Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellnagyobbitas sajat zsirral fórum

Mellnagyobbitas sajat zsirral (beszélgetős fórum)


2022. jan. 2. 21:52

Szia!

Érdekelne, hogy milyen lett az eredmény.

2020. ápr. 17. 00:00
Nekem az szinte az egész felszívódott. Eleve kicsi melleim voltak, és azt dugig töltötte az orvos zsírral. (Dr. Halmy)Így persze, hogy nem tudtak a sejtek megtapadni az új helyükön. Az egész arra ment ki, hogy a műtét utáni első konzultáción jó nagy melleim legyenek, fotón jól le legyen dokumentálva, aztán utána a vízözön. Az is rosszul esett még pluszban, hogy mikor a második konzultáción már szinte semmi nem volt a betöltött zsírból (2 hónappal a műtét után), akkor rá akart beszélni implantátumra. Mosolygott rám és mutogatta az impantátumait. A legcsekélyebb mértékben sem zavarta, hogy nem sikerült a műtét.
14. Timcsi100 (válaszként erre: 13. - Vikinca)
2019. ápr. 25. 13:11

Köszi!

Kopogtatok hozzá 😊

13. Vikinca (válaszként erre: 9. - Timcsi100)
2019. ápr. 13. 20:08
Szia,nekem csak felvarrasom volt saját állománnyal(be is engedtelek a naplomba😊) akiről en tudok az Hello02,őt Pataki mutotte,nagy fogyás után,bőr eltávolítás,és cici saját zsírral töltés.
2019. ápr. 11. 18:54
Aha, most esett le 😁
11. Timcsi100 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. ápr. 11. 18:05
De jó! Te kinél csináltattad, és mikor? Mekkora alapod volt, és mekkora lett? Én implantátumban gondolkodtam először, de mégsem akarom. Viszont szoptatások után eléggé kiürültek a melleim. Olyan jó lenne, ha ez működne.
2019. ápr. 11. 16:16
Az enyém is saját zsírral van feltöltve, és még műtétre sem volt szükség.😎
2019. ápr. 11. 16:07
Olvastam Pataki doktorúr honlapján, hogy már elég sokat fejlődött ez a mellnagyobbítási módszer is, olyan jó lenne, ha valaki elmondaná a saját tapasztalatát. [link]
2019. ápr. 11. 16:03
Szia! Most én is erről keresek információkat.Sajnos én sem találok fórumot erről. Neked, hogy sikerült? Kinél csináltattad? Mennyibe került? Bocs a sok kérdésért :)
2019. márc. 4. 14:18
Sziasztok. Február 13.án csinálták a cicimet. Saját zsírral feltöltéssel.Van valaki akinek van még ilyen? Sehol nem találok semmit. Köszi
2011. dec. 6. 16:45

Sok helyen csinálnak ilyet Magyarországon is.

Jól hangzik nagyon.

Én azt hallottam, hogy könnyen csomósodik... valahogy betokosodnak az odafecskendezett zsírsejtek.

Ha valakinek van ilyen cicije, az ossza meg a tapasztalatait, engem is nagyon érdekel, milyen eredményre lehet számítani.

Nagyon vonzó, hogy egyrészt nincs seb/heg, másrészt nem kerül a testbe idegen anyag, csak saját (átcsoportosítva - mondjuk csípőből cicibe, milyen jó már... :-))

2010. márc. 20. 12:55
Igen azt tudom hogy kulfoldon mar csinalnak sajat zsirral mell mutetet. Pl. Szlovakian 10000Euro. Nem vagyok biztos benne, de vhol olvastam, hogy Magyarorszagon is csinalnak mar, de utanna kell nezni, nem vagyok benne biztos.
2010. márc. 20. 12:50
huhú ez a téma engem is érdekel!!
2010. márc. 20. 12:45
Külföldön már régóta ismert ez az eljárás, főleg a gyógyászatban, vagyis a műtéti helyreállítások során, de ennél többet én sem tudok róla.
2010. márc. 20. 12:44
na erre én is kíváncsi vagyok :)
2010. márc. 20. 12:18
Szeretnem megkerdezni, hogy volt e mar kozuletek vkinek mellnagyobbitasa sajat zsirral. Ha igen, mik a velemenyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook