Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozik a KétesÁruk.hu fórum

Bemutatkozik a KétesÁruk.hu (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bemutatkozik a KétesÁruk.hu

9. Rosa (válaszként erre: 8. - Manul)
2011. febr. 6. 13:12
Bár nálunk is lenne!!!!:(
2010. márc. 21. 12:07

Jó,hogy van egy ilyen oldal!

Örülök,hogy Kínában van halálbüntetés!

2010. márc. 20. 20:44
Pont találtam egy olyan játékot, amit a hétvégén kapott a lányom a kémiai veszélyek között. De nem egyértelmű nekem, hogy mi is a gond. Mert ha csak a kisdarabkák amit tartalmazott, akkor nyugodtan játszhat vele, mert azt egyből elraktam. De ha más a gond, akkor miért nem írják oda. Egyébként konkrétan egy szivacs játszószőnyegről van szó
2010. márc. 20. 08:29
Nem semmi miket találtam ott :O
5. szimre (válaszként erre: 4. - 4a8c4f0081)
2010. márc. 19. 22:22
Már régóta ezt a gyakorlatot folytatom én is. Remélem, előbb vagy utóbb sokan leszünk! :)
2010. márc. 19. 21:51
Én úgy vagyok vele, hogy ha egy cég lebukik bármilyen simli miatt, én onnantól úgy kerülöm a termékeit mint a tüzet.A paprikabotrány óta pl kategórikusan csak és kizárólag házilag készített paprikát vagyok hajlandó az ételbe tenni. A Nestlé botrányai óta ( azt hiszem háromszor buktak le méreg miatt) nem veszek tőlük semmit, se csokit se tápszert semmit, és mindennel ezt csinálom.Ha nem lennék egyedül talán még mennénk is vele valamire:D Egyébként köszi a linkeket, nagyon hasznos:)
2010. márc. 19. 21:29
Mi is köszönjük a hiteles információd,forrásod megosztását velünk:))
2010. márc. 19. 21:23
Nagyon jó, hogy végre valakinek ez is eszébe jutott. Én személy szerint nagyon szépen köszönöm.
1. Hoxa
2010. márc. 19. 21:03
Elég egy kis pálmaolajjal pancsolt tejföl, vagy egy adag DON toxinos liszt, esetleg némi arzénnal mérgezett táplálék kiegészítő, vagy néhány osztrák haláleset mérgezett sajttól - és az élelmiszerek biztonsága minden médiában vezető hírré válik. De csak egy-két napig, vagy, - mint a kínai melaminos csecsemőgyilkos világbotránynál, - akár visszatérően!

Ugrás a teljes írásra: Bemutatkozik a KétesÁruk.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook