Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hinni vagy nem hinni? fórum

Hinni vagy nem hinni? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 10. 16:44
Ha egyszer megtette...
21. 2054c2715d (válaszként erre: 20. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 20. 20:30
:)
20. badonyimariaeva (válaszként erre: 19. - 2054c2715d)
2010. márc. 20. 20:29
Én is így vagyok ezzel!
2010. márc. 20. 20:26

Aki hisz,az higgyen,Aki nem,az nem!!!

én nem...

18. Tjudor (válaszként erre: 16. - 6eb193f037)
2010. márc. 20. 15:57

Szerintem nem..


"A bizalom törékeny kincs. Ha egyszer elnyertük, óriási szabadságot kapunk általa. De ha egyszer elvész, olykor lehetetlen visszaszerezni. Az igazság persze az, hogy sose tudhatjuk, hogy kiben bízhatunk. Azok, akik legközelebb állnak hozzánk, becsaphatnak, és idegenek siethetnek megmentésünkre. Végül a legtöbb ember úgy dönt, hogy csak önmagában bízhat. Így kerülheti el legegyszerűbben azt, hogy megégesse magát."

17. masako
2010. márc. 20. 15:49
szerintem a bizalom egy összetett dolog...ha elveszited valaki iránt akkor az igen is nehéz visszaszerezni..én is jártam már igy és azt hittem könnyü lessz de nem az...nagyon is fontos tudni hogy miért is hazudott(az igazi okót,nem egy kitalált valamit,amit általában ilyenkor szoktak mondani),rávenni h beszélyetek róla...szerintem ez egy folyamat ami ugyan olyan lassú mint amilyen volt elvesziteni,de csak akkor lehetséges ha mindketten tesztek róla...
16. 6eb193f037 (válaszként erre: 15. - Tjudor)
2010. márc. 20. 14:54
szerinted lehetséges a bizalom, ha egy teljes évig hazudozott nekem?
15. Tjudor (válaszként erre: 14. - 6eb193f037)
2010. márc. 20. 14:11
Hát ha bizalom nincs..
14. 6eb193f037 (válaszként erre: 12. - Correct)
2010. márc. 20. 13:58
bizony nem, 36 éves a férjem. És már elveszett a bizalmam iránta. Itt a rakás hitel, fiunk, sok-sok boldog, nyugalmas múlt.... hát ez az! múlt-elmúlt
13. Tjudor (válaszként erre: 12. - Correct)
2010. márc. 20. 13:53

Igazad van, de sok esetben szerintem a pasit a "vadász ösztön" is viheti a hmm nem a feje után.. :)

Hiába kap meg otthon mindent. Neki kell a kihívást. Persze tisztelet a kivételnek, szerencsére ők vannak többségben :)

12. correct (válaszként erre: 11. - Tjudor)
2010. márc. 20. 13:44

Nem akkor kell kapkodni, jobb a megelőzés = hűség.

:) Elvégre nem 16 éves fiúkáról van szó.

11. Tjudor (válaszként erre: 9. - 6eb193f037)
2010. márc. 20. 13:41

Az a baj, hogy a pasik szerintem nem tudnak változni.. Na nem azért, a nők se..

Tehát ha egyszer elcsábult, mennyi az esély, hogy nem fog ismét?

Bár lehet ez akkora "pofon" volt neki, hogy elveszthet benneteket, hogy észhez tér, de mi van ha jön egy újabb csaj..

A levél meg simán jöhetett a csajtól is. Bár azt is nézd, hogy a férjed mikor "összejött" ezzel a nővel, bevallotta neki, hogy nős?

Vagy jött a szokásos duma, hogy minden rossz otthon és ő már válni akar, csak eddig nem volt kiért..

Pasik között dolgozom és nem egy pasinak volt ez a dumája csajozáskor..

A csajok meg el is hiszik, hogy jaj szegény pasi, feláldozza a boldogságát a családért, mert nincs hova mennie és nem kap otthon szeretet stb stb..

És ilyenkor ők akarják megváltani a világot, hogy bebizonyítják a pasinak, hogy van aki törődik vele..

10. correct (válaszként erre: 9. - 6eb193f037)
2010. márc. 20. 13:38

Ne nevezd lotyónak, hiszen a nőnek nem volt senkije. Lehet, hogy a férjed ígérgetett neki. Ahogy írták itt előbb, kettőn áll a vásár.

Én értem a haragod, de lépj ki a szemszögedből egy kicsit.

9. 6eb193f037 (válaszként erre: 8. - Tjudor)
2010. márc. 20. 13:34
én is gondoltam erre, hogy a lotyó a ludas, de nem tudom biztosan. Nagyon felkavarta bennem az érzéseket újra, bárki legyen is az. Mert már egyszer a férjem megígérte, hogy végez a kapcsolattal, de nem úgy tortent. Most meg ez a email....
8. Tjudor (válaszként erre: 1. - 6eb193f037)
2010. márc. 20. 13:07

Szia!


Nem lehet, hogy maga a csaj küldte a levelet?

Sérült az "önérzete", hogy nem tudta megtartani a férjed. Ezért gondolta bekavar nálad.

Csak egy ötlet.

Bár kettőn áll a dolog.. A csaj hiába tepert volna, ha a férjed hűséges, esélye se lett volna a dolognak..

2010. márc. 20. 12:38

Szerintem a névtelen e-mailt hagyd figyelmen kívül, akárhogy is döntesz. Ha valaki komolyan "segíteni" szeretne, akkor nem névtelen leveleket küldözgetne. Szemétkedni meg jól lehet névtelenül is.


Egy barátomnak döglődő kapcsolatának egy névtelen telefon vetett véget. A vád szerint csalta a nőjét. Egy régebbi esetet bevallott ekkor, és vége lett a huzavonának, de a telefonáló koholt váddal ált elő. Még aznap rájött, hogy ki volt: egy csaj, aki hiába tepert utána már rég, és rögtön rohant a póruljárt férfit megmenteni :P

2010. márc. 20. 12:20

Hű :(


Tarts ki mellette, hibázott, de lehet, hogy csak megzavarodott. Ő semmibe vette a 10 év múltat, de ilyenkor még nagyobb szüksége van a támaszodra.

Mondd meg neki, hogy még egy ilyen, és viszontlátásra, nem vagy Te sem b) terv, sem a) terv a mostani b) sikertelenségében.

Attól függetlenül ez elfelejthetetlen, biztosan nem is lesz már ugyanolyan semmi, épp ugyanolyan értelme lehetne egy válásnak is, mint a kitartásnak.

De most nézem, 35 éves vagy. akkor még előtted az élet.


Sok sikert...

5. 6eb193f037 (válaszként erre: 2. - 5c164bdafa)
2010. márc. 20. 12:19
bubu nem zavarsz, hiszen ez most a legnagyobb problémám, nem tudom, mit csináljak... minden szó, amit kapok, segítséget jelent nekem.... koszonet érte.
2010. márc. 20. 12:19

Komolyan azt hiszed hogy ezt valaki is itt el tudja dönteni helyetted?

Neked kell tudni mit csinálj,te élsz vele.

2010. márc. 20. 12:19
Még egy esélyt megér a dolog, mert gondolom nem véletlenül voltatok együtt 10 évet. Hinni és bízni biztos nehéz lesz, de idővel kiderül h megérte e vagy sem...
2010. márc. 20. 12:16

Szerintem hallgass az ösztöneidre, ne másokra. Ha a férjed esküdözik, az még nem jelent semmit, hisz megcsalt és a szemedbe hazudott közben. Próbálj meg mérlegelni, és vedd figyelembe azt is, mi a legjobb a kisfiadnak.

Bocsi hogy zavartam:D

2010. márc. 20. 12:13
Megcsalt a férjem, 10 év házasság után, a lotyójába beleszeretett, akivel - mint bevallotta - egy éves kapcsolata volt. A szituba belezavarodtunk annyira, hogy egy pár napra el is koltozott hozzá, itthagyott minket a 10 éves fiunkkal. Aztán csak meggondolta magát, visszajott, nyilván átértekelodott minden a szemében. Most teper, mint még eddig soha. DE! Kaptam egy névtelen email-t, melyben valaki informál, hogy a férjem mégsem hagyta el a lotyót, tovább találkozgatnak. A férjem tagadja, eskudozik a fia életére, hogy ez nem igaz. Higyjek neki? Vagy mi a francot csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook