Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten keresek elismert talpreflexológust! Tudtok ebben segíteni? fórum

Budapesten keresek elismert talpreflexológust! Tudtok ebben segíteni? (tudásbázis kérdés)


8. 17e4cf390a (válaszként erre: 7. - Cszsuka)
2010. márc. 19. 19:54
Köszönöm szépen a segítségedet. Noémi
7. Cszsuka (válaszként erre: 6. - 17e4cf390a)
2010. márc. 19. 13:31

Persze, ilyen megoldás létezik, csak olyan nem, hogy egy ponton masszírozva megoldódik minden :)


Jobbulást nektek és sikeres gyógyulást! :)

6. 17e4cf390a (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2010. márc. 19. 12:58

Köszönöm. A helyzet az, hogy jelenleg épp nincs fülkürthurutja, csak az elmúlt egy évben háromszor is volt neki. A háziorvos rá akar beszélni, hogy vetessem ki az orrmanduláját, de a fül-orr-gégén ezt nem javasolták még. Az egyik kollégám említette, hogy kis korában az ő lányának is sok problémája volt a fülével, és nekik az segített, hogy egy talpmasszőr megtanította nekik, hogy hol és hogyan kell stimulálni a talpán lévő pontokat. Napi 20-31 percig masszírozgatták, és bevált. engem az érdekelne, hogy van-e ilyen megoldás. Ha igen, természetesen felkeresünk majd egy szakembert, de egyelőre elviekben érdekelne.


Köszönöm szépen neked még egyszer. Noémi

5. Cszsuka (válaszként erre: 4. - 17e4cf390a)
2010. márc. 18. 21:18

Fülkürt hurut? Ezt a fülész állapította meg?

Elsősorban az okot kellene megszüntetni, amitől lehet ez a probléma.

Lehet masszírozni, de egy pontot nem elég, s elsősorban a gyulladást kellene lehúzni, s amikor épp nincs fülproblémája (ha van ilyen alkalom), akkor kellene az immunrendszerét erősíteni, segíteni. Erre már van módszer, de nem egy ponton. Ez egy komplex program.

Én erről az oldalról közelíteném meg, de számos kérdést tennék fel előtte, mivel az ágybavizelésre könnyebb lenne tanácsot adni (mármint masszírozás szempontjából), mint erre- annak ellenére, hogy ott sem egy pontot kell masszírozni.

4. 17e4cf390a (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2010. márc. 18. 20:45

Szia! Igaz az, hogy van olyan pontja a talpnak, amit ha masszírozok, akkor segítene a kislányomnak a folyamatos fülkürthurutján?

Köszönöm a válaszodat.

2010. márc. 18. 20:31
Varga gyógymód Király utca
2010. márc. 18. 20:25

Szia!

Én reflexológus vagyok. Igaz, nem Bp-en, de azért hátha tudok így távolból is segíteni...:)

2010. márc. 18. 20:16
Budapesten keresek elismert talpreflexológust! Tudtok ebben segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook