Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes elmenni a Profitegyetem előadására? Otthoni munkát ajánlanak, de előre persze semmi konkrétum... Dolgozik már nekik valaki? fórum

Érdemes elmenni a Profitegyetem előadására? Otthoni munkát ajánlanak, de előre persze semmi konkrétum... Dolgozik már nekik valaki? (tudásbázis kérdés)

5. 65298a0518 (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2012. jan. 9. 13:29
Köszi, aranyos vagy! :))
2012. jan. 9. 13:01

Nagyobb gyárakban általában mindig vesznek fel embert, mert cserélődnek. Pl.Audi ...


Vagy a Tescoban? Ott is sűrűbben vesznek fel emberkéket.

2012. jan. 9. 10:42

Szia!


látom, ezt a témát nem most írtad ki, barátnőmnek keresek otthoni munkát, akit tragédiák sorozata ért. Fiatalon elvesztette a férjét, sajnos a kislányát is. Itt ismerkedtünk meg, anno segített nekem valamiben, sosem tudtam eléggé meghálálni neki! Sajnos karácsony előtt elvesztette imádott fiát, most munkára lenne szüksége.

Tudsz nekünk segíteni? Ha igen, szívesen megírom priviben, kiről is van szó, de bárki tud, segítsen neki, főleg bedolgozás érdekelné, mert a világ legjobb embere!

2010. márc. 21. 21:06

Hahóóó!

Nem hiszem el, hogy én megyek először az előadásra:)

2010. márc. 20. 14:00
Érdemes elmenni a Profitegyetem előadására? Otthoni munkát ajánlanak, de előre persze semmi konkrétum... Dolgozik már nekik valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook