FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ultrahangos kavitációs zsírbontás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2357. lakiandi2014-04-08 22:52
Nem jó ötlet neki a kavi, még csak 16 éves.
(válasz Sz.Dorka 2356. hozzászólására)

2356. Sz.Dorka2014-04-08 21:46
Szia! Szerintem a te magasságodhoz a súlyod a pont jó kategória. Ha az alakod zavar, akkor azt bármikor tudod formázni, csak specifikusan oda kell tornáznod a kavitáció mellé. :)
(válasz Diagram 2340. hozzászólására)

2355. Arykana2014-04-08 04:36
NIncs a városban másik hely, csak ez az egy :-(
(válasz lakiandi 2354. hozzászólására)

2354. lakiandi2014-04-07 21:19
Sajnálom. Az a kezelés kidobott pénz. A másik hely szombaton nincs nyitva? Az még megoldás lenne.
(válasz Arykana 2353. hozzászólására)

2353. Arykana2014-04-07 16:35
Másik szalon legközelebb 60 km-re van, ez nem fér bele munka mellett :-(
(válasz lakiandi 2352. hozzászólására)

2352. lakiandi2014-04-06 22:29
Teljesen jó a kavitáció, csak meg kell találni a szalont, ahol jól csinálják.
Ragaszkodj mindenképp a nyirokmasszázshoz, lehetőleg gépihez.
(válasz Arykana 2351. hozzászólására)

2351. Arykana2014-04-06 12:57
Andi, köszönöm a választ. Erre számítottam. Nem tetszett, ahogy folyamatosan a web oldalukra hivatkozott a hölgy + a fabeloshoz ragaszkodott kiegészítő kezelésként.

Valami ajánlatotok van a derék karcsúsítására? Kb 5-8 cm-t szeretnék lefaragni. A fogyókúra magában nem elég, mert itt valahogy nem akar mozdulni a felseleg

2350. lakiandi2014-04-05 20:02
Szia!
A szalon nem megbízható, keverik a szezont a fazonnal.
Ha a gépük csak 40kzn-n működik, frekvencia állítási lehetőségre nincs mód, pedig az esetenként szükséges. A rádiófrekvencia nem nyirokmasszázs. Így annak feltüntetni is diletantizmus.
Az "ügyelj a folyadék fogyasztásra" nem pontos meghatározás, minimum 3 liter folyadéknak el kell fogynia minden nap.
Pár olyan kritérium- ami igen fontos- kimaradt az ellenjavallatok felsorolásából, így azt kell hinnem, hogy nem értenek hozzá.
Fontos lenne még tudni a kezelés időtartamát is, az sem mindegy.
Amit a legnagyobb problémának látok, az a nyirokmasszázs hiánya. Így nem szabad a kezelést elkezdeni.
Első olvasatra ezeket láttam benne, én nem javasolnám neked.
(válasz Arykana 2348. hozzászólására)

2349. Arykana2014-04-04 14:15
olvastam :irulpirul: helyesírási hibák tömkelege, de remélem a lényeg érthető

2348. Arykana2014-04-04 14:14
Sziasztok,
Tanácsotokat kérném a kavitációs kezelésekkel kapcsolatban.
A korral együtt kicsit megvastagodott a derekam, szívesen megszabadulnék néhány centitől - csak helyileg a derekamról. A fiamnak június végén lesz az esküvője, erre az alkalomra szépülnék kicsit. A városunkban 1 helyen van ilyen kezelés, az ára megfelelő, de nem szívesen pazarolnám az időmet, ha nem várhatok eredményt. A szalon linkje:
http://www.beautyland.hu/ultracell;jsessionid=D3487DD4D389C8..
Hálás lennék, ha tanácsot adnátok.
Érdeklődtem már a szalonban, de rossz kérdéseket tettem fel úgy látom a fórum olvasgatása közben.
A hölgy, aki tájékoztatott nem mondott más információt, mint amit már a honlapon is olvatam.

2347. lakiandi2014-03-30 19:13
Szia!
Fóliát kozmetikai nagykereskedésekben kapsz, már kiszolgálnak nem cégeket is. Ha a test tekercselést választod, nagyon nézz utána, nem mindegy, hogyan csinálod, szabályai vannak annak is. :))))))
(válasz -Mimi- 2346. hozzászólására)

2346. -Mimi-2014-03-30 08:27
Szia!
Köszönöm szépen válaszodat! :-)
Sajnos itt 40-50 km-es körzetben nincs több lehetőség... Van 2 kicsi gyerekem,napi 12 órás munkahely, úgyhogy nem tudok messzebbre menni...
Akkor kihagyom ezt a lehetőséget,ahhoz h ne használjon baromi drága. Fogyok tovább,aztán majd meglátom milyen állapotban lesznek a combjaim. Majd keresek vmi bőrfeszesítő megoldást.

Jut eszembe ezt a növényi fóliát amit írtatok hol lehet beszerezni???
(válasz lakiandi 2345. hozzászólására)

2345. lakiandi2014-03-29 18:54
Szia!
Az első kezelésről jól gondolod, hogy komolytalan.
A másodiknál is vannak problémák. A 40 khz nagyon a minimum, annál valószínű, hogy a kezdetekben mélyebb kellene. A rádiófrekvencia a bőrödre hat, arra jó, de a lekavitált zsírsejtek ettől nem fognak elindulni a nyirokcsomók felé. Sajnos az az ágy sem elég rá. A nyirokmasszázs a tökéletes, de azt nem mozgó fejjel végzik, hanem vagy teljes testes kompresszoros ruhával, vagy testrészekre bontott kompresszoros ruhával. Amit ő írt, nem tudom milyen masszázs lehet. A séta nagyon jó, de nem egyenlő a nyirokstimulálással. Az instrukciók hiányosak, a vízfogyasztás és a séta mellé, három nap csökkentett szénhidráttartalmú étkezés szükséges.
A comb nehéz terület, arra számíts, elég lassan lehet haladni vele. Úgy gondolom érdemes lenne még körülnézned máshol is.
(válasz -Mimi- 2344. hozzászólására)

2344. -Mimi-2014-03-28 17:41
Sziasztok!

Pár napja én is gondolkodom rajta,h kipróbálom ezt a kavitációs kezelést. Sajnos az én városomban csak két helyen csinálnak ilyet és ott is elég drágán úgyhogy jól meg kell gondolnom mi is az amire kiadom a pénzt, szeretném ha hatásos lenne. ;-)
Már majdnem sikerült titeket végigolvasnom, úgyhogy írtam mind a két helyre, h hány perces a kavitációs kezelés, milyen kezelést alkalmaznak nyirokserkentésre és hányas frekvencián dolgozik a gép.
Nos,az egyik helyről annyi volt a válasz,h 20 perc a kezelés,elküldték az árlistát, egy telefonszámot ha lenne még kérdésem és egy időpontot is hétfőre...Szerintem kicsit komolytalan...
A másik helyről érkezett választ bemásolom:
A kavitációs ultrahangos gépem 40khz tartományban dolgozik. A gépem rádiófrekvenciával kombinált ultrahangos készülék, tehát a kavitáció befejezése után van egy rf-es stimulálás, ez a felbontott zsir elszállitását segíti.
Külön nyirokmasszázs gépem n incs, viszont az egész kezelés alatt egy rezgőfejes matrac folyamatosan az egész testedet masszírozza, ami még jobb is , mintha egy fejjel massíroznám egy testrészed. A kavitációs kezelések után mindenképpen ajánlott sok víz, illetve nem megerőltető mozgás /pl. séta/ végzése, mely egyenlő a nyirokstimulálással és segíti a felbontott salakanyagok kimosását a szervezetből.
30 perc kezelés 6.000,-Ft 40 perc kezelés 8.000,- Ft . 5 kezelés egyben történő vásárlása esetén 1 alkalom gratis kezelés jár.
Általában azokon a területeken, mint. pl. 2 comb, vagy két popsi kell a 40 perces kezelés, vendégeim a rádiófrekvenciás kezeléseket kifejezetten hatásosnak érezték cellulitkezelésnél.
Kezeléseim SZÉP kártyával is igénybevehetők.
Van teljes infrahőpaplanos testtekercselésem is ezt is szeretik vendégeim a cellulitkezelésnél.
1 kezelés 3.000,-Ft /ez teljes test/ 6 kezelés egyben történő vásárlása esetén 1 kezelés gratisz.

Hát ennyi... Ott van,h meg van a 40 perc kezelés de sztem mindennel együtt...
Szerintetek???

178 cm vagyok, jelenleg 70 kg. Nem vagyok erős csontozatú van rajtam zsír bőven,főleg a combjaimon... Februárban életmódot váltottam,szépen lassan olvadnak le a kilók rólam. A hasam már szép lapos de a combjaim még elég vastagok. Ment le onnan is de jóval lassabban és nem olyan látványos.Erre szeretnék kicsit rásegíteni. ;-)
Viszont! Ami jobban zavar,h a combom borzasztó narancsbőrös... Írtátok,h a kavitáció akár ronthat is a helyzeten! Ez igaz? Tulajdonképpen én megelégednék avval is ha azok a rémes gödrök eltünnének,a többi meg majd alakul.
Tudtok vmi tényleg hatásos kezelést narancsbőrre???
Üdv. Mimi

2343. Diagram2014-03-21 22:05
Rendben, köszi! :) igyekszem akkor sporttal lefogyni ;)

2342. lakiandi2014-03-20 22:31
Úgy gondolom, nem sok a felesleged, nem kellene kezelésekkel ebbe belenyúlni. A kavitáció súlyban nem jelent sok változást, a zsír a legkönnyebb alkatrészünk.

2341. ivi792014-03-20 21:05
a magassagod alapjan ne probald beloni a sulyod.a baratnom velem egymagas 170 mindketten 65kilosak vagyunk.o nagyonvekony egyesek szerint betegesen,enmeg azer normal vagyis inkabb johusban vagyok..

2340. Diagram2014-03-20 14:39
Heló!
160 cm, 64 kg vagyok :/ egy olyan 10-14 kg mínusz jo lenne még :) egy hete megbeszélt időpont a mai infra, nem akartam már lemondani, nagyon kedves hölgy az! Majd a konzultáció után meglátom, hogy olyat veszek nála, vagy nem :)

2339. ivi792014-03-19 21:55
mennyi felesleged van még? 16évesen 20kiló minusz az rengeteg..mármint h ennyi volt rajtad..
(válasz Diagram 2338. hozzászólására)

2338. Diagram2014-03-19 15:29
Köszi szépen!
Akkor szerintetek mit válasszak? 16 éves vagyok, rendszeresen sportolok, étkezésre figyelek(már leadtam 20 kg-t! egyedül) annyira nem fontos a helyi fogyás, ha valami bajom lenne belőle :/ lipo lézerről mit gondoltok? Azért fordulnék most ezekhez, mert kb fél éve megállt a fogyás :(

2337. ivi792014-03-19 08:11
hasonlóan jártam lassan már 10éve, h kb 2hó alatt jött fel 13kiló.nekem a pajzsmirigyem volt a ludas..menj el házidokihoz és kunyizz tőle egy teljes vérképet(tsh legyen benne)+egy endokrinológus beutalót. esetleg egy nődoki is tud segíteni, akkor kéne női hormonsor, pm hormonok, esetleg cukor és inzulin terhelés
(válasz grizus 2333. hozzászólására)

2336. lakiandi2014-03-18 23:02
Szia!
Nem okoz csontritkulást, illetve nem jobban, mint bármi más, ellenben kellőképp konkurencia a többi kezelésnek. Ha vakinek nem kavitációs gépe van, hanem infrája, természetes, hogy mond valamit, amiért te azt válaszd. Nem hallottam semmi olyan tanulmányról, ami megerősítené a csontritkulás lehetőségét. Nyugaton is dolgoznak kavitációval, és nincs betiltva. Természetesen a frekvencia tartomány nem mindegy, de a bevizsgált, papírokkal megvásárolt, garanciával rendelkező gépek, hozzáértő kezelővel tökéletesen biztonságosak.
18 év alatt nem jogi személy a vendég, és a kezelés bizonyos esetekben /betegségek fennállása esetén/ nem végezhető el. Ez az egyik ok. A másik pedig, hogy egy fejlődésben lévő szervezetről beszélünk, ami alakul, változik. Ebbe maradandóan beleszólni nem szerencsés. Rengeteg kamasz küzd testképzavarral, amire így akár még rá is erősíthetünk, ami szintén nem szerencsés.
(válasz Diagram 2335. hozzászólására)

2335. Diagram2014-03-18 17:18
Sziasztok!
nekem olyan kérdésem lenne, hogy én most egy infravörös nyirokmasszás kupont vettem(5 alkalom, 50 perc egy alkalom 10.000Ft-ért), de igazából kavitációs zsírbontást akartam, de a hölhy azt mondta, hogy a kavitációs zsírbontás csontrirkulást okoz, ezért van már betiltva nyugaton, és már csak errefelé lehet eladni. Ez igaz? sehol nem találok erről semmit. A másik kérdésem, hogy 18 év alattiak miért nem használhatják? Köszi

2334. lakiandi2014-03-12 20:49
10 kg egy hónap alatt, az rengeteg. Mielőtt bármi kezelésbe belekezdenél /természetesen az egészséges étkezést azonnal/, vizsgáltasd ki magad. E mögött úgy érzem valami olyan probléma lappang, aminek tünete a hízás. Pl: inzulin-rezisztencia, pajzsmirigy alulműködés. Ha ilyen probléma áll a háttérben, nem fogsz tudni addig fogyni, míg ezeket nem orvosolják. De hangsúlyozom, ez csak feltételezés, abból kiindulva, hogy nagy súly szaladt fel, kis idő alatt.
(válasz grizus 2332. hozzászólására)

2333. grizus2014-03-12 02:08
Sőt, inkább 1 hónap alatt.
(válasz grizus 2332. hozzászólására)

2332. grizus2014-03-12 02:08
Értem. A kérdésem igazából azért tettem fel, hogy egyáltalán belevágjak-e, mert anyagilag nekem nem mindegy. Ha azt mondod, mondjuk kell 30 kezelés, hogy megtámogassa a fogyást, akkor el se kezdem. De ha azt mondod, hogy pl. 5 kezelésnek már van értelme, akkor talán. Egyébként rám kifejezett gyorsan szaladt fel a túlsúly, max. 2 hónap alatt.
(válasz lakiandi 2330. hozzászólására)

2331. lakiandi2014-03-10 21:10
Sajnálom, hogy nincsenek jó tapasztalataid, de hidd el, nem népámítás.:))))))
Az én tapasztalataim azt mutatják, hogy jó kezelővel, jól átgondolt tervvel, jó eredményeket lehet elérni.
(válasz Trauma 2328. hozzászólására)

2330. lakiandi2014-03-10 21:07
A kavitációt nem kilóban kell mérni, hanem centikben. Specifikusan, adott területről fogyaszt, nem az egész testről. Gondolj bele, egy kg zsír mekkora térfogat. Hatalmas. És akkor még mindig csak egy kilóról beszélünk.
10 kiló nem kevés, életmódváltás lenne a megoldás mindenképp, nem kampányszerű diéta, mert az hamar visszaszalad. Mindig gondolj arra, nem egy hét alatt híztál meg, nem is szabad egy hét alatt lefogyni. A kavitáció abban nagy segítség, hogy specifikusan, adott helyről, csak zsírt bontson. Ne a cicid tűnjön el, ne az arcod horpadjon, ne az izmaid élje fel a "fogyókúra", hanem tényleg a zsírpárna tűnjön el. Ami egy kampánydiétánál a legutolsó fázis, az a kavitációval célzottan az első.
Nem szabad úgy a kavitációra gondolni, hogy ez egy kényelmes megoldás. Kényelmes annak, akinek csak pár miliméter, v centinyi, kevés esztétikai tökéletlensége van. Akinél ez a tökéletlenség súlyban is jelentős, akkor itt ez a kezelés kiegészítés. Jól átgondolt étkezés, edzés, életmódváltás szükséges. Ha találsz egy jó kezelőt, ebben ő segítségedre lesz. Ebben is. :))))))
(válasz grizus 2326. hozzászólására)

2329. maszat492014-03-10 20:35
Pociról lenne szó...
Ha szépen megkérlek súgnál nekem ilyen helyet? Tudom, hogy itt nem lehet. :)
(válasz lakiandi 2325. hozzászólására)

2328. Trauma2014-03-10 08:54
Semmit nem ér. 5 alkalmat vettem. Ha nem mozogsz és nem eszel diétásan, akkor szúrhatod az egészet.Ez csak népámítás.