Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelviskola Budapesten fórum

Nyelviskola Budapesten (beszélgetős fórum)

2011. jún. 24. 16:07
Sziasztok! Ém találtam egy iskolát, most oda járok 80 órás angolra, a Ring Nyelvstúdióba, ami a Móricznál van a Vásárhelyi Pál utcában. Nagyon meg vagyok elégedve, minden nyűgömmel-bajommal foglalkoznak, pl felhívtak a tanfolyam indulása után, hogy hogyan érzem magam, meg vagyok-e elégedve stb., a tanár nagyon hasznos és szórakoztató órákat tart, és rengeteget fejlődtem írásban és szóban is. Meg van lehetőség náluk péntek délutánonként anyanyelvi klubon részt venni, ami teljesen ingyenes, viszont egy óra beszélgetés anyanyelvi tanárral (aki mellesleg nagyon jófej :)
2010. márc. 19. 23:28

Ajánlom neked az Élő Nyelvek Szemináriuma-t.

Igaz, hogy nem arra van amerre Te keresel.

Ez az V.ker.-ben a Veres Pálné u. mögött van. Azt hiszem Fejér György u.-nak hivják ahol megtalálható.

Az interneten biztos fent vannak.

Itt kis létszámú csoportok vannak és sokat beszélgetünk! Én a Katedrát nem szeretem, nekem túl sokan vannak. Nagyon nyüzsis.

3. g_eszter (válaszként erre: 2. - 81Krisztina)
2010. márc. 19. 23:04

koszi szepen! erre voltam kivancsi :)

en most keresek (surgosen) nyelviskolat.

2010. márc. 19. 20:03

Szia!

Én most járok angolra az euroba. szerintem elég sokat beszélünk élőben, sok szituációs és csoportos feladat van, amivel jól gyakorolható a nyelv.

2010. márc. 19. 19:37

Sziasztok!


Érdekelne, hogy van-e valamilyen tapasztalatotok nyelviskolakkal kapcsolatban. Főleg a Móricz körtérhez közeliek érdekelnek. Milyen hangsúlyt fektetnek az élő beszédre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook