Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Húsvéti ajándék fórum

Húsvéti ajándék (beszélgetős fórum)


2010. márc. 18. 23:17

A fórum címe nem stimmel???


Most komolyan már kisgyerekeket arra szoktattok, hogy mit kap majd a locsolkodó pénzből?

Elnézést, ha félreértettem valamit!

2010. márc. 18. 22:09

éppen véletlenül ma én is a futóbiciklit szúrtam ki a játékboltban:)

5,6 hozzászólással is nagyon egyetértek, csak hát a kivitelezés... A mamák azért szeretik látni, hogy lám, most az ő ajándékuknak örül a kölök. Legfeljebb mi vesszük a csokinyuszit...

6. evetke67 (válaszként erre: 1. - Jucus99)
2010. márc. 18. 14:02
Az én kisfiamnak vettünk egy cirkuszi sátrat (játékboltban), amit nagyon szeret. Rendkívül változatos dolgokra használja, de szerintem még jó sokáig szeretni fogja! Amúgy meg ha több pénzt kapunk a gyereknek, mint amennyit értelmes dologra el tudunk az adott percben költeni, én be szoktam tenni a bankszámlájára- a locsolópénzt is!
5. babli (válaszként erre: 1. - Jucus99)
2010. márc. 18. 14:02

hát nem tudom,de húsvétra mi nem veszünk csokinyuszín kívül mást a 2 éves lányomnak,ugyan is minek?Eldugjuk a kertbe vagy a lakásban attól függ hogy milyen idő lesz,ennek jobban örül mint bármiféle ajándéknak,felesleges pénzköltésnek tartom.Ha most nagy dolgokat vesz neki az emebr akkor mit fog kapni majd szülinapjára?S a 18-ra?Toronyórát láncostúl?

Csak gondoltam megosztom a véleményemet veletek,nem kell megfogadni!

2010. márc. 18. 14:01

Szia!

Boldog lehetsz hogy enyire szeret mozogni a gyermeked,e miatt is en szerintem valami ojan kenne vegyel neki amiben le tudja vezetni az energiajat....maskep este nehezen fog elaludni.a trambulin szuper ott kiugralhatja magat :-))!

Az ajandekhoz viszaterve en egy biciklit ajanlanek,pedalok nelkul ami megtanul egyensulyozni eloszor is asztan mar te is tudod mi a kovetkezo ajandek!:-)

Sok szerencset a vasarlashoz es sok egesseget a kicsinek(a kis orokmozgonak!) :-))

udv Amarilys

3. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - Jucus99)
2010. márc. 18. 13:57
bicikli..? :)
2010. márc. 18. 13:57
A futóbicaj nekünk nagyon bejött. A legkisebb tipus már jó méretben. Utána sokkal gyorsabban megtanul bicajozni, itt a jó idő, lehet örökmozogni :)))
2010. márc. 18. 13:50

Ti milyen ajándékot vennétek egy örökmozgó kétévesnek? Anyu, anyósom is csak a pénzt adja (nem baj:) - gondolkodhatunk.

Ami nem:

- megnyomom a gombot és nézem mi történik

- gyöngyfűző, kirakók - egyszerűen nem érdekli az ilyesmi...

- baba, gyurma van

az eddigi legtutibb vételünk egy trambulin volt, meg egy 2méteres szivacs, ami multifunkciós: alvás, ugrabugra, akadálypálya:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook