Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 23 évesen narancsbőr?Segítsetek!!! fórum

23 évesen narancsbőr?Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. nikkky
2014. márc. 3. 15:28
Én ma kezdem a váltózuhanyt! Remélem, nem száll inamba a bátorságom!
2011. márc. 8. 19:05
Nekem a combom és a fenekemen van naracsbőr.7 hete elkezdtem a szétválasztó diétát fogytam idáig 8 kg-ot.De a naracsbőr az ugyan ugy ott van nem is halványodott.Vettem az avonos naracsbőr elleni krémet.Naponta legalább 2 liter vizet iszom ,heti kétszer tornázom.Kiprobáltam a tekercselést is,plusz vettem papikás krémet azt majd holnaptól.Váltózuhanyt is elkezdtem csinálni.Szóval én mindent megteszek hogy eltünjön az a frányan naracsbőr,de még semmi látszata.Mikor lesz látható eredmény?Vagy valamit rosszul csinálok?
104. a25519fea2 (válaszként erre: 11. - CsillagTM)
2010. jún. 18. 23:35
nekem is az egészséges étrend bevezetésével csökkent jelentősen, már szinte alig van :)
103. CsillagTM (válaszként erre: 102. - Re87)
2010. ápr. 22. 13:48
nemtom, én kenegetem is plusz torna, de ahogy nézem (pedig igyexem objektív lenni:)), halványodott ám!:)
102. Re87 (válaszként erre: 101. - CsillagTM)
2010. ápr. 22. 09:25
Én is csinálom a váltózuhanyt pár napja,először görcsberándult a kezem:).De utána olyan jó érzés:).Amúgy ennek mennyi idő után van látványos eredménye???
101. CsillagTM (válaszként erre: 100. - Praktikati)
2010. ápr. 22. 01:22

ahaaaa. én meg mindig keménykedek, h hirtelen lecsavarom :D


am képzeljétek, a párocskámnak mondtam, h próbálja ki a váltóuhit, és megtette :D hú, azokat a fújtatásokat hallani kellett volna :D

100. Praktikati (válaszként erre: 99. - CsillagTM)
2010. ápr. 22. 00:18
Csak addig kell a fokozatosság amíg hozzá szoktatod a tested,mindig egy picivel hidegebb a meleg után.......ha megszoktad akkor a lehető legnagyobb hőmérséklet különbség,amit el tudsz viselni!!!
99. CsillagTM (válaszként erre: 98. - Praktikati)
2010. ápr. 12. 01:06
ööö szerintem azért a túl fokozatos hőmérséklet változtatás nem jó, mert akkor pont a lényeg nem érvényesül: hogy hirtelen szűkülnek/tágulnak az erek. vagy rosszul gondolom?
2010. ápr. 12. 00:00
Váltó zuhany,Kriston Andrea szerint:szép kényelmesen kellemes hő mérséklettel lezuhanyozol,zuhanyozás végén hidegre állítod és gyorsan jobb láb,jobb comb,bal láb ,bal comb,punci,popsi(intim torna része,ezen területek jó vérkeringése miatt!!)has,derék ,fenék.........jobb kar,bal kar és végül a mellek(hogy na lógjanak!!!)....ezután vissza melegre,amíg kellemesen felmelegszel és az egész még egyszer a hideggel és vége!!!!Ha 10 perc egy zuhanyozás ez nem több 12 percnél!!A keringés miatt fontos jobb oldallal kezdeni!!!!És fokozatosan szoktasd hozzá magad a hideg vízhez,előbb langyos ,majd egyre hidegebb.....ha rögtön drasztikus a hőmérséklet különbség,nagyon rosszul fog esni és lehet hogy végérvényesen lemondasz a váltó zuhanyozásról!!!!Kitartás csajok,megéri és tényleg meg lehet szokni.....kellemes bizsergős friss érzés !!!
97. CsillagTM (válaszként erre: 96. - Rencike24)
2010. ápr. 8. 10:06
Nekem is szokott bizseregni :D Kitartás, fő a rendszeresség!;)
96. Rencike24 (válaszként erre: 95. - CsillagTM)
2010. ápr. 8. 09:54
Köszönöm! Tegnap kezdtem hozzá! 5-ször váltogattam a hideg-meleg vizet!:) Jól esett! Bizsergett utána ez egész lábam!:) Bízok benne, hogy hatásos lesz!
95. CsillagTM (válaszként erre: 94. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 11:20
nem az számít, h minél tovább csináld, hanem a hirtelen ráhatás, ami összerántja-kitágítja az ereket. szerintem.
94. CsillagTM (válaszként erre: 93. - Rencike24)
2010. ápr. 7. 11:19
én nem mérem:) szépen, komótosan végigmasszírozom a vízzel a jobb combom-bal combom-fenekem-jobb karom-bal karom-egész testem, meleg-hideg-meleg hideg sorrendben. sztem nem több 4-5 percnél.
2010. ápr. 7. 10:55

A kezelés időtartama: 12-14 perc

Ezt találtam, de nem hiszem, hogy ennyi kéne! Szépen meglátszana a vízszámlán! :s

92. Rencike24 (válaszként erre: 91. - Re87)
2010. ápr. 7. 10:51

:)

Még senki!

91. Re87 (válaszként erre: 90. - Rencike24)
2010. ápr. 7. 10:50
Na ez engem is érdekel.Hányszor kell váltani és egy-egy hideg-meleg fázisnak meddig kell tartani???
2010. ápr. 7. 10:38

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni!:)

Mennyi ideig kell, a hideg-meleg zuhanyos módszert alkalmazni? Mármint, hány percig kell csinálni, minden zuhanyzáskor?

Köszi: Reni

89. CsillagTM (válaszként erre: 86. - CsillagTM)
2010. ápr. 6. 22:38

meg itt.


egyébként a "ha" szócska jelentését tanulmányozhatnátok. mindegy, nem kötözködöm...tipikus, h amikor segíteni akarok, akkor letorkollnak. de nem haragszom, nyugi:) szép estét mindenkinek!

88. sysy66 (válaszként erre: 84. - KisMárta)
2010. ápr. 6. 21:12
itt a pont::):):)
87. KisMárta (válaszként erre: 85. - Praktikati)
2010. ápr. 6. 10:13
Nekem is fáj ilyenre a szívem! Ha egyszer lenne,megfogadom a tanácsaid:)
86. CsillagTM (válaszként erre: 84. - KisMárta)
2010. ápr. 6. 10:05
mondtam én, h nem döntheted el? szólásszabadság van tudtommal, és segíteni próbáltam. ezek szerint rossz ötlet volt:)
2010. ápr. 5. 22:21
Nekem van ilyen vibrációs szalagos masszírozó gépem(pl. ezer ujj szalag narancsbőrre)Okosan beleálltam,na most adok a narancsbőrnek!!!!!Nem tudom az én bőröm gyenge,vagy az ereim pattogósak,de olyan kék ,zöld lett az egész combom ,fenekem,mint akit jól elvertek!!!:-DDD Tényleg,igaz is jól.... megcsapkodott az a fránya gép!!!!Nem mertem újra használni,amíg fel nem szívódott a sok véraláfutás!!!Na akkor próbáljunk ki egy másik szalagot,görgős masszírozó,fogyasztó szalag!Gyerekek nem hiszitek el,de ezen meg ilyen apró forgácsok voltak a görgők szélén és véresre szét vagdosta a combomat!!!:-)))A férjem meglátott és szolidaritásból könnyesre röhögte magát,tökre besértődtem egy hétig nem főztem neki ezért!!!:-DDD Azóta már megtanultam,csak pamut naciban és alacsony fokozaton lehet a dögöt használni,mert különben bántalmazni fog!!!!!:-)))
2010. ápr. 5. 16:34
Ki beszélt itt arról,hogy nem mozgok,Elárulom rendszeren tornászom,váltózuhannyal fürdök.Maszirozom cellulitisz elleni krémmel a nari bőrt.Rengeteg vízet iszom.Had döntsem már el,emellé veszek gépet vagy sem!
83. CsillagTM (válaszként erre: 82. - KisMárta)
2010. ápr. 5. 12:03

Értem. Tehát drága cuccokat akarsz venni, anélkül, h végiggondoltad volna, h hosszútávú lesz-e a hatás? (Megsúgom: kétlem, ha nem mozogsz és táplálkozol rendesen.)

Ne érts félre, én se találtam fel a spanyolviaszt, csak véleményt mondok, miszerint tartós eredmény nem lehetséges mindenféle drága csodaszer és -masina segítségével. Nyilván jó lenne könnyen-gyorsan bomba alakot formálni, de az élet ebben sem így működik: hanem munkával - mozgással és megfelelő étkezéssel - lehet jó eredményt elérni.

2010. ápr. 5. 11:10
Ezt nem tudhatom...
81. CsillagTM (válaszként erre: 80. - KisMárta)
2010. ápr. 4. 20:34
aham...úgy értem, mennyi ideig fog tartani a hatása? azaz ha el is tünteted, mennyi ideig nem fogod viszontlátni őket?
2010. ápr. 4. 20:09
Amíg el nem tüntetem a narancsbőrt!
79. CsillagTM (válaszként erre: 78. - KisMárta)
2010. ápr. 4. 19:13
és mennyi ideig?...
2010. ápr. 4. 18:31
Szerintem beválik,én biztos kiprobálom!
77. CsillagTM (válaszként erre: 76. - Sysy66)
2010. ápr. 2. 20:33
én nem nagyon hiszek az ilyen csodamasinákban...de ha beválik, hát beválik, ti tudjátok!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook