. Egyébként egy- két hetet kell csak túlélni, utána már szomjas is leszel.
Nagy valószínűség szerint ez is oka annak, hogy nincs eredményed. A vízivás kb. 90%-ban felelős az elért eredményért.
A vendégeimnek én azt javaslom egyenek nyugodtan húst, zöldséget, gyümölcsöt /persze nem egy kiló banánt/, sovány tejterméket, tojást, kemény sajtot. Hogy ebből mit, hogyan kombinálsz össze, az a te dolgod, ezeken a határokon belül bátran mozoghatsz. Ehetsz főzeléket /persze nem liszttel sűrítve/, leveseket, grill-sült ételeket... a gyümölccsel vigyázz egyedül, sülve- főve- aszalva már nem megengedett. Oxidálódik a gyümölcscukor, egyszerű cukorrá alakul, így a kalóriatartalma a sokszorosára növekszik.
(válasz rafeva 2380. hozzászólására)

2380. rafeva2015-04-27 21:01
Ja és igen, hallok sípoló hangot a fülemben. Esetleg ötletet kérhetek mit egyek a 72 órában? Mert a sajt, p.mell sonka, virsli, cs.mell és sali már kicsit unalmas.
És még egy kérdés. A 3 l víz minden nap, vagy az is csak az első 3 nap? Mert csak a 48 órában tartottam be. Sajnos nagyon keveset ittam eddig is, és elég nehezemre esik meginni ezt a mennyiséget. Nekem itt azt mondták hogy csak a 48 órában kell ez a mennyiség. A többi napokon kb másfél litert iszok.

2379. lakiandi2015-04-27 20:41
Rendben :)))))) Kiváncsi vagyok, hogy fogsz haladni. :)))))) Sok sikert!
(válasz rafeva 2378. hozzászólására)

2378. rafeva2015-04-27 18:09
Nincs hormonális problémám. Szerencsére. Azt nem tudom pontosan hány khz tartományban van a gép, de legközelebb megkérdezem. Most elkezdtem mozogni, naponta edzek. Ezt a hetet kihagyom, és jövö héten és az utána lévő héten lesz még kezelésem. Most majd betartom az általatok írt 72 órát, és a mozgást, talán lessz változás.
Megírom, hogy mi történt.
Köszönöm a segítségeteket.

2377. lakiandi2015-04-27 10:54
A mozgás nem szerepelt a felsoroltakban, viszont ha már egy épp zajló diéta közepén jár, a folyadék fogyasztás és a szénhidrát megvonás nem fog segíteni. Akkor gyanakodnék hormonális problémákra, ha folyamatos hízás van porondon, de erről nincs tudomásunk. És hát az is igaz, nem minden szervezet reagál ugyanúgy a kezelésekre. Mindent egybevetve én a gépbeállításon változtatnék első körben.
(válasz Chiron 2376. hozzászólására)

2376. Chiron2015-04-27 10:18
A 48 óra szénhidrát megvonás, a mozgás és a megfelelő mennyiségű víz, és a nyirokmasszázs már magában kellett volna eredményezzen fogyást. Nem lehet, hogy van valami hormonális / pajzsmirigy vagy valamilyen hasonló probléma is lehet a háttérben?
(válasz rafeva 2374. hozzászólására)

2375. lakiandi2015-04-27 09:03
Szia!
Nem egyszerű terület a csípő, de négy alkalom után nem itt kéne tartani. Nálam a 48 óra szénhidrát megvonás 72 óra, és napi fél óra mozgás is szükséges, de a probléma szerintem inkább a gép beállításával lehet. Próbáld kérni, hogy csak erős fokozaton csinálják, és ha egy mód van rá, a gép 32 khz közeli tartományban álljon. Hallasz sípoló hangot a füledben?
(válasz rafeva 2374. hozzászólására)

2374. rafeva2015-04-26 15:50
Sziasztok!
Sajnos nincs időm végig olvasni az egész fórumot, ezért fel is teszem a kérdésem. Járok kavitációs zsírbontásra. 6 alkalom. 1 alkalommal 1 testtájat 20 percig kavitálnak. 10 perc gyengébb, 10 perc erősebb. Így 40 perc a kavitálás egy alkalommal. Utána 45-50 perc nyirokmasszázs. Mindent betartok. Megiszom a napi megadott vízmennyiséget, 48 óráig nem eszem szénhidrátot. 104 cm-es csípőbőséggel kezdtem, túl vagyok a negyedik kezelésen, és még csak 103 cm-re ment le. De ha épp úgy mérem, akkor egy cm-t sem változott. Nagyon el vagyok keseredve, mert kiadtam egy csomó pénzt a semmire. Miért nem változok?

2373. lakiandi2015-03-04 14:16
Így véleményt mondani nem lehet ezekről a kezelésekről, sok minden mást is tudni kellene. Milyen beállításokkal /az a lényege az egésznek/ dolgoznak, mennyi időt szánnak rád,mennyire találják el a kritikus területet, stb... Mindegyik hatékony kezelés, és mind hatástalan, ha nem hozzáértő a kezelő.
(válasz vfruzsi 2372. hozzászólására)

2372. vfruzsi2015-03-03 11:24
Sziasztok!

En akciosan vettem egy ilyen kezelesbol allo kupont: A Quick Body Slim 5 ultrahangos, 5 tripoláris rádiófrekvenciás, 5 izomstimulációs vörös foton kezelésből áll és 5 alkalom lipo lézeres kezelés
Engem az erdekelne, hogy ezekrol a kezelesekrol mik a velemenyek, tapasztalatok? Nem feltetlenul az 5 alkalomrol, ha kell tobbre is elmennek.

Elore is koszonom

2371. Gombócné2015-02-21 13:58
Igazad van, köszönöm a tanácsot. Végül lemondtam és nem mentem el!
(válasz lakiandi 2370. hozzászólására)

2370. lakiandi2015-02-20 10:02
Szia!
Nem ajánlom, ha már terhes vagy. Még ugyan a próbálkozás időszakában vagytok, de a kavitáció hosszabb folyamat. A zsírbontás nem múlik el attól, hogy elveszik a kezelőfejet a lábadtól,a kiválasztószervek dolgoznak tovább.
Azt írod, 25 kiló kb. a felesleg. A kavitáció nem így megoldás a túlsúlyra. Lokálisan, testrészekre összpontosítva bontja a zsírt, kilóban ez nem jelent sokat. Én ammondó lennék, el kell döntened a prioritási sorrendet. Vagy vársz egy évet, leadod a felesleget, vagy próbálkoztok tovább, és felfüggeszted a diétád. Nagyon hamar ki tud alakulni a diéta során egy sor hiánybetegség, ami rosszabb a babára nézve, mint a +25 kiló.
(válasz Gombócné 2369. hozzászólására)

2369. Gombócné2015-02-19 19:05
Sziasztok! Látnom egy ideje már nem írt ide senki, de azért megpróbálom, hátha van még itt valaki :) nekem olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben ha megvan az esélye, hogy terhes vagyok lehet-e kavitációs zsirbontást végezni combon és fenéken? A hasamon nem lenne! És a terhesség sem biztos, csak próbálkozunk, és ha pont ebben a hónapban jött össze azt még a teszt nem mutatja ki szombatig, mert szombatra vagyok bejelentkezve! Nagyon szeretnék fogyni, hogy ne 25 kg felesleggel induljak neki a terhességnek, de ártani nem szeretnék. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha a hasamon nem csinálnak kezelést, akkor lehet -e? Köszönöm, ha írtok :)

2368. lakiandi2014-09-29 11:13
Szia! Írtam privit! :)))))
(válasz 77delia 2367. hozzászólására)

2367. 77delia2014-09-27 20:06
Sziasztok,tud valaki ajanlani megbizhato szalont kavitacios kezelesre nyirokmasszazzal Budapesten?
Elore is koszonok minden segitseget, velemenyt. D

2366. lakiandi2014-07-07 21:15
Nincs a neten semmi ajánlat Szegedre? Sajnos nem ismerek szegedi kollégát. :(
(válasz Chiron 2365. hozzászólására)

2365. Chiron2014-07-06 23:13
Sziasztok, tud valaki Szegeden jó szalont ahol nyirokmasszázzsal együtt van kavitációs zsírbontás? Köszi.

2364. lakiandi2014-05-22 20:08
Szia!
A kavitációs csomagja korrekt, a hullám masszázs lehetne 30 perc, de ne legyünk telhetetlenek. :)))))) Mondjuk van olcsóbb is, de szerintem megfelelő a kezelés menete. Már csak azon múlik, a kezelő jól diagnosztizál-e téged. De ezt csak személyesen lehet eldönteni. :))))))
(válasz petronella0531 2363. hozzászólására)

2363. petronella05312014-05-22 11:58
Köszönöm!
Találtam egy ilyet:
[link]

Ezen az oldalon ezerféle testkezelés van, honnan lehet tudni, hogy melyik a leghatékonyabb? Mindegyikre azt írja, hogy tuti hatás, 1-2 konfekcióméret csökkenés a kúra után.

2362. lakiandi2014-05-20 22:36
Sajnos nem tudok, de ha találsz ajánlatot, és elküldöd, megnézem szívesen, megfelelő-e a szolgáltatás a leírtak alapján.
(válasz petronella0531 2361. hozzászólására)

2361. petronella05312014-05-20 11:41
Halihó!
Tud valaki Zuglóban vagyis inkább a Bosnyák környékén egy olyan szalont, ahol a megfelelő kezelésben részesítik az ember lányát? Köszönöm!

2360. pancsi2014-04-26 22:23
Köszönöm a segítséget! Akkor ebbe nem vágok bele!
(válasz lakiandi 2359. hozzászólására)

2359. lakiandi2014-04-26 20:31
Alapvető különbség a lézeres és a kavitációs kezelés között, hogy a lézeres kezelés csak áteresztővé teszi a sejtfalat, míg a kavitáció meg is szünteti a sejtet magát. Sokkal kevésbé visszahízható az a terület, ahol a sejt meg is szűnik, mint az, ahol megmarad, csak kiürül.
A másik probléma ezzel a csomaggal az, hogy a jade köves kezelés igen halovány nyirokkeringés serkentő kezelésnek. MINDEN zsírbontó kezelés /legyen az bármilyen/ csak akkor hatékony, ha valahogy ki tudjuk juttatni a szervezetedből a salakanyagot. Ezen múlik. És erre a legjobb a nyirokmasszázs. Olyan kezelést keress, ahol ez a befejező mozzanat, és ez is min. fél óra. Alatta megint csak kevés a jó eredmény eléréséhez. Sokszor azért sikertelen egy egy kúra, mert nem juttatják ki megfelelően a salakanyagot a szervezetből.
A másik jó tanácsom az, hogy ne dobálj ki feleslegesen pénzt kuponokra. 100-ból talán ha 5 helyen kapsz megfelelő kezelést a kuponodért. Ráadásul szervezet és szervezet között van különbség. Ami neked megfelelő kezelés, az másnak nem, személyre szabott kezelést kell megbeszélni, egyénileg, mindenkivel. Ha a szalon nem így működik, megint csak a pénzt dobod ki feltehetőleg.
(válasz pancsi 2358. hozzászólására)

2358. pancsi2014-04-26 14:09
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy ez a kezelés megfelelő lehet? Diéta, sport mellett is ragaszkodó dudoroktól szeretnék megszabadulni és a bőrőmnek nem árt, ha feszesedik is! :)

14 tenyérnyi terület, 4 nagy testrész fogyasztása, 8 alkalommal, lipo lézerrel.
A kezelések alatt infra jade köves kezelésben is részesítenek, hogy tested megkapja a megfelelő méregtelenítést is.

2357. lakiandi2014-04-08 22:52
Nem jó ötlet neki a kavi, még csak 16 éves.
(válasz Sz.Dorka 2356. hozzászólására)

2356. Sz.Dorka2014-04-08 21:46
Szia! Szerintem a te magasságodhoz a súlyod a pont jó kategória. Ha az alakod zavar, akkor azt bármikor tudod formázni, csak specifikusan oda kell tornáznod a kavitáció mellé. :)
(válasz Diagram 2340. hozzászólására)