Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ultrahangos kavitációs zsírbontás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2439. lakiandi2016-12-05 16:54
Szia! Tokát nem lehet kavitálni, nem kivitelezhető a masszázs.
Inkább a plasztikai beavatkozás a sikeres.
(válasz RosieD 2438. hozzászólására)

2438. RosieD2016-12-04 12:41
Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy 22 éves magas, sovány lány vagyok, ennek ellenére van tokám. Nem olyan vészes, de ahhoz elég nagy, hogy zavarjon. Ti milyen zsírleszívási technikát ajánlanátok nekem? Félek, hogy ezek az ultrahangos kezelések csak minimális vagy semmilyen változást nem érnek el. Légyszi válaszoljon valaki, akinek van már tapasztalata!:)

2437. lakiandi2016-11-11 21:28
Igen,azt hiszem,ez a legkevesebb,amit megtehetnek. Csak akkor fog csökkenni a nem megfelelő kezelések száma,ha a vendég nem hagyja annyiban. Megírnád majd,mi lett a történet vége?
(válasz Conformity 2436. hozzászólására)

2436. Conformity2016-11-11 13:22
Elkuldtem a panadzom és a pénz visszafizetést kértem. Kivizsgálják sz ügyet akiktol vettem a bonuszt (BB.)

2435. lakiandi2016-11-07 06:28
Nyugodtan szólj,ha úgy érzed,valami nem stimmel a kezelés során. A te szervezeted,egyáltalán nem mindegy,milyen hatásoknak teszed ki.
Nagyon sok tévhit kering a kezeléssel kapcsolatban,és a legnagyobb baj az,hogy sokszor a kezelő a leggyengébb láncszem.
Legalább fél óra masszázs szükséges a kavitáció után,ez jó esetben gépi,de lehet kézi is.
(válasz Conformity 2433. hozzászólására)

2434. Rubellit2016-11-05 14:20
Sokadszorra igazolódik be, hogy a kuponos kezeléseknél a vendégek legtöbbször nem azt kapják, amiért fizettek. Teljesen mindegy, hogy Te kuponos helyen jártál, vagy teljes árat fizettél ki, a minőségnek ugyanolyan jónak kellene lenni. A tapasztalat az mutatja, hogy ez nem így van.
RF nem nyirokkeringés serkentő kezelés.
Ultrahang gél nélkül nem működik a kezelés. Elküldenéd privátban a kupon linkjét?
(válasz Conformity 2433. hozzászólására)

2433. Conformity2016-11-04 22:57
Nagyon szépen köszönöm a választ. Kuponnal kezdtem bele a kezelésbe, hogy aztán majd átváltok bérletre. Most mit tegyek? Ez egy szslon, talán a következő kezelésnél máshoz kerülök, aki nem így fog eljárni. Ha nem, akkor szólnom kellene, de az nagyon hülyén jön ki ha a vendég mondjs meg mi is a kezelés. Viszont hármat kifizettem még ha kedvezménnyesen is. Azt elfelejtettem írni az első bejegyzésemben, hogy volt RF 10 perc a kavitációs 20 perces kezelés után. Ez lett volna esetleg a nyirokmasszazs? Egyébként igy hogy nem volt zselé csak a legelsőérinteskor a kezelőfejen, egyaltalán ért vslamit a kezelés?
(válasz Rubellit 2432. hozzászólására)

2432. Rubellit2016-11-04 19:58
Szia Conformity!
Sajnos, aki Téged kezelt rosszul tudja. A k.uh. ultrahangos kezelés, ezért a bőr és a kezelőfej között szükség van az ultrahang gélre. A kezelőfejnek nem szabad melegedni. Nyirokkeringés serkentő kezelés kötelező, mert nélküle nem eredményes a kezelésnek. Napi minimum 3 liter vizet meg kell inni a kúra alatt minden nap. Mérte a kezelt területen a kerületedet a kozmetikus a kezelés elején és a végén?
(válasz Conformity 2431. hozzászólására)

2431. Conformity2016-11-03 21:22
Sziasztok! Én ma voltam először kavitacion. Amit kérdezni szeretnék a tapasztalattal rendelkezőktől, hogy tényleg nincs szükség a kavitációs fej alá zselét tenni? Mert nekem egyszer bekenték az első érintés előtt, aztán semmit. A vörös fényt kibocsátó fej egyre melegebb lett, ami a kezelés végére elviselhetetlen parázs szerű forró szúrkálásokká vált. Azt mondta a kezelő, hogy ez jelzi a kezelés végét. Mert addigra lesz forró a fej. Valóban így van? Mert ilyesmit nem olvastsm itt még. A hangot hallottam a fülben, tehát volt kavitálás. Viszont nyirokmasszázs sem volt a végén. Elmentem egy 40 perces fittnesz edzésre hogy felpörgessem az anyagcserét plusz szauna és 2.5 liter víz. Köszönettel várom a véleményeteket.

2430. Kiittii2016-11-03 10:19
Lakiandi nagyonszépen köszönöm a választ!

2429. lakiandi2016-11-03 06:52
Igen,tényleg sípolást kell hallani. A gép olyan mély frekvencián kell dolgozzon,ami már hallható,de csak számodra. Ha ez a hanghatás nincs,akkor nem jó a gép beállítása,nem fogja tudni a nyirokközeget felbuborékosítani.
(válasz Kiittii 2428. hozzászólására)

2428. Kiittii2016-11-02 23:44
Tényleg sípolást kell hallani?

2427. Kiittii2016-11-02 17:33
Sima ultrahangos kavitációs zsírbontást olvastam eddig.

2426. lakiandi2016-11-02 06:56
Zsírt bontani többféle módon lehet,rengeteg eljárás van a piacon. Mi a konkrét kérdés?

2425. Kiittii2016-10-30 17:38
Senki?

2424. Kiittii2016-10-30 06:56
Kinek milyen tapasztalata van zsírbontást illetően és melyik eljárás bizonyult leginkább hatékonynak?

2423. bully802016-10-27 14:17
Köszönöm! hasznos információ!!!!

2422. lakiandi2016-10-27 09:04
Szia!
Alapvető különbség van a kavitáció és a lézeres kezelés között. A kavitáció megszűnteti magát a sejtet is, míg a lézer csak átjárhatóvá teszi a sejtfalat, "kiüríti "a sejtet. Ebben az esetben elég nagy az újratelítődés lehetősége.
(válasz bully80 2419. hozzászólására)

2421. bully802016-10-26 15:03
[link]
(válasz Mona0404 2420. hozzászólására)

2420. Mona04042016-10-26 09:48
írtam privit :)
(válasz bully80 2419. hozzászólására)

2419. bully802016-10-26 08:17
Sziasztok,
Remélem még "él" A TOPIC!
Van egy kuponos lehetőség ,mégpedig konkrétan ez:
Egész testre kiterjedő kombinált Thermolight lézeres kezelés 20 perc presszoterápiával, hatékony zsírbontó eljárás .
Az ajánlat tartalma

Egész testre kiterjedő kombinált Thermolight lézeres kezelés a Kontúr Alakformáló Központban
20 perc Thermolight kezelés has, csípő és belső comb területére
20 perc Thermolight kezelés karok, fenék és külső comb területére
20 perc presszoterápia!

Az a kérdésem, elég e ez az egyszeri alkalom???
csak a fenekemből és a hasamból kellene 2-3 centit faragni. illetve a kis narancsbőrrel kellene kezdeni valamit.
remélem kapok választ!! köszönöm

2418. lakiandi2016-08-31 07:27
Privátban válaszoltam.
(válasz SHajni 2417. hozzászólására)

2417. SHajni2016-08-30 14:57
Szia Andi!
Kis segítséget kérnék Tőled. Vettem egy kupont 10 alkalom kavi/lipolézer/presszoterápia kombinációban. Már voltam egy ilyenen, 8 cm-t fogytam a derekamon, nagyon meg voltam elégedve, ezért is vettem ismét egy ilyen kombinációt. Most az volt a furcsa, hogy a kavinál nem hallok sípolást. Akkor ez hatástalan fogyás szempontjából? Én rákérdeztem, azt mondták, hogy azok a "régi típusú gépek" az újak már nem adnak sípoló hangot. Ezek szerint megvezettek? :) Illetve a másik, hogy ki van adva, hogy kavi után 3 nap szigorú, 0 gramm szénhidrát diétát kell tartani. Nekem ez nem mindig sikerült és tegnap jól lebarmolt a csaj, amikor mondtam, hogy nem tudom 100%-osan megállni a diétát. Azt mondta, ne hazardírozzak, mert az egészségemmel játszom. Amikor rákérdeztem, hogy oké, mondja el, milyen káros hatása van annak, ha nem tartom be a diétát 100%-osan, akkor erre nem válaszolt, azt mondta van káros hatás és ne szórakozzak azzal, hogy nem tartom. De nem mondott konkrétumot. Amikor régebben végigcsináltam ugyanezt, akkor ott annyit mondtak csak, hogy ajánlott a diéta, de nem kötelező, nyilván annál több megy le, ha diétázol. Szerintem ott inkább értettek hozzá. Szóval kérdésem, hogy van-e bármi káros hatása a kavinak (azon kívül, hogy kevesebb zsír távozik a szervezetemből), ha nem tartom 100%-ban a 0 gramm szénhidrát diétát? Köszönöm a válaszod!

2416. Buci22016-06-28 09:08
Szia! Orsii13
Engem érdekel ultrahangos kavítációs zsírbontó gép.
email: triov5@citromail.hu

2415. Orsii132016-06-21 08:58
Szia! Nekem van eladó gépem ha érdekel! 😊 Irj ha meg aktualis! Kosz
(válasz Monacoi 2412. hozzászólására)

2414. lakiandi2016-06-15 07:44
Kavitációs kezelést egy héten egyszer lehet végezni, ennek az időtartama max 40 perc lehet. Halk sípoló hangot kell hallanod, ekkor dolgozik a gép a megfelelő frekvencián.
Ha szükséged van bőrprogramra is, én azt ez után illeszteném a kezelésedbe. Nagyon sok jó, hatékony eljárás létezik, mindegyik jó a kavitáció mellé.
A kezelés lezárásaként az utolsó elem mindig egy nyirokkeringést serkentő masszázs kell legyen, ez indítja el a zsírt a nyirokcsomókig. Ez minimum 20 perc, de a fél óra még jobb. Lehet gépi vagy kézi, én a gépit hatékonyabbnak találom.
Maga a menet ez. Többféle bőrkezelés beilleszthető, azzal semmi bajt nem okoznak, de a kezelés eleje mindig a kavitáció, a vége pedig a masszázs kell legyen.
(válasz sajtkukaac 2413. hozzászólására)

2413. sajtkukaac2016-06-14 13:57
Szia lakiandi!

Esetleg tudnál ajánlani valamit? Hogy épül fel egy "értelmes" kezelés menete? Még csak tapogatózom a témában a kis csápjaimmal, de a legfőbb cél, hogy ne észnélküliség legyen. :) Bőrfeszesítés, kis zsír"farigcsálás" és narancsbőr gyilkolás van terítéken :D
(válasz lakiandi 2411. hozzászólására)

2412. Monacoi2016-06-14 12:23
Szia!
Eladó még fOrever Slim gép mert engem érdekelne!
Üdv:Monacoi
(válasz rami.toth 2403. hozzászólására)

2411. lakiandi2016-06-14 08:34
Szia!
Kavitációs kezelés egy héten csak egyszer lehetséges!!! Időt kell hagyni a szervezetnek a regenerálódásra.
A Bőrprogramnál ez nem szükséges, és a másfél óra is reális, de én elgondolkoznék a helyedben, mennyire értenek itt hozzá.
(válasz sajtkukaac 2410. hozzászólására)

2410. sajtkukaac2016-06-13 12:52
Sziasztok!

Kinéztem egy kezelést, de nem tudom, hogy ez így mennyire hatásos, vagy egészséges, remélem tud segíteni valaki, aki jártas a témában:
3 fajta kezelés 3 naponta beiktatva, 1 hónapig:
Kavitációs zsírbontás
Lipolézer
Presszóterápia
Egy alkalom másfél órát vesz igénybe. Vélemények?:)