Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellméret szoptatás alatt fórum

Mellméret szoptatás alatt (beszélgetős fórum)


7. be8f15ad9a (válaszként erre: 1. - Erzsó78)
2010. márc. 18. 17:39

Nálunk is ugyanez a helyzet!:-(

A jobbat jobban szereti,mint a balt.H rárakom fordítja a fejét,hogy az a nem megszokott oldal!

Így maradtam a fejés mellett.

2010. márc. 18. 14:33

Nálunk ugyanez volt..., hiába kínáltam mindig előbb a jobb cicit, azért sem kellett neki, így a bal másfélszer akkora volt mint a másik.

Belenyugodtam, hogy neki így jó és kész!

Már 19 hónapos a nagyfiam,1 hónapja h. elválasztotta magát, és a cicijeim kb. 2 hét elteltével teljesen egyforma méretűek lettek.:)

2010. márc. 18. 14:27
Amíg szoptatsz, amúgy sem lesznek egyformák a melleid, hisz nem egyszerre adsz a kettőből. Kb. 1 méretnyi eltérés még csak neked tűnik fel... ;)
4. vviki2 (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2010. márc. 18. 14:18
Bár már elég nagy ehhez...előbb kellett volna megreformálni ezt a szopi-témát...
2010. márc. 18. 14:17

Én mindig a jobb mellemmel kínálnám, hogy az is termeljen, mert így a bal duplán termel, a jobb meg alig-alig... Kínáld jobb-ból, a balt meg fejd le. Biztos lázadni fog, de egy idő után csak elfogadja... Ha meg mégsem...akkor :-((


Ha neked így megfelel és csak arra vagy kiváncsi, hogy visszaáll-e a régi méret akkor a válasz: igen. Valószínű szoptatás vége után leapad egyforma méretűre mindkettő. Szerintem. :-)

2. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Erzsó78)
2010. márc. 18. 14:17
Fejés???
2010. márc. 18. 14:10

Sziasztok!

A 7 hónapos kisfiam még szopizik,és sajnos a bal mellemből jobban szeret enni,mint a jobból.

Ezáltal a bal mellem jóval nagyobb,mint a jobb.

Szerintetek mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook