Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a talpra ragasztható zsírelszivó párnácskáról? fórum

Mik a tapasztalatok a talpra ragasztható zsírelszivó párnácskáról? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 27. 16:51

Sajnos, még csak nem is méregtelenít. Egy olyan vegyi anyag van benne, ami a láb melegétől elszíneződik.


Te még hiszel a csodában?

2008. márc. 31. 17:20

Hát nekem az egyik ismerősöm csinálta, és állítólag fogyott tőle 4kg-t,de igazából nem volt túlsúlyos szerintem, sőt teljesen jó volt az alakja.

Hát nem tudom igazából ez a méregtelenítés elvén működik,ami pedig okozhat fogyást, mert ha távozik a méreganyag, jobb a szervezet anyagcseréje is.

16. tutajos11 (válaszként erre: 13. - A524f6dce8)
2008. jan. 2. 15:50
szia hát akkor a kaloriaccsökkentése miatt fogysz nem a tapasztol
2008. jan. 2. 14:22
Hülyeség...mint a többi "csodaszer"!
14. JUL17
2007. dec. 30. 21:42
Használtam és semmit nem ér bár az utolsó tapasz véletlenül felragadt az egyik könyvem borítójára és láss csodát az sem fogyott:))))))))))))
2007. okt. 13. 08:59
Nagyon jó méregtelenítők, és tényleg segítenek a fogyásban, de a megadott kalóriát itt sem szabad túllépni.
2007. szept. 17. 17:24
Mennyibe kerül egy japán tapasz?
11. algea
2007. aug. 27. 08:13
Bődületes ostobaság.... gondoljatok csak bele, mekkora a térfogata egy kiló zsírnak, ha a konyhaasztalon van, tégla alakú csomagban. A sertés- és az emberi zsír állítólag kb. hasonló térfogatú. Hát ha egy ilyen tégla lötyögne reggelre az ember talpán.... ugyan.....
10. Free
2007. aug. 27. 06:11

Én régen - úgy 5-6 éve - egy másféle ún. Japán-tapaszt használtam. Nem kimondottan fogyásra volt, hanem méregtelenítésre. A szervezetben felgyülemlett salakanyagot segített... hm... távoztatni. Éjszaka a talapmon volt, reggelre csupa szutyok lett a tapasz a méregtől. Nagyon sezrettem használni, mert frissített, és a beteg szervezetet újította. ELég borsos ára volt, de megérte. A viszeres lábaknak nagyon jót tett.

Sajna az ára miatt hagytam abba a használatát. De mondom, nem fogyasztós volt, hanem méregtelenítős.

2007. máj. 24. 11:50

Köszi lányok. Akkor ezt nem veszem meg mert nincs pénzem az összes beugratós baromságba.

Mégegyszer köszike

2007. máj. 23. 12:41
Köszönöm mindenkinek, így már biztos nem ugrok bele
2007. máj. 18. 18:02
hülyeség ,de sokan bedőlnek neki
2007. máj. 18. 13:42

Nekem mindig egy féle diéta ami bejött. Kevesebbet ettem, hat után pedig csak víz.

Még egy herkentyűtől sem fogytam.........

2007. máj. 18. 11:17

sziasztok


Én használtam.Nem ér semmit.

4. Jolly78 (válaszként erre: 2. - 279430c980)
2007. máj. 18. 11:15
Szia! A szervezet anyagcserefolymataiban így a zsír raktározásában és lebontásában is a fehérjéknek van nagy szerepük. Ezeket az anyagokat próbálják olyan formába hozni, hogy bőrön keresztül felszívódjon / jegyzem meg szinte az összes gyógyszer felszívódik valamennyire ha bőrrel érintkezik / és minden kivitelben gyártják. Egyetlen gond velük, hogy lokális a hatásuk tehát a felragasztás helyén a legerősebb és onnan távolodva gyengül. Gondolom nem a talpadról szeretnél fogyni :) A másik, hogy a megfelelő mennyiségű anyagot amire szükség lenne a zsír tényleges bontásához képtelenek ezekbe az eszközökbe implantálni. Ergo - felejtős!
2007. máj. 18. 11:10
Őszinte legyek hozzád? Oltári nagy átverés, semmit nem ér!! Ha rám hallgatsz költsd másra a pénzed!!
2007. máj. 18. 11:10

Erre én is kíváncsi lennék, mert nagyon izgatja a fantáziámat a dolog.

Ha valaki használt ilyet az kérem írjon ide, mert érdekel a hatása

2007. máj. 18. 11:09
Használt már valaki talpra ragasztható zsírelszivó párnácskát? használ? vagy ez is csak egy hülyeség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook