Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tollkabátot hogyan lehetne szépen mosni-szárítani? fórum

Tollkabátot hogyan lehetne szépen mosni-szárítani? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 19. 01:09

Szerintem,szárítógép kellene hozzá!

Keress egy amerikai mosodát,ha nincs szárítógép a környezetedben.

2010. márc. 18. 13:02
A ferjem kabatjaval nincs ilyen gond,az 2szer akkora mint az enyem es szaradas kozben tobbszor razom es az jol szetmegy.
2010. márc. 18. 13:00
En is vinnem mosodaba de sajnos itt megszunt.En is razogatom mikozben szarad de hiaba ,semmit nem erek vele,csak azt hogy azok a toll csomok ide oda mennek.:-(Es ha elvinnem varronohoz ,kiszedetni belole a tollakat,meg lehetne oldani serintetek? Akkor nem lenne telikabat,de azt sem bannam mert van tobb telikabatom is ,csak hordani tudnam ilyen idoben.
2010. márc. 18. 12:57

Én mosás után, száradás közben rázogatni szoktam és úgy nem áll össze.

Próbáltad már felrázni?

3. 4c1c6edff8 (válaszként erre: 1. - Renata 26)
2010. márc. 18. 12:57
Én inkább tisztítóba szoktam vinni, de hallottam már azt is, hogy úgy kell kimosni, hogy egy teniszlabdát teszel mellé a mosógépbe, és akkor nem tapadnak össze a tollak. Hogy igaz-e, fogalmam sincs. Attól sztem ugyanúgy összetapadva száradnak, de egy próbát talán megér.
2010. márc. 18. 12:52
Vidd el mosodába, vagy ruhatisztítóba, ott biztos megtudják csinálni.
2010. márc. 18. 12:50
Van 1 nagyon szep es nagyon draga Toll KABATOM amit ugyan ugy mosok ahogyan eddig,de mivel nincsen aramos rohaszaritom igy nem tudom gepben szaritani es igy hiaba szarad meg a kabat a tollak nem mennek szet benne,csak ugy ha kezzel szethuzgalom oket,de ez rengeteg ido es azert elfarad a kezem. Nagyon szeretem ezt a kabatot es szeretnem meg hordani,nagyon-nagyon draga volt. Ha van valakinek otlete vagy tanacsa kerem irjon minnel elobb.Nagyon koszonom!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook