Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt olyan ember aki már megjárta az Idegenlégiót vagy jelentkezett és visszautasitották? fórum

Van itt olyan ember aki már megjárta az Idegenlégiót vagy jelentkezett és visszautasitották? (tudásbázis kérdés)

16. 879a837565 (válaszként erre: 14. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 19. 17:34
Köszi. Ez minden "okost" felvilágosíthat! Már ha éppen van kedve olvasni és nem részesíti előnyben a buta szóbeszédeket!
15. Drotyka (válaszként erre: 14. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 17. 21:43

Köszi! Ez ráfért a társaságra :)

Vannak Rejtő féle tévhitek...de mind nagy marhaságok!

2010. aug. 17. 21:33
Itt lehet olvasni róla: [link]
2010. aug. 17. 20:57

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Ez mind hülyeség!

A legcsodálatosabb férj az enyém!

12. 879a837565 (válaszként erre: 10. - Anna1983)
2010. márc. 25. 14:17

Sziasztok. Anna1983 én nem tudom veled milyen mesét etetett meg a barátnőd férje, de olyan dolgokról ne beszélj, amikről a saját szemeddel nem győződtél meg!!!! Évek óta az idegenlégiósok között élek és azt kell, hogy mondjam, hogy sokkal különbek, mint egyes emberek a civil életben!!!Szerető férjek, akik tisztelik, segítik a feleségüket és nem utolsó sorban a legjobb apukák! Ezt én határozottan ki merem jelenteni, mert örörmömre légiósfeleség lehetek. Az én férjem is 17 éve katona és tiszetességes munkája van a légión belűl, és nem gyilkológép. Azt hiszem rengeteg nő szeretné, ha ilyen "gyilkológép" lenne a férje.

Ja és még azzal sem vagy tiszában, hogy mennyi nyugdíjt kapnak. És azt is honnan szedted, hogy 35 évesen nyugdíjjazák a katonákat?? Azta de szeretem az ilyen fontoskodó embereket!

2010. márc. 19. 18:05

Hát a havi fizetése és a nyugdujaztatás után kapott havi pénz.

Megérte ez a 16 éve?

2010. márc. 18. 19:11
A barátnöm férje 16 évig volt franciáknál a légióban.Nem szeretett nagyon beszélni rola,rengeteg durva dolog történt vele,és nem kevés embert nyirt ki.A Légiósok a tökéletesen kiképzet gyilkológépek.35 évesen jött haza,ugyanis ott ilyen korban már nyugdijazzák az embert.Havi nyugdija ugy 1500 EU körül mozog.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Genlips)
2010. márc. 18. 19:02

Szia!

A politika itt tabu. Tudnék mesélni itthoniról és másról is. :(


A pénz meg 300 ezer/hó kb.


Annyit mosogatásért is kap az ember külföldön.

2010. márc. 18. 18:22

Enissa, azért nem értelek, mert manapság már nem adhat ki egy ország önkényesen parancsot ártatlan emberek legyilkolására nemzetközi szankciók nélkül... de szólj, ha tévedek.

ezek az emberek meg katonák, azaz pontosabban fogalmazva zsoldosok. zsoldosok nemcsak ott léteznek a világon + a magyar történelemben is találsz hivatalos zsoldos katonákat.

ha valamire nem találod a választ, miért tesz valaki valamit (ami számodra elképzelhetetlen), mindig gondolj a pénzre. nagyon sok mindenre megadja a választ.

de őszintén szólva manapság már nem arról szól az idegen légió, mint 40-100 éve, amikor pl Afrikában gyarmatok után kutatgattak... tegyük hozzá, nemcsak a franciák

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Genlips)
2010. márc. 18. 17:31
Apropó ne írj /adj a számba/ olyan mondatokat amit le sem írtam. A másik előtted a kereső és keress rá mit és hol tevékenykednek,(már ami nem titkos) oszt utánna osszá eszet!!!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Genlips)
2010. márc. 18. 17:20
...na hová is? Apácaképzés folyik? Bocsánat,hogy nem tudtam ezidáig, még jó hogy jöttél és fellibbentetted a fátylet a szememről,mert hülyén haltam volna meg.
5. genlips (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 18. 17:07

megmondanád, hogy hol öldökölnek a francia légiósok mostanában? és szerinted tényleg Franciaország napjainkban emberirtó nagyhatalommá törekszik válni?

ész hová lész...

4. simple (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 18. 16:57
Sok pénzért mondjuk!?
2010. márc. 18. 16:29
Én nem voltam, de igazából kíváncsi vagyok rá kit miért érdekel a légió. Mi motiválja,hogy más ország "katonasága", idegenország emberei ellen ad ki ölési parancsokat és azt önként és dalolva elfogadja. Miért jó valakinek az önmaga életét kockáztatni,másokért esetleg ártatlan emberek élete kioltását elkövetni.
2010. márc. 18. 15:37
Neten olvasgattam de az mégse olyan mintha személyesen irná le!
2010. márc. 18. 15:37
Van itt olyan ember aki már megjárta az Idegenlégiót vagy jelentkezett és visszautasitották?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook