Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ortopéd sebész Békés- ill. Csongrád megyékben fórum

Ortopéd sebész Békés- ill. Csongrád megyékben (beszélgetős fórum)


15. Vvandi
2014. júl. 24. 17:49
A Dezsőfi Ferenc főorvos urat Békéscsabán mindenkinek nagyon ajánlom, köszönet a munkájáért! Édesanyámat 1 hónapja műtötte térdprotézissel, és egyáltalán nem fájt neki másnap sem és azóta sem. 2 hét után ha lehetett volna, már minden segéd eszközt eldobott volna.
14. Mariann7533 (válaszként erre: 13. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 19. 21:12
Zahoránnál sikerült a dolog?Egyébként nagyon örülök.
2010. márc. 19. 21:11
Szerencsével jártam. Ma voltam Csabán, mindent lebeszéltünk az orvossal. Egy fillérbe nem kerül az egész. Se konzultációs díj, se orvosnak adott pénz, se műtéti díj. Semmit nem kell fizetni. Egyelőre csak megvizsgáltak, a műtétet az már a jövőhéten megcsinálták volna, de nekem az nem jó, így abban maradtunk, hogy majd szólok, hogy mikor jó nekem és akkor műtenek. Április 2. hetében megyek valószínű. Röviden ennyi.
12. Mariann7533 (válaszként erre: 11. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 18. 20:51
Remélem sikerrel fogsz járni.Sok szerencsét,és írj,ha sikerült valamit intézni.
2010. márc. 18. 20:32
Sajnos az a tapasztalatom, hogy hihetetlenül nagy bunkók és parasztok telefonon, így inkább személyesen.
10. Mariann7533 (válaszként erre: 9. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 18. 20:29
Ok.De szerintem egy telefonhívást megér.
2010. márc. 18. 20:27
Magánrendelésre semmiképpen nem megyek, azt csak felesleges pénzkidobásnak tartom. Csak a műtét ára érdekel. Akkor majd inkább személyesen érdeklődöm, ha Csabán járok.
8. Mariann7533 (válaszként erre: 7. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 18. 20:17

Bocs,hogy csak most írok,de suliba voltam a lányomért,utána vacsi,fürcsi,altatás stb.

Szóval,ha itt a neten beütöd a príma protetika bolt keresését,akkor ott megtalálod a bolt telefonszámát is.És ott tudsz magánúton bejelentkezni,és esetleg kérdezhetsz árat,hátha tudják ott mondani neked a lányok.Már ha Zahorán rendelési díját akarod tudni.

Ha pedig a mütét és azok költségeit,akkor szerintem kérdezd meg a szakrendelésen,kérd Zahorán Jánost,és kérdezd meg tőle,hogy kb. mire számíthatsz.Én azt javaslom,hogy reggel kilenc után hívd,akkor már bent van,hacsak éppen nem müt,de akkor az aszisztensnő elmondja,hogy mikor hívd vissza.

2010. márc. 18. 15:23
Ez a baj csak az egészben, hogy fizetős. Nem értem, hogy miért, pedig nem széptészeti okok miatt csináltatnák meg az emberek, hanem mert fáj. Pesten találtam egy klinikát, ott 10 ezer a vizsgálat a konzultációval együtt, a műtét, a kontroll meg a varratszedés ingyenes. Persze a műtét csak akkor ingyenes, ha helyi érzéstelenítéssel csinálják, altatásban 40 ezer. Vicc az egész. Eleve csak az út 10 ezer és ezt még kb 3x-4x meg kell járni. Na mindegy. Megpróbálom ezt a csabai dokit. Oda az út is csak 1 ezresbe kerül! :) Orosházi vagyok! Esetleg tudsz valami elérhetőséget adni (a telefonon kívül), amin tudok érdeklődni árakról?
6. Mariann7533 (válaszként erre: 5. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 18. 15:06
Szerintem ha elmész a háziorvosodhoz,és kérsz a békéscsabai kórház orhopédiai szakrendelésére beutalót,akkor olcsóbban megúszod.Ha megvan a beutaló időpontot kérsz.És bemész,megbeszéled vele,hogy mikor szeretnéd megcsináltatni.De amikor betelefonálsz,mond,hogy Zahorán Jánoshoz szeretnél menni,mert van még azt hiszem három doki rajta kívül.Én őt ismerem,és mondom,nagyon tudom ajánlani.
2010. márc. 18. 14:26
Az ujjam mellett van egy csont, ez lenne a bütyök gondolom, és azt szeretném megműttetni.
4. Mariann7533 (válaszként erre: 3. - C5e6b67fbe)
2010. márc. 18. 14:18
Ha az orhopédiai szakrendelésre mész,akkor időpontot kapsz,és ott nem kell fizetni.Nekünk kellett a háziorvostól beutaló,felhívtam a kórházat,és kaptam időpontot.Ha magánrendelésre mész,akkor a príma protetika gyulai úti gyógyászati seg.eszközöket forgalmazó boltban van a magánrendelése,és ha őket felhívod,akkor adnak időpontot.Én egyszer vittem magánúton a lányomat,de előtte már jártunk hozzá szakrendelésre.Akkor megnézte a lányom lábát,de nem írt fel cipőt,tehát egy pár perces vizsgálat volt,és ez volt 3000ft.De amúgy nem tudom,hogy mennyiket kér el.
3. c5e6b67fbe (válaszként erre: 2. - Mariann7533)
2010. márc. 18. 13:21
Szia!Köszönöm, hogy írtál. Azt nem tudod véletlen, hogy az anyagiak hogy működnek nála?
2010. márc. 18. 08:59

Szia.Én Békés megyéből,Békéscsabáról tudnék ajánlani,ha érdekel.

A békéscsabai Réthy Pál kórházban dolgozik,és van magánrendelése is.

A neve:Dr. Zahorán János

Ő egyébként főorvos.Nagyon kedves,és rengetegen járnak hozzá,sokat szokott müteni.Szívből ajánlom.Ha van kérdésed szívesen válaszolok.Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 17. 22:04
Remélem valaki tud ajánlani valamelyik megyéből!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook