Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Járt már valaki dietetikusnál? fórum

Járt már valaki dietetikusnál? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 14. 12:44
Mindenképp érdemes elmenni, főleg ha valaki maga nem akar ebbe beletanulni.
2011. máj. 25. 16:27
szívesen,mert én cukros vagyok
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - 70fb384164)
2011. máj. 25. 16:00

Mert szerinted azok az édességek, amiket felsoroltam, nem diétásak?

Bár, ha csak a róluk készült fotót, vagy a csomagolást nézném evés helyett, az még diétásabb lenne. :)

Amúgy köszi a jó tanácsot.

9. 70fb384164 (válaszként erre: 1. - Andi6020)
2011. máj. 25. 14:17
ne egyél rendes édességet,hanem diétásat
2010. márc. 20. 12:47
Szia! A Sotén van ingyenes dietetikus tanácsadás, ahova szerintem érdemes elmenni. Rövid, de tartalamas! Én is voltam egyszer anyukám miatt (anyukámnak kértem tanácsokat).
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Csutkababa)
2010. márc. 20. 11:41

Édességet szinte csak ünnepnap eszek, de nekem édesség gyanánt bőven elég a norbi puffasztott rizsszelet "norbinutellával" megkenve, natúr joghurt fahéjjal és édesítővel ízesítve, illetve van egy Müller (natúr)tejberizs, ami diabetikus, azt nagyon szeretem.

Rizst, tésztát, kenyeret, krumplit, cukrot, már rég nem eszek, teljes kiőrlésű pékárút is csak nagyon ritkán. Inni teát édesítővel, vagy vizet.

nem tudom mit tehetnék még. A családom már így is *aszogat, hogy fejezzem már be.

Hetente 3x járok spinningelni, tehát mozgás is van.

6. csutkababa (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. márc. 20. 09:50

tudom, engem i ssokanh kerdeznek, hogy fogytam le..dietaom???-kerdezik..

nem dietazom, mert en is mar profi lehetnek a sok hulye dieta kiprobalasaban..

de csak most ertem meg,hogy o.k. vegigcsinalom a dietat, es utana???mi van ,amikor abba hagyom a dietat,es elkezdek~normalisan~ enni..


azert kell az eletmod valltas.

en nem eszem :lisztet, cukrot, krumplit,kenyeret, rizst,uditoket se iszom..

sok-sok minden egyutt veve sok felesleges kaloria.

nem kell megijedni, nem nehez, lassan bele lehet jonni.


nem azt mondom,hogy soha nem eszem edesseget, de nagyon ritkan,es nem is hianyzik, ha van celod, marpedig van, mert le akarsz fogyni, akko r nem olyan nehez hidd el.

gondold vegig, ha eled tesznek egy hatalmas habos sutit:mivel lesz neked jobb ha megeszed???

es mennyivel jobb lesz ha nem eszed meg!!!hidd el..

jo, tudom, talan ugyhangzik okoskodom, meg osztom az eszt, de csak leirom az en tapasztalatomat.

mikor 105 kilo voltam, tudom ,hogy neztek ram az emberek, a sok szanakozo pillantast sose felejtem el, es tudom most, hogy milyen erzes, amikor csinosan birok oltozni.

ha fontos a celodat elerni, akkor sikerulni fog.


en a szules utan minden regi ruhamat szetosztogattam, mert azt hittem, ram az mar tobbet sose lesz jo..

es evek multan igaz, de vekonyabb vagyok,mint szules elott.


sok sikert,es hidd el, nem 1-2 honap alatt kell lefogyni.

en 1 ev alatt fogytam le a 84-rol 69 re,es tartom is, azzal a plusz minus 1-2 kiloval..

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Andy03)
2010. márc. 20. 09:00
köszi
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2010. márc. 20. 08:59
Köszi. Kicsit kedvemet szegted, de azért kipróbálom. Pont az életmód váltás lenne a célom, a koplalással szeretnék már felhagyni. Sajnos ha bármit eszek, rögtön hízok.
2010. márc. 20. 08:56
helló! én voltam, terhességem alatt elküldött a doki, mert magasabb volt a vércukor szintem. betartottam a diétát, és szinte nem híztam semmit szülés után "csak" 3 kg maradt rajtam. és ezt a szénhidrát diétának köszönhetem! (teljes kiörlésű kenyér-ez nem is volt olyan rossz mint amire számítottam, nagyon sok bubi mentes víz, stb... mindent elmodtak hogy mit lehet és mit nem) bár igaz számolgatni kellett, hogy miben mennyi szénhidrát van, és megvolt adva hogy 1 nap hágy gramm szénhidrát mehet! Kitartás kell hozzá
2010. márc. 20. 08:48

szia en voltam, lemertek, mindent,testzsir, magassag, kilo ...stb...

kellett vinni komplett verkepet.,..

kaptam eloirt recepteket, amit letezhetetlen volt betartani, mert olyan gyumolcsoket,es zoldsegeket irtak a dietaba, amit nem lehetett abban az evszakban beszerezni, szoval, en nem sokra menntem vele,de te kiprobalhatod.


en valamikor ,par evvel ezelott 105 kilo voltam, amikor a dietetikusnal jatam,akkor 84,utana erot vettem magamon,es lefogytam 69 kilora, most 71-72 vagyok, mert tel van,es keves a mozgas, nincsnek a finom gyumolcsok, zoldsegek,de ha jonnek a jo kis salatak, gyumolcsok, ket het alatt lemegy ez a plusz 2 kilom,


eletmodvalltast ajanlok neked is, mert dietazni nem lehet egesz eletedben.


ha barmiben segithetek, irj nyugodtan privit.

2010. márc. 20. 08:35
Fogyókúra, illetve súlytartás céljából. Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook