Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » HRI Exultrim fogyás fórum

HRI Exultrim fogyás (beszélgetős fórum)


2008. jan. 8. 19:04
Megnéztem azt az oldalt! Nem semmi ennyi pénzt elkérni ezért! Barnamoszat tablettát külön is lehet kapni de nem ennyiért (!), aztán aki akar egyen hozzá zellert!
2007. dec. 12. 11:35

Sziasztok!

Én kb. 3 hete szedem az Exultrimot. Eddig semmi! igaz, azt mondták amikor elkezdtem szedni, hogy 20 %-kel kevesebbet kell enni. Na persze, attól akkor is fogynék, ha nem szednék bogyókat. Azért mégis kipróbálom, mert pár embernek körülöttem segített. Jó lenne már fogyni egy kicsit ,mert babát is tervezünk, és akkor fel fog jönni néhány kiló. Csak én nem bírom a koplalást, a zöldségeket meg nem szeretem. Így elég nehéz! A mozgás lenne a legjobb szerintem, csak meló után már nem sok kedvem van kimozdulni. A pilates tornát már próbáltátok?

2007. dec. 9. 20:23
Persze senkit nem akarok lebeszélni , mert olyat én is hallottam már, hogy másnak valami bevált.
2007. dec. 9. 20:18
Sziasztok! Félévvel ezelőtt szedtem ezt a tablettát, mivel a cégnek, amelyik gyártja van más gyógyászatban használt készítménye, ami elég jó hatású. Ezért én is megbíztam ebben. Kb egy hónapig szedtem, sajnos semmit nem fogytam tőle. Viszont volt a végén egy nagyon rossz napom miatta. Egy hűvös reggelen a piacon bóklásztam majd otthon megittam kb másfél liternyi kellemes meleg teát , hogy felmelegedjek. Hát ez sikerült, másnap hajnalig 39-40 fokos lázam volt,amit csak nehezen lehetett levinni. Amúgy nem volt semmi bajom, csupán a tabletta vitte így fel az anyagcserét. Ráment az egész napom. Az internetes oldalakon több mint 100 féle "fogyasztószert" hirdetnek, senki nem tudja, hogy ki szedheti, meddig és a 100-ból éppen melyik nekem a legjobb, vagy legrosszabb. Nem merném a többit megpróbálni. Más módszerrel sikerült egy kicsit fogynom.
2007. jún. 6. 16:05
Én pont tegnap voltam a fodrászomnál az ő ismerőse szedte 4 hónap alatt 20 kg-ot fogyott ha nem ő mondta volna elsem hinném.Nekem is mondta hogy 4300 ft-ért tudnak hozni de előtte találkozóval egybekötött bemutatót tartanak na az ilyen bemutatóktól aztán még a hideg is ráz.Az a baj hogy szerintem szervezettől is függ én szedtem a BIO CLA 1000-et 2x is előszőr 8 kg-t fogytam de a következő kúránál meg 1 dkg-ot se.Na ez hogy van??Én sem nagyon hiszek már ezekben a termékekben és tényleg az áruk meg elég húzós!
2007. máj. 23. 00:28
én is ettől félek, ezért vagyok kíváncsi a véleményekre
5. zupo
2007. máj. 21. 09:24
Én szedtem 2 hónapig, de egy grammot se fogytam tőle!
4. Segille (válaszként erre: 3. - 9c3fdef3c9)
2007. máj. 21. 07:46

Sziasztok!

Èn ezt találtam rola:

[link]

2007. máj. 19. 21:15

én most kezdtem el, és 3 hó a javaslat belőle, de kiváncsi lennék, hogy valaki hallott-e róla, mert semmit nem találtam a neten a gyártói oldalon kívül.

és annyi becsapás van, és az ára is húzós...

2007. máj. 18. 13:16
soha nem hallottam. kivi vok. neked van vele vmilyen tapasztalatod?
2007. máj. 18. 13:12
Ismeri valaki ezt a fogyasztó készítményt? Milyen tapasztalatok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook