Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki közületek a tatabányai ipari parkban lévő Bridgestone-nál operátorként? Ha igen, írna róla, hogy milyen? fórum

Dolgozik valaki közületek a tatabányai ipari parkban lévő Bridgestone-nál operátorként? Ha igen, írna róla, hogy milyen? (tudásbázis kérdés)

5. Giusy (válaszként erre: 4. - Maddi)
2010. márc. 19. 10:21

Mármint a Tatai újságra gondolsz hogy hirdetik? Akkor jelentkezz ott. biztos megadtak elérhetőséget. Nem kell azon szüttyögni legalább hogy elmenj jelentkezési lapot kitölteni. Hanem küldesz e-mailben ha van elérhetőség.

Hát figyi az egyik ismim az tuti soron van, a másik kicsit "feljebb" talán gépbeállító féle. És tényleg jó a fizu.

De ha ténlyeg bruttó 200 akkor csapj le rá. Más gyárakban 3 műszakban 75-80ezret keresnek és folyamatos munkában. Bár ha jól tudom Bridgestone is folyamatosban melózik. De megkell próbálni.

2010. márc. 19. 10:05
Ja, és a hirdetésben van úgy, hogy a tatabányai ipari parkban van. Tudom, hogy a Tata-Környe közötti úton van, sokszor láttam menet közben. Jó nagy komplexum.
2010. márc. 19. 10:04

Szia, köszi...

Nem tudom még mi legyen. Ez az év elég silányul indult nálunk, és a mai újságban (ismét) keresnek oda embereket. Azért is kérdeztem itt rá, hogy milyenek a körülmények, mert valahova el kellene helyezkednem.

Nagyon nem örülnék a több műszaknak (úgy tudom, hogy az van), mert idestova 20 éve nem dolgoztam

főállású anya voltam. De valami nagyon kellene, és ennél az volt írva, hogy a bruttó fizetés 200 ezer ft körül van.

Hát nem tudom. Az ismerőseid milyen munkakörben vannak? Mert most operátori (sm) állást hirdetnek.


Na mindegy, várok még a hétvégéig, hátha tud valaki valamennyivel bővebb infót adni, és ha más nem lesz, akkor kérek jelentkezési lapot.


És persze köszi, hogy írtál :).

2010. márc. 19. 09:18

Szia


Te ott fogsz melózni vagy más?

Mondjuk a Bridgestone nem a tatabányai ipari parkban van, hanem killjebb.

Nekem 2 ismerősöm dolgozik ott. Jó a fizu, voltak kinn Japánban is, vannak juttatások. Pl: melegétkeztetés, konditeremhasználat, angolleckék. Legalábbis utoljára mikor beszéltem velük még volt. (MÚlt évben)

2010. márc. 19. 09:11
Dolgozik valaki közületek a tatabányai ipari parkban lévő Bridgestone-nál operátorként? Ha igen, írna róla, hogy milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook